Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Hikayeleri

Uyarılar

Bu da benim hikayem..

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Hikayeleri Bu da benim hikayem.. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bu arada bu 10 gün icerisinde de biraz gözyaşı döktüm, sebepsiz.. ama artık krizler şeklinde gelmiyorlar.. damla damla.....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Hikayeleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Hikayeleri nerededir kimdir Üyelerin Hikayeleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Hikayeleri hipnoz Üyelerin Hikayeleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Hikayeleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Hikayeleri kuantum düşünce kitap haberi

Bu da benim hikayem..

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06-04-2009, 11:59 PM   #11 (permalink)
roxie
Guest

Standart Cevap: Bu da benim hikayem..

Bu arada bu 10 gün icerisinde de biraz gözyaşı döktüm, sebepsiz.. ama artık krizler şeklinde gelmiyorlar.. damla damla..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 07-04-2009, 01:48 AM   #12 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 6,672
85 Mesajinıza toplam 586 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melinaa is an unknown quantity at this point

Erasmus programına kabul edılmen cok hos tebrık ederım senı.Hayatına cok guzel bır degısıklık gelmıs.Bende zaman zaman aglıyorum bırseylerı farkettıkce bazı seylerın sebeplerını anladıkca aglayarak atıyorum ıcımden.Insallah hersey guzel olur senın ıcınn
melinaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-04-2009, 03:04 PM   #13 (permalink)
roxie
Guest

Bugün herşey enn başa döndü glb... Bir ağlama kriziyle şu anda boğuşuyorum... ve tek sebebi sabahtan beri kendimle uğraşıp durmam ve bir türlü beğenememem kendimii..! Ayrıca bugün çok yapmak istediğim birşeyi (mezun olduğum lisenin orkestra çalışması vardı) sırf orada yalnız kalmaktan korktuğum için yapmadım, evde kalmayı tercih ettim.. :S:( cezalandırmalyım kendimi glb, bugün hiç olumlu düşünemedim..
Alt 12-04-2009, 04:17 PM   #14 (permalink)
Yüzbaşı

teoman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 712
521 Mesajinıza toplam 2,173 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
teoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud of

merhaba roxie
günlüğün hayırlı olsun

birçok rahatsızlığın sebebi strestir, günlük yaşantımızı çevreleyen bizim farkına varamadığımız birçok şey stres kaynaklıdır...
istemediğin bir işte çalışmak, iletişim sorunları vs...
ben stresin neler yaratabileceğini kendi üzerimde açık ve seçik görebiliyorum.

ayrıca
kendini beğenmemek genelde yanlış giden ve yıkıcı sonuçlar meydana getiren bir ilişkinin tetiklediği bir düşüncedir. sitede yer alan olumlamalar, ego güçlendirici ve suçluluk duygularını önleme telkinleri kendini begenmeme düşüncesini kafamızdan çıkarıp atma konusunda etkili olabiliyor.
hayatında köklü-pozitif değişimler geçirmen temennisi ile...

Karnımı besliyorum
teoman_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-04-2009, 04:05 PM   #15 (permalink)
Teğmen

montana5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3
18 Mesajinıza toplam 65 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
montana5 is an unknown quantity at this point

yalnız değilsin. benimde ailem depresyonda.beni etkiliyorlar depresyondan tam kurtuldum dedim iyi hissetmeye başladım ailemin yüzünden yine depresyona girdim. birçok kez ölümden döndüm, sıkıntım var ama savaşıyorum gerekirse aileme kafa tutuyorum çok üzerime gelirlerse karşı geliyorum. sana tavsiyem asla pes etme.
montana5 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-04-2009, 12:05 AM   #16 (permalink)
roxie
Guest

sevgili günlüüükk,

sanırım dalgalanıyorum.. bakalım ne zaman durulucam =) keyfim yerine geldi bak gene... bir çocuk var 1-2 hafta önce tanıştım.. ilgileniyor gibi benimle.. belki de o yüzdendir.. Bugün beraberdik, arkadaşlarımın söylediğine göre gözü hep bendeymiş.. Üstelik muhteşem bir iyiliği dokundu bana, o vesileyle tanıştık zaten. Geçmişimle yüzleşmeme yardımcı oluyor bir yandan.

yalnız herkes söylüyo bu aralar çok kilo aldım ya.. benim dertlerim de bitmiyo ki.. bir tarafı yamasam diğer taraf sökülüyor.. Ama yine de iyiyim.. iyiyim demekten vazgeçmememiz lazım sanırım montana5.. ve depresyonun kaderimiz olmadığına da inanmamız lazım..
Alt 18-04-2009, 09:11 PM   #17 (permalink)
Teğmen

18 Mesajinıza toplam 65 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

peki sen buna inanıyormusun. bunları sana belki faydası olur diye yazdım. kötüysen iyiyim deyip kendini avutman yanlış olur. benim depresyonum gelip geçici benim yerimde kim olsa sıkıntı çeker. kaderim olduğuna inansaydım sana savaş demezdim.
Alt 20-04-2009, 11:36 PM   #18 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 17
8 Mesajinıza toplam 37 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kardelen-24 is an unknown quantity at this point

ben de yıllardır günlük tutan biriyim.ve şunu farkettim-bilmiyorum sizce de öyle mi-insan en yakın arkadaşına bile bazan oldugu gibi anlatamıyor herşeyi..bi tür suçlanma korkusu oluyor belki de.ama kalemi eline alınca......öyle iyi bir paylaşıcı oluyor ki o kağıt ne anlatırsan anlat ne söylersen söyle asla yargılanmıyorsun.ve seni cok iyi anladıgı hissine kapılıyorsun.birine anlattıgında coğu kez pişmanlık duyar insan.anlatmasa mıydım acaba diye çok çelişir.ama yazmak öyle değil..kağıt ve kalem güvenilir dosttur.üstelik maziye dönüp onu somut bir şekilde elinde tutabilmek her şeyi yeniden gözden geçirme ve değerlendirme imkanı veriyor insana...ben 13 yıldır günlük tutuyorum.daraldıgım bunaldıgım zamanlarda cok yardımcı oldu bana.. :)
kardelen-24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-04-2009, 02:14 PM   #19 (permalink)
Teğmen

bence insanların düşüncelerine çok fazla önem verme. seni yargılasalar ne olur ki .seni yargılamaları yanlış düşündüğünü göstermez.
Alt 22-04-2009, 07:54 PM   #20 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 17
8 Mesajinıza toplam 37 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kardelen-24 is an unknown quantity at this point

haklısın montana5.bütün herkesi memnun etmek mümkün degil..heder olan yine insanın kendisi oluyor sonra.. :)
kardelen-24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
benim, hikayem..

Seçenekler
Stil