Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

güneşin doğuşu

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri güneşin doğuşu Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Güneşcim.. Ben şöyle duydum ki... İnsan mutluyken, kendiyle barışıkken, huzurkuyken.. o zaman onun yanındaki insanlar da bu ışıktan faydalanır... Yani senin yapacağın o kişilerin yanında olmak, destek olmak.. Senden aldıkları bu enerji onlara yardım edecektir.. Sen öyle müthiş bişey yapamadım ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

güneşin doğuşu

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-11-2008, 10:53 PM   #41 (permalink)
awayy
Guest

Standart Ynt: güneşin doğuşu

Güneşcim..

Ben şöyle duydum ki...

İnsan mutluyken, kendiyle barışıkken, huzurkuyken..
o zaman onun yanındaki insanlar da bu ışıktan faydalanır...

Yani senin yapacağın o kişilerin yanında olmak,
destek olmak..
Senden aldıkları bu enerji onlara yardım edecektir..
Sen öyle müthiş bişey yapamadım diye kendini üzme..
(ki bence bu zaten müthiş bişey)
İnsanın sıkıntıları aşmaktaki en büyük yardımcısı sevgidir.(bence)
O nedenle mutluluğunu engelleme ki onlara da saçabilesin...
Öperim...

(Pericim sana diyom bak bütün mesajlara şimdi de ben yetişiyom )

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 13-11-2008, 08:39 AM   #42 (permalink)
Mustang
Guest

Canım güneşim olmuyor sen böyle olumsuz şeyleri bide yazıyorsun hayatına olumsuzlukları çekiyorsun .

Sen olumlamalara öncelikle kendinden başla sen pozitif oldukça çevrende senin gibi olmaya başlıyor .

Senin o güzel yüzün ve mütiş gülümsemen herşeye değer .Canım benim olumsuzlukları hayatından çıkar.

Hayat acımasız ki diyerek suçu hayata atmayın hayat güzel ve yaşamaya değer .

Hastanelerde bir gün bile fazladan yaşamak için ne savaşlar veren minicik çocukları düşünün ve Allahın size verdiği sağlık için bile hayatın güzel olduğunu düşünün .

Canım benim kendine şükür listesi hazırla ve ne çok şeye şükretmen gerektiğini gör.

Yolun aydınlık ve açık olsun.
Alt 13-11-2008, 09:28 AM   #43 (permalink)
Yüzbaşı

gunesim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,989
489 Mesajinıza toplam 2,458 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the rough

awaycim dediğin gibi sevgimi onlara vererek onlara elimden geldiğince destek oluyorum ama yetmiyor. mustang ablacım hayat güzel yaşamak güzel ama öyle insanlar varki insan olduğumdan utandırıyorlar beni. onlar insansa ben değilim diyorum.
"Ben Pozitif enerjiyi sevgiyle kabul ediorum. Benimle çalışmasına derinden izin veriyorum.Bolluk, aşk, sevgi, sağlık, başarı, mutluluk benim hakkım. Tüm bunları kendime çekiyorum. Ve bedenimi sarmalarına derinden izin veriyorum.Kıskançlık, korku , endişe, güvensizlik ve tüm olumsuz düşünceleri iade ediyorum ve bu tür duyguları kesinlikle kabul etmiyorum.
Pozitif enerjilerle uyumlanıyorum.
gunesim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-11-2008, 09:06 AM   #44 (permalink)
Mustang
Guest

Canım Güneşim bizler içimizdekileri çözmeden başkalarıyla uğraşma .Öncelikle kendini topladıktan sonra yardım yap veya ne yapabileceğine bak .Ben kendimi bir ara dışarı kapatıp kendimi çözmeye çalıştım bu arada beni olumsuz etkileye bilecek şarkı bile dinlemedim .Şimdi hala çözmem gereken şeyler var ama olumsuz şeyler bana yaklaşmıyor bile .Hayatta mutlaka istemediğimiz ve bizi üzen şeylerlede karşılaşacağız ama sen kendini güçlü hissedersen bunlar sana daha az acı veriyor veya sevgiyle kucaklamaya başlıyorsun.
Alt 15-11-2008, 12:00 AM   #45 (permalink)
Yüzbaşı

489 Mesajinıza toplam 2,458 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the rough

gel benimle çok çok uzaklara
hüzünlerini bir parça aşka dönüştür
gel benimle bilinmez duraklara
hüzünlerini yaza dönüştür.
söz veriyorum herşey çok güzel olacak
sadece sen ve ben

"Ben Pozitif enerjiyi sevgiyle kabul ediorum. Benimle çalışmasına derinden izin veriyorum.Bolluk, aşk, sevgi, sağlık, başarı, mutluluk benim hakkım. Tüm bunları kendime çekiyorum. Ve bedenimi sarmalarına derinden izin veriyorum.Kıskançlık, korku , endişe, güvensizlik ve tüm olumsuz düşünceleri iade ediyorum ve bu tür duyguları kesinlikle kabul etmiyorum.
Alt 15-11-2008, 12:06 AM   #46 (permalink)
pisiii
Guest

gelsin deli efkarı içimi sarsın
girsin sinemin sinemin içine yar

istediğin linkini gönderdim güneşcim. msn ye bak
Alt 15-11-2008, 12:09 AM   #47 (permalink)
Yüzbaşı

pisicik sen bitanesin teşekkür ederim
Alt 15-11-2008, 12:11 AM   #48 (permalink)
pisiii
Guest

açık bırakıcam msn yiders çalışyıorum ben gidip çayın altını yakıyım. bişey olursa kıpraştır beni. sesi açık su telkini çalıyor
Alt 18-10-2011, 08:03 PM   #49 (permalink)
Yüzbaşı

Standart Cevap: güneşin doğuşu

"Mesut olmuş görmek isterdim hepinizi...
Bu bahar gününde, dertliyi, ümitsizi...
Terfi etmiş memur, sınıf geçmiş öğrenci ,kadını, erkeği, yaşlısı, genci.
Sevgililer baş başa, muratlarına ermiş.
Çocuklar el ele bir halka oluvermiş.
Görmek isterdim camlardan, odalarda oturmuş.
Radyoyu açmış, küçük sofrayı kurmuş.
Yol, meydan, dere, tepe, dağ, bayır, kır...
Vapurlar, limanlarda yola çıkmaya hazır.
Gazinolar, plajlar, sinemalar açık.
Her dilde bir şarkı, her dudakta bir ıslık.
Ne yoksul ahı, ne çocuk hıçkırığı, ne hasta iniltisi...
Mesut olmuş görmek isterdim hepinizi..."

Ziya Osman Saba

şairimiz gibi bende herkesi mutlu görmek isterdim. ne güzel dilekler bunlar.

Alt 18-10-2011, 08:40 PM   #50 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: güneşin doğuşu

Ben de seni mutlu göreyim hep inşallah. Güneş her zaman mutlulukla parlasın ki ona bakan insanların içi aydınlansın.

Mutlu ve huzurlu günler dilerim.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks