Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Yalnız Kalmaktan Korkma (http://www.hayatimdegisti.com/forum/yalniz-kalmaktan-korkma/)
-   -   Esımden bosanmayı yanlız kalırım dıyemı ıstemıyorum? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/yalniz-kalmaktan-korkma/1606-esimden-bosanmayi-yanliz-kalirim-diyemi-istemiyorum.html)

lalezar 12-07-2007 08:30 PM

Ynt: Esımden bosanmayı yanlız kalırım dıyemı ıstemıyorum?

Alıntı:

papirüs Nickli Üyeden Alıntı
Onun aşkı olmadan naparım mı? O olmadan naparım mı? Sarkılar calınca onu hatırlarım mı? Gezdıgım sokaklarda onu mu anarım ? Yoksa butun bunları yanlız yapmamak ıcın mi ondan ayrılmıyorum? sadanim

ohoooo papirus ya bunu düşünüyosan ayrılma lafını agzına alma..demek sevgi özlem ölmemiş..ne güzel..demek boş-bi -anda düşündün sadece..
açıkçası ben de boşanmanın arefesinde biri olarakk..-çünkü boşanma bana bayram olacak..-sadece biraz daha güçlenmeyi ve bazı olayların iyice oturmasını bekliyorum şu an..zaten uzun süredir ..bitmiş bulunan bi evliliğim olduğu için..pek de etkilenmem kanımca.çünkü zaten alıştığım bi durum.yani hayatımda bi değişiklik olmayacak...olsa da güzel yönde olur...evet bi süre sonra tek taraf vere vere özveri de kalmıyor.en iyisi huzur için yolları saygı il e ayırmak..

birtek 13-07-2007 12:13 PM

İllaki Lalezar ıcımdeki bu duygular yüzünden çelişki yaşıyorum zaten ya. Bosanma vaktı henüz gelmemis diyorsun dusun
nezamandır bosanma vaktı nedır bosanma sebebı henuz tam bılmıorum ama ılerde omrunum hep bole tartısmalarla bagırıs cagırıslarla gececegını dusunmekten sanırım bıranonce bu ısı sonlandırmayı dusundumuzden ıkımızde bole kararlar alıyoruz esımle. Ama sevgı aşkı sorgularsak o hala aynı alevınde yanıyor şaşkın

Aysenın dedıgı gibi mutluluk gorecelı bi kavram , esimin yanımda olusundan mutlu olan bı ınsanım ben , ki ne insanlar tanıyorum beklentileri daha farklı ve davaları cokdaha değişik, onca seye sahıp olmalarına ragmen hala mutsuz olduklarından sıkayetcıdırler, daha cok sey umurlar ılıskılerınden ve hep mutsuzdurlar , kımılerı vardır dayak ıskence acı ıhanet bunları yasar ve gercekten mutsuzdurlar ..oysakı ben daha sanslıyım sanırım, sadece kavgalarımızdakı solenen laflara sınırlenıyorum, yada yapılan davranıslara ıstınaden bosanmaya kalkıyoruz . Elimizden geleni yada son yapılması gerekenleri yeterince yapmadık daha bence. Bosanmaya gıttıgımiz zaman hakıme acık yüreklilikle BEN ÜSTUME DUSENI YAPTIM dıyebılıyorsak bence ozaman burayakadarmış demenın vaktı ancak ozamandır.
Ama hala üstüne düşen şeylerin yapılcağına yada yaşanması gereken seylerin olduguna inanıyorsa yürek ...daha bıtmemiştir >:(

Bugle 13-07-2007 12:18 PM

Evlilik terapistine gitmiştik.Sayesinde bazı şeyleri çözdük diyebilirim,uzatmaları oynuyoruz yine de. 44

PAMİRNAZLI 19-09-2007 02:08 PM

Son durum ne? Kim evli kim boşandı? Özellikle boşanan bayan arkadaşlara sorularım olacak! Ciddi anlamda ayrılmak istiyorum ama ayakta durabileceğime(ekonomik açıdan) inanmıyorum.

asevgican 19-09-2007 04:04 PM

haydi sor, sor ..bana sor... smil56
ark5

hayalayaz 19-09-2007 06:47 PM

tam 22 yıl önce boşandım..asla pişman olmadım..o benden, ben ondan kurtulduk...
evlilik yürümüyorsa uzatmanın alemi yok..amaaa iş ekonomiye dayanıyorsa vede sana destek olacak kimse yoksa (ailen ) düşünmeyi bırak ( zaten kararını verdiğini varsayıyorum) bu konuda kendine yeterli olabilmenin yollarını ara..ekonomik olarak kendi ayaklarının üzerinde duramıyorsan hiç bir yere kıpırdama..insan önce her konuda kendine yetebilecek durumda olmalı..ailenin yanına dönmek her zaman istenen neticeleri vermiyor..çünkü artık sen kendi evini yönetmeye alıştın..onlardan geçici bir süre destek alabilirsin ama bu uzun sürdüğünde, bu seferde yük olma duygularıyla boğuşuyor insan.. çocuğun varsa paraya acıma kendine sıkı bir avukat bul, ve kocanla asla dargınlık yaratacak polemiklere girme..çünkü adamlar kocalık görevleriyle birlikte babalık görevlerininde bittiğini sanıyorlar..

tulu 19-09-2007 07:47 PM

Alıntı:

PAMİRMÜHÜR Nickli Üyeden Alıntı
Son durum ne? Kim evli kim boşandı? Özellikle boşanan bayan arkadaşlara sorularım olacak! Ciddi anlamda ayrılmak istiyorum ama ayakta durabileceğime(ekonomik açıdan) inanmıyorum.

Ne demek şimdi bu!Rahata alıştım, çalışamam mı!ARtıları ve eksileri güzelce kenara koy derim.Gerekirse bir terapistle görüşün.Belkide birbirinizden farklı beklenti içindesiniz ve yalnış anlıyorsunuz.Bence de bu konuyu önce eşinle konuş.Ayrıca ne demek ekonomik olrak ayakta kalacağıma inanmıyorum.Sen kendin için bunu zaten yapmak zorundasın gülüm yaa!şimdi bile iş arayıp çalışabilrisn ki.Belkide ev sıkmıştır seni, kendini işe yarar hissetmek iyi gelir.Yarından itibaren iş ara, eşinmle de bunu konuş.Hep konuşmamaktan geeliyor ne geliyorsa başımıza!Önce karşımızdakine açmayı bilmeliyiz kendimizi diye düşünüyorum ben!Öyle değil mi psikocuum!

hayalayaz 19-09-2007 08:44 PM

psikoya çok iş düşecek kurbycim..iyiki var.(sizlerle çok uğraşmazda, benden kurtulamaz çoook uzun bir müddet..)

PSİKO 23-09-2007 09:25 PM

aaa ayıp ettiniz ne demek elimden geldiğinceyardım ederim ben

YAZGÜLÜ_81 24-09-2007 12:25 AM

Evliliğin zor tarafları olduğu kadar, ayrılığın çok daha zor tarafları var, ilk önce çocuklarımız, ben de boşandım epey mücadele verdikten sonra evliliğim adına yapılacak hiçbir şey kalmayana dek , çocuğum için de gerilimli bir aile ortamında büyütmektense onu böyle büyütürüm dedim fakat ayrılık gerçekten çok zor yine de bir değil iki değil defalarca düşünmek lazım kendi adıma ayrıldığım için asla pişman değilim fakat , karşımdaki insanın tek bir iyi huyu olsaydı ben evli kalmayı seçerdim bu yaşadıklarım sorunlu bir evlilik ve ardından ayrılık beni büyüttü ve olgunlaştım acımı da yaşadım artık gülmeyi de öğrendim ben hayat her yönüyle çok güzel 98569

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:25 PM.