Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Hikayeleri

Uyarılar

nacizane sıradan bir insanın hikayesi,benim o :)

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Hikayeleri nacizane sıradan bir insanın hikayesi,benim o :) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Yıllardır bu siteyi takip ediyordum fakat üye değildim,artık üyeyim ve ben de bu muhteşem ailenin bi'ferdiyim.. Önceleri telkin müziklerim kendi kendime rahatlatıcı bulduğum müziklerdi ve çocukluğumdan bu yana süre gelen bi'alışkanlıktı ben de olumlamalar yazmak ve sürekli okumak.Bütün okul defterlerimin ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Hikayeleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Hikayeleri nerededir kimdir Üyelerin Hikayeleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Hikayeleri hipnoz Üyelerin Hikayeleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Hikayeleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Hikayeleri kuantum düşünce kitap haberi

nacizane sıradan bir insanın hikayesi,benim o :)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28-03-2011, 05:17 AM   #1 (permalink)

juli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5
5 Mesajinıza toplam 10 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
juli is an unknown quantity at this point
Standart nacizane sıradan bir insanın hikayesi,benim o :)

Yıllardır bu siteyi takip ediyordum fakat üye değildim,artık üyeyim ve ben de bu muhteşem ailenin bi'ferdiyim..

Önceleri telkin müziklerim kendi kendime rahatlatıcı bulduğum müziklerdi ve çocukluğumdan bu yana süre gelen bi'alışkanlıktı ben de olumlamalar yazmak ve sürekli okumak.Bütün okul defterlerimin ilk sayfasına "ben mutlu bi'insanım" yazardım ve benzeri cümleler. Duygusal bir çocuk oldum her zaman,sanırım aşırı duygusal biri olarakta yaşlanacağım :) haberleri bile izleyemeyen,ağlayan birini gördüğünde ağlayan biri,gözlerim suyu çok seviyor sanırım benim :) küçüklüğümden bu yana köpeklerimiz kedilerimiz oldu bizim,tavşanlarım,kuşlarım,hatta bahçe de sunni havuz yapıp yavru ördeğim bile oldu,hala da kedilerim var,kaybettiğim de canım çok yanıyor,sarsılıyorum toparlanmam zaman alıyor.. 4 nesil bendeler,canım çocuklarım benim,yaşam enerjim onlar benim,canı yandığında acıdığında onların uyuyamıyorum,yemek yerken bile izliyorum onları,bu çok keyif verici bi'şey.. neyse.. Hayallerimdeki her şeyi çizerdim,beyaz kağıtlar en iyi arkadaşımdı,yazmak çizmek benliğim olmuştu artık benim ufacık yaşlardan bu yana,hayallerimi çizerdim tarihler koyardım altlarına da,buna bu tarihte sahip olacağım gibi.. 26 yaşındayım şu an ve tüm yaptıklarımın bilimsel olarak açıklamalarını 20 yaşımda öğrendim,çocukluğum da okula gitmek için uyandığım da ilk önce gözlerimi kapar ve ruhumu okula sınıfıma gönderirdim ve sırama otuttururdum,bunun gibi bi'çok şey yapardım,yıllarca yapmış olduğum "astral seyahat'miş" benim.. müzik zaten hayatım,uğraşım,beni var eden şey,neyse; hikayem çok uzun mümkün olduğunca sıkıcı olmadan kısaca anlatmaya çalışacağım :)

Hayalim hep subay olmaktı,yalnış bir karar olmuştu bu benim için ama verdiğim o yalnış kararımıda seviyorum,geride kaldı :) doğru olan beni buldu,evren iç sesimi duydu ve doğru olana beni ulaştırdı :) kemiklerimdeki kreçlenmeden dolayı spor hayatımı bırakmak zorunda kalmıştım,profosyonel voleybol ve kroscuydum,3 yıl halk oyunları oynadım,okulun korosunu yönetiyor aynı zaman da flüt öğretiyordum ufacık halime rağmen,bando takımı,şiir kulübü derken oldukça sosyal bir öğrenciydim,sunuculukta vardı bir de,unutmadan yıl sonu gecelerinin vazgeçilmez assolistiydim,şarkı söylemek yaşam biçimiydi benim için,müzik hep oldu hayatım da,elimde fırça taraklarla şarkı söylemekten hala vazgeçemedim.. bunları neden yazdım,tüm bunlara rağman harp okulunu seçmiştim lise de,kazandım da,yakalandığım ciddi bi rahatsızlıktan dolayı diskalifiye oldum okuldan,o an anladım ki hayatım başka türlü seyr-alıyor..herkes ölmemi beklerken ben hayata sıkıca tutundum,1.5 yıl tedaviden sonra tıp'bın bile şaşırdığı bi'şekilde iyileştim,o günden sonra mucizelere inandım ben,benim adım mucize :) hayat beni seviyor :) üzerinden 8 yıl geçmesine rağmen hala hastaydım ben demiyorum,ufak bi yaşam molası verdim,ufak bi tatildi benim için :) o zaman bu site yoktu,bu kadarda bilgili değildim,meditasyon kuantum telkin olumlama vs.. hergünümü kaleme aldım tatil köyünde (hastane) günlerimi yazdım,her yazdığım sayfanın altına bir sonraki yıldaki o günün tarihini atardım,hatta 5-10 yıl sonrasının tarihlerini bile,ay gün aynı fakat yıl ilerki yılları yazardım,biliyordum ki göreceğim o günleri,olumlamalarımı okuduğumda duygulanırım hala, "her şer'de bir hayır ve her hayır'da da bi şer vardır" buna çok inanıyorum.. asker olmak benim karakterime uygun bi'şey değildi,naif yapıma,kırılgan huyuma suyuma vucuduma :) her zaman üretmeliydim,yazmalıydım,çizmeliydim.. sanata bulanmışım ben doğduğumdan bu yana,sanatla yoğrulmalıydım,şarkılar yazıp besteler yapmalıydım.. sağlığıma kavuştuktan sonra tekrar öss'ye girdim,hayat bana gülümsedi ve istediğim bölüm ve üniversite olmuştu,üstelik doktorumdan özel izinle girmiştim o gün sınava,yüzümde bi maskeyle,canım maskem :) yanımda ilaç kutusun da tam 42 hap'la,zamanımın birazı ilaçlarımı almakla geçti,saatini kaçırmamalıydım,o kadar zayıftım ki sırada canım acıyordu sınav boyunca,kemiklerim batıyordu çünkü :) derken üniversiteye kayıda gideceğimiz günün gecesi can babamı kaybettim avuçlarım da,yeni bi süreç başlıyormuş benim için meğerse o tarihten sonra,böyle;hep bi tarafını eksiklğiyle yaşayacağım bi süreçmiş bu.. uzun süre psikolojik anlamda çöküş yaşadım ve kendi kendimede motivasyonlar uyguladım,zordu,özel bi'insandı can babam,arkadaşım her şeyimdi,uzun bi dönem yüreğimin kalbimin acımasıyla tutunamadım hiç bi'şeye (tabii kabuk bağlamadı yaralar,sadece zaman sardı,hafifletti) yorulmamam ve üzülmemem gerekiyordu ilk madde buydu doktorumun bana söylediği.. canım annemin hastalığıda var tüm bunların yanın da,yıllarca yoğun bakım odalarını kapısın da geçirdiğim anlardan hiç bahsetmeyeceğim,güçlü olmalıyız.. güçlüyüm.. hayat beni seviyor..

Ve.. başka bi dönüm noktası başladı yaşamım da,can babamı kaybetmem,annemin sağlık durumunun kötü olması,gördüğüm uzunca tedaviden sonra yorulmuş ama hala gülümseyen vucudum.. şükürler olsun maddi bi problemim yoktu,şanslıydım o anlamda ama kimseye muhtaç olmadan ve yorulmadan hayatımı idame ettirmek üzere kararlar aldım,yine rüyalarım rehber oldu bu süreçte.. bankacı bi arkadaşımın teklifiyle borsa'ya girdik,ki; nokta kadar bilgim yoktu bu konu hakkın da,aslında hiç aklımda olmayan bi'şeydi,delilikti belki de bu yaptığım :) tamamen hislerimle tam 5 yıl borsa'da mucize paralar kazandım,hayalimde göremeyeceğim rakamlarla boğuştum,Allah'a (cc) hep duam "büyüdüğüm de insanlara yakınlarıma herkese faydalı olabilmem için bana güçlü bi maneviyat ve maddiyat ver" demem olurdu,her gece söylediğim rutin dualarım ile birlikte.. tabii olumlamalar hakkında sıfır bilgi sahibi olduğum için cümlelerimi yalnış kullanıyordum çocuk aklımla,sanırım çektim her şeyi kendime "çekim yasası" inancımla ve ben hayallerime sahip oldum hislerimle,rüyalarımla,enteresan bi'şekilde rüyalarım rehber oldu bana ve yakın çevreme.. bi'çok sosyal sorumluluk projesine gönül verdim,hayalim buydu hep el uzatmak yüreklerine dokunmak bana ihtiyacı olan insanlara,ve şükürler olsun bu gücü aldığım için Allah'a (cc).. 2010'un nisan ayına kadarda borsa'dan kopmadım,çöküş tabii ki yaşadım,kaybettim :) "Bazı yıkılışlar, daha parlak kalkışların teşvikçisidir." diyor (Shakespeare) parlak günler hep benimle,bizimle,sizinle.. üzülmedim,çünkü ben hayallerime kavuşmuşmuştum,gönlümü koymuştum sosyal sorumluluk projelerine,bundan sonrasında da bolluk bereket beni bırakmayacak ben istediğim sürece biliyorum.. bereket bolluk kalbimde beynim de,en önemlisi yüreğimde çünkü.. çağırıyorum,davet ediyorum bolluğu bereketi tenime,ruhuma,düşüncelerime.. hoş geldin diyorum,gülümsüyorum :) bolluk ve bereket beni seviyor :)

Aşk? :) onuda çekmişim kendime.. gözlerim doldu yazarken şu an tüylerim diken diken oldu.. yıllarca hayrandım ben o "adama" sesine duruşuna sahnesine.. 7 yıl önce bi'mekanda dinlemiştim ve çok heyecanlanmıştım,,kliplerini duraklatır yüzünü seyrederdim uzun uzun,tekrar tekrar dinlerdim tüm türkülerini,ve ben hayatım boyunca kimseye hayranlık duymadım kaybettiğim harika insan can babam'dan başka.. içimde bi'his vardı her zaman,günün birinde karşılaşacağız mutlaka karşılaşacağız diyordum,içimde bi'yerlerde biri fısıldıyordu bunu bana.. aklımdan hep 25 yaşında biz onunla sevgili olacağız derdim ama tutmadı 26 yaşında oldu,o da 38 inde :) bunu rüyalarımda da görüyordum bu günleri.. rüyalar beni seviyor :) sıkmak istemiyorum şu an bu yazdıklarımı okuyan arkadaşları,o yüzden kısa tutmaya çalışıyorum,yoksa uzun uzun yazabilirim bu hikayeyi :) ne mi oldu? şimdi o adamla muhteşem bi'aşk yaşıyoruz,harika bi'ilişkinin için de buldum kendimi,7 yıl sonra mucize bi'şekilde çıktı karşıma,aşık olmuştuk birbirimize,ve ben uzunca bi'süre inanamıyordum sevgili olduğumuza,telefondaki aramalarına ve mesajlarına bakmak oluyordu ilk işim uyandığım da,rüya sanıyordum.. o her defasın da ; "istedim,ben seni hayal ettim,evren'den senin gibi birini istedim" dediğin de içimde yep-yeni umutlar çoğalıyor,baharlar açıyor,kelebekler uçuşuyor,içim coşkun bi'deniz.. aşk beni seviyor.. :) "www.hayatımdeğişti.com" bizim ortak noktamız,O'da benim gibi ilgili çok bu tür konulara,ve de çok bilgili,O'ndan çok şey öğreniyorum kişisel gelişim adına,bu çok keyifli.. :)

Dinlediğim bu telkin müzikleriyle yeniden doğdum, "hayatım değişti" borsa'ya tekrar giriyorum,kaybettiğim o cesareti tekrar kazandım çünkü,ruhum yenilendi,bedenim yenilendi,tenim yenilendi.. en güzeli de; yavaş olan metabolizmam hızlandı,yıllarca ilaçlarla dahi etkisini uzun göstermeyen metabolizmam düzeldi :) bu da bi'mucize benim için.. düzenli olarak dinliyorum telkin müzüklerini,kendime bir çalışma şekli uyguluyorum,meditasyınlarımda var çünkü,tabii 5.5 yıldır da yapmaktan hiç usanmadığım plates'im :) hepsini bu telkin müzikleri ile yapıyorum.. telkin müziklerimle yatıyorum,telkin müziklerimle uyanıyorum :) pastalarımı böreklerimi dahi :) yemek yapmayı seviyorum ve onları sevdiklerimle paylaşmayı.. şarkılarıma gelince belki de dinliyorsunuzdur,ne dersiniz :) notalar beni seviyor :)

"HAYATIM DEĞİŞTİ" eveeeet :) siz de bi'adım atın,insan istesin yeter ki yapamayacağı hiç bi'şey yok.. "HAYAT HEP GÜLÜMSESİN SİZE" değiştiriyorum :) "HAYAT HEP GÜLÜMSÜYOR SİZE"

sevgilerimle.. sevgi benimle,içim de,en derinliklerim de.. :)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

juli isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-03-2011, 10:30 AM   #2 (permalink)
bigokyanus
Guest

Standart Cevap: nacizane sıradan bir insanın hikayesi,benim o :)

Her kelimeni okudum hiç atlamadan , aklımda canlandırdım yazdığın kadarıyla hayatını..

Yazacak pek bir şey bulamadım çünkü onca yazdığına sözcüklerim , cümlelerim kifayetsiz kalırdı, hoş geldin arkadaşım...
Sen zaten her şeyin farkındasın , farkındalığının artması , mutluluğunun çoğalmasını diliyorum , sevdiklerin ve sevenlerinle huzur içinde yaşamanı ve gönlünden geçen her şeye kavuşmanı da , iyi ki varsın , her daim sevgiyle gülekalasın :)
Alt 28-03-2011, 11:22 AM   #3 (permalink)
Binbaşı

Alexandra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,102
1,460 Mesajinıza toplam 6,406 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond repute

Merhaba Juli,
Hayatını bizimle böylesine içtenlikle paylaşmana çoook mutlu oldum. Yazdıklarını okurken başka neler var diye düşünüyordum... Sen hayatının her noktasında yaptığın her şeyin tadını keyfini çıkartıp her şeyi iliklerine kadar hissederek yaşamışsın.

Duygusallığın ilacı güzel duygularla duygulanmak...

Güzel duyguların bir ömür yanında olmasını dilerim

Sevgilerimle
who dreams of better days."
Alexandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-03-2011, 11:22 AM   #4 (permalink)
f0x
Teğmen

f0x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 24
38 Mesajinıza toplam 105 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
f0x is an unknown quantity at this point

Öncelikle hayataki başarılarının devamını dilerim. Allah daim etsin.

Güzel ve içten anlatmışsın. Her ne kadar kısaltmaya çalışsanda gerçekten kendini çok iyi ifade etmişsin :)

Bende kısaca birşeyler yazmak istiyorum.

Telkinin ne olduğunu öğreneli bir hafta oldu. Telkinleri bu site ile birlikte keşfettim.
Hemen üye oldum. Telkinler hakkında araştırma yapıyordum tam olarak yapısını ve işlevlerini anlamak için bilinç altı konularına da daldım. :)
Ve inan bana şuana kadar sıkıcı geldiği için telkinleri dinlemedim ama.
Sadece diğer arkadaşların paylaştıklarını okuyarak bile kendime geldim diyebilirim.

Henüz ben, kimse tanımıyor. Ama ben herkesten farklı olduğuma eminim.
Bu yazıda benim geri dönüşüme, değişimime büyük destek olacak gibi görünüyor.

Tebrik ve teşekkür ederim.

Saygılarımla...
f0x isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-03-2011, 04:27 AM   #5 (permalink)

juli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5
5 Mesajinıza toplam 10 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
juli is an unknown quantity at this point

bigokyanus;
Çok teşekkür ediyorum,vakit ayırıp okumaya değer bulduğun için,çok hoş buldum arkadaşım.. bu harika güzel temenniler için de ayrıca minnettarım,umarım tüm bu mutlu temenniler hepimizle birlikte olur.. sen de iyi ki varsın,bereketle,bollukla kalasın.. :)

Alexandra; sana da merhaba olsun..
Başka neler var? yüreğim de,beni var eden hikayelerim var.. "iliklerine kadar yaşamışsın" duygulandım bunu okuduğumda,bu çok kullandığım bi'cümledir çünkü,bil mukabil güzel temennin için.. sevgi ben den,sonsuz.. yürekten..

f0x;
Allah (cc) hepimizin başarılarını daim etsin.. hoş geldin aramıza o zaman arkadaşım,ben de kullanıcı olarak eski ama üye olarak yeni sayılırım.. estafurullah,yazımın ufacık da olsa destek olacaksa hayatına eğer,ne mutlu bana,onur verdi yazdığın çok teşekkür ediyorum.. her şey yüreğince olsun..

"umut etmek bedava,umudunu yitirme" umut bizi seviyor..
juli isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-09-2017, 10:18 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

marea476 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 206
53 Mesajinıza toplam 64 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
marea476 is an unknown quantity at this point

ilginc bir hayat hikayesi..umut..güc..dolu..bravo
marea476 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks