Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

* ezgi'nin günlüğü * capella

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri * ezgi'nin günlüğü * capella Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız serpil abla teşekkür ederim desteğiniz için..sizlerin bu moral depolamaları benim için çok değerli. dilerim hayat hepimiz için kendi kontrolümüzü alabildiğimiz bir hale dönüşür.. ----- sevgili günlük.. bugün üzerimde bir durgunluk var. ilk kez gündüz yazıyorum sana çünkü şuanda biraz içimi ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

* ezgi'nin günlüğü * capella

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16-06-2008, 12:49 PM   #61 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
46 Mesajinıza toplam 145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
capella is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: * ezgi'nin günlüğü * capella

serpil abla teşekkür ederim desteğiniz için..sizlerin bu moral depolamaları benim için çok değerli. dilerim hayat hepimiz için kendi kontrolümüzü alabildiğimiz bir hale dönüşür..
-----

sevgili günlük..
bugün üzerimde bir durgunluk var. ilk kez gündüz yazıyorum sana çünkü şuanda biraz içimi boşaltmaya ihtiyacım var. şimdi iş yerindeyim ve kendimi tükenmiş hissediyorum nedenini bilmeksizin..çalışmaya başlayalı 8.5 ay oldu burada..küçük adımlarla ilerliyorum her geçen gün. geriye dönüp baktığımda çok yol katettiğimi görüyorum ama hala olmak istediğim noktada değilim. cuma günü patronumuzun ortağı ve bana göre bu işi en müthiş şekliyle yapan kişiye daha önceden bana söylediği bir cümle üzerinden soru sordum. "bir insan bu işi ya yapabilir ya da yapamaz bunun ortası yoktur. herkese göre bir iş değildir bu" demişti. ben de ona bu cümlesini hatırlatarak, "lütfen dürüst bir şekilde cevapla, sence ben bu işi yapabilecek biri miyim?" dedim. "neticede herkes her işi yapabilecek diye bir kaide yok.." o da bana "ezgi sana yalan söylemeyeceğim çünkü seni gerçekten çok seviyorum. bence sen bu iş için biraz pasif kalıyorsun ve işe yeteri kadar konsantre olduğunu düşünmüyorum. ama bir yandan da bu iş için gerekli yeterli donanımın yoktu bunu yeni yeni ediniyorsun.bu yüzden bu işe uygun değilsin dersem de sana haksızlık etmiş olurum" dedi..ben de orta bi cevap verdiğini ve pasiflik konusunda haklı olduğunu söyledim ve bundan rahatsızlık duyduğumu.."biraz daha konsantrasyon sağlamalı ve daha aktif olmalısın" dedi. "haklısın" dedim..haklı çünkü..pasif kalıyorum çünkü bilmediğim çok şey var, pasif kalıyorum çünkü bir yandan herşey ingilizce (telefon konuşmaları + yazışmalar vs)..benim ingilizcem kötü değildir ama mesleki bir dil var bunu öğrenmem zaten bir kaç ay aldı. neticede okulunu okumadığım, önceden hiçbir bilgim olmayan bir sektörde ciddi anlamda sıfırdan işe başladım. amaç beni yetiştirmeleriydi zaten. ilerleme de kaydediyorum problem bu değil. problem olan şey benim girişken olan halimin üniversite yıllarında bir takım kişilerce budanmasından kaynaklanıyor..ciddi bir özgüven kaybına uğradığımın farkındayım o 7 senede..hatta mükemmelliyetçi hata kabul etmez bir tavır almıştım kendime. bunu değiştiriyorum artık. ama tabiki tamamlanmış değilim. eski halime dönmüş değilim. bazen düşününce çok şaşırıyorum..nasıl bir çocuktum nasıl bu hale geldim?? neden sürekli budanıyoruz biz bu yaşamda? ailemizden tutunda eğitim sistemimizden topluma kadar sürekli sahip olduğumuz potansiyeli eritiyorlar ömür boyu..büyüdükçe bir bakıyorsun ki senden eser kalmamış onların dönüştürdükleri kişide..insanlar bu yüzden mi hep geçmişi özlerler acaba??
herneyse günlük..akşama devam ederim.şimdi olmam gereken kişi olmam gerek..
sevgiler.
ezgi

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

&quot;sevgide güneş gibi ol,dostluk ve kardeşlikte akarsu gibi ol,hataları örtmede gece gibi ol,tevazuda toprak gibi ol,öfkede ölü gibi ol. <br />her ne olursan ol;ya olduğun gibi görün,ya göründüğün gibi ol. &quot;<br />Mevlana<br /><br />
capella isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-06-2008, 01:22 PM   #62 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

sn e.z.gia aynı durum bende de söz konusu. bende bilmediğim bir sektörde kasım ayının ilk gününden beri çalışıyorum. benimde pasif olduğum mevzuuatlar var. ama zamanla aşılıyor. defalarca tekrarlanan işler yada söylemler otomatiğe bağlanmış bir şekilde kişiye aktiflik sağlıyor.

yıllar a gelince; onlar zamanla derimizi söküp yerine yenisini koymamızı istiyorlar.

geçmişi özlemek pek fayda sağlamıyacaktır. ama ders alma adına bir çok eylemler yapılabilir. ki yapılmalıdır. malum tarih tekerrürden ibarettir. bu sözü millet bazında değil de kişi bazında da yorumlanabilir.

sağlıcakla ve ışıkla kalman dileklerimle.

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-06-2008, 03:21 PM   #63 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

eğer toplumun..ailenin.. arkadaşlarının olmaya çalıştığı kişi olsaydın bunu fark edemezdin tatlım..

t. j. watson ın iki güzel sözü söylemek istediklerimin özeti..

"benim kuşağımın yaptığı en büyük keşiflerden biri,
insanın düşüncelerini değiştirerek yaşamını da değiştirebileceği gerçeğini bulmasıdır..."

"başarı,küçük hataların ve başarısızlıkların biraz ilerisinde duran şeydir...”

şimdi gözlerini kapat..

derin bir nefes al.. bırak..
şu andan itibaren hayatımın yönünü değiştirebilme gücünü içimde hissediyorum..

bu sözü söyle ve ve bu düşünceyi nefes olarak içine çek..

kendini çok daha iyi ve güçlü hissedeceksin..

içimizdeki öz gücümüz bizi istemediğimiz yaşam hikayelerimizin içerisinden çıkartmaya çalışır..
hepimizde olan çok bilmiş negatif egomuz ise sürekli bahaneler üretir..
yaşamımızın sorumluğunu almaya çalıştıkça o bize suçlayacak birilerini gösterir..
annemiz babamız.. küçük yada büyük kardeşimiz.. olmadı öğretmenimiz patronumuz..
etrafımız bitince döner kendimizi suçlamaya başlarız..
bir bakmışız bu bizim savunma mekanizmamız olmuş..

kurduğumuz cümleler hep - bilseydim, -caktım takılarıyla bitmeye başlamış..
yada bu gerçekleştiğinde.. amacıma ulaştığımda.. diye başlayan cümleler..

oysa her şey şimdide.. şu anda..

tetiklenen her düşünce vücudumuzda kimyasal bir tepki yaratır..
buda duygularımızı etkiler.. düşüncelerimize göre duygularımız oluşur..
düşüncelerimiz ve duygularımızın iş birliği ile hissettiklerimizi yaşamaya başlarız..

ve döngü başa döner..
yine suçlular listesi..
yine aynı başlayıp aynı sonla biten cümleler..
ve yine şimdiyi elimizden kaçırırız..

öz ümüz ise kişisel dramalarımızın içinde sıkışıp kalmak istemez..
çünkü gerçekte ne kadar güçlü olduğunu bilir ve bunu farketmemizi sağlamak için kendince çözümleri bize göstermeye çalışır..

geçen geceki mesajında evrenin muhteşem büyüklüğü içerisinde ne kadar minik kaldığını söyleyen kelimelerin vardı..

bu konuda çok daha deneyimlisin ..

hiç düşündünmü.. böylesine güzel ve mükemmel işleyen gezegenlerin yıldızların galaksi sistemlerinin içerisinde kocaman bir yerin var..
boşluğun ve yaptıkların tüm sistemi en başından sonuna kadar etkisi altına alıyor..

ve sen böylesine bir güzelliğin içerisinde bir yere sahipsin..
içindeki özün bunun farkında ve sana evrenin enginliğindeki yerinin farkında olarak bütünlüğüne tekrar dönmeni sağlamaya çalışıyor..

ve şimdi tekrar düşün..
aldığın cevap duymak istediğin şeydi..
negatif egon sana kendini göstermek istedi..
ve sen ona açık bir kapı verdin..

bu sorunun cevabının bu şekilde olacağını gayet iyi biliyordun..
tamamlanmak için zamana ihtiyacın olduğunu zaten biliyordun..
iş yerindekiler sana bu zamanı zaten vermişlerdi..

sen kendi eksiklerinin zaten farkındaydın..
eksiklerini tamamlamak için zaten mücadele veriyordun..

verdiğin mücadelede her şeye rağmen ilerleme kaydettiğini biliyordun..
içinde yeşeren umutların ve hayallerin vardı..
işte bu noktada egon sana dur demeliydi..
bildiğin halde yükses sesle duymalıydın o sözleri ki umutlarının üzerine perde indirmen kolay olmalıydı..
gerekirse mücadeleni terk etmek için elinde geçerli bir bahanen olmalıydı..

ama negatif egonun bilmediği bir şey var..
sen eskisi kadar onun sözünü dinleyen birisi değilsin artık..
çünkü bu keşfin farkıdasın.. super

insanın düşüncelerini değiştirerek yaşamını da değiştirebileceği gerçeğini bulmasıdır..."

sevgiler..

Alt 16-06-2008, 04:12 PM   #64 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

Alıntı:
**shamanic** Nickli Üyeden Alıntı

t. j. watson ın iki güzel sözü söylemek istediklerimin özeti..

"başarı,küçük hataların ve başarısızlıkların biraz ilerisinde duran şeydir...”

şimdi gözlerini kapat..

derin bir nefes al.. bırak..
şu andan itibaren hayatımın yönünü değiştirebilme gücünü içimde hissediyorum..

bu sözü söyle ve ve bu düşünceyi nefes olarak içine çek..

kendini çok daha iyi ve güçlü hissedeceksin..

hissettim bile. çok teşekkürler

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-06-2008, 05:15 PM   #65 (permalink)
Üsteğmen

46 Mesajinıza toplam 145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

shamanic'ciğim..
teşekkür ederim..biliyorsun ki sözlerinin benim için hep ayrı bir yeri var..hepsini daha iyi özümseyebilmek için yazdıklarını 6 -7 kere okudum..haklı olduğunu biliyorum. hele şimdi ve şuan meselelesi..
yılmayacağım.sizin gibi güzel insanların bu güzel açıları, negatif egomun bana gösterdiği tek açıdan kafamı çevirtip, aslolan şeye bakmamı sağlıyor..yani özüme..daha iyi olacağım biliyorum, çünkü ŞUAN da dahil olmak üzere bunun için çabalıyorum. kendimi aşmak için elimden geleni yapacağım, şuanda ve gelecekte de. diliyorum bunu daha "iyi hissederek" yapabilirim. biraz blue -depresif- bir yanım var. ilginç bir şey..çünkü çoğu zaman neşeli biriyim. bazı yanlış düşünme şekillerini söküp atmak ne kadar zormuş. yanlış olduğunu bildiğim halde otomatiğe takılmış olanları durdurup değiştirmekte bazen başarısız olabiliyorum. tüm bunları aşacağım, daha önce de söylediğim gibi bunlar bir kelebeğin kozasından çıkma sancıları olacak geriye dönüp baktığımda.
desteğin için çok teşekkür ederim.
sevgiyle
ezgi
&quot;sevgide güneş gibi ol,dostluk ve kardeşlikte akarsu gibi ol,hataları örtmede gece gibi ol,tevazuda toprak gibi ol,öfkede ölü gibi ol. <br />her ne olursan ol;ya olduğun gibi görün,ya göründüğün gibi ol. &quot;<br />Mevlana<br /><br />
Alt 16-06-2008, 05:18 PM   #66 (permalink)
Üsteğmen

bu arada daha dün şeyi düşünmüştüm. shamanic benim günlüğümde hiç bir yazıma henüz cevap yazmadı,yazsa mutlu olurum diye göstereceğin yolun doğruluğundan emin olduğum içindi bu düşünce.
teşekkür ederim,hissettin sanırım yardım çağrımı
Alt 16-06-2008, 10:57 PM   #67 (permalink)
Üsteğmen

sevgili günlük
manik depresif miyim neyim anlamadım gündüzki halimden eser yok, kendimi gayet iyi hissediyorum birileri bana iyi enerjisini yolladı sanırım akşama doğru depresifliğim geçti, iş yerinde de açıldım şaşkın sonra birşey farkettim sanırım telkinler çalışmaya başladı yalnız kilo verme telkinleri ile aynı anda eklemiştim ama deli gibi bir iştah açılması yaşıyorum 2 gündür nedir anlamadım aç olmadığım halde habire birşeyler yeme dürtüsü neyse bu da geçer sanırım
şimdilik bu kadar
tekrar görüşmek üzere

not: mumin.okan sana teşekkür etmeyi unutmuşum, kusuruma bakma. çok sağol; yazdıklarını okuduğum anda birinin daha aynı sıkıntıyı paylaşıyor olduğunu bilmek iyi gelmişti. (sen de sıkıntı çektiğin için değil, benim sıkıntımın normal olduğunu anlamam için super) teşekkür ederim
Alt 16-06-2008, 11:03 PM   #68 (permalink)
Üsteğmen

bunu yazmayı nasıl unuttum
bir kaç gündür bazı şeyleri 1 gün önceden düşünüyorum ertesi gün olmuş halde bana ya anlatılıyorlar ya da birebir şahit oluyorum noluyo bana bilmiyorum ya da belki tesadüftür bilemeyeceğim ama son 1 haftada en az 3-4 kere aynı şeyi yaşadım şaşkın
hadi hayırlısı dusun
ben güzel bişeyler düşüneyim bari de bakarsın olur
Alt 16-06-2008, 11:17 PM   #69 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute

Alıntı:
e.z.gia Nickli Üyeden Alıntı
bunu yazmayı nasıl unuttum
bir kaç gündür bazı şeyleri 1 gün önceden düşünüyorum ertesi gün olmuş halde bana ya anlatılıyorlar ya da birebir şahit oluyorum noluyo bana bilmiyorum ya da belki tesadüftür bilemeyeceğim ama son 1 haftada en az 3-4 kere aynı şeyi yaşadım şaşkın
hadi hayırlısı dusun
ben güzel bişeyler düşüneyim bari de bakarsın olur
Ezgicim, erdin mi yoksa...

Düşünmekle alakası yok gibi geldi bana, hissediyorsun demek ki bazı şeyleri...

Ayrıca iyi olmana çok sevindim...

Bazen aşırı derecede enerjik oluyoruz...

Tabi ki, normal olan bu duruma alışık olmadığımız için, garip geliyor...

Aslında normali bu olmalı değil mi... super

Sağlıcakla...

comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-06-2008, 11:29 PM   #70 (permalink)
Üsteğmen

yok yok mehmet ne ermesi ben daha kozamdan çıkamamışım
dediğin gibi sanırım hissetmek ya da tesadüf..olsun ben iyi düşüneyim de zararı yok nasılsa

evet normal olan iyi hissetmekti değil mi?

Bookmarks