Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Hikayeleri

Uyarılar

Bilinc altina yerlesmis olan inanclar neler olabilir?

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Hikayeleri Bilinc altina yerlesmis olan inanclar neler olabilir? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Degerli arkadaslar, bilincaltima muhtemelen yerlesmis olabilecek inanclari bazen kagida dökerim. Benim tekbasima her inanci bulmam belki zor olabilir, Sizlerden Ricam düsüncelerinizi yaziniz. Haliyle her arkadasimiz bunlardan yararlanabilir, birden kafasinda simsekler cakabilir. Bilincli olarak farkina varacagimiz her inanci degistirebilmenin yöntemlerini kullanarak ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Hikayeleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Hikayeleri nerededir kimdir Üyelerin Hikayeleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Hikayeleri hipnoz Üyelerin Hikayeleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Hikayeleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Hikayeleri kuantum düşünce kitap haberi

Bilinc altina yerlesmis olan inanclar neler olabilir?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 24-11-2010, 01:27 PM   #1 (permalink)
Teğmen

karaborsa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9
20 Mesajinıza toplam 89 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
karaborsa is an unknown quantity at this point
Standart Bilinc altina yerlesmis olan inanclar neler olabilir?

Degerli arkadaslar, bilincaltima muhtemelen yerlesmis olabilecek inanclari bazen kagida dökerim.

Benim tekbasima her inanci bulmam belki zor olabilir, Sizlerden Ricam düsüncelerinizi yaziniz.
Haliyle her arkadasimiz bunlardan yararlanabilir, birden kafasinda simsekler cakabilir.

Bilincli olarak farkina varacagimiz her inanci degistirebilmenin yöntemlerini kullanarak bunlari kolaylikla asabiliriz.
Asagida bir kac örnekler vermek istiyorum buraya herkesin yazmasini istiyorum sacma sapanda gelse size lütfen yazin

Kendimde tesbit ettigim bir inanci asagiya örnek olarak yaziyorum (BASIMDAN GECEN BIR DURUM)

Markette calisan babama, ara sira yardima gidiyordum, babamin cok mesgul oldugu bir anda müsteriyle birebir ben ilgilendim. kasanin basina gectigimde, babamin beni oradan sen ne anlarsin cekil diyerek uzaklastirmasi sonucunda ben gercekten satisdan okadar nefret ediyordumki anlatamam. Bu inanci (ben satis yapamam) anladigimda inancimi degistirdikten sonra kendimde müthis degisiklikler gördüm ve simdi satis pazarlama sirketinde calisiyorum ve konumum gayette iyi.

Basliyoruz.

Sen Satis yapamazsin; (ben mükemmel bir pazarlamaciyim)
Sen ne anlarsin birak; (benim idrak etme kabiliyetim cokyüksek)
Git basimdan cocuk isidegilbu; ( ??? )
Kime sordun sen benden izin almadan nasil yaparsin; (Kendi kararlarimi alabilecek güce sahibim)

ve buna benzer cok sayida Aile fertlerimizden ve cevremizden almis oldugumuz bize ait olmayan düsünce kaliplarini tesbit etmek bize yarar getirecektir

Simdiden düsüncelerini yazan arkadaslarimiza sevgilerimi gönderiyorum.

Berlin'den sevgiler

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

ister onu horgörün, asagilayin, kücük düsürün. isterseniz ona sahip cikin. Secim Sizin
karaborsa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-11-2010, 04:07 PM   #2 (permalink)
Teğmen

20 Mesajinıza toplam 89 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Standart Cevap: Bilinc altina yerlesmis olan inanclar neler olabilir?

Bilmedigin seye karisma; (Ben yüksek bilinc ile baglanti halindeyim Bilgelik benim icimde)
Sen zaten herseyi yüzüne gözüne bulastirirsin; (Baskalarinin düsüncelerinin onlara ait oldugunu bilirim ve her yaptigim isi özenle yaparim)
Bosuna ugrasma zaten olmaz; (Deneyimlerim beni herzaman dogru olana cikartir bilgeligime güvenirim)

ister onu horgörün, asagilayin, kücük düsürün. isterseniz ona sahip cikin. Secim Sizin
Alt 24-11-2010, 04:53 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

elisya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 565
297 Mesajinıza toplam 1,016 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
elisya is a jewel in the roughelisya is a jewel in the roughelisya is a jewel in the rough

beğendim çok güzel bir fikir miş bu
bende deneyeyim :)

sevgiler
Alt 24-11-2010, 04:58 PM   #4 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
110 Mesajinıza toplam 562 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gurbetci is an unknown quantity at this point

sen maasini getir ben degerlendiririm sen harcarsin(??)
bizim basimiz borctan kurtulmaz(.....)
biz yapamayiz kendi yagimizla kavrulalim.....
gurbetci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-11-2010, 05:07 PM   #5 (permalink)
Teğmen

Harika Arkadaslar Lütfen akliniza gelenleri yazin paylasalim Tesekkürler

Alt 24-11-2010, 05:37 PM   #6 (permalink)
Çevirmen

yaseminist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,578
283 Mesajinıza toplam 2,066 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yaseminist is a jewel in the roughyaseminist is a jewel in the roughyaseminist is a jewel in the roughyaseminist is a jewel in the rough

Para zor kazanılır...
Paramı kendim için değil, başkaları için harcarsam daha erdemli bir insan olurum (bunu yeni yeni fark ediyorum, kendime birşey alacaksam, cimriliğim tutuyor, "ben bunu hak etmiyorum" diyorum ama aynı şeyi sevdiğim birisine alırken, kaç para olduğuna ya da pahalı olup olmamasına aldırış etmiyorum, hemen alıyorum, başkalarını kendimden daha mı fazla önemsiyorum, aman Allahım!!!)
Biz asla ev alamayız, istediğimiz evi bulamayız ve ev parasını biriktiremeyiz (bunu düşündükçe gerçekten de biriktiremiyoruz bir türlü, her ay başka bir aksilik çıkıyor :((( )

Şimdilik aklıma gelenler bunlar...
yaseminist isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-11-2010, 05:43 PM   #7 (permalink)
Teğmen

Harikasiniz Yasemin hanim. düsündükce inanilmaz fikirler geliyor farkindasiniz devam edin

yazdiklarimiza bu sitedeki degerli uzman arkadaslarimizda cevap bularak bizletre yardimci olacaklardir

Alt 24-11-2010, 06:18 PM   #8 (permalink)
Üsteğmen

neseli ceni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 646
189 Mesajinıza toplam 554 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
neseli ceni is an unknown quantity at this point

Aslında çok vardır büyük kalıplar ama aklıma çok ufak tefek şeyler geliyor. Bu konuda düşündürdüğün için teşekkür ederim...
neseli ceni isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-11-2010, 01:36 AM   #9 (permalink)
Teğmen

Sanami kaldi memleketi kurtarmak birak baskalari düsünsün sen isinebak;
baska isinyokmu senin sanami kaldi birak karisma;
aman uzakdur karismada basimi belaya sokma;
Sen ne bilirsin kadin bu islere aklin ermez;
Evladim sana kac kere dedim sen laf anlamiyormusun aptalmisin cocugum sen;
Bu büyüyecekte adam olacak bundan bi halt olmaz;
Kac kere söyledim sana büyüklerin isine karisilmaz diye;
Evladim misafir o alsin bisey olmaz, vursun bisey olmaz, saygisizlik etme;
Büyüklerinin yaninda nasil konusulacagini dahi bilmiyon sus edepsizlik etme;
Bak birde karsi geliyo cekil ordan terbiyesiz;

Bu sekilde duyduklarimiz 0-6 yaslar arasinda tamamen bilincaltimiza yerlesmis ve belli bir yasa geldigimizde artik karakterimizi olusturmaya baslamistir.

Bu gibi duyumlarimiz ve o andaki yasadigimiz hissettigimiz duygularimiz ileride yani simdiki an'da bizi engellemektedir Bize düsen görev bunu farketmektir mesela
Eger bir ortamda konusmaktan cekiniyorsak o halde geriye dönüp bakmaliyiz bana ne söylenmis olabilirki ben o inanci kabuletmisim ve suanda fikrimi söyleyemiyorum???
(Büyüklerin yaninda konusulmaz) kelimesine inancimiz hala büyüdügümüzü farketmedigimiz anlaminada gelebilir yada o ortamda sizden yasca büyük olan birine duyulan saygidanda gelebilir.

Tamamen kendi edindigim tecrübelerden yola cikarak yaziyorum ve elbetteki okudugum kitaplardanda faydalaniyorum Düsüncelerinizi yorumlarinizi lütfen yazarsaniz sevinirim

Alt 25-11-2010, 05:42 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

neseli ceni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 646
189 Mesajinıza toplam 554 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
neseli ceni is an unknown quantity at this point

E napıcaksın başa gelen çekilir..
Kızım o erkek..
Büyüğün dediği olur..
neseli ceni isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks