Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Hikayeleri

Uyarılar

asosyal ve sosyal.

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Hikayeleri asosyal ve sosyal. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: acemisirine Nickli Üyeden Alıntı iyilik yapan daima iyilik görmüstür.. iyi düsünen iyiyi kendine cekmistir.. olumlu bakis acisi kisiyi hic hayal bile edemedigi yerlere götürmüstür.. sen bilirsin, karar senin, secim senin.. aklinin, yüreginin, düsüncenin ve kendin icin uygun olan secimi ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Hikayeleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Hikayeleri nerededir kimdir Üyelerin Hikayeleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Hikayeleri hipnoz Üyelerin Hikayeleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Hikayeleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Hikayeleri kuantum düşünce kitap haberi

asosyal ve sosyal.

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 31-12-2011, 09:36 PM   #11 (permalink)

Tesekkür: 1
11 Mesajinıza toplam 38 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatbenimiçin is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: asosyal ve sosyal.

Alıntı:
acemisirine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
iyilik yapan daima iyilik görmüstür..

iyi düsünen iyiyi kendine cekmistir..

olumlu bakis acisi kisiyi hic hayal bile edemedigi yerlere götürmüstür..

sen bilirsin, karar senin, secim senin..

aklinin, yüreginin, düsüncenin ve kendin icin uygun olan secimi dile, arzula ve muhakkak bi uyari gelecektir...

Çok haklısın artık daha iyiyiz :)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

hayatbenimiçin isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-01-2012, 01:58 AM   #12 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 94
49 Mesajinıza toplam 147 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fedor is an unknown quantity at this point

Kendisi ile kavgalı..Motive edilip cesaretlendirilmeli bu arkadaşınız...
fedor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-01-2012, 01:57 PM   #13 (permalink)
Üsteğmen

Lusid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 263
179 Mesajinıza toplam 592 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Lusid is an unknown quantity at this point

Ukala, narsist, münasebetsiz, ortamda hiç tanımadığı insanlara laf atanlardan daima uzak dururum. Beni hiç tanımıyor ama laf atıyor soru soruyor. Kusura bakmayında bu sosyal olmak değildir. Arkadaş olmam. Asosyal arkadaşların böyle insanlardan uzak durmasını tavsiye ederim.
Lusid isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-01-2012, 02:04 PM   #14 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Minnet duygusu ile bağımlılık çok kötü bir şey. Bizzat yaşamış biri olarak söylüyorum bunu. Arkadaşlığına mesafe koyduğun zaman çok rahat edeceğini düşünüyorum. Özellikle dikkat etmen gereken şey minnet duygusuyla bağımlı olmak... Çok tehlikeli...

Aslında çok sevdiğin için yanında değilsin o kişinin. O bana çok yardım etti. Şimdi ben onu nasıl bırakırım? diyorsun. Bu sevgi değil... Ayrıca taviz taviz doğurur. Sen bu kadar çok şey veriyorsan kendinden karşındaki her seferinde daha fazla beklenti içinde olacaktır senden ve sen de her seferinde çok daha fazla yorulacaksın. Ona yardım etmiş de olmuyorsun. İlerde ikiniz de daha çok üzülürsünüz. Geri geri gidiyorsun canım şu anda.

Sevgiler.
Alt 01-01-2012, 04:26 PM   #15 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 1,705
865 Mesajinıza toplam 2,145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azraist_24 is on a distinguished road

Arkadasim,

Acaba ortak arkadaslarinizdan neden koptunuz ve saniyorum bu kopusta sen biraz kendini sucluyorsun yaniliyor muyum?

Bana kalirsa onu kirmadan konusmalisin, soru sorarak ya da yargilayarak degil de ``onceden soyle davranirdir, su ara hayatinda farketmedigim seni olumsuz etkileyen sanirim bazi problemler var ve bunu benimle paylasmani istiyorum`` ..vb. gibi..

Bence bunu yaparsan hem kendi icindeki minnet duygusundan kurtulursun hem de ikinize de arkadasligin devami ya da devam etmemesi konusunda size yardimci olabilir diye dusunuyorum....

Umarim hersey yoluna girer,

sevgilerle,
azraist_24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-01-2012, 03:47 PM   #16 (permalink)

Tesekkür: 54
13 Mesajinıza toplam 33 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Elegans is an unknown quantity at this point

Alıntı:
hayatbenimiçin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kendine güvenmemekten kaynaklanıyor bunlar.kendine güvenmemek de kendini sevmemekten dolayı olan bir şey.bazı ortamlarda yok.Ben bazen aşırı sosyalimdir insanları kendime hayran bırakıp eğlendiririm. böyle olunca çok mutlu olunuyor tabiki üzüntüden mahvolan birisi de herkesi gülüp eğlendiremez.anlattıkların için teşekkür ederim sizin de iç dünyanızı merak ediyorum çünkü.Kendine zaman ayırmayı ve değer vermeni tavsiye ederim :)
Öncelikle yanıtımı önemseyip birşeyler yazdığınız için çok teşekkür ederim. Bu bile beni biraz olsun gülümsetmeye yetti. Kendime değer vermek konusuna gelince bir sebep bulmaya çalışıyorum bunun için. Ama baktığımda geçmişte yaptığım hataları düşünmek beni yıpratıyor. Normal bir insan ne yapardı bu durumda? Ben neden böyle yaptım? Böyle yapmakla doğru mu yaptım? gibi düşünerek hatayı hep kendimde arıyorum. Başka biriyle pek konuştuğum nadirdir ama konuşunca şunu şöyle dedim acaba yanlış mı anlaşıldım? Aptalca bi cevap mı verdim? diye düşünüyorum. Başkasıyla muhabbet bile edemiyorum. Hata yapmaktan çok korkuyorum. Ben niye böyleyim diye düşünüyorum ve kendimi sevemiyorum. Şu an evde boş boş oturuyorum. Sağlık meslek lisesi mezunuyum ve alanım gereği özel hastanelerde çalışabilirim ama lise dönemindeki stajlarda hep bi mutsuzluk hep bi iç karartısı mesleğimi öğrenemedim. Kpss'den atama bekliyorum şu an sadece. Atansam nasıl bir ortamla karşılaşacağım niye bilmiyorsun diye azarlayacaklar beni diye düşünüyorum. Benimle aynı yıl mezun olan arkadaşlarıma bakıyorum hepsi ya atanmış ya özelde çalışıyor yada üniversite okuyor. Ben neden bi baltaya sap olamadım diye iki gündür ağlıyorum. Bu sene başvuracağım sınavsız geçiş için kendi alanımın 2 yıllık bölümüne. Önceki yıllarda bunu yapmadığım için çok pişmanım. Sosyal ve konuşkan bir insan olmak en az şu okul meselesi kadar önemli benim için. Evet konu biraz dağıldı saçma sapan bir noktaya geldi özür dilerim.
Tanımasam da hepinizi gerçekten çok seviyorum. İnşallah herşey istediğiniz gibi olur ve ömrünüz boyunca mutlu olursunuz.
Elegans isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-01-2012, 04:43 PM   #17 (permalink)
Üsteğmen

frezya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,991
411 Mesajinıza toplam 1,413 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
frezya is a jewel in the roughfrezya is a jewel in the roughfrezya is a jewel in the roughfrezya is a jewel in the rough

Elegans,artık yaptığın hataları düşünüp,kendini yıpratmayı bırakmalısın.Söyle bana;hangimiz hata yapmıyoruz ki?Hepimiz hatalar yapıyoruz ve bu hatalar bizleri olgunlaştırıp,geliştiriyor,hayatı öğrenmemize yardım ediyor.Kendini,yaptığın hataları sürekli sorgularsan sürekli mutsuz olursun.Şöyle düşün;Her ne yaptıysan,o zaman onu yapman,öyle davranman gerekiyordu ve yaptın,bitti.Geriye dönük yaşamaya devam edersen önünü göremezsin,tökezler ve düşersin.Telkinleri dinliyor musun?Eğer dinlemiyorsan bir an önce dinlemeye başlamanı tavsiye ediyorum.Mutlu kal.
frezya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-01-2012, 08:49 PM   #18 (permalink)

Tesekkür: 54
13 Mesajinıza toplam 33 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Elegans is an unknown quantity at this point

Alıntı:
frezya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Elegans,artık yaptığın hataları düşünüp,kendini yıpratmayı bırakmalısın.Söyle bana;hangimiz hata yapmıyoruz ki?Hepimiz hatalar yapıyoruz ve bu hatalar bizleri olgunlaştırıp,geliştiriyor,hayatı öğrenmemize yardım ediyor.Kendini,yaptığın hataları sürekli sorgularsan sürekli mutsuz olursun.Şöyle düşün;Her ne yaptıysan,o zaman onu yapman,öyle davranman gerekiyordu ve yaptın,bitti.Geriye dönük yaşamaya devam edersen önünü göremezsin,tökezler ve düşersin.Telkinleri dinliyor musun?Eğer dinlemiyorsan bir an önce dinlemeye başlamanı tavsiye ediyorum.Mutlu kal.
Haklısınız ama bu düşünceleri aklımdan uzaklaştırdıktan kısa bir süre sonra yine kendimi o düşüncenin içinde buluyorum. Sabah kalkıyorum aklımda bu var. Akşam yatıyorum yine aklımda bu var. Telkinlere gelecek olursak; ilk dinlemeye başladığımda bir dik yürüme belirtisi olmuştu ve bir süre sonra bırakmıştım. Sonraki denemelerimde 2-3 gün dinledim bir etkisi olmayınca bıraktım. Tabiki uzun süreli dinlemem gerektiği de belirtiliyor ama bi umutsuzluk bi umutsuzluk ki sormayın. Yarın yeniden deneyeceğim. İlgilenip cevap verdiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Tüm isteklerinizin gerçekleşmesi dileğiyle...
Elegans isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-01-2012, 11:39 PM   #19 (permalink)
Üsteğmen

frezya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,991
411 Mesajinıza toplam 1,413 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
frezya is a jewel in the roughfrezya is a jewel in the roughfrezya is a jewel in the roughfrezya is a jewel in the rough

Alıntı:
Elegans Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Haklısınız ama bu düşünceleri aklımdan uzaklaştırdıktan kısa bir süre sonra yine kendimi o düşüncenin içinde buluyorum. Sabah kalkıyorum aklımda bu var. Akşam yatıyorum yine aklımda bu var. Telkinlere gelecek olursak; ilk dinlemeye başladığımda bir dik yürüme belirtisi olmuştu ve bir süre sonra bırakmıştım. Sonraki denemelerimde 2-3 gün dinledim bir etkisi olmayınca bıraktım. Tabiki uzun süreli dinlemem gerektiği de belirtiliyor ama bi umutsuzluk bi umutsuzluk ki sormayın. Yarın yeniden deneyeceğim. İlgilenip cevap verdiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Tüm isteklerinizin gerçekleşmesi dileğiyle...
Rica ederim.Sen dinlemeye başla devam et:)Gelişmelerden de haberdar et bizleri:)
frezya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-02-2012, 12:42 AM   #20 (permalink)

Tesekkür: 1
11 Mesajinıza toplam 38 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatbenimiçin is an unknown quantity at this point

Alıntı:
fedor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kendisi ile kavgalı..Motive edilip cesaretlendirilmeli bu arkadaşınız...
Evet kendi içinde bunları atlatmaya başladı. ben de mümkün olduğu kadar onu üzmeye ya da içine kapanmasına sebep olan konulara girmemeye çalışıyorum.Ama bazen insan kendi içinde halletmeli her şeyini. sadece çevresindekilerle olacak şey değil. çevremdekiler de onun bu hallerinin farkında.bazen çok sinirlensem de dostuz her şeyimizi paylaşıyoruz diyorum ve yine iyi oluyoruz. inşallah o da bunları atlatr
hayatbenimiçin isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks