Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Zenginlik (http://www.hayatimdegisti.com/forum/zenginlik/)
-   -   Çekimyasasıyla isteğimize ulaşabiliriz... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/zenginlik/619498-cekimyasasiyla-istegimize-ulasabiliriz.html)

tarık bin ziyad 15-08-2011 09:35 PM

Cevap: Çekimyasasıyla isteğimize ulaşabiliriz...

hayal ederken sanki istediğimiz şey olmuş gibi hayal edicez.

ginka 15-08-2011 09:38 PM

çekim yasası ile bir çok şey başardım şuanda istanbuldayım sevgilim var hepsi hayalimde ki gibi oldu ama başarı konusuda çekirdek inancımda bir problem var sanırım korkuyorum başarıdan

DiL_RU_BA 15-08-2011 10:40 PM

Alıntı:

badee Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 804765)
neclacım inceliklerini istemişsin şimdi düşündümde imgeleme yaparken nasılım neler yapıyorum diye şöyle ki imgeleme yaparken bi kere evet şimdi hayal ediyorum olucak msjımı gönderiyorum diye hiiç demedim ve düşünmedim de ztn biliyorum ki evren düşündüklerimizi alıyor:)ve hayal ederken olur olmazına bakmıyorum ben nasıl mutlu olucaksam nasıl o anı hissediceksem öyle hayal ediyorum yani oldu olacak olmuştuyla ilgilenmiyorum olmuşta sanki başka başka halleride imgeliyormuşum gibi yapıyorum bunuda gayet rahat kasmadan yapıyorum vee en önemliisiiii hayal ederkeen sürekli aynı kişiyi veya aynı şeyi hayal ett meselaa kafanda kurduğun kişiiyi aynıı bırak bulunduğunuz mekan konuşmalarınız davranışlarınız farklı olsun meselaa ev mi istiosun aynı evii odalarını eşyalarını evin içindeki hallerini hayall ett böyle daha başarılı olursun ve hayal ettikce olmuyor deme inan bana her gece hayal ettiğim kişiyi düşündüm hayalimde onunla kavga ettim gezdim tozdum vee gerçekten hepsini bir biirr yaşadımm inanmazdım ama yaşayıncaa daha net görüyorsun henüz olmadığı zamanda imgeleyemiyorum diyoruz bu yanlış imgeliyoruz sadece evren sana dio ki zamanını bekle vee daha ççoook inan bu kadar umarım anlatabilmişimdir yardımcı olmuşumdurr:))

ellerine yüreğine sağlık çok güzel öreneklerle açıklamışsın. doğru söylüyorsun uyguladıkça daha başarılı olurum. şimdiden başlayayım hissetmek şart değil nasılsa olmasını istediğim değilmi hadi başlayayım ozaman :))

papatyagibiyaşamak 19-08-2011 02:54 PM

Hissetmeye çalış yinede sen necla, sana tavsiyem... Kendini o anda gibi düşün ve her ne oluyorsa hayalinde herşeyi duyumsayarak imgele, ama bu kendini zorlamadan olmalı tabiki, kendini asla zorlamamalısın sadece sen hissetmeye çalış, hissedebildiğin kadar, imgeleme yaptıkça hep daha da iyi olursun, inanıyorum...

badee 20-08-2011 05:40 PM

Alıntı:

neclaa Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 804792)
ellerine yüreğine sağlık çok güzel öreneklerle açıklamışsın. doğru söylüyorsun uyguladıkça daha başarılı olurum. şimdiden başlayayım hissetmek şart değil nasılsa olmasını istediğim değilmi hadi başlayayım ozaman :))

neclacım papatyagibiyaşamak doğru söylemiş benim son cümlemdede dediğim gibi inanman gerek bunun içinde hissetmen gerek hayal ederken hisset emin ol daha mutlu ve daha hızlı gerçekleştiğini göreceksin benim sözümdede olduğu gibiii İNANMAK,İKNA OLMAKTAN ÇOK DAHA GÜÇTÜR.. ÇÜNKÜ İKNA AKIL,İNANMAK GÖNÜL İŞİDİR.... yürekten hissedersen inanırsan olurr:))

DiL_RU_BA 22-08-2011 01:33 AM

Alıntı:

papatyagibiyaşamak Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 805092)
Hissetmeye çalış yinede sen necla, sana tavsiyem... Kendini o anda gibi düşün ve her ne oluyorsa hayalinde herşeyi duyumsayarak imgele, ama bu kendini zorlamadan olmalı tabiki, kendini asla zorlamamalısın sadece sen hissetmeye çalış, hissedebildiğin kadar, imgeleme yaptıkça hep daha da iyi olursun, inanıyorum...

teşekkür ederim papatyam :) annem bana papatyam derdide küçükken :) ilgilenip destek vermeniz bile olumluluk adına inanmayı destekliyor iyiki varsın.

Alıntı:

badee Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 805176)
neclacım papatyagibiyaşamak doğru söylemiş benim son cümlemdede dediğim gibi inanman gerek bunun içinde hissetmen gerek hayal ederken hisset emin ol daha mutlu ve daha hızlı gerçekleştiğini göreceksin benim sözümdede olduğu gibiii İNANMAK,İKNA OLMAKTAN ÇOK DAHA GÜÇTÜR.. ÇÜNKÜ İKNA AKIL,İNANMAK GÖNÜL İŞİDİR.... yürekten hissedersen inanırsan olurr:))

teşekkür ederim badecim doğru söylemişsin inanmak gerekiyor hissetmek için. akılla yeterince yürüdük şimdi yürek zamanı :)) iyiki varsın bade

badee 24-08-2011 01:37 AM

yine istedim yine olduu:)) 1 haftadır penceremin önüne çiçek almak istiyordum gittiğim yerlerden bakıyorum ama tam istediğim gibi bişe yoktu tohum olsun ilgileneyim filizlendiğini göreyim yada güzel çiçekler açan bişe istiodum vee sadece almak istiorum diyip bakınıyodum sonra bi yerden alışveriş yaparken belli bi miktarın üzerinde alışveriş yapınca fide hediyeymiş tm dikkat etmedim bi bakayım ne yazıyo diye vee pencerimin önüne güzell maydonoz fidesii gelecektii:D o an ki sevincimi anlatamam çünkü aklımdan çıkmışken ve şöyle bi bakayım derken gördüm demekki gerçekten istediğin bişey unuttuğun an olabilirmiş:))) 2 tane filiz verdi hergün onunla ilgileniyorumm..sıradakiilleerr gellsinnnn:))

DiL_RU_BA 24-08-2011 01:45 AM

Alıntı:

badee Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 805467)
yine istedim yine olduu:)) 1 haftadır penceremin önüne çiçek almak istiyordum gittiğim yerlerden bakıyorum ama tam istediğim gibi bişe yoktu tohum olsun ilgileneyim filizlendiğini göreyim yada güzel çiçekler açan bişe istiodum vee sadece almak istiorum diyip bakınıyodum sonra bi yerden alışveriş yaparken belli bi miktarın üzerinde alışveriş yapınca fide hediyeymiş tm dikkat etmedim bi bakayım ne yazıyo diye vee pencerimin önüne güzell maydonoz fidesii gelecektii:D o an ki sevincimi anlatamam çünkü aklımdan çıkmışken ve şöyle bi bakayım derken gördüm demekki gerçekten istediğin bişey unuttuğun an olabilirmiş:))) 2 tane filiz verdi hergün onunla ilgileniyorumm..sıradakiilleerr gellsinnnn:))

oh oh ne güzel maşallah. darısı başımıza :D hadi bakalım gerisinide bekliyoruz badecim :))

badee 24-08-2011 01:49 AM

içimde bi mutlulukk vaar nedendir bilmiyorumm güzellikler olcak sanırımm:)) kendimi biraz daha hafiflemiş ve rahatlamış hissediyorum sanırım bazı şeyleri affettiğim için gördüğüm için..bunların ardından da imgelediklerimm gelicek demektirr yanımda olann enerjimi sevgimi mutluluğumu hepnize gönderiyorum ki imgelediklerimiiizz gellsinnn:))))

klbk 24-08-2011 11:52 AM

arkadaşlar anlattıklarınız çok hoş. bende bir hayal kurmaya çalışırken istemeden hiç istemediğim şeyleri düşünmeye başlıyorum yani hayalimden çok uzaklaşıyorum buda beni rahatsız ediyor bunu nasıl engelleyebilirim acaba

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:13 AM.