Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

* ezgi'nin günlüğü * capella

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri * ezgi'nin günlüğü * capella Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız evet gerçekten üstüste gelmiş gibi bazı şeyler ama allahtan çözümlenmiş sevindim senin adına.sanırım bir şeye sinirimiz bozuk olunca yada bır sebepten dolayı gergin oldugumuzda olaylara karşı direncimiz azalıyor bu yüzden üst üste gelıyormus gibi oluyor teker teker gelseler başedeceğiz de ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

* ezgi'nin günlüğü * capella

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04-06-2008, 01:41 AM   #51 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
32 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
burcu-tkn8 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: * ezgi'nin günlüğü * capella

evet gerçekten üstüste gelmiş gibi bazı şeyler ama allahtan çözümlenmiş sevindim senin adına.sanırım bir şeye sinirimiz bozuk olunca yada bır sebepten dolayı gergin oldugumuzda olaylara karşı direncimiz azalıyor bu yüzden üst üste gelıyormus gibi oluyor teker teker gelseler başedeceğiz de ....buarada sınavlarında bende başarılar dilemk istedim umarım umduğundan bile iyi bir notla sonuclanır sınavların .başarılar...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

burcu-tkn8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-06-2008, 10:07 AM   #52 (permalink)
Mustang
Guest

Ezgi'ciğim canım benim kendini hiç kötü hissetme hayata her şeyin iyisini iste ve kendine güven .Başarılı olamazsan ne olur dünyanın sonu gelmez ya kendine güvensen herşey güzel olacak .
Alt 11-06-2008, 12:22 AM   #53 (permalink)
Üsteğmen

46 Mesajinıza toplam 145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
capella is an unknown quantity at this point

16. GÜN

sevgili günlük..
sana yazmayalı bugün tam 10 gün olmuş sanırım yazacak gücü kendimde bulamadım bu süre içerisinde..geçtiğimiz 10 günü anlatasım yok, iç açıcı geçmedi desem yeterli. telkinleri eskisi kadar tam zamanlamayla dinleyemedim de..artık sadece uykuda dinliyorum hatta. bunun dışında 1 saat falan maksimum 2 haftalık süreci geçirdiğme göre sanırım yorum yapmak artık daha kolay..bende bir sürü güzel değişimler oldu. bu hala arada düşemeyeceğim anlamına gelmiyor tabiki. ama özellikle kendimi bir mengenede sıkışıyor hislerim neredeyse yok oldu diyebilirim. eskisi gibi kabuğuma gömülmeye çalışmıyorum, kendime güvenim eskisinden çok çok daha fazla ve en önemlisi konsantrasyon bozukluklarım ve kafamı bi türlü toplayamama durumlarım şu sıralar düzelme gösterdi gibi. iş yerinde daha verimli çalışabiliyorum bu da bana iyi geliyor..aslında şuanda hayatımda yolunda olmayan birşey yok. (sınavlarımın kötü gidişini ve çevremdekilerin topluca bu kötü gidişe yardımlarını saymazsak) ama nedense ilk günlerdeki kadar heyecanlı ya da mutluluk patlaması halinde de değilim.(sanırım telkinleri 10 saatin altında dinlemem de bir sebep) 2 gündür kilo verme telkinlerini de listeme ekledim. henüz bir etki yok hatta biraz fazla yiyorum şu son izmir gerginliğinden beri ama daha erken tabiki.. herşey bir süreç. zamanla net etkileri görüyor insan..sabırlı olmayı öğreniyorum, "insanlar fırına konulup pişirilmezler" derdi annem..zorluklarla pişiyoruz..mücadele ederek güçleniyorz..hayat herşeyi tek tek yaşatarak öğretiyor insana. sen dirensen de hatta..
yeniden sana yazmak iyi geldi..fazla aksatmamaya çalışacağım. buraya yazınca aslında herşeyi toptan bi gözden geçirmiş oluyor insan..bu da kendine ve yaşadıklarına bakmak için güzel bir yol.

yeniden görüşmek üzere şimdiden merhaba..
sevgiyle..
ezgi
&quot;sevgide güneş gibi ol,dostluk ve kardeşlikte akarsu gibi ol,hataları örtmede gece gibi ol,tevazuda toprak gibi ol,öfkede ölü gibi ol. <br />her ne olursan ol;ya olduğun gibi görün,ya göründüğün gibi ol. &quot;<br />Mevlana<br /><br />
capella isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-06-2008, 12:40 AM   #54 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Tekrar hoşgeldin ezgia.Seni ve sınavlarının gidişatını çok merak ettim doğrusu.Bende yaşamıştım bu durgunluk dönemini.Ne olduğunu anlamamıştım ama geldi geçti.İkisi harmanlandı hem mutluyum hem dingin artık.
Gelişmelerin olumlu yönde olması çok sevindirici.Senin adına çok mutlu oldum.Bu yolda emin adımlarla yürümeni ve en makul zamanda başarıya ulaşmanı dilerim.
Ayağının takıldığı yerde biz hep yanındayız.Bunu unutma olur mu?
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-06-2008, 01:22 AM   #55 (permalink)
Üsteğmen

46 Mesajinıza toplam 145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

yetmiyor
[color=darkblue]zaman yetmiyor bana.. günler, saatler, anlar, hayat yetmiyor.. hep yapmak istediklerim, hep yapmaya vaktim olmayanlar, hep bir koşturma, hep bir yaşama telaşı, hep bir geç kalma korkusu.. ölüm ise en erken öğrendiğim duygu, ölüm en az korktuğum.. yaşam korkuttu beni hep, ölmekten öte. yaşayamadan gitmek korkuttu.. kimi yıllar yaşamaya değer görmedim hayatı, kimi yıllar yaşamın değeriyle doldum taştım. hep yetişememekten korktum birilerine, hep yetememekten yaşama, kendime.. hep tek hissettim, hep başka bi dünyadan gelmiş gibiydim, hep şaşkıN, hep uzaylı, hep garipseyen, hep anlam veremeyen, hep herşeyin fazlaca farkında, hep derinlerde, hep dışında hayatın.. dostlarım olmadı mı? mutlu anlarım olmadı mı? sevgilerim, aşklarım, arkadaşlıklarım, paylaştıklarım olmadı mı? oldu..hem öyle çok oldu ki güzel anlarım, hep yeniden dönüp yaşamak istedim onları.. ama o adına uzaylılık dediğim, avatarımdaki küçük prens misali kendi gezegenimdeki yalnızlığım da yanımda oldu. okyanusların en derin köşelerinde diplerde yüzen ruhum, göklerin dışına taşmış bir yüreğim oldu hep. ya denizle ya gökle ilgili bir işim olmalı derdim.. şimdi bakıyorum da ikisi de oldu sanırım.. astronomi ve uzay bilimleri, üniversite sınavından sonra yaptığım 4 tercihin 2 tanesiydi ve onu kazanacağımı bilerek yazmıştım. zorlu bir üniversite süreci geçirdim, hayallerimin neredeyse hepsini kaybederek, umutlarımı tüketerek ve bir mucize yaratarak ayrıldım izmirden, yuvama öyle döndüm. şimdi kalan 2 dersim var sadece, ama o kadar bunalarak geçirdim ki o okulda yıllarımı şuan için bu iki dersle uğraşmak isteğinde hiç değilim.. izmiri bi türlü sevemedim derdim hep, en kötü günlerimi geçirdiğim şehirdi kendisi, ne olduysa, ne yaşadımsa izmire kızdım. sonra anladım ki okulmuş beni izmire küstüren yıllarca..o okuldaki anılarmış. her ne kadar zorlu yıllar da olsa, büyüdüğüm, yalnızlığın dibini yaşadığım, kendi ayaklarımın üzerinde durmayı öğrendiğim, düştüğüm, kalktığım, kendimi tanıdığım, kendimi ayağa kaldırdığım zamanlarımdı onlar.. iyi ki de yaşamışım, iyi ki de gitmişim izmire, iyi ki düşmüşüm, iyi ki tek başıma ayağa kalkmayı öğrenmişim.. astronomi, hafif depresif ruhumu sanırım biraz daha sivriltti.. güneş sistemi, yıldızlar, gökadalar, şu koca evren.. içinde kaybolduğum.. dünyanın ne kadar miniminnacık bir yer olduğu, kum tanesinin milyarda biri bi gezegende yaşayan "ben" in kendisinin de yaşamının da ne kadar anlamsız olduğu duygusu, o küçücük hissedişlerim, o "sadece dünyada yaşayan" insanları dışarıdan izleyişim, kendilerini nasıl bu kadar kaptırdıklarına olan şaşkınlığım, varlığımı sorgulayışım, hayatı sorgulayışım..tüm bunları astronomi büyüttü sanırım..bir de içimdeki o bilim aşkı.. o aşk kalıcı olsa da, bu hayatta öğrendiğim en acı deneyimim -bu hayatın içinde ne yüreğin ne aşkın bir anlamı olmadığı /anlamı var da, anlamını kavrayan yok/ -- bu bölümle ilgili iş edinemeyeceğimi gösterdi. sonra ben ne yapacağım ne olacağım kaygılarıyla boğuşurken, ne istediğimi düşünecek bir fırsatımda olamadan gökten bir fırsat düştü tepeme.. melek annemin melek ruhunun hediyesiydi bana düşen aslında. denizcilik işinde beni yetiştirmek isteyen bir tanıdığı annemin --1.5 aydır tanıdığı, benimle ilgili bildiği tek şey izmirde astronomi okuduğum olan sevgili patronum adı gibi melek insan Melek Hanım-- bana bir iş teklifi yaptı. ben 3. sınıftayım -- yani hazırlıkla birlikte 6. senem izmirde ama 3. ve 4. sınıf komple duruyor -- staja gel bu yaz dedi, 2 ay çalıştım beni sevdiler, iş için yeterli düzeyde gördüler vs, okulu bitir gel dediler.. ben kafama düşen hediyenin verdiği sersemlikle birlikte ilk kez okulu bitirmek için gerçek bir sebep bulmuşum kendime habire gaz veriyorum tabi..iki dönemde 19 / 21 olmak üzere 40 dersi yani 2 yıllık dersi alıp, 2 tane hasarla seneyi bitirdim..hatta acayip bir ortalama yaptım, rekor bile denebilir bizim bölüm için.. her yıl taş çatla 5 mezun veren bir bölüm olarak; fen fakültesi mezuniyetlerinde saldığımız ün ve "tek kişilik" mezuniyet törenleri bölümümüzün adı okunduğunda; çoğu kişi tarafından bilinir ege üniversitesinde..hocalarım da şaştılar tabi benim kadar bu duruma..herneyse onca mücadeleden sonra ben başarımın hiç farkında olmadım aslında, şimdi böyle yazdığıma bakmayın.. benim gördüğüm, düşündüğüm, kendime kızdığım şu iki dersti habire..dinlenmeyi haketmediğimi düşünüp, kendimi cezalandırıp yaz okuluna gittim üstüne bursa'da uludağ üniversitesinde.. orada da 1.5 aylık yoğun bir emek verdikten sonra yaz'ın cayır sıcağında; dozer gibi üstümüzden geçen, bunak fizik hocası sayesinde bir kez daha bırakıldık topluca..o günü herhalde hayatım boyunca hiç unutamayacağım..annemle babam telefon açmışlardı ben konuşamıyordum hıçkırıklardan boğulmak üzereydim neredeyse..babamın hiç önemli değil kızım sen çabaladın önemli olan bu deyişi, annemin beni teselli edişi ama içimdeki o dinmeyen patlama..bursadan eve zar zor döndüm o gün..haketmediğim birşeyi yaşıyor olmak, hiçbirşey yapamamak, o çaresizlik en nefret ettiğim duygu..onca emek, çaba, çalışma, heves, umut, koca yaz, maddi manevi zorluklar..hepsi 1 kişinin insiyatifi ile bir anda çöpe atılmıştı..onun için basit olan o davranış, benim hayatımın nelerine mal olacaktı acaba farkında mıydı..? ya da umurunda..? ya da ayırdında..? hiç sanmıyorum..herneyse neticede 1 yıl daha gidecekti, ben çalışmaya başladım zaten derslere devam zorunluluğm yok, diplomayı takan bir patronum yok kendimi avuttum.. ama sınavlar yaklaşıyordu ve benim içimde 1gram istek ya da direnç kalmamıştı artık derslere karşı..yani şu geçtiğimiz hafta gittiğim sınavlarım..çalışmadım, çalışamadım, biraz çabaladım ama yeteri kadar değil, ama ilk kez rahattım ve gidip kalmak için sınava girdim. çünkü artık emek verip kalacağıma çalışmayayım bari mantığındaydım açıkçası. bi kere daha buna tahammülüm yok çünkü. 1 yıl geçmesine rağmen aynı öfke içimde, haksızlığa uğrayıp birşey yapamamak..şuanda bununla yüzleşecek halde değildim. seneye olacağım elbette, hatta bu rahatça sınava gidip gelmek iyi bile geldi. ne yapacağımı daha iyi bildiğimi hissediyorum seneye bu olay çözülecek. bu arada tabi geçen yazdan beri iş yerinde de öğrencilik yapıyor oluşum da bu bıkkınlığa büyük katkılarda bulundu itiraf etmeliyim ki.. üstüste geçen bu yorucu yıllar, öğrencilik mertebesi, bitmek bilmeyen şu "süreç" ler; bende artık "ben hiç bir şey bilmiyorum" duygusu yaratmaya başladı.. sonra işte tam sınavlar öncesi "süreç" te, bu siteyi buldum..burayı bulmadan önceki bir kaç ayım da kendimi yenileme çabaları ile geçiyordu zaten. burayı bulunca herşey daha bir farklı geldi bana..ben hep yapamadıklarıma, başaramadıklarıma odaklanıp kendimi giderek daha değersiz hissetmişim..kendimi hep yargılamışım, hep cezalandırmışım..neredeyse sosyo fobik hale gelmek üzereydim, sürekli hata yapma korkusu içinde çırpındıkça daha çok hata yapıp daha çok özgüven kabedip daha da dibe batıyordum. iş yerinde verimim düştü, hevesim kırıldı, kendime olan inancım azaldı.."başaramayacağım" duygusuyla yaşamaktan belim bükülmüştü..şimdiyse yavaş yavaş tüm bunları aşıyorum..içimde hala çözülmeyen bir sürü şey var..hala uzaylıyım, hala uzağım içsel olarak tüm dünyaya..yaşam denilen şu şeye hala alışamadım.. sadece artık herşeyin bende bittiğini biliyorum. herşeyi, en azından kendi yaşamımı değiştirecek kişinin "ben" olduğunu biliyorum..kendimi seviyorum, kendimle barışıyorum, hatta içimdeki boşluğu, yaşamın bana yetmeyişini de seviyorum artık..insanların etkilerini de üzerimden atabilirsem, içimdeki çocuğu onlardan koruyabilirsem çok daha mutlu olacağımı biliyorum..çok acıklı bir hayatım olmadığını, yaşamımın değerini, sahip olduklarımın kıymetini biliyorum. mesele ettiğim bu şeylerin kimi insanların hayatlarında ancak gülüp geçeceği konular olduğunu da görüyorum.. herkesin hayatında sorunlar var, benimkileri özel ya da daha kötü kılan tek bir şey var; onların "benim" oluşu..benden daha iyi ve daha kötü hayatlar yaşamış, yaşamakta olan bir sürü kişi var..ben onlara bakıp mutlu ya da mutsuz olamam. ben kendi hayatıma bakıp mutlu ya da mutsuz olabilirim..çünkü bu "benim" olan tek şey..sahip olduğum tek şans..bunu yaşayış biçimim eskisi gibi olmayacak..hayatım değişti mi? evet değişti..değişmeye de devam edecek..yine üzüleceğim, yine düşeceğim, yine umutsuzluğa kapılacağım..ama bir o kadar mutlu olacak, ayağa kalkacak, umutla da taşacağım..çünkü herkes için aslında tek bir gerçeklik var..kendi hayatı..ve bu hayat "benim" olsun diye daha çok çabalayacağım bundan böyle..
herşey için teşekkürler..
sevgiyle..
ezgi
&quot;sevgide güneş gibi ol,dostluk ve kardeşlikte akarsu gibi ol,hataları örtmede gece gibi ol,tevazuda toprak gibi ol,öfkede ölü gibi ol. <br />her ne olursan ol;ya olduğun gibi görün,ya göründüğün gibi ol. &quot;<br />Mevlana<br /><br />
Alt 15-06-2008, 01:49 AM   #56 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute

Merhaba ezgicim...

Son zamanlarda biraz uzaklaşmıştın siteden...

Tekrar gelmene sevindim...

Hayat böyle işte...

İnişleriyle, çıkışlarıyla tecrübeler edinerek olgunlaşıyoruz...

Zararın neresinden dönsek kardır...

En azından bundan sonraki hayatımızı daha güzel yaşayabilmek adına, birçok deneyim kazanıyor ve bunların ışığında mutluluğa giden yolun birer yolcusu oluyoruz...

Hani ünlü bir söz vardır...

Başaramayacağım dersen, evet haklısın başaramazsın...

Bunun aksi de geçerli elbette...

Okuduğun bölüm ve hayat mücadelen hiç de kolay değil okuduğum kadarıyla...

Ama bunları aşarak, kendine ve bizlere ne kadar güçlü olduğunu göstermiş oldun...

İçindeki uzaylılık duygusuna kapılman da normal...

Bazen kendi ayarımızda insanlarla karşılamadığımız için, yalnızlık ve yabancılık duygusuna kapılıyoruz...

Bu kültür ve zekayla alakalı bir durum bana göre...

Kimseyi küçümsemek adına değil elbet...

Ama herkesin tarzı ve kültürü, ilgi alanları ve zekası farklı farklı...

Kendi zekan ve anlayışındaki kişilerle karşılaşmamış ya da çok az karşılaşmış olabilirsin...

Çünkü sen zekisin arkadaşım, öyle herkes kesmez seni... super

Bunu yazılarından anlıyorum...

Hz Mevlâna da, Allah'tan bir dost istemiş, sıkılmış bunalmış...

O hoş görülü insan, herkesi yürekten seven, geniş ruhku insan bile sıkılmış ve dost arayışına girmiş...

Kendini anlayacak, muhabbet eri birini istemiş...

Ve karşısına Şems çıkmış...

Şems ile buluşan Mevlana, artık vartini Şems’in sohbetine hasretmiş, Şems’in nurlarına gömülüp gitmiş, bambaşka bir aleme girmiş. Şems’in cazibesinde yana yana dönüyor, ilahi aşkla kendinden geçercesine Sema eder olmuş...

İnşallah sen de bu örnekteki arkadaşlıklar, dostluklar gibi dostluklar kuracağın insanlarla karşılaşırsın...

Yılmak yok..Yola devamm...Bizler de buradayız ve senin yanındayız ezgicim...

Sağlıcakla...

comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-06-2008, 01:59 AM   #57 (permalink)
Üsteğmen

ya mehmet.. gözlerim doldu yazdıklarını okurken çok teşekkür ederim sözlerin için, benim için çok değerliler bunu bil.. sizleri buldum ya burda, artık eskisi kadar umutsuz değilim herşey için tekrar tekrar teşekkür ederim, iyi ki varsınız

not: aslında siteden uzaklaşmadım, buradan uzaklaşabilir mi insan hiç? sadece çok yoğun geçen, yapmak istemediklerim yüzünden yapmak istediklerimi yapacak vakit bulamadığım o süreçlerdendi yine çok özlemişim burayı bu arada
Alt 15-06-2008, 11:03 AM   #58 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
59 Mesajinıza toplam 135 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
berkant16 is an unknown quantity at this point

Sevgili ezgi '' yetmiyor '' diye başlamışsın ama hayatına neler neler sığdırmışsın hayatının bir bölümünden aktardığın anektodlar ve kesitleri zevk alarak okudum ama bu zevk senin mücadele azmini ve kararlığını hissetmemdendir.

hayatın seni kazanması bence sana değil hayata çok şey kazandıracak. çünkü; biz yaşama, varlığımızı, ortaya koyduğumuz eserlerimizle armağan ediyoruz. değilmi !!!

hayatın gülen yüzü olman için dua edeceğim
Alt 15-06-2008, 09:20 PM   #59 (permalink)
Üsteğmen

teşekkür ederim berkant yazdıkların için, ne kadar güzel sözler sarfetmişsin çok mutlu oldum.
sizin gibi insanları tanıdıkça daha kararlı ve azimli olma yolunda ilerliyorum
Alt 16-06-2008, 08:04 AM   #60 (permalink)
Mustang
Guest

Ezgi'ciğim canım yazdıklarını okuyunca seni yürekten kutladığım.Canım benin tabiki kendinin farkında olup hayata sıkık sıkıya sarılıp ne yapacağını bilen hedefine doğru giden kişiye hayat yetmez .Bir çok şeye yetişemeyiz.Hayataki boş şeylerle uğraşan insanlara bak onların sıkılmaya zamanları vardır.Kendine güvenmekten asla vazgeçme elbete zorlandığımız bizi zorlayan anlarımız olacak ama bunları kelebeğin kozadan çıkarken ki çabaları olarak gör .Bu çırpınmalar hayata seni daha güçlü hazırlıyacaktır öyle düşün .

Hayatın sana güzl günler, güzel insanlar ve iyi mücadeleler getirmesini diliyorum.

Bookmarks