Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Makaleleri ve Yazıları (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-makaleleri-ve-yazilari/)
-   -   Bana Bir Koca Lazım,O da bu Gece Lazım1(Deneme-Yanılmalarım) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-makaleleri-ve-yazilari/462943-bana-bir-koca-lazimo-da-bu-gece-lazim1deneme-yanilmalarim.html)

bkysn 23-09-2011 12:36 AM

Cevap: Bana Bir Koca Lazım,O da bu Gece Lazım1(Deneme-Yanılmalarım)

OLAĞANÜSTÜ, çekim yasası günlüğü kesinlikle yapıyorum. çok çok ÇOK teşekkür edrim. süpersin arkadaşın da süpermiş. tebrikler

harikasin 24-09-2011 09:52 PM

khkh56EChoo cok guzel ve kiyifli idi yaziyi okumak, okurken cok guldum.
Sen bizi guldurdun Allah da seni guldursun, cok tesekkur ederimart56art56
sevgiler

vittoria è nostra 13-12-2011 11:54 PM

echoo yüreğine sağlık keyifle okudum okudum doyamadım ne güzel bir anı ve deneyim olmuş size:) inanmanın gücü birkez daha:)

froyaa 26-08-2012 11:05 PM

bayılarak okudum:). insanın mantık sınırlarını zorlasa da sonuna kadar inanıyorum. her şey ne kadar inandığımız ve hissettiğimizle ilgili sonuçta. somut örnekler,yaşanmışlıklar çok çok değerli bu yüzden. iyi ki varız, iyi ki varsın çekim yasası:)))

Işıklı yol 05-04-2013 09:39 AM

Çok eğlenceli yazılmış, sizlerinde okumasını istedim.y789

Işıklı yol 05-04-2013 11:41 AM

Benim bir arkadaşıma yaptık bunu. O sipariş etti. Yani dilekçe yazdık bir nevi. İşte karakteri böyle olsun, bana yardım etsin, benimle olsun. Bir sürü şeyini yazdık oraya. Hatta abarttı boyunu 1.80 yaptı. Kendi boyu o kadar değil halbuki. Altına da ismini yazdı ve imzasını attı. Bunu yaptığında 29 yaşındaydı. Ne mi oldu? Bir yıl sonra o kişiyle evlendi. Ve boyu 1.80, söylediğine göre o dünyanın en iyi insanı. :)

Işıklı yol 05-04-2013 11:55 AM

ama sakın oyun hamurundan yapmayın ya,neye benzer ki o? Heykeltraş mısın mübareky789

mavipapatya 18-12-2013 04:01 PM

soluksuz okudum devamı olsa daha da okurdum o kadar sürükleyici anlatmışsınız. çok güzel çok eğlenceli bir yazı olmuş okurken kahkahalar attım resmen smil56 çekim yasasına işlediğine çok güzel bir örnek :)

mehtap1606 19-12-2013 12:34 PM

25889 harika bir anlatım soluksuz okudum :) sevincli

WEZ Format +3. Şuan Saat: 06:32 PM.