Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Zenginlik (http://www.hayatimdegisti.com/forum/zenginlik/)
-   -   Zihin Gücüyle Zengin Olmak (http://www.hayatimdegisti.com/forum/zenginlik/1981-zihin-gucuyle-zengin-olmak.html)

elba 22-09-2008 11:55 AM

Ynt: Zihin Gücüyle Zengin Olmak

"Aklın düşünebildiği herşey... kazanılabilir. İnsanın zihni neyi tasarlayabilirse, ona ulaşabilir"
Amerikan Birleşik Sigorta Şirketleri'nin kurucusu ve başkanı W.Clement Stone
idea3

arguz58 15-10-2008 01:13 PM

ah bi zengin olsam blook lalalalalalalalala

yeşillim2005 09-11-2008 10:37 AM

selam arkadaşlar
var dedikçe var yok dedikçe yok oluyor güneş arkadaşımızdan etkilendim parayı daha ısrarlı çekicem artık hergün ve ısrarlı bir şeyi hayal ederken sadece istemek yeterlimi yoksa nasıl olacağınıda hayal etmek gerekirmi

sem2008 25-11-2008 12:33 AM

Alıntı:

yeşillim2005 Nickli Üyeden Alıntı
selam arkadaşlar
var dedikçe var yok dedikçe yok oluyor güneş arkadaşımızdan etkilendim parayı daha ısrarlı çekicem artık hergün ve ısrarlı bir şeyi hayal ederken sadece istemek yeterlimi yoksa nasıl olacağınıda hayal etmek gerekirmi

nasıl olacağınıda imajine etmeye çalışırken daha çok olumsuzluklara yönelmez miyiz,yani ayrıntılarıda düşünürken düşüncelerimiz dağılmaz mı ve buda bizi karamsar yaparsa başladığımız yere dönmezmiyiz?onun dışında negüzel açıklamışsınız aslında var dedikçe var,yok dedikçe yok oluyor diye!anneannem hep şunu der;birşeyi kırk defa söylersen olur onun için söylediklerine dikkat et ve iyi şeyler söyle !..kimbilir belkide asıl mıknatıs budur belkide biz farkında değilizdir diye düşünüyorum şimdi.ayrıca güneş arkadaşımızada tşk.ler onayi

ziyaretcixy 01-12-2008 03:27 AM

Zenginlik ve bolluk bir bilinç boyutudur... imgeleme ve niyet gibi yöntemlerle kısa dönemler için geçici paralar çekeriz. Zenginliği parayı imgelemek deilde özgürleştirici güç olarak hissedip içimizde yaşaytırsak ozman sürekli akan bir bolluk yaşarız.

neutrali5

obay85 04-12-2008 12:38 AM

Elbette, olumlu düşünmek en azından yıkılmamızı engeller. Bu da en kötü ihtimalle, hayatı anlamsız kederlerle geçirmememiz için bize yardımcı olur.
Az şey mi? hpm2

kırmızıtarçın 27-02-2009 02:15 AM

Alıntı:

Akın Berk Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 90581)
Zenginlik ve bolluk bir bilinç boyutudur... imgeleme ve niyet gibi yöntemlerle kısa dönemler için geçici paralar çekeriz. Zenginliği parayı imgelemek deilde özgürleştirici güç olarak hissedip içimizde yaşaytırsak ozman sürekli akan bir bolluk yaşarız.

neutrali5

çok önemli bir açı bence bu bakış açısı..teşekkür ederim..

köse38 05-07-2009 11:33 PM

Cevap: Ynt: ZİHİN GÜCÜYLE ZENGİN OLMAK

sevgili güneşim,

inş. bizim secretler de tutar biz de paylaşırız

saime1 06-07-2009 10:11 AM

Cevap: Zihin Gücüyle Zengin Olmak

ne güzel olmuş güle güle kullan güneş.İnsan neticeyi görünce olumlu düşünme konusunda daha bir hızlı gelişiyor.Bu bir alışkanlık.Bizler zenginlikten veya zengin görünmekten utanarak büyüdük.Önce bu duyğularadan arınmak gerekiyor.Fakirliği asalet olarak ,zenginliği zalim ve kötü olarak alğıladık.Bu kalıplardan kurtulmamız lazım tez elden.Bu hafta bolluk cve bereket bilinci ile ilğili arınma yapacağız.Parasız kalma korkusunu temizleyeceğiz önce sonra sırayla aklımıza gelenleri

studiofix 14-07-2009 08:07 PM

Cevap: Ynt: Zihin Gücüyle Zengin Olmak

Alıntı:

sem2008 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 89757)
nasıl olacağınıda imajine etmeye çalışırken daha çok olumsuzluklara yönelmez miyiz,yani ayrıntılarıda düşünürken düşüncelerimiz dağılmaz mı ve buda bizi karamsar yaparsa başladığımız yere dönmezmiyiz?onayi

hayır sadece sonuç kısmını düşünmek gerekiyormuş
yani nasıl olacak ı değil
olmuş olduğu hali imajine etmek
ve gün içinde olumsuz bir fikir gelirse akla bu istekle ilgili
kısa bir olumlu imaj yaratın uzun düşünmeyi hayal kurmayı gerektirmeyecek
mesela; evlenmek istiyorsunuz gece uyumadan düğünü hayal ediyorsunuz
gün içinde zihin hayır olmaz onunla evlenemezsin diyor
bunu engellemek için sadece nikah memurunun sorusunu ve damatla gelinin verdiği cevabı düşünün
sayın xxxx xxxx, filankesi eş olarak kabul ediyor musunuz?
Kocaman evet diyin
aynı soru eşinize sorulsun o da evet desin
nikah memuru da ben de beşiktaş belediyesinin bana verdiği yetkiye dayanarak sizi karı koca ilan ediyorum desin... alkışlar
bunu düşünün mesela bu bir örneky789

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:48 PM.