Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Hikayeleri

Uyarılar

Çocukluk anılarımız ve bizde bıraktıkları izler...

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Hikayeleri Çocukluk anılarımız ve bizde bıraktıkları izler... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız ben şanslıydım çünkü o hizmet için büyüttüğü,anne dediğim iki ablam var.Şanslıydım çünkü onlar beni evlenene kadar hep korudu.Başkaldırmayı birazda onların sessizliğinde öğrendim.ömrümüz "kelimeleri düzgün kullanın,ayaklarınızı yıkamadan yatmayın,biten tabakları çayları bekletmeyin,kimseye cevap vermeyin,......."lerle geçti.Hiçbir zaman adımızı evde 2 kere söyletemedik.Çünkü kıyamet ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Hikayeleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Hikayeleri nerededir kimdir Üyelerin Hikayeleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Hikayeleri hipnoz Üyelerin Hikayeleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Hikayeleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Hikayeleri kuantum düşünce kitap haberi

Çocukluk anılarımız ve bizde bıraktıkları izler...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 30-05-2011, 10:06 PM   #11 (permalink)
toz
Teğmen

toz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 134
66 Mesajinıza toplam 216 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
toz has a spectacular aura abouttoz has a spectacular aura abouttoz has a spectacular aura about
Standart Cevap: Çocukluk anılarımız ve bizde bıraktıkları izler...

ben şanslıydım çünkü o hizmet için büyüttüğü,anne dediğim iki ablam var.Şanslıydım çünkü onlar beni evlenene kadar hep korudu.Başkaldırmayı birazda onların sessizliğinde öğrendim.ömrümüz "kelimeleri düzgün kullanın,ayaklarınızı yıkamadan yatmayın,biten tabakları çayları bekletmeyin,kimseye cevap vermeyin,......."lerle geçti.Hiçbir zaman adımızı evde 2 kere söyletemedik.Çünkü kıyamet kopardı.Ablalarımın hakkını hiçbir zaman ödeyemem.Hep kalkanlarım oldular.İyi ki varlar.O kadar dua ediyorum ki ömürleri uzun sağlıklı mutlu olsun.Ben şimdi üzülüyorum,çünkü annem 3 harika evladıyla, her dediğini yapan herşeyi annemden daha çok düşünen,tamamlayıcı 3 çocuğuyla hiçbirşey paylaşamadığını hala farkında değil.Erkek kardeşim daha farklı.O hem hastaydı hem tekti.Ama onunda hayatı başka türlü hayal kırıklığıyla dolu olacak.Kardeşim,maalesef bunu şu anda farkında değil ancak yorulduğunda anlayacak.Velhasıl seçimlerimizden bence bu kadarda biz sorumlu değiliz.Bence o seçimleri yapana kadar hayatımızdakilerin tavrı çok daha önemli.Ama en çok neye üzülüyorum sevgili Bigokyanus biliyor musun.Kendimi yetiştirmek,çoğaltmak,hep daha fazlasını öğrenmek için o kadar emek verirdim ki,şimdi sıradan şeyleri anlatmak için yıllarımı heba ettim.Sonuç şu an belki daha iyi.Ama yeterli değil.bana ailem dışında,bende hiç hakkı olmayan insanların bana kötü davranmasına,tüm iyi niyetime rağmen ,inanılmaz hayal kırıklığı yartmıştı.Sonra kendime acımaktan vazgeçtim.Çünkü çocuklarım dışında herşeyi hayatımdan çıkartmayı göze almıştım.Olmadı.Bu da artık sorun değil.çünkü "Ben "olmaktan artık gurur duyuyorum.
Sevgili Bigokyanus,biliyor musun evde iş yapmayı öğrenmek az işimize yaramamıştır.Düşünsenize hem çocuk hem misafir hem iş nasılda herşeyi aynı anda şikayet etmeden ve çok çabuk becerebiliyoruzdur öyle değil mi:) Ben hep şunu derim."Demek ki o insanların benim varlığıma ihtiyacı varmış.Çünkü onların sevgiyi,değer vermeyi,haksızlığa uğrattıkları amca hanımının hakkını korudukça yengemin"sen kemiklerimi ısıtıyorsun"u duydukça ,gücü öğrenmeleri gerekiyormuş dedim.Bizim gücümüze bizim de ihtiyacımız var.Bu hep aklımızın derin bir köşesinde kalsın.İşte o yüzden sevgili Bigokyanus "iyi ki varsın" Kendinle hala sevgi dolu bir insan olarak yaşama devam ettiğin için gurur duymalısın.Çünkü ben duyuyorum.Sana teşekkür ederim.Ya bu sitede ne var,nasıl dökülüyorum bu nasıl birşey bu.İyi ki varsınız iyi kivarsınız iyi ki varsınız.Teşekkürler.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

toz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-05-2011, 12:11 PM   #12 (permalink)
Yüzbaşı

Berilce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,207
808 Mesajinıza toplam 2,263 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Berilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of light

Alıntı:
bigokyanus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yazdıkların ne kadar da tanıdık ama sen daha şanslısın 12 diyorsun ben kendimi bildim bileli hatta bilmeden başladı , beni hep hizmetçi olarak gördü başkalarının da öyle görmesini sağladı . Kullanmak için doğurduğunu düşünüyorum hep , anne olduktan sonra kıymetimi anlarsın dedi ama ben anne olduktan sonra anneme kin duymaya başladım , nasıl o kadar kötü olabildi diye . Üvey annenin bile yapamayacağı eziyetleri nasıl yaptı diye , hiç mi içi sızlamadı . Şimdi nerde birine dayak atan özellikle korumasız yavrusuna evire çevire eziyet edesim geliyor nasıl bu kadar aciz olabiliyorlar diye ... Yavruma daha sıkı sarılıyorum , ben çok büyük dersler aldım yaptıklarından , dilerim herkes bu dersleri almak zorunda kalmadan çok iyi birer anne ve baba olur. Şimdi kendime güvenmeye ve aşağılık duygularımı yenmeye çalışıyorum.
Siz bunu aştığınızı zaten çocuğunuza anneninizin size davrandığı gibi davranmadığınızı söyleyerek belirtmişsiniz zaten... Çocuğa çok düşkünlükte
çocuğu geliştirmiyor, babayla çocuğu da kutuplaştırıyor, ilgisizlik ise yaralıyor onları, hassas bir çizgi var ikisinin arasında...
Berilce isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-03-2012, 01:34 AM   #13 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 309
288 Mesajinıza toplam 839 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülücan is an unknown quantity at this point

şu sıralar yoğunlaşmadığım halde çocukluğuma dair ilginç ayrıntılar hatırlıyorum..çocukken giyindiğim bir kyafet yaşadığım bir an..ayrıntılar..ilginç geliyo..
gülücan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-03-2012, 01:39 AM   #14 (permalink)
Üsteğmen

288 Mesajinıza toplam 839 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

ve şunu farkettim çocuklukta, geçmişte yaşanılan olumsuz anıları nekadar affettim sildim unuuttum desenizde tekrar hatırlayabiliyor ve tekrar hüzne öfkeye yakalanabiliyorsunuz..telkinlere bizi olumlu düşünmeye sevkeden çalışmalara ara vermemek lazım sanırım..
Alt 03-07-2012, 06:01 PM   #15 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 14
55 Mesajinıza toplam 149 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülsem is an unknown quantity at this point

yazdıklarınız okuyunca gözlerim doldu. ben tam tersi hep annemin bize karşı aşırı düşkünlüğünden şikayet etmişimdir. ne olurdu sanki bizi bu kadar düşünmese demişimdir. hiç mi dayak yemedim tabi ki yedim yediğim dayakta bile çocuk aklımla anneme hak vermişimdir. diyelimki cam mı kırdım. niye kırdın diye dövmezdi. ya elin kesilseydi ya canın yansaydı diye döverdi (canımı acıtmadan döverdi:)). şu an 40 yaşındayım, ayrı şehirlerde yaşıyoruz. hala eli dili üzerimde. hava soğuk desem kızım sıkı giyin. hastayım desem kızım doktora gittinmi. anne ben çocukmuyum 40 yaşıma geldim diyorum. evet benim hala çocuğumsun diyor. aile desteği herzaman çok güzel. inşallah sizde evlatlerınıza bunları yaşatırsınız. allah onlardan razı olsun diyorum. ama sevgili annecim lütfen biraz rahat ol yaptığımız her yanlışa çektiğimiz her acıya bizden fazla üzülme. sizi çok seviyorum
gülsem isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-07-2012, 07:11 PM   #16 (permalink)
Binbaşı

nurbanu25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 408
786 Mesajinıza toplam 1,597 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurbanu25 will become famous soon enoughnurbanu25 will become famous soon enough

Bu baslıgı gorunce o cocukluk travmalarım geldı tek tek aklıma...sınır hastası ılkokul ogretmenıyle 4,5 yıl,abılerımın gecırdıgı trafık kazaları,enıstemın ıntıharı,arka arkaya olumler,ayrılıklar,evın hıcbır zaman bıtmeyen ıs guc dertlerı,annemın hastalıkları,gece gunduz bıtmeyen mısafırler,bır de asırı koruyucu ve baskıcı aıle tutumu da eklenıncee....evet,cok sukur okudum,ogretmen oldum ama hala sosyal olamadım,depresyondan hala cıkamadım,hayata hala tam anlamıyla baglanamadım.yıllardır cabalıyorum.ama bu sefer kesın kararlıyım.Allahımın ıznıyle butun bunlardan kurtulup,tam ozguven sahıbı,sosyal,aktıf,basarılı bır ınsan olucam,hatta oluyorum.sevgıler...
Alt 17-08-2012, 02:30 AM   #17 (permalink)

Nefertarii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 75
14 Mesajinıza toplam 26 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Nefertarii is an unknown quantity at this point

Alıntı:
bigokyanus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yazdıkların ne kadar da tanıdık ama sen daha şanslısın 12 diyorsun ben kendimi bildim bileli hatta bilmeden başladı , beni hep hizmetçi olarak gördü başkalarının da öyle görmesini sağladı . Kullanmak için doğurduğunu düşünüyorum hep , anne olduktan sonra kıymetimi anlarsın dedi ama ben anne olduktan sonra anneme kin duymaya başladım , nasıl o kadar kötü olabildi diye . Üvey annenin bile yapamayacağı eziyetleri nasıl yaptı diye , hiç mi içi sızlamadı . Şimdi nerde birine dayak atan özellikle korumasız yavrusuna evire çevire eziyet edesim geliyor nasıl bu kadar aciz olabiliyorlar diye ... Yavruma daha sıkı sarılıyorum , ben çok büyük dersler aldım yaptıklarından , dilerim herkes bu dersleri almak zorunda kalmadan çok iyi birer anne ve baba olur. Şimdi kendime güvenmeye ve aşağılık duygularımı yenmeye çalışıyorum.
İnanır mısınız aynı durumdayım sizinle ve sizi çok iyi anlıyorum.Umarım bende sizin gibi bu durumdan ders alıp önüme bakabilirim :)
Nefertarii isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-04-2013, 11:10 AM   #18 (permalink)

Tesekkür: 0
3 Mesajinıza toplam 7 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
olurmu is an unknown quantity at this point

Çocukluğuma dair ne kadar çok travmatik yaşantım varmış... hangi birini yazsam bilemedim.
Tek olumlu yanıysa tüm bu yaşadığım kötülüklerden 7 yaşındayken bile kendi kendime dersler çıkarmayı hep başarabilmiş olmam. Hiç asosyal olmadım, hatta daha da sosyalleştim her olayla, daha akıllı daha mantıklı, daha yerine ve zamanına göre davranmayı, kendi kendimi korumayı öğrendim. Rabbime sonsuz şükürler olsun ki belki de beni bu fıtratla yarattı.
Hala çok güçlüyüm, hayatımda hiç bir şeyi bağımlılık haline getirmemeyi öğrendim şiddet eğilimli ve alkolik babam sayesinde...
Şiddet, alkolizm, ekonomik problemler, kardeş kıskançlığı, taciz... hepsini yaşamış, sindirmiş bu konuları düşündüğünde acı çekmeyen, şuanda iyi bir işi iyi bir eşi olan "tam" bir insanım.
Bize ettiğin her eziyet için teşekkürler baba, sayende nasıl bir adamla evlenmemem ve hayatımı nasıl güçle yönetmem gerektiğini öğrendim...
olurmu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-04-2013, 09:50 PM   #19 (permalink)
Üsteğmen

Bravo gerçekten..zor olanı başarabilmişsiniz..Biraz bahsetseniz keşke..olaylara nasıl yaklaştınız nasıl lehinize çevirebildizi..okuyanlara yardımcı olabilmesi düşüncesiyle...
Alt 11-04-2013, 10:07 PM   #20 (permalink)
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about

Bu anne babaların orta hallisi yok mu acaba:) Camı kıran çocuğuna ya elin kesilseydi diye vurmak ne acaba? Bu ne demek asla hata yapma, sonuçta kime zarar verdiğin önemli değil ama sakın ha sakın hata yapma. Ya ifrat ya da tefrit. Allah yardım etsin bu milletin evladına.
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks