Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Hikayeleri

Uyarılar

İstanbul'a aşığım...

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Hikayeleri İstanbul'a aşığım... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bugün tatilden yeni döndüm, gittiğim bir tatil köyüydü, her türlü konfor var ama neden illa da evim...Bilmiyorum.İstanbul'a aşığım ben, trafiğine, kalabalığına, gece yanan şehir ışıklarına aşığım.İnanın, evime yaklaştıkça sevincim arttı.Neden acaba?Sizde de oluyor mu?Birçok şehir var ama İstanbul bir başka ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Hikayeleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Hikayeleri nerededir kimdir Üyelerin Hikayeleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Hikayeleri hipnoz Üyelerin Hikayeleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Hikayeleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Hikayeleri kuantum düşünce kitap haberi

İstanbul'a aşığım...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13-12-2008, 08:15 PM   #1 (permalink)
Çevirmen

Tesekkür: 80
190 Mesajinıza toplam 984 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pofuduk is an unknown quantity at this point
Standart İstanbul'a aşığım...

Bugün tatilden yeni döndüm, gittiğim bir tatil köyüydü, her türlü konfor var ama neden illa da evim...Bilmiyorum.İstanbul'a aşığım ben, trafiğine, kalabalığına, gece yanan şehir ışıklarına aşığım.İnanın, evime yaklaştıkça sevincim arttı.Neden acaba?Sizde de oluyor mu?Birçok şehir var ama İstanbul bir başka bence...Yani her ilçesi bir şehir İstanbul'un...Galata kulesi, eminönü, nişantaşı, taksim, kadıköy, üsküdar, beşiktaş, bebek,beyazıt, sirkeci, çemberlitaş, eyüp,kanlıca vs... her yeri bir tarih, her yeri bin hikaye...Aşığım sana İstanbul ama bunu hep şehir dışına çıktığımda anlıyorum...İlk önce senden kaçıyorum, sonra sana koşuyorum, seviyorum seni İstanbul...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

pofuduk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-12-2008, 08:48 PM   #2 (permalink)
CeM
Çevirmen

CeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 424
421 Mesajinıza toplam 2,289 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura about

CeM isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-12-2008, 09:43 PM   #3 (permalink)
Moderator
Sultan Oğuz

suzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,492
518 Mesajinıza toplam 4,080 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
suzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond repute

http://www.youtubetc.com/musicvideo.php?vid=3faf7e6bf

bende istanbul hayranı olarak bu video yu paylaşmak istedim...

gerçekten severek izlediğim bir istanbul animasyonuydu...müzik ve görüntüler çok güzeldi...

harika şehir istanbul....
<a href=http://img100.imageshack.us/img100/310/angely17qj.gif target=_blank><font color=#095990>http://img100.imageshack.us/img100/310/angely17qj.gif</font></a>
Şimdi tüm ihtiyaçlarımın karşılığını yerküre ve gökkürenin sonsuz bereketinden çekip alıyorum.Bütün kanallar serbest Bütün kapılar açık!
suzzy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-12-2008, 10:42 PM   #4 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 240
85 Mesajinıza toplam 490 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ışıkyolu will become famous soon enoughışıkyolu will become famous soon enough

arkadaşlar eviniz istanbul da o yüzden güzel geliyor,istanbulda doğdum büyüdüm ama bir türlü sevemedim.çok güzel turistik yerlerini gezecen o kadar,ben fazla kalamıyorum hemen evime gelmek istiyorum.Bir kere çok kalabalık ne gezdiğinden birşey anlıyorsun ne yediğinden,kalabalıktan korkuyorsun her türlü tehlike var.Ben daha sakin yaşantı tercih edenlerdenim.
ışıkyolu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-02-2009, 08:03 PM   #5 (permalink)
Teğmen

sayanoralotus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 33
11 Mesajinıza toplam 90 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sayanoralotus is an unknown quantity at this point
Thumbs up En Güzel Yıllarımın İstanbul'u

Bu yazıyı okuyunca üniversite yıllarıma gittim.!984'teüniversiteyi kazandığım için geldiğim İstanbul'a aşık oldum.İstanbul Edebiyat'ta okudum ,Moda'da ve Kızıltoprak'ta oturdum.Kadıköyden koşa oynaya rıhtıma inmek,vapura binmek denizden İstanbul'a bakmak,Eminönünden mercan yokuşu ,kapalıçarşı ver elini sahaflar ,Çınaraltı...Hep cennette olduğumu düşündüm,diğer sıkıntı denebilecek sorunlar bile İstanbul'un cilvesiydi.
Şimdi başka bir şehirde yaşıyorum.Yılda bir ya da iki kez İstanbul'a gidip sokaklarında avare avare dolaşırım.Her seferinde daha önce göremediğim bir yanını görüp şaşırır ve saygı duyarım.
sayanoralotus isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-02-2009, 05:18 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

yasal06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,608
515 Mesajinıza toplam 3,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud of

arkadaşlar ben de geçen hafta istanbulda tatildeydim. cidden harika, tüm olumsuzluklarına rağmen görülebilecek o kadar çok güzelliği var ki, diğer şehirlerden ayrı sanki dili var konuşuyormuş gibi, farklı işte..
yasal06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-03-2009, 07:07 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

keskin38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,355
246 Mesajinıza toplam 1,629 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to behold

Ben de aşığım istanbul' a ama hayatıma kattığı insana aşık oldugum kadar değil...
Benim istanbul aşkım ne tarihine ve güzelliğine, ne sokaklarına, ne caddesine...Ben İstanbul' a; o sokaklarında,caddelerinde yürürken yeniden doğmuş gibi hissetmemi sağlayan,her ne kadar da hayatla kavga içinde olsam da hep bir şekilde beni hayatla barıştırmaya çalışan ve bunu başaran, her anımda yanımda olan, ne zaman boşlukta sürüklendiğimi hissetsem elimi sıkıca tutan ve yeniden boşlukta sürüklenme ihtimalimi düşünerek tuttuğu günden beri elimi bırakmayan, ne yapsam beni destekleyen, bana hep ileriye bakmam gerektiğini öğreten, geçmişimi sorgulamayan ve beni suçlamayan o güzel yürekli insanla tanıstıgım için aşığım...
İstanbula gitmeme dolayısıyla da O'nun hayatıma dokunmasına vesile olan ve sadece aynı anne babanın evlatları olduğumuz için abi demek zorunda olduğum şahsa burdan tşkr etmem gerekiyor sanırım...Tşkrler...
Sana ben de aşığım İstanbul ama O'na senden daha çok aşığım...İyi ki ve şükürler olsun ki basmışım o beton kaplı topraklarına...
DAHA İYİ
hissediyorum :)
keskin38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-03-2009, 10:59 AM   #8 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 210
7 Mesajinıza toplam 39 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keskin_38 is an unknown quantity at this point
Standart Perime Teşekkürler,İstanbul senide unutmadım...

Perime Teşekkürler,İstanbul senide unutmadım...

Her ne kadar ömrüm İstanbul’ da geçmiş olsada, sevemedim ben istanbulu, kalabalığından, belki biraz kabaca ama kirliliğinden vs. Benim için İstanbul büyük bir beton yığını.Her ne kadar sevemesemde benim de bir teşekkür borcum oldugunu biliyorum “İstanbul” sana.Beton yığınları ıle dolu kucagında bana Beyaz gelinciğimi(Perim) sunduğu için, Beni geçmiş korkularımdan uzaklaştıran cennetin en güzel rengini gözlerinde taşıyan koruyucu Meleğimi verdiği için,Renklerin en güzellerini içinde bulunduran Beyaz rengimi bana verdiği için, Paslanmış çürümekte olan kalbimi sevgisi ile doldurup altına çeviren sevdiğimi buldurduğu için çok teşekkür ederim sana ey “İSTANBUL”.Ve Allah(c.c.)ıma şükrediyorum bana cennetinden bir melek gönderdiği için.Belkide birer zayıf halkaydık ikimizde ama güçlü haklam hep oydu benım hayatımda.Gücümün tükendiği yerde gücüm sabrımın tükendiği yerde sabrım oldu.Yanımda olsa da olmasa da her gün ona yeniden aşık olarak uyanıyorum.belki inanmayacaksınız ama geçmişte arkadaşlarımdan dostlarımdan çok darbe aldığımdan yıllardır bana sevgiliden ziyade benim tek arkadaşım tek dostum oldu ve yakında eşim olacak.Beni herşeyden çok sevdiğin için sana çok teşekkür ederim sevdiğim Perim...
Eklenen Resim Ön İzlemesi
Dosya tipi: jpg kıyamam sana.jpg (7.0 KB (Kilobyte), 4x kez indirilmiştir)
keskin_38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-03-2009, 12:35 PM   #9 (permalink)
Teğmen

didle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 118
44 Mesajinıza toplam 314 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
didle has a spectacular aura aboutdidle has a spectacular aura aboutdidle has a spectacular aura about

keskin_38, bunu bi erkeğin yazmış olması gerçekten beni çok şaşırttı ve çok güzel...müstakbel eşin çok şanslı..

başlığı görünce yazmadan geçemedim.. doğduğumdan beri ankara'da yaşadım. ankarayı sevdim bana hep güvenli ve düzenli geldi. annem babam memur olduğu için memur hayatı hep böyledir. İstanbul'a tatillere gezilere sık sık geliyordum.(istanbulun bütün müzelerini tekrar tekrar gezmişimdir.) Hep bana çarpık itici ve kirlenmiş geliyordu. (o kadar ankara düzeninden sonra doğal olarak) Sonra orhan pamuk'un Kara Kitap'ını okuduk eşimle birden kara bulutlar aralandı diyebilirim. Kirli istanbul gitmedi ama tarihle harmalanmış eşsiz bir metropolitanı tanıdım. Her geldiğimde başka gözlerle hayranlıkla izlemeye başladım. Masumiyet Müzesi'ni ankara'dan istanbul'a taşınırken başladım. yaklaşık 1 hfta önce bitirdim.Tek kelimeyle mükemmeldi. İstanbulu tanımlayışı, karakterlerine bir şehrin bu kadar sinmiş olması. Kitapta sevdiği kızın yürüdüğü sokakları, duyduğu gemi seslerini bile o kız yüzünden seviyor. sevgili keskin_38'in yazısı bana bunları hatırlattı.

hala ailem arkadaşlarım bize nasıl bu kadar çabuk adapte olabildiniz diyolar. Evimizi ve işimizi taşıdık. Hayatımıza sadece birikim ve bilgilerimizi yanımıza alarak sıfırdan başladık. Çünkü olmamız gereken yerdeyiz şu anda. Bu büyülü şehri çok seviyorum.
İnsanlarını, boğazını, kargalarını (hiç bu kadar çok görmemiştim), gemi ve martı seslerine uyanmayı, muson yağmurları gibi yağmurun günlerce bitmemesini (ankarada su sıkıntısını biliyorsunuz). Ne kadar tüketmeye çalışsakta istanbul her seferinde daha da güzelleşiyor, daha da kültür açısından zengileşiyor bence. Kıymetini bilmemiz lazım. Sadece bana insanları ürkek ve korkmuş geliyor?? acaba sebebini bilen var mı? herkes kapalı, birbirlerinin yüzüne donuk bakıyolar. sanki günaydın demeye bile yanaşmıyorlar. Acaba bizim burda mı öle??

herkese sevgiler ve mutlu günler...
didle isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-03-2009, 12:42 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

keskin38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,355
246 Mesajinıza toplam 1,629 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to behold

Asıl ben sana teşekkür ederim bitanem. Çok duygulandım yazdıklarını okuyunca.

Konu İstanbul a AŞk tı ama biz biraz saptırdık galiba. Ama olsun benim İstanbul u sevmeme sebep olan senin varlığın.Sen oldugun için seviyorum ben İstanbul'u.İyi ki geldim İstanbul'a iyi ki seni tanıdım. İyi ki girdin hayatıma.Gİrdin ve hayatın ne olduğunu öğrettin bana.

Senden önce yaşamıyormuşum, seninle öğrendim ben yaşamayı.Seninle öğrendim ben yaşamanın güzelliğini.Seninle öğrendim ben gerçek sevgiyi.
Sen öğrettin bana sevmeyi, ne olursa olsun vazgeçmemeyi.
Bunları sana defalarca söyledim zaten ama şimdi tekrarlamak gereği hissettim.Bunca insanın şahitliği ile Seni Seviyorum diyorum tekrar.
Seni Seviyorum keskin_38.

Senle dolu, mutlu,huzurlu,sağlıklı yarınlar diliyorum rabbimden...

Doğan her yeni günle içimizde yeşerttiğimiz sevgi çiçeklerimiz hiç solmasın. Her günümüz birbirinden aydınlık olsun...

Ay utandım mı ne

Hayatım değişti ailesi sizleri de seviyorum

Alıntı:
keskin_38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Perime Teşekkürler,İstanbul senide unutmadım...

Her ne kadar ömrüm İstanbul’ da geçmiş olsada, sevemedim ben istanbulu, kalabalığından, belki biraz kabaca ama kirliliğinden vs. Benim için İstanbul büyük bir beton yığını.Her ne kadar sevemesemde benim de bir teşekkür borcum oldugunu biliyorum “İstanbul” sana.Beton yığınları ıle dolu kucagında bana Beyaz gelinciğimi(Perim) sunduğu için, Beni geçmiş korkularımdan uzaklaştıran cennetin en güzel rengini gözlerinde taşıyan koruyucu Meleğimi verdiği için,Renklerin en güzellerini içinde bulunduran Beyaz rengimi bana verdiği için, Paslanmış çürümekte olan kalbimi sevgisi ile doldurup altına çeviren sevdiğimi buldurduğu için çok teşekkür ederim sana ey “İSTANBUL”.Ve Allah(c.c.)ıma şükrediyorum bana cennetinden bir melek gönderdiği için.Belkide birer zayıf halkaydık ikimizde ama güçlü haklam hep oydu benım hayatımda.Gücümün tükendiği yerde gücüm sabrımın tükendiği yerde sabrım oldu.Yanımda olsa da olmasa da her gün ona yeniden aşık olarak uyanıyorum.belki inanmayacaksınız ama geçmişte arkadaşlarımdan dostlarımdan çok darbe aldığımdan yıllardır bana sevgiliden ziyade benim tek arkadaşım tek dostum oldu ve yakında eşim olacak.Beni herşeyden çok sevdiğin için sana çok teşekkür ederim sevdiğim Perim...
DAHA İYİ
hissediyorum :)
keskin38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks