Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

yönetim felsefesi

İş Dünyası ile İlgili Cd'ler ve  Yöneticilik Yetenekleri   yönetim felsefesi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . yönetim felsefesi yönetim felsefesi türk ve japon şirketleri arasında bir kürek yarışı düzenlenmesine karar verildi. her iki takımda performanslarının en üst düzeyine varabilmek için uzun ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   yönetim felsefesi telkin cd indir izle İstanbul yönetim felsefesi nerededir kimdir yönetim felsefesi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa yönetim felsefesi hipnoz yönetim felsefesiolumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi yönetim felsefesi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 yönetim felsefesi kuantum düşünce kitap haberi

Uyarılar

Yöneticilik Yetenekleri yöneticilik nedir, yöneticilik kavramı, yöneticilik bölümü, yöneticilik eğitimi, yöneticilik eğitim, liderlik yöneticilik, yöneticilik makale, yönetim yöneticilik, yöneticilik teknikleri, işletmelerde yöneticilik, iyi yöneticilik, yöneticilik vasıfları, başarılı yöneticilik, lider yöneticilik, apartman yöneticilik, yöneticilik kursu, yöneticilik kursları, yöneticilik, yöneticilik özellikleri, eğitimde yöneticilik, yöneticilik hakkında, yöneticilik kitapları, etkin yöneticilik, yöneticilik yüksek lisans, yönetim ve yöneticilik, yöneticilik programı, yöneticilik ve motivasyon, yöneticilik oyunu, profesyonel yöneticilik

Reklam Alanı

yönetim felsefesi

LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 14-06-2008, 02:35 AM   #1 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart yönetim felsefesi

yönetim felsefesi
yönetim felsefesi

türk ve japon şirketleri arasında bir kürek yarışı düzenlenmesine karar verildi.
her iki takımda performanslarının en üst düzeyine varabilmek için uzun ve zorlu bir hazırlık döneminden geçti.

büyük gün geldi ve iki takımda kendini hazır hissediyordu..

japonlar yarışı bir kilometre farkla kazandılar....

yarış sonrası türk takımı çok sarsılmıştı.

türk şirket yönetimi yarışın açık farkla kaybedilmesinin nedeninin bulunmasına karar verdi.

yapılan araştırmalar,analizler ve uzun çalışmalar sonucu hata bulundu ve çözüm önerisi getirildi.

japonların takımında 8 kişi kürek çekiyor,1 kişi dümencilik yapıyordu.

türk takımında ise 1 kişi kürek çekiyor,8 kişi dümeni kullanıyordu.

9 kişilik türk takımı japonlarla bir yarış yapmak üzere yeniden yapılandı.
yeni yapılanma şekli şöyleydi;
4 dümen müdürü,
3 bölgesel dümen müdürü,
kürek çekmekle görevli kişinin performansından sorumlu bir dümen yöneticisi,
ve kürek çekme elemanı.

ikinci yarışı japonlar iki kilometre arayla kazandılar.

tepesi atan türk şirketi yönetim kurulu hemen harekete geçti;
yarışın kaybedilmesinden sorumlu tutulan kürekçi kovuldu ve
müdürlere sorunun çözümüne olan katkılarından dolayı ikramiye verildi. yönetim felsefesi

sevgiler. yönetim felsefesi

ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
Okunmamış 31-08-2010, 06:47 AM   #2 (permalink)
Teğmen

ercanqur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6
33 Mesajinıza toplam 150 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ercanqur is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: yönetim felsefesi

ßaya ßi Kürek ÇekmişLer ( :
ercanqur isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Teşekkür Edenler

Bookmarks

Seçenekler
Stil