Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Alışkanlıklar ve Bozukluklar ve Bağımlılıklar'dan Kurtulma Klubü > Uykusuzluk

Uyarılar

6 Saat Uyumak İstiyorum?

Alışkanlıklar ve Bozukluklar ve Bağımlılıklar'dan Kurtulma Klubü ve Uykusuzluk 6 Saat Uyumak İstiyorum? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Ben 6 saat uyku ile zinde olabilir miyim? Normalde günde 8-9 saat uyuyorum. 11 saat uyuduğum zaman o gün çok kötü geçiyor. Benim amacım 6saat uyku ile tüm gün zinde olabilmek. Olumlasam kendime sürekli bir işe yarar mı? Yoksa yavaş ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Uykusuzluk telkin cd indir izle İstanbul Uykusuzluk nerededir kimdir Uykusuzluk çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Uykusuzluk hipnoz Uykusuzluk olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Uykusuzluk hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Uykusuzluk kuantum düşünce kitap haberi

6 Saat Uyumak İstiyorum?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 14-07-2008, 04:16 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 134
169 Mesajinıza toplam 952 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Baris is an unknown quantity at this point
Standart 6 Saat Uyumak İstiyorum?

Ben 6 saat uyku ile zinde olabilir miyim? Normalde günde 8-9 saat uyuyorum. 11 saat uyuduğum zaman o gün çok kötü geçiyor. Benim amacım 6saat uyku ile tüm gün zinde olabilmek. Olumlasam kendime sürekli bir işe yarar mı? Yoksa yavaş yavaş mı uyku süremi azaltmalıyım?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Baris isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-12-2008, 12:22 AM   #2 (permalink)
Üsteğmen

maxim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 93
182 Mesajinıza toplam 943 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maxim is on a distinguished road

aslında bu biraz alışkanlık gibi
vücudumuzu alıştırdıkmı oda uyguluyor,düşünüldüğünde mükemmel bir sisteme sahibiz
kademeli olarak 6 saate inebilirsin
önce 8 saat
daha sonra 7,30
daha sonra 7
bir kaç gün böyle
ve sonra 6,30 saat uyuyarak vucudunu alıştırırsın
maxim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-12-2008, 04:19 AM   #3 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 11
6 Mesajinıza toplam 36 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ıssız is an unknown quantity at this point

Kesinlikle indir uyku saatini.6ile7 saat arası yeterli.Gün içinde ufak kestirmelerin yarım saati geçmesin.Hem yorgunluğunu atarsın hem de beynin dinlenir.Bak o zaman bomba gibi olursun.Alışana kadar kahve ile idare et.saat gecenin 4ü ben ayaktayım .Össye hazırlanıyorum.Senin gibi sorunlarım vardı..Artık hallettim.Mutluyum rahatım
ıssız isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-12-2008, 11:55 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

yasal06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,608
515 Mesajinıza toplam 3,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud of

erdal demirkıran ın sadece aptalar sekiz saat uyur diye bir kitabı var. onu okumanızı öneririm.
yasal06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-01-2009, 07:40 PM   #5 (permalink)
Teğmen

TATAR AKAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 32
52 Mesajinıza toplam 196 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
TATAR AKAY is an unknown quantity at this point

6 saatlik uyku ile 18 saat ayakta durmanız biraz zor ama bunu şöyle yapmanızda yarar var : 6 saat uykudan sonra işe gittiniz okula gittiniz kısaca her zamanki gibi yorgun bir gün geçti eve geldikten sonra en fazla 30 dakika - 45 dakika gibi bir uyku size zindelik verir toparlanırsınız yani uykunun azı da çoğu da zarardır bu bir gerçek . yada böyle yapamıyorsunuz diyelim o zaman
da en fazla günde 7 saat uyuyacağız.ve hafta sonu tatili bir gün olanlar da tüm haftanın yorgunluğunu tatilde 1 gün güzel bir uykuyla atabilirsiniz.
Alt 02-01-2009, 11:31 PM   #6 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 46
34 Mesajinıza toplam 231 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
prof19 will become famous soon enoughprof19 will become famous soon enough

Bir de benim gibi haftasonu tatili 15 günde bir olanlar var. Şantiyede çalışanlar. Tabi o bir günü de kesinlikle yatarak geçirmiyoruz. Bildiğim kadarıyla uykunun 1,5 saatin katlarına denk gelmesi gerekiyor. Yani 6 veya 7,5 saat gibi. Uykunun periyodu bu şekildeymiş. Bu peryot tamamlanamazsa vücut gün içinde ne yapıp edip tamamlamaya çalışıyormuş.
prof19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-01-2009, 11:13 PM   #7 (permalink)
Teğmen

petek123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
5 Mesajinıza toplam 26 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
petek123 is an unknown quantity at this point

bende uyuyamıyorum yaa nedense beynım hep mesgul
petek123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-10-2009, 12:56 PM   #8 (permalink)
Teğmen

öğrenci21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 43
22 Mesajinıza toplam 83 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
öğrenci21 is an unknown quantity at this point
Smile Cevap: 6 Saat Uyumak İstiyorum?

arkadaşım bu konuda sana yardımcı olabileceğimi düşünüyorum çünkü bende aynı problemi yaşıyordum ve aştım ama beni iyi dinle olur mu uygula en azından bişey kaybetmezsin ok ben günde 11-12 saat uyuyup dinlenemiyordum hiç yorgun oluyordum canım şurdan şuraya adım atmak istemiyordu üstelik gün içindede esniyordum sürekli bide sabah 8dede dersim oluyor ve ben 9dan aşağı uyanamıyordum internette araştırmadığım şey kalmadı ve en sonunda tesadüfen bir bilgi öğrendim o da kansızlığı olan insanlarda aşırı uyuma olurmuş diye ki bende kansızlık var aylardır ilaç içiyorum fln hala iyileşemedim ama sonra bunu duyunca önce beslenme şeklimi bi değiştireyim dedim uykumu etkilemezse en azından kansızlığımı önler diye...sonra haftada 2-3 kere karaciğer tarzı etlerle beslenmeye her gün 1 yumurta yemeye ve kesinlikle KOLA ve ÇAYı bırakmaya karar verdim kola ve çay hem kansızlığı tetikliyor hemde uyku düzenini bozuyor sonra bu beslenme düzenimi oturttum ve ilaçlarımı düzenli içmeye başladım
daha sonra ben uyuduğum odada ders çalışıyor ve bilg. kullanıyordum önceden tv'de bu odadaydı bende ders çalışma odası yaptım kendime ve herşeyi oraya taşıdım yatak odamda sadece yatağım ve komidinim kaldı
sonra kendimi incelemeye başladım her akşam 10da uyumak benim adetimdir sabahları bi gün 8de bi gün 7de kalkarak fln kendimi tanımaya başladım gerçekten ne kdar uykuya ihtiyacım var diye ve sonunda buldum
şaka gibi ben bile inanamıyorum ama her gün 10da uyuyup gece 4de uyanıyorum ve cin gibiyim 2 hafta öncxe çözdüm sorunumu ve hukuk öğrencisiyim 3 hafta oldu üni açılalı ve ben o vakitlerimle şu an vizeye kadar olan bütün notlarımı çıkardım millet kitap açmamış daha yani nasıl işime yaradı bi bilsen ihtiyacı olan herkese de anlatıyorum çünkü ben çıldırmıştım napcam diye
haa yorgun mu oluyorsun dersen her sabahda 1 saat spor yapıyorum bide
günün doğuşunu izlemek ezan sesini duyunca dua edip ders çalışmaya devam etmek ve hayatı kaçırmamak süper darısı başına artık günleri çok seviyorum...
her günüm benim için bir umut...
öpüyorum senii
öğrenci21 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-10-2009, 08:54 PM   #9 (permalink)
Teğmen

26 Mesajinıza toplam 154 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hasannel6 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: 6 Saat Uyumak İstiyorum?

bence 6 saat te fazla

gün içinde hareketli işin varsa sorun olmazda

uyuşuk kalırsan gözlerin kapanıyor sanki...

hareketli olman lazım..sonrada alışırsın
hasannel6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-10-2010, 01:45 PM   #10 (permalink)

1 Mesajina 2 kez İyi ki varsın denildi
pennywisetr is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: 6 Saat Uyumak İstiyorum?

Valla gece uykusu cidden digerlrinin yerini tutmuyor. gece harici uyuyamıyorum. Ayrıca 11:30-12:00 dan sonra uyursam direk baş agrısına vuruyor anlamadım ya :(
pennywisetr isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks