Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Hikayeleri

Uyarılar

Çok yol kat etmişim ama macera hiç bitmez!

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Hikayeleri Çok yol kat etmişim ama macera hiç bitmez! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız yeni bir hayat sana nası teşekkür edeceğimi bilemedimmm ben bunları bir hafta sürekli tekrarlasam her şey bambaşka olur benim içinnn daha önce nasıl görmemişim gerçekten çok teşekkürler her gün olumlamalarımı tekrarlayıp bir hafta içindeki gelişimleri yazıcam tabi bu arada eski ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Hikayeleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Hikayeleri nerededir kimdir Üyelerin Hikayeleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Hikayeleri hipnoz Üyelerin Hikayeleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Hikayeleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Hikayeleri kuantum düşünce kitap haberi

Çok yol kat etmişim ama macera hiç bitmez!

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15-03-2011, 11:58 PM   #71 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 149
281 Mesajinıza toplam 836 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
_roxie_ will become famous soon enough_roxie_ will become famous soon enough
Standart Cevap: Geri döndüm! :)

yeni bir hayat sana nası teşekkür edeceğimi bilemedimmm ben bunları bir hafta sürekli tekrarlasam her şey bambaşka olur benim içinnn daha önce nasıl görmemişim gerçekten çok teşekkürler her gün olumlamalarımı tekrarlayıp bir hafta içindeki gelişimleri yazıcam tabi bu arada eski erkek arkadaşımı artık hiç bi şekilde hiç bi yerden takip etmicemmm bunu oturtursam zaten herşey benim için daha kolay olucak =) kendime süre koydum 3 ay boyunca hiç bakmıcam ne yapıp ne ettiğine, zaten 3 ay sonra da pek umrumda olacağını sanmıyorum da sonsuza kadar bakmayacağım dediğimde şu an kendime hakim olamayıp her gün bakıyorum 3 ay gibi sonu olan bişey koyarsam sorun kendiliğinden çözülür =)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

_roxie_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-03-2011, 12:00 AM   #72 (permalink)
Üsteğmen

281 Mesajinıza toplam 836 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

bir de kilo vermek isteyen arkadaşlar bunu rejimlerinize uygulayın gerçekten çok işe yarıyo sevdiğiniz yiyeceklerden kendinizi sonsuza kadar mahrum bırakmaya çalışırsanız onları asla bırakamazsınız çikolatasız mı yapamıyosunuz haftada bir gün çikolata yiyeceğim diyin bakın nasıl da güzel uzak duruyosunuz, asla çikolata yemeyeceğim derseniz ya onu yememek için başka şeylere yüklenirsiniz ya da dayanamayıp yersiniz kendinizi sevdiğiniz şeylerden mahrum bırakmayın sadece miktarını ve yeme sıklığını azaltın çok fazla şeyin değiştiğini göreceksiniz incecik olucazz =)
Alt 19-03-2011, 12:30 PM   #73 (permalink)
Üsteğmen

bazen ergenliğime geri dönmüş gibi davranıyorum, sinir oluyorum kendime. yok herkesin etrafında bisürü arkadaşı var, benim yok, yok herkesin sevgilisi var, benim yok, ben zavallıyım yanılsamaları , herkesin sahip olduğu şeyler bana ulaşılmaz görünüyor vs... ben bütün bunları aşmıştım... şimdi neden başa dönüyorum :S:S

düşünceler gibi insanın hayatı da dalgalanır mı? sanırım dalgalanır... hele bi başkasının hayatına bu kadar kafayı takarsan çok fena dalgalanır Ezgi Hanım... aferin sana yani aferin!
Alt 21-03-2011, 12:34 AM   #74 (permalink)
Üsteğmen

En sonunda kendime yüklene yüklene hasta da oldum, her gün sayfalarca yazı yazıyorum, sanırım her gün aynı şeyi farklı sözcüklerle yazıyorum, bıkmadan usanmadan kendimi ikna ediyorum her gün, ilişkimin bitmesinin benim için en doğrusu olduğuna, gelecekte daha güzel şeyler yaşayacağıma, herşeyin daha iyi olacağına... kendimi yalnız hissetmemem gerektiğini, mutlu olmanın içten gelen bir şey olduğunu, başkalarında aramakla bulunmadığını, tek yapmam gerekenin kendi maneviyatıma yatırım yapmak olduğunu, güçlenmek, deneyimlerimle gelişmek olduğunu hatırlatıyorum kendime.

Ama nerdeee yok yok yok olmuyo! Telkinleri hiç dinlemediğim kadar fazla dinliyorum, kendime özen göstermeye çalışıyorum süsleniyorum püsleniyorum güzel güzel giyiniyorum, sosyal ortamların birinden çıkıp diğerine giriyorum yorgunluktan bitap düşüyorum gene de olmuyo! istediğim bu değil...

yeniden sevmek ve sevilmek istiyorum... kendimi boş yere çırpınıp duran bi zavallı gibi hissediyorum... çırpınmıyım akışına bırakıyım diyorum... onu da yapamıyorum... bilmiyorum ben neden böyle oldum... :S
Alt 21-03-2011, 03:19 PM   #75 (permalink)
Üsteğmen

Günlükçüm,

Bugün biraz daha iyiyim. İlaçlar aldım, uzun uzun uyudum, en azından fiziksel olarak kendime geldim. Düşünüyorum şimdi, beni bu siteye üye olmaya iten ruh hallerimi, hemen hemen şu dönemler yaşadığım şeyler gibiydi, belki biraz daha ağırıydı, artık kesinlikle kendime zarar vermeyi aklımın ucundan bile geçirmem, yaşamın ne denli güzel bir şey olduğunu ve doğru düşünüp doğru yaşandığında nasıl bir keyif olduğunu deneyimledim, artık biliyorum.

Sanırım hatırlamam gereken şu ki, ben siteye ilk üye olup da kişisel gelişim yolculuğuma başladığımda gerçekten ve gerçekten mutlu olmayı, hayattan zevk almayı birincil hedefim olarak önüme koymuştum, her yaptığım bunun içindi ve meyvelerini de oldukça güzel topladığımı düşünüyorum. O zaman da bir erkek arkadaşım olsun istiyordum, üstelik daha önce hiç uzun süreli ilişkim olmamıştı, ama bunu bir takıntılı hedef olarak önüme koymamıştım, ben ne olursam olayım, hayatta neye sahip olduysam ya da olamadıysam kendimi, varlığımı bir bütün olarak kabul edip, sahip olamadıklarımı büyük kompleksler haline getirmeden, sahip olduklarımın değerini bilerek, anları boşa harcamadan, gülümseyerek gülümseterek yaşamayı hedeflemiştim. Şimdi de hedefim bu olmalı.

Aslında, bu sitede geçirdğim 2 yıldan sonra bu bir hedef de olmamalı. bu benim için artık bir yaşam tarzı olmalı, yaşadığım her andan, yaptığım her işten keyif alıcam, yaşamaktan keyif alıcam, yalnız başıma da olsam, ilişki içerisinde de olsam.. mutluluğu kafamda gene belirli koşullara bağladım, başkalarının hakkımda düşüneceklerini önemsedim gereğinden çok, kendime yok yere, şu an için olamayacak, büyük ihtimalle de zaten olmaması gereken şeyler için yükleniyorum, bir ilişki yaşayacaksam kendim için yaşamalıyım insanlara " bakın ben de toparladım yoluma devam edebiliyorum" diyebilmek için ya da " o yeni sevgili yapar da ben yapamaz mıyım elimi sallasam ellisi beni ne doktorlar ne mühendisler istedi" havalarına girebilmek için değil. Gerçekten beni mutlu eden ve onu mutlu edebileceğim, uyuşabileceğim, derin sohbetler edebileceğim, yanında bol bol gülebileceğim, rahatça saçmalayabileceğim, çocuklaşabileceğim birisi çıkarsa karşıma zaten ben onun peşini bırakmam =)

Benim de içinde olduğum, günümüz gençliğinin mantaliteleri, sanki ne kadar çok sevgilin olursa, o kadar iyi diye bi şey var. Tam tersi aslında, her ilişki senden bir şeyleri alıp götürüyor, benim için doğru insana verebilecek hiç bir şeyim kalmayacak, bu tüketim toplumunun içinde o da tükenip gidecek diye korkuyorum bazen.

O yüzden az olsun, öz olsun. Bırakıyorum artık, benim eskisi de ne yaparsa yapsın. Benden ayrıldıktan sonra hayatındaki pek çok şeyi iyileştirdi, kendi sorumluluklarını kendi üzerine almanın başkalarından beklememek gerektiğinin nası bişey olduğunu fark etti belki de, ortalamasını baya yükseltmiş, yeni ve eğlenceli bir arkadaş ortamına girdi e yeni bi ilişkisi de var umarım bu mutluluğu bozulmaz demek düşer bana da.

Ateşim bi yükseldi sonra düştü ya, benim aklım da başıma geldi günlük =) bırakmak lazım, dünya dönsün kendi düzenine göre, vardır elbet onun da bi bildiği, geleceği gereğinden fazla umursamanın anlamı yok, sadece şu an var ve ben şu an her geçen gün daha mutlu olmayı ve çevremdeki insanları daha mutlu etmeyi seçiyorum.

Ben şanslıyım ve şanslı olduğum için şükrediyorum.

Bahar geliyor, ben de baharla beraber çiçek açıcam günlük. Mevsimlere ayak uydurmak gerek, yoksa hakikaten hasta oluyor insan!
Alt 21-03-2011, 11:34 PM   #76 (permalink)
Üsteğmen

"Mutluluk aslında çok yakındır. Korku, öfke, kırgınlık, kıskançlık gibi olumsuz duyguları sistemimizden çıkartıp, yaşananların nedenini düşünmeyi bıraktığımızda, karşımızdaki insana sadece 3 his besleyebiliriz.

SEVGI
ŞÜKRAN
VE SAYGI

Sevgi, seni olduğun gibi kabul ediyorum ve böylece seviyorum diyebilmektir. Onu kontrol etmeden sevebilmektir.

Şükran, hayatıma girdiğin ve bana yeni hayat dersleri öğrettiğin için, ruhsal gelişimime katkıda bulunduğun ve yaşattığın tüm güzel anılar için teşekkür ederim diyebilmektir.

Saygı ise, onu değiştirmeye çalışmadan, olduğu gibi hiç kontrolsüzce kabul etmek, varlığına, seçimlerine, davranışlarına saygı gösterebilmektir. Öyle ya, her insanın ruhu yücedir. Eğer bu şekilde davranmayı seçiyorsa, biz kim oluyoruz da onu değiştirmeye çalışıyoruz ki?Karşımızdaki kişinin yaşam dersi almasına zorla vesile olamayız.

Unutmayın.

Kendimizi değiştirir, geliştirirsek, tüm evren değişir.

Kırılamayacak hiçbir kısır döngü yoktur"

Seda Diker'in sitesinden alıntı.. çok hoşuma gitti...

Ben bugün eski erkek arkadaşımla ilgili korku, öfke ve kıskançlık duygularımdan arınmayı seçiyorum. Onu sevgi, şükran ve saygı ile anıyorum. Ona yaşadığımız deneyimlerden dolayı, kendimi görebilmeme ve gelişmeme fırsat tanıdığı için teşekkür ediyorum.
Alt 25-03-2011, 12:10 PM   #77 (permalink)
Üsteğmen

Günaydıııın günlüğüm!

Bugün, içimdeki bütün korkuları güven ve sevgi ile değiştirmeyi seçiyorum.

Bugün, bütün korkularımı geride bırakmayı seçiyorum.

Kaybetme korkumun içimden çıkıp gitmesini ve yerini özgüvenim ile koşulsuz sevginin almasını seçiyorum.

Bugün sevilmeme, beğenilmeme, takdir edilmeme korkularımı içimden söküp atıyorum, varlığımı bir bütün olarak onaylıyor, kabul ediyor ve seviyorum.

Ben, kendime ve çevremdekilere karşı koşulsuz sevginin kaynağıyım.

Bugün, başarısız olma korkularımdan arınıyorum. Evrendeki ilahi akışa güveniyorum ve çabalarımın karşılığını bana vereceğine inanıyorum. Öyle olsun ve öyledir.

Aldığım her nefesle bedenimin ve ruhumun içine koşulsuz sevgiyi çekiyorum.

Verdiğim her nefes ise korkularımdan arınmamı sağlıyor.

İçimdeki korkuları atarak, yerine sevgiyi ve özgüven ve özsaygıyı koyuyorum.

Ben, kendi benliğime saygı duyuyorum.

Ben, yüksek benliğim ile bütünleşmeyi seçiyorum ve varoluşuma bir bütün olarak saygı duyuyorum.

Koşulsuz sevmeyi ve sevilmeyi seçiyorum.

Kendimi ve çevremdekileri koşulsuz seviyorum ve koşulsuz seviliyorum.

Evrene sahip olduğum yetenekler, akıl, gençlik, güzellik ve çekiciliğim için teşekkür ediyorum.

Bu hayatı deneyimlememe olanak kılındığı için teşekkür ediyorum.

Ben bugün, artık benim yüksek hayrıma olmayan, geçmiş bütün bağlarımı koparmayı ve gücümü kendi elimde toplamayı seçiyorum.

Hayat enerjimi başkalarına akıtmadan önce kendi hayrım için kullanmayı seçiyorum.

Aşkı, neşeyi ve özgürlüğü seçiyorum.

Düzenli, sürekli ve sağlıklı ilişkiler yaşamayı hak ediyorum.

Hayatıma yalnızca düzenli, sürekli ve sağlıklı ilişkiler çekiyorum.

İlişkilerim düzenli, sürekli ve sağlıklıdır.

Teşekkür ederim, teşekkür ederim, teşekkür ederim =))
Alt 30-03-2011, 12:24 AM   #78 (permalink)
Üsteğmen

İyi geceler günlüğüm,

Sadece 4 gecedir yatmadan önce 15 dakika meditasyon yapıyorum ve kendimi harika hissediyorum. 2 gündür üstüste insanlardan ne kadar güzel göründüğüme dair iltifatlar alıyorum, normalde girmeye çekineceğim ortamlara kendime güvenle giriyorum, insanlarla her türlü sohbeti ediyorum ve olduğum her yerde fark ediliyorum, "buradayım" diyorum resmen! =)

Hayatımda bir yenilik oldu mu, hayır, sınav dönemimdeyim elimden geldiği kadar ders çalışmaya çalışıyorum, son iki sınavım çok iyi geçti nazar değmesin önümde iki sınav daha var onları da aynı şekilde vereyim...

Yeni ve özel birisiyle tanıştım mı, hayır...

Yani kısacası bir mucize oldu mu, henüz değil!

Ama artık bu benim umrumda da değil!

Kendimi iyi hissediyo muyum evet, yaşamak için gücüm var mı evet, geleceğime ve kendime güvenim var mı evet! =))

Yeni doğmuş bir bebek gibiyim, bugün ilk defa eski erkek arkadaşımla fotoğraflarımıza kalbim acımadan baktım, onları da sevdim, anılarım olarak, benden, zamanımdan, kalbimden bir parça olarak saf bir şekilde, özlemini de çekmeden, olduğu haliyle kabul ederek sevdim.

Şimdi yatmadan önce meditasyon zamanııı =)))
Alt 31-03-2011, 08:50 PM   #79 (permalink)
Üsteğmen

Merhaba günlüğümmm,

Bugün hiç evden çıkmadım. Yatağımın içinde bi yandan kitap okudum, bi yandan telkinlerimi dinledim, bi yandan da çikolata yedim =)

Oldukça dinlenmiş hissediyorum kendimi, ruhumu.

Sanki susamış gibi hayatın bilgisine ulaşmayı istiyorum sadece, sürekli kişisel gelişim kitapları okumak istiyorum, elime aldığım kitap bi gecede bitiyor =))

Ruhuma, kendime yatırım yapıyorum.. Bi gün gelicek, yine mucizeleri ile beraber bunların meyvelerini toplayacağım... inanıyorum =))
Alt 31-03-2011, 10:13 PM   #80 (permalink)
Binbaşı

yelda_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,695
1,082 Mesajinıza toplam 3,997 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really nice

bende dun akşamm aynen sizinyaşadığınızı imgeledim kendim içindi ama hatlar karışmış galiba size göndermişş evrenn

ahhhh ahhhh ne olurdu bugunn iş olmasaydı evde yatsaydım elimde kitabımm yastagımın yanında çikolatam ayyyyyyyy ne guzell olurduu .
galiba kıskandım sizii

bir varmış birde bakmışsınki yok olmuş
yelda_k isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks