Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Makaleleri ve Yazıları

Uyarılar

DİRENÇ ENERJİ GEREKTİRİR!!!!

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Makaleleri ve Yazıları DİRENÇ ENERJİ GEREKTİRİR!!!! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Gözünde Canlandırma (Görselleştirme) Meditasyondan daha aktiftir. Bunu yapmak gerçekleştirmek istediğiniz değişimleri ve gelişimleri planlamanın bir yoludur. Görüyorsunuz, beynimizdeki sinirsel döngü, yaşamımız boyunca aldığımız bütün mesajları, özellikle çocukluğumuzun ilk yıllarındakileri, saklar. Sanki her anlamlı olay ya da başkalarıyla yaptığımız değişim düşüncemizde ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Makaleleri ve Yazıları telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Makaleleri ve Yazıları nerededir kimdir Üyelerin Makaleleri ve Yazıları çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Makaleleri ve Yazıları hipnoz Üyelerin Makaleleri ve Yazıları olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Makaleleri ve Yazıları hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Makaleleri ve Yazıları kuantum düşünce kitap haberi

DİRENÇ ENERJİ GEREKTİRİR!!!!

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 26-06-2010, 12:12 AM   #1 (permalink)
Banned

Tesekkür: 7,119
668 Mesajinıza toplam 4,252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to behold
Red face DİRENÇ ENERJİ GEREKTİRİR!!!!

Gözünde Canlandırma (Görselleştirme)

Meditasyondan daha aktiftir. Bunu yapmak gerçekleştirmek istediğiniz değişimleri ve gelişimleri planlamanın bir yoludur. Görüyorsunuz, beynimizdeki sinirsel döngü, yaşamımız boyunca aldığımız bütün mesajları, özellikle çocukluğumuzun ilk yıllarındakileri, saklar. Sanki her anlamlı olay ya da başkalarıyla yaptığımız değişim düşüncemizde bir oyuk açıyor ve her deneyimle bu oyuk derinleşiyor ve daha sağlam yerleşiyor gibi. Yineleme, güçlü duygular ya da duyular, travma ya da direnç-tüm bunlar bizim dirençli sinir sistemimizi duygusal döngümüz yoluyla etkiler. Bu döngü kaynaklı yeni durumlara maruz kalırız ve genellikle bizim enerji kaynağımız olan neşe ve yaşam gücümüzü hissetmemizi engeller.

Çünkü direnç enerji gerektirir!!!!

Hepimiz,derinlerde sakladıklarımızı yansıtır ve bazen farkında olmadığımız inançlarımızı dünyaya geri veririz ve dünya da bunu fazlasıyla bize geri aksettirir. Temel olarak, monoton ve sıkıcı bir yaşam içinde sıkışır kalırız, çünkü yeni durumlara tepkilerimiz tecrübe edilen duygularımıza ya da geçmişte kurduğumuz modellere bağlıdır.

Bir şeyleri sarsmak için, kafa yapınızı özgür bırakmak zorundasınız. Hissetmenin yolunu değiştirmek istiyorsanız, enerjinizi yeniden oluşturmak ve tam anlamıyla yeni bir sinirsel devre yaratmak zorundasınız. Canlandırmanın girdiği yer burasıdır. Canlandırmada, beyninizi, yerleşmiş olan imgeleri yeni imgelerle değiştirerek beslersiniz ve daha sonra yeni devreler koyarsınız.

Zihninizi bir oyuncak tren seti gibi düşünün, Tren (düşünceleriniz) aynı raylara (olumsuz görüntüler) siz yeni bir ray (taze görüntüler ve yeni potansiyeller) ekleyene kadar dündükçe döner ve siz bu yolları düzenlemek için bazı makasları çıkarırsınız (gelişmiş düşünce sistemi). Eski raylar hala oradadır ama siz kendinize yolculuk için yeni yollar verdiniz artık. İşte canlandırmanın yaptığı budur. Sizin rotanızı değiştirir. Enerjinizin gitmesini istediğiniz yeni haritalar sağlayarak kafa yapınızı geliştirir. Ve kendiniz imgeleri değiştirmeyi öğrendiğinizde, geriye kalan her şey sizi takip edecektir. Siz, yeni imgeler sağlayacak deneyimlere ve pratiklere yönelerek başlarsınız.

Bu, önemli bir atılımın nasıl gerçekleştiğinin büyük bir parçasıdır. Kendimize farklı bir gözle tanık olur ve kendimizi gözlemleriz (canladırırız) ve böylelikle kötüye giden gelişim sürecini canlandırmış oluruz.

Canlandırma size olaylara bakışınızını değiştirmeniz için yardım eder, böylece hayata daha başka türlü tepki verebilirsiniz; eski imgeleri parçalara ayırır ve daha yeni ve iyileriyle yer değiştirirsiniz. Yerleşen yeni imajlarla, daha farklı düşünmeye başlayacaksınız ve farklı düşünüp farklı davrandığınızda da, insanların size verdiği tepkiler de değişecektir.

Eğer, dik bir şekilde ayakta duruyorsanız, örneğin, kendinizi sağlıklı ve kendine güvenli olarak canlandırdığınız için, insanlar sizi büyük olasılıkla çekici ve kudretli görecek ve buna göre davranacaklardır. Bu kişisel imgeyi pekiştiren şey nedir? Neden sonuç ilişkisi nasıl faaliyete geçer? Kendinizi nasıl görüyorsanız, diğer insanlarda sizi öyle görüyordur. Sizin dünyayla ilgili planlarınız, önce sizin kendi içinizdekiler hissetmenizle başlar. Önce aklınızda sonra maddesel dünyada...

Canlandırma bize ne istediğimizi açıklığa kavuşturmada yardım eder ve ona ulaşabilmemiz için bize bir harita verir.

...

Çılgın olan şey şudur; beyin, tam olarak neyin gerçek olduğuyla neyin hayal edilmiş olduğunun arasındaki farkı bilmez.

Bu yüzden, kendinize yeterince yeni bilgi verdiğinizde, bilincinizi değiştirmeye başlayacaksınız. Ve daha sonra hareketleriniz bu değişimi yansıtmaya ve takip etmeye başlayacak.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

fgceker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-06-2010, 12:22 AM   #2 (permalink)
Yüzbaşı

RenaC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,234
980 Mesajinıza toplam 4,011 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
RenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really nice
Standart Cevap: DİRENÇ ENERJİ GEREKTİRİR!!!!

Bir şeyleri sarsmak için, kafa yapınızı özgür bırakmak zorundasınız

Çok doğru.Kendimizi,hayallerimizi,düşüncelerimizi özgür bırakmak bize hayatımız boyunca çok şey katacaktır buna eminim.Takılıp kalmak bizi her zaman geriye götürüyor.

RenaC isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-06-2010, 12:37 AM   #3 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 34
25 Mesajinıza toplam 88 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sesimi duyan yokmu is an unknown quantity at this point

ben cok takiliyorum eskiye.ve insanlarin sozlerini davranislarini cok inceliyorum.vede o insanlardan kopamiyorum.idama mahkum suclu gibiyim.halbuki hic bi sucumda yok.gercekten.sonuc olarak delirmek uzereyim.yoruldum artik.inanilmaz yorgunum.kendi kendimi bitiriyorum yavas yavas.dertlesmeye akil almaya cook ihtiyacim var.ne yapmaliyim.nasil davranmali.bu sorunumdan nasil kurtulmaliyim.bir bilen yokmu.bana ciddi anlamda yardim edebilecek biri yokmu.sesimi duyan....yokmu!
sesimi duyan yokmu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-06-2010, 12:53 AM   #4 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Suçluluk ile ilgili olarak Hatalı Alanlarınız kitabını öneririm.
John W Dyer 'in..
Ve tabii ki geçmişe takilma söz konusuysa telkinler etkili olacaktır.
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-06-2010, 12:53 AM   #5 (permalink)
Teğmen

ebruliii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 257
109 Mesajinıza toplam 316 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ebruliii is a jewel in the roughebruliii is a jewel in the roughebruliii is a jewel in the roughebruliii is a jewel in the rough

bende öyleydim slow bi müzik bile duysam hemen eskiyi hatırlardım ve üzülürdüm şuan telkinleri dinleyince eskileri pek hatırlamamaya başladım hem olumlu şeyler düşünmeye başladım .ara ara aklıma gelsede hemen mutlu bi olay aklıma gelyior ve artık müzik dinleyincede pek etki yapmıyor :)
Alt 26-06-2010, 12:53 AM   #6 (permalink)
Banned

668 Mesajinıza toplam 4,252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to behold
Red face Cevap: DİRENÇ ENERJİ GEREKTİRİR!!!!

Alıntı:
sesimi duyan yokmu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben cok takiliyorum eskiye.ve insanlarin sozlerini davranislarini cok inceliyorum.vede o insanlardan kopamiyorum.idama mahkum suclu gibiyim.halbuki hic bi sucumda yok.gercekten.sonuc olarak delirmek uzereyim.yoruldum artik.inanilmaz yorgunum.kendi kendimi bitiriyorum yavas yavas.dertlesmeye akil almaya cook ihtiyacim var.ne yapmaliyim.nasil davranmali.bu sorunumdan nasil kurtulmaliyim.bir bilen yokmu.bana ciddi anlamda yardim edebilecek biri yokmu.sesimi duyan....yokmu!
merhaba:)

Atman gereken ve pek çoklarının atmaya cesaret edemediği o büyük adımı attın öncelikle bu sebepten seni tebrik ediyorum.Kendi iç yolculuğuna başlama cesaretini gösterdiğin ve içinde yaşadığın sıkıntıların sana yolladığı sinyalleri görmezden gelip bastırmaya çalışmadığın için. Seni neyin huzursuz ettiğini ve şu an içinde bulunduğun durumda olmana neyin sebep olduğunu artık biliyorsun ve inan bana değişime ve gelişime giden yolda bu en zorlu adımlardan biri.Pek çok insan bunun farkında olmadan ölüp gidiyor

Ve o çok önemli olan ikinci adımıda atmış bulunuyorsun; sesimi duyan var mı diyerek birilerinden yardım istedin ve sana şunu söyleyeyim ki yeryüzünde yaşayan pek çok insan sırf başkalarından yardım istememek adına çok kolay bir şekilde halledebilecekleri işleri bir ömür boyu boyunlarında yük olarak taşıyorlar.

Cesaretinden dolayı seni ayakta alkışlıyorum...İyiye ve hayatın için olumluya doğru giden yolda iki koca ve önemli adımı attığın için
Sesini duydum ve isteklerini okudum.Ben burdayım
Can kulağıyla ve gönül kulağımla dinlemeye ve elimden geleni yapmaya hazırım
Alt 26-06-2010, 01:07 AM   #7 (permalink)
Banned

Red face Cevap: DİRENÇ ENERJİ GEREKTİRİR!!!!

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...an-yukleyiniz/

İlk iş olarak yukarıda linkini verdiğim Mp3 ler sayfasından Ego )güven) güçlendirici ve suçluluk Duyguları telkinlerini indirip bunları düzenli olarak dinlemekle işe başlayabilirsin.Telkinlerin sitedeki pek çok üye gibi banada çok faydası oldu.Başlangıçta ara ara dalgalanmalar yaşasanda geçmişteki duygularından arındıkça her şeyin daha da iyiye gittiğine sende şahit olacaksın.Telkinleri dinleme esnasında nelere dikkat etmenle ilgili konuda merak ettiklerinide gene forumumuzda yer alan telkinlerin etkileriyle ve nasıl dinlenmeleri gerektiğiyle ilgili konularda açılan başlıkların altında rahatlıkla bulabilirsin ve diğer site üyeleriyle deneyimlerini paylaşabilirsin .
Alt 26-06-2010, 01:21 AM   #8 (permalink)
Teğmen

25 Mesajinıza toplam 88 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

sesimi duyan herkese cani gonulden tesekkurlerimi gonderiyorum.ozelliklede sana fgceker.yakinimdekiler benim huzurumu pek onemsemezken yuzunu bile gormedigim kisilerin sesimi duymasi ve bana yardim etmek istemesi.bu harika bir sey.inanilmaz duygulandim.cok ama cook tesekkurlerimi sunuyorum.
sesimi duyan yokmu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-06-2010, 01:22 AM   #9 (permalink)
Yüzbaşı

RenaC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,234
980 Mesajinıza toplam 4,011 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
RenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really nice

Alıntı:
sesimi duyan yokmu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba

Yazdığınızı önemle okudum.Sesimi duyan yok mu demişsiniz.Emin olun bu forumun bi köşesinde sesinizi duyan mutlaka vardır.Diğer Forumlar gibi ellerini boş döndermez kimse senin.

Şimdi Sorununu neden önemle okuduğuma gelince senin durumundaydım bir zamanlar gerçekten çok zor zamanlar geçiriyor çok üzülüyordum.Çok boğuştum durdum.

Ve sonunda ne keşfettim biliyomusun.Kendi doğrularımdan başka doğrular olduğunu.Bu şu an senin yaptığın ve zamanında benim yaptığım nedir biliyomusun insanın kendi doğrularından dışarı çıkamaması ve sürekli karşısındakini o doğrular çerçevesinde yargılaması.Ve affetmek güç olur bu durumda,takıntı aklında kalır gitmez.Çünkü kendine yediremezsin.

Neden mi bak işte bu gerçekten çok önemli.ÇÜNKÜ KENDİ DOĞRULARIN SINIRLIDIR...Ve sen buna öyle inanırsın ki çerçeveden dışarı çıkamazsın bu şekilde tıkanıp kalırsın.

Ben ve tanıdıklarım bu durumdan nasıl kurtuldular dersen gelelim işin orasına.

EMPATİ EMPATİ EMPATİ

Bu konuyla gerçekten ilgilen.Karşıdakini daha iyi anlamak sana karşı yaptığını gerçekten ne için yaptı,Nerede hangi şartlar altında ne düşünerek yaptı.Bunu çözdüğün zaman Olay bitmiştir artık bu yakındığın durumdan kurtula bilirsin.
İnternette bununla ilgili bir çok döküman var araştırıp gerçek bir empati nsıl yapılır öğrenebilirsin.

Gerçek bir empati bir anlık kimlik değiştirmektir.Yani bütünüyle karşındakini hissedip onun ne düşüneceğini,ne yapacağını ne yapması gerektiğini öğrenebilirsin.İnan ki bazı insanlar gerçekten senin düşündüğünden çok daha değişik düşünceler içinde davranışlarını sergileyip düşüncelerini söylüyorlar.

Yanlış algı,yanlış bakış açısı insanı yiyip bitiriyor.iyi düşün,olumsuz düşüncelere yer vermeden sorunlarını halletmeye çalış bir süre sonra gerçekten bu konuda kendini aştığını göreceksin.

UNUTMA HAYATTA SADECE SENİN DOĞRULARIN YOKTUR...

Umarım yardımcı olabilmişimdir Arkadaşım.

Sağlıcakla kal..
RenaC isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-06-2010, 02:05 AM   #10 (permalink)
Teğmen

sanirim hakli olabilirsin.ama neden hep ben anlamaya calisiyorum.neden ozverili olan ben oluyorum.herkes rahatinda keyfinde.ben can cekisiyorum.yillardir tek basima mucadele ediyorum dertlerimle.yanimda yaradandan baska kimse olmadi hemen hemen.aslinda cok kisi var ama faaydalari olmuyor.ahh zararlari olmasa.ben eskiden boyle degildim.nasil bu hale gelebildim..cook zor gunlerin ustesinden geldim aslinda.butun bunlar beni yordu.genc yasta inanilmaz gectim hayattan.gulusum yalan.kendim yaalan oldum ciktim.sanki bu dunyada yasamiyorum.ruhum dolaaniyor gibi.ooooff ooooff.anlatacakta ne cok seyim var.ama hakli olabilecegini dusunuyorum gercekten.dediklerini uygulamaya calisacagim.yani antipati kurmaya.cook tsk ler ediyorum.cok sagol

Bookmarks