Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Zenginlik (http://www.hayatimdegisti.com/forum/zenginlik/)
-   -   Hayatımızda bolluk-bereket-zenginlik oluşturma... Benim yıldızlı gökyüzüm... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/zenginlik/618130-hayatimizda-bolluk-bereket-zenginlik-olusturma-benim-yildizli-gokyuzum.html)

papatyagibiyaşamak 26-03-2011 03:37 PM

Hayatımızda bolluk-bereket-zenginlik oluşturma... Benim yıldızlı gökyüzüm...

Arkadaşlar; hayatımızda bolluk, zenginlik , refah oluşturma çalışması yapalım mı?..
Bu nerden aklıma geldi derseniz, urhan beyin egzersizlerini yaptım ve bolluk la ilgili blokajlarım açıldı denilebilir. Ama tam bir bolluk enerjisi oluşturamadım tabiki. Bunun için size ihtiyacım var...
Hep birlikte hayatımızda bolluk zenginlik oluştırmak için herkes fikrini söylesin mesela.
Mesela imgelemeler, düüşnce şekilleri, kuantum; aklınıza ne gelirse...
Hatta bu çalışmaya bir isim koyalım: Benim Yıldızlı Gökyüzüm...
Bu çalışmada her fikir, gökyüzümüzde parlayan bir yıldız olacak çünkü.
İlk fikir benden gelsin, mesela bir olumlama buldum: Hayat bana herzaman güzel şeyler getirecek... Gerçekten henüz 2 gün yaptım ama çok fayda ediyor sizede tavsiye ederim .
Ama işte bu hayat bana herzman güzel şeyler getirecek birasda hayatımızdaki enerjiyle ilgili birşey o yüzden böyle bir çalışma yapmak istedim. Umarım katılırsınız arkadaşlar...

house 27-03-2011 03:00 AM

Cevap: Hayatımızda bolluk-bereket-zenginlik oluşturma... Benim yıldızlı gökyüzüm...

Bolluk bereket zenginlik mi istiyorsun? Sessizce otur ve Paranın, bolluğun veya bereketin sadece bir düşünce olduğunu, zihninin sınırsız düşüncelere sahip olduğunu evrensel aklın bir parçası olarak sınır veya eksiklik gibi bir şey olmadığını idrak et...düşüncelerin bir yerde bir şekilde doğru amaç için ihtiyacın olan parayı sana getireceğini bu düşünceleri bulmak için bunu bilinçaltına yerleştirmen gerektiğini farket....bunu anla buna inanki ihtiyacın giderilsin..dilediğini aldığına inanmayı unutma....bilinçaltı aklınızda dileğinizi şekillendiren odur....seni istediğin şeye kavuşturanda odur....bu inancı bilinçaltı zihninde şekillendirdiğin vakit dilediğin herşeye kavuşursun...miktar yada ebat konusunda kendine sınır koyma biliyorsunki evren için büyük küçük kısa uzun yoktur tüm sınırlar bizim düşüncelerimizdedir onları vadelendiren şeyde..ozaman ne duruyoruz??? :))))

naz78 27-03-2011 10:04 AM

Cevap: Hayatımızda bolluk-bereket-zenginlik oluşturma... Benim yıldızlı gökyüzüm...

benin ençok işime yarayan olumlama ben para mıknatısıyım parayı kendime bolca çekiyorum, dediğim zamalarda para geliyor ihtiyacım karşılanıyor ama bir yerlerde bir tıkanıklık var onu bir türlü bulamıyorum tam olarak çekemediğimi eksik olan ne bunu bulun ca herşey çözülecegini bliyorum ve bulmya çalışıyorum bulacağıma da eminim

nlg 27-03-2011 11:02 AM

cok güzel bir calışma olur bende yeterince yogunlaşıp calışamıyorum bu konuda olumlamalar hazırlasak hep birlikte ve onları seslendirip gün içerisinde dinlesek nasıl olur arkadaşlar

ipekibrisim 27-03-2011 12:49 PM

Alıntı:

papatyagibiyaşamak Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 794384)
Hayat bana herzaman güzel şeyler getirecek...

hmm güzel bir olumlama paylaşımın için teşekkürler.

ben burda aklıma gelen bir şeyi paylaşmak istiyorum. daha dogrusu danışmak:

bakıyorum da pek çoğumuz hayatımızda bolluk bereket sağlık mutluluk gibi güzellikler istiyoruz. dua ile, çekim yasası ile iki nokta tekniği ile daha aklıma gelmeyen bir takım yöntemler ile hayatımızda ne istiyorsak (ama gerçekten istiyorsak) gerçekleştirebilmek mümkün....

diyelimki istediğimizi hayatımıza çekiyoruz, cebimiz para doluyor, sevdiğimizle kavuşuyoruz, sınavda başarı gösteriyoruz, kariyerde ilerliyoruz. bolluk bereket ve sağlık içinde sürüp gidiyor hayatımız.

peki ama biz bu hayatı tek başına mı yaşıyoruz. biz bir okyanusda bir damlayız sadece ve okyanusun tamamı ile ilişki içindeyiz. bir zerresinde bir bozukluk olduğu takdirde bu bizi de etkileyecek. hayatta herşey birbirine bağlı, herkes birbirinden etkileşim halinde..

ben uzun zamandır tvde haberleri izleyemiyorum çünkü ben ne kadar enerjimi yükseltmeye çalışsam haberler o kadar aşağı çekiyor. tek tek insanların bir birlerine yapabildiklerinin yanında dünya genelinde yaşanan felaketler... dünya bir değişim sürecine doğru gidiyor ve tıpkı doğum öncesi sancıları gibi yaşanan felaketler gitgide artıyor. son safhalarda daha da sıklaşacak....

bu başkalaşım sürecinde sadece tek tek kendi gelişimimiz ile ilgilenmek bana yeterli gelmiyor.. kendimiz için yaptıklarımızı çevremizdekiler için de yapabilsek. tüm insanlık için tüm dünya için yapabilsek istiyorum...

mesela çok güzel bir olumalama cümlesi seçelim ve belirli bir gün ve saat belirleyelim. çok sayıda kişi hepimiz aynı anda o cümleyi tekrarlayalım. hepimize bolluk bereket sağlık mutluluk huzur gelsin istiyorum.... bunu yapamaz mıyız?

bu konuda moderatörlerimizden destek bekliyorum. hy789 bi başlık açalım ve gün saat ve söylenecek cümleyi belirleyelim. olabilir mi?

nlg 27-03-2011 01:06 PM

art56art56cok güzel olur aynı fikırdeyım arkadaşım

neşeli hayat 27-03-2011 06:04 PM

bende benzer bir teklif düşünüyordum "elinde silah olan herkeze sevgi gönderelim insana ve doğaya kaşı"diye sana teşekkür ederim

papatyagibiyaşamak 05-04-2011 09:15 AM

Evet güzel şeyler yazmışsınız arkadaşlar. Birlikte olumlama yapmak fikri süper...

shamanic 05-04-2011 11:00 AM

merhabalar..

minik bir konuya dikkat:

"Hayat bana herzaman güzel şeyler getirecek."
ne zaman getirecek ?

geniş zamanlı ya da geleceğe dair cümleler kurmak arzuladığımız yararlı sonucu almamıza engel olur..

seçeceğiniz olumlamalarda kıyaslama metodunu kullanmanız faydalı olacaktır..

aldığım her nefeste hayatın güzelliklerini sevgiyle kabul ediyorum..
yaşamımdaki bolluk bereket ve zenginlik attığım her adımda kendiliğinden kolaylıkla çoğalıyor...

sabah uyanınca;
bu gün yaratıcı enerjinin bana sunduğu tüm güzellikleri sevgiyle kabul ediyorum..
mutlu, huzurlu harikulade bir gün yaşamayı seçiyrum..

Bu andan itibaren yaşamımın sorumluluğunu kabul ediyor ve sağlık, zenginlik, refah ve başarılı bir yaşamı seçiyorum..

teşekkür ederim şükürler olsun gibi..

bir kişinin değişimi etrafında ki 10 kişinin değişimine neden olur..
o nedenle kendimiz için yaptığımız her şey aslında hepimiz için yaptığımızdır..

dünya ana şifa meditasyonu hala devam ediyor.. ben her gece yapıyorum mümkün olduğunca, perşembeleri ise grupla devam ediyor..

forumdan kaç kişi katıldı?
her konunun altına yüzlerce mesaj yazan bizlerden niyeyse fazla bir etki alamadım.. bu da bana oldukça ilginç geldi?

sevgi enerjisini yükseltmek konusunda kesinlikle haklısınız..
bir grup oluştuğunda her gece aynı saatte aynı dilek için bir araya gelmek muazzam bir enerji yaratır..

kesinlikle tavsiye ederim..

sevgiler..

nlg 05-04-2011 11:07 AM

art56art56ben burda yım diyer arkadaşlar hep beraber her gece aynı saatte toplu olumlamalara katılalım kaç kişiyız sayalım

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:52 AM.