Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Hikayeleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-hikayeleri/)
-   -   Telkinleri Deneyenlerin Bir Kısmının Yorumları (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-hikayeleri/2432-telkinleri-deneyenlerin-bir-kisminin-yorumlari.html)

hayatimdegisti 10-11-2007 01:43 PM

Telkinleri Deneyenlerin Bir Kısmının Yorumları

pc05
http://www.youtube.com/watch?v=rpt40bNxlVE

jaunty 10-11-2007 03:06 PM

Ynt: Telkinleri Deneyenlerin Bir Kısmının Yorumları

cok guzel olmus.
işyerimde artik fon müziklerim bu telkinler..ve benimle birlikte dinleyen elemanlarim bile değişimden bahseder oldu..yarim saat önceki konuşma aynen şöyleydi:
sizin bu dinlediğiniz telkinler varya gercekten cok yararli ben bile omuzlarim öne eğik yürürdüm şimdi istesemde o şekilde yürüyemiyorum.ve daha cok gülümsüyorum.. girlhaha
birde bulaşici yani y789 derty uy897

pakguc 10-11-2007 07:27 PM

ben kendi şirketim olduğunda kesin bunları dinleticem şirket içinde herkese y789

hülyaa 10-11-2007 08:13 PM

Telkinleri benimle birlikte evime gelen arkadaşlarım da dinliyorlar..kahve içmeye geliyorlar..işimiz var hemen kalkcaz diyolar..ama kalkamıyolar..
su sesine bayılıyorlar..bu ne diye soruyorlar bende söylüyorum..önce hadi canım olur mu hiç diyorlardı..saçmalık diyorlardı..şimdi ise;ya hülya bu şey anlattığın gibi bişeyse sen onlara söyle aynı zamanda huzurda veriyor..diyorlar..hatta öyle ki uykuları geliyormuş girlhaha
tabi bu arada sizin yapmanız gereken işler ertesi güne kalıyor... khkh56

gecesesi 27-11-2007 01:19 PM

suan için su telkinlerinden çok memnunun insanda bi rahatlama sagliyo

jaunty 27-11-2007 06:53 PM

artik başim ağrimiyor o bir hafta sürdü. ona da ağrı denemezdi zaten bi hoş olmak gibi bişey.. smil56
şarkilardanda hiç sıkılmadım.güzel güzel.. art56art56

pozitif 05-12-2007 01:28 AM

niye kimse ne oldu nası bi gelişme oldu diye yazmıyo ???herkes beklim bakim ne olucak demişş dusun

shamanic 05-12-2007 01:42 AM

merhaba sertstyle actionsmile

bu video sitenin katettiği yolda biraz başlangıçta kaldı...
çıkılan kişisel gelişim yolculuğunda başarıyla sonuç alan bir çok arkadaşımız var ark5

forum sayfalarımızı dolaştıkça çözüme ulaşan arkadaşlarımıza sende bolca rastlayacaksın... thumbsanim

dilersen günlüklere bir göz at

sevgiler ... hismiley

http://hayatimdegisti.com/forum/uyel...ukleri-b282.0/

hayatimdegisti 05-12-2007 01:46 AM

Alıntı:

sertstyle Nickli Üyeden Alıntı
niye kimse ne oldu nası bi gelişme oldu diye yazmıyo ???herkes beklim bakim ne olucak demişş dusun

Subliminal kişisel gelişim siteleri arasında en çok yorum bulunan site bu sitedir.Hatta sadece Türkiye''de değil Dünyada ki benzerleri arasında yapilan yorum sayisi olarak onde gelenlerdendir. blissy
Ana sayfada yüzlerce kisinin yazili yorumlari 7 kisinin sesli yorumlari bulunmaktadir.
Bunun yanisira forumda bulunan günlüklerde yapilan yorumlar diğer sayfalarda yapilan yorumlar anketler...
Kaldi ki bu konu başliğinda bile hem yorumların bulunduğu bir video hemde bir çok üyenin yorumu var.

Buna ragmen sessiz üyelerimizin cogunlukta olduğu bir gerçek.Sizin araciliginizla bir çağri yapmis olalim.Sessiz üyelerimizde detayli olarak değişimleri paylaşmaya devam etsinler.Güncel ve yeni yorumlar artsin ki yeni üyelerimiz aradiklari sorularin cevaplarini bulabilsinler.

hülyaa 05-12-2007 02:18 AM

merhaba sertstyle... t678

sanırım aradığın sorularının cevaplarını bulamadın..aslında cevapları tüm üyelerin yazıların da var..
neyse ben kendimden örnekler vermek istiyorum..yaklaşık 2 ay oldu buraya üye olalı..secreti araştırıken burası çıktı karşıma..biraz dolaştıktan sonra da hemen üye oldum..telkinleri ilk başta yanlış sıraladım tabii..çünkü heyecandan kimseye sormadan atlamıştım telkinlere..okuyup sorup iyice anladıktan sonra,ego kendine güven ve suçluluk telkinlerini dinlemeye başladım..haftalardır da hala aynı telkinleri dinliyorum..çoğunlukla dinleyen biriydim,şimdi kendi fikirlerini savunabilen biri oldum..haksızlık karşısında sırf kimseyi kırmayayım diye kendimi kırardım..şimdi ne kendimi nede başkasını kırmadan savunuyorum hayatımı..kendime güvenim geldi..geçmişimden kaçardım,şimdi yüzleşebiliyorum,acıdan korkardım şimdi sevgiyle bakabiliyorum..nasıl anlatsam ki sana..yaşamadan anlatmak zor sanırım..ama şunu da belirtmeliyim ben buraya üye olduğumda hiç bir şey bilmiyor olmama rağmen hiç tereddüt etmedim..baştan emindim faydalı olacağına..üyeler olarak hepimizde kendimizde gördüğümüz gelişmeleri gerek günlüklerimize gerekse sohbetlerimize kattık ve anlattık zaten..faydasını görmeseydim burada olmazdım..
senin anlamaya çalıştığın sanırım..telkinleri dinlediğinde kendine neler olacağını öğrenmek..bunu bizler sana tam olarak açıklayamayız ki..ben derim ki,,bende şöle oldu,arkadaşım derki bende de şunlar oldu..her ne olursa olsun,sonuç olarak kişisel gelişimimizde bize yol açan bu telkinleri dinleyen herkez memnun..atakan beyin dediği gibi bizler gülüşlerimizde,gözyaşlarımızda mutluluklarımızda yaşadığımız değişimleri günlüklerimizde anlatıyoruz..istersen biraz daha zaman tanı kendine,önce iyice dolaş siteyi,,yazılanları oku..ben eminim ki sorduğun sorularının cevaplarını bulacaksın..yinede soru sormak istersen mutlaka sor..burada cevaplayacak birini her zaman bulabilirsin..
sevgilerimle...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:16 PM.