Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

banunun değişim günlüğü

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri banunun değişim günlüğü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: spiritangel Nickli Üyeden Alıntı Selam banuh ; Bende çok keyif aldım yazından bir çırpıda okudum.Bende başladım telkinlere bir günlükte ben yazayım bari senden feyz aldım ama bekliyorum etkilerini.Sana pırıl pırıl bir hayat diliyorum banuh sevgiyle kal telkinlere başlamana çok ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

banunun değişim günlüğü

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 03-01-2009, 02:39 PM   #11 (permalink)
Üsteğmen

banu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,531
181 Mesajinıza toplam 1,120 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
banu is a name known to allbanu is a name known to allbanu is a name known to allbanu is a name known to allbanu is a name known to allbanu is a name known to all

Alıntı:
spiritangel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Selam banuh ;
Bende çok keyif aldım yazından bir çırpıda okudum.Bende başladım telkinlere bir günlükte ben yazayım bari senden feyz aldım ama bekliyorum etkilerini.Sana pırıl pırıl bir hayat diliyorum banuh sevgiyle kal
telkinlere başlamana çok sevindim sevgili spiritangel:)umarım en kısa sürede olumlu değişimler başlar ki, ben öyle olacağına yürekten inanıyorum...gelişmeleri merakla takip edicem..sevgiler:)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

banu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-01-2009, 03:38 PM   #12 (permalink)
Üsteğmen

181 Mesajinıza toplam 1,120 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
banu is a name known to allbanu is a name known to allbanu is a name known to allbanu is a name known to allbanu is a name known to allbanu is a name known to all
Standart banunun 8. günü

herkese tekrar selamlar...sanırım günlüğe buradan devam ediliyor:)
dün gece rüyamda şu 6 ay önce beni üzen daha doğrusu, üzmesine izin vermemek için elimden gelen herşeyi yaptığım; o günlerden 3 ay sonra inanılmaz bir şekilde patlak veren) olayın başkahramanlarını rüyamda gördüm...(sevimsiz bir rüyaydı, tıpkı gerçek hayattaki gibi,onunla karşılaşmak istemiyordum,herzaman yaptığım gibi karşılaşmamak için yollarımı değiştiriyordum ama bir yandan da ne yapıyor, benim verdiğim cezadan payını aldı mı, pişman mı gibi şeyleri gerçek hayatta nasıl merak ediyorsam, rüyada da aynı şekilde merak edip evine girdim gizlice ve sonunda yakalandım, fazla yüz vermeden sırtım yarı dönük çok az konuştum rüyamda)umarım bu iyiye işarettir ve ben, bu yükü üzerimden en kısa sürede atarım.sabah doğal olarak neşesiz uyandım, çünkü karşı tarafı cezalandırmak için, gerçek hayatta hiç yüzleşmedim.itiraf edeyim cesaretim de yok zaten..seyrekde olsa karşılaştığımızda hiçbir iletişime geçmiyorum.ama 1 saat kadar önce bir kez daha karşılaştık.bu moralimi bozmadı diyemem, ama etkisi 25 dakika kadar sürdü.(beklenen 2 gün sürmesi idi).bunu da iyiye işaret...bu konuyu beynimde biran önce halledip, daha derinlerde yatan sorunlara yönelik köklü bir temizlik yapma umudundayım:)veee tüm bunlara rağmen kendimi güçlü ve dik hissediyorum.gerginliğim günlük hayatımı etkiliyecek boyutta değil, bu süper birşey...herşey için herkese sonsuz teşekkürler...daha neşeli yazılarda buluşmak dileğiyle sevgi ve huzurla kalın:)
Alt 03-01-2009, 04:52 PM   #13 (permalink)
Üsteğmen

alestason - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 191
243 Mesajinıza toplam 2,405 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
alestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the rough

merhaba,aslında ben şöyle düşünüyorum telkinlere başladıktan sonra üzüldüğümüz ve pişmanlık duyduğumuz şeyleri rüyamızda görmeye başlıyoruz sanırım ben özelliklede ilk 3 hafta hep böyle rüyalar gördüm.üstelikte ben öyle biriydimki (telkinlerden önce)bazen söylediğim bir kelime için günlerce düşünürdüm acaba yanlış anlaşıldımmı, acaba benim hakkımda neler düşündüler beynim sürekli bu tip sorularla doluydu.dediğim gibi özellikle ilk 3 hafta pişmanlık duyduğum bu gibi şeyleri gördüm rüyamda sonra uyandığım o sabah gördüklerimden tamamen kurtulduğumu hissettim her seferinde.şimdi artık önce kendimi sevmeyi öğrendim başkalarının benimle ilgili düşünceleri eskisi gibi bağlamaz oldu beni.
sende güzel deneyimler yaşamışsın bu çok güzel.
bu arada deneyimlerini okumak çok keyifliydi benim için.
alestason isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-01-2009, 06:12 PM   #14 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
alestason Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba,aslında ben şöyle düşünüyorum telkinlere başladıktan sonra üzüldüğümüz ve pişmanlık duyduğumuz şeyleri rüyamızda görmeye başlıyoruz sanırım ben özelliklede ilk 3 hafta hep böyle rüyalar gördüm.üstelikte ben öyle biriydimki (telkinlerden önce)bazen söylediğim bir kelime için günlerce düşünürdüm acaba yanlış anlaşıldımmı, acaba benim hakkımda neler düşündüler beynim sürekli bu tip sorularla doluydu.dediğim gibi özellikle ilk 3 hafta pişmanlık duyduğum bu gibi şeyleri gördüm rüyamda sonra uyandığım o sabah gördüklerimden tamamen kurtulduğumu hissettim her seferinde.şimdi artık önce kendimi sevmeyi öğrendim başkalarının benimle ilgili düşünceleri eskisi gibi bağlamaz oldu beni.
sende güzel deneyimler yaşamışsın bu çok güzel.
bu arada deneyimlerini okumak çok keyifliydi benim için.
benim için de yorumlarını ve içten peylaşımını okumak çok keyifliydi sevgili alestason :)mutluluk duydum...normal bir gelişim gösterdiğim konusunda inancım güçlendi.desteğin için çok teşekkürler...sevgiyle kal...
Alt 03-01-2009, 07:40 PM   #15 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 68
181 Mesajinıza toplam 953 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
iloscuk will become famous soon enoughiloscuk will become famous soon enough

banu merhaba
tebrik ederim seni.Artık önemsememen gereken insanın seni üzmesine izin vermedin demek.okuyacağım yazdıklarını.Hadi bakalım.
iloscuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-01-2009, 05:39 AM   #16 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Günlüğün hayırlı olsun banuh..

Hergüne mutlu uyanacağın, sağlıklı, huzurlu ve başarılı haberlerinle dolsun taşsın..

Sevgiler..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-01-2009, 01:55 AM   #17 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
yeni bir hayat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Günlüğün hayırlı olsun banuh..

Hergüne mutlu uyanacağın, sağlıklı, huzurlu ve başarılı haberlerinle dolsun taşsın..

Sevgiler..
çok çok teşekkürler...sonsuz sevgiler:)
Alt 26-01-2009, 07:58 PM   #18 (permalink)
Üsteğmen

herkese tekrar merabalar birkaç küçük değişiklik yaşadım ve bunları sizlerle paylaşmak istedim.8. günden itibaren kendimi oldukça karışık hissettim.sitedeki yazıları dahi okurken zorlandığım anlar oldu.böyle durumlarda, mizah bölümünü takip ederek neşelenmeye, kafamı dağıtmayaçalıştım.snırımtelkinleri enaz 8 saatdinlemek, bu arada olumlama yapmaya çalışmak ve sitedeki yazıları takip edip, bazılarını uygulamaya çalışmak beni biraz yordu.yada beni yoran, bilinç altımın direnciydi.2 hafta kadar önce affetme seanslarım sırasında, duygusallığımın tavan yapıp, işin içinden çıkamadığım bir esnada sevgili shamanic imdadıma yetişti.(konu 12 yaşındayken kaybettiğimin sevgili babamın vefatıydıydı)eğer önerilerini o anda uygulasaydım, şu anda çok şeyi aşmış olabilirdim, fakat nedenini anlayamadığım bir şekilde ertelemeyi tercih ettim ve farklı konularda affetme seanslarına devam ettim.3 gece önce bu konuya büyük direnç gösterdiğimi farkedip, sevgili shamaniğin önerileri ışığında babama bir mektup yazdım.3 sayfa A4 kağıdı arkalı önlü doldu.yazmaya devam etmeyi içtenlikle istememe rağmen, ilk etapta, 'aniden çıkıp gelse, onunla neleri konuşabileceksek' hepsini aktardığıma inandıktan sonra (onunla kurduğum bağlantının kopmasını istemeye istemeye) mektubu bitirdim. babama karşı bugüne kadar hiç hissetmediğim; ruhumdan çağlayan, sonu olmayan ve kaynağı hiç bitmeyecek gibi görünen bir özlem hissettim.. ertesi gün uyandım ve o mektubu yırtıp attım.bunu yaparken de,' mektubu tekrar okursam, buraya akıttığım negatif enerjiyi birdaha yüklenirim' diyerek içimi rahatlattım.şu anda, gerçekten buna inandığım için mi,yoksa okurken yine ağlamaktan midem bulanacak ve içimdeki özlem kontrolsüzce taşıcak, diyemi bunu yaptığımı tam olarak ayırt edemiyorum.bildiğim tek şey, ruhumda bir yük varmış benim.bunun üçte biri A4 kağıdına boşaldı. fakat hala boşalması gereken bişeyler var.bu tecrübe sadece biraz nefes almamı sağladı.bunun farkındayım.cesaretimi topladığımda, yada içimde o gücü hissettiğimde bununla tekrar yüzleşicem.fakat bu yüzleşmeden bahsederken bile zorlanıyorum.20 gündür yaşadığım en önemli deneyim bu. bunun dışında bana çok ilginç gelen iki şey daha yaşıyorum.bir tanesi, 2 gündür inanılmaz jiklet çiğnemek istiyorum ve jikleti ağzımdan çıkaramıyorum(benhiç jiklet çiğnemem, aklıma bile gelmez)bunun nedenini küçükken annemin bize bunu yasaklamış olmasına ve çocukken, kardeşimle gizli gizli jiklet çiğnemek zorunda kalışımıza bağladım diğeri de 'kendimi olduğum gibi kabul ediyor ve değer veriyorum' olmlamasını söylerken bir denbire 'R' sesini çıkaramamaya başlamam, daha doğrusu tıpkı küçükken olduğu gibi gırtlaktan söylemem.buna çok şaşırdım.çünkü ben R harflerini söyleyemediğimi tamamen unutmuştum.(13 yaşındayken yengemin büyük yardımlarıyla doğru sesi çıkarabilmiştim. ve evde günlerce rrrrrrrrrr diyerek dolaşıp ev ahalisinin baygınlık geçirmesine neden olmuştum)kendime bu kadar yaklaşmak mı desem, yüzyüze gelmek mi( belki de bir tanımı yoktur) bende kendime karşı inanılmaz sıcak duygular yarattı.ben de eskiden çocuktum, bunu hatırladım.çocuklara ne kadar özen gösteririz değil mi?benim çocuğum yok ama benim için,her çocuk çok ama çok önemlidir..ve ben de çocuktum eskiden.kendimi gerçek anlamda değerli hissetmeye çok yaklaştım sanırım.umarım bu frekans kopmaz ve bu kargaşa en kısa zamanda yerini berrak sulara bırakır... şimdilik bukadar...herkese sonsuz sevgiler..ışıkla kalın...
Alt 26-01-2009, 09:40 PM   #19 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 6,456
29 Mesajinıza toplam 272 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aysunbenli has a spectacular aura aboutaysunbenli has a spectacular aura aboutaysunbenli has a spectacular aura about

slm sevgili banu biraz geç oldu ama günlüğün hayırlı mutluluk haberlerin tez ve daimi olsun,yazdıklarını içtenlikle okudum ben aylardır dinliyorum benim dalgalanmalarım oldukça ağır geçiyordu ancak ben inancımı,bu siteyi ilk gördüğüm günden beri hiç kaybetmedim çok şükür ki iş hayatında değilim kışın evde bol vaktim var yeni truzim sezonuna yepyeni bir aysun olarak başlıycam inşallah tutmayın beniii:),burdaki bazı arkadaşların kendilerine hiç zaman tanımadıklarına hep kötümser düşünmelerine sabırsızlıklarına üzülüyorum,ben 3 aya yakın zamandır neredeyse paranoya gibi oldum,ki ben etrafımda güçlü kendinden emin zeki olarak tanınırım kendimi çaresiz aptal gibi hissettiğim zamanlarda kimseye belli etmeden sabahlara kadar uyku yok veya çok fazla,yemek yok denecek kadar az,balkonlarda kah gökyüzüne yıldızlara bakarak güzellikleri o ruh halinde keşfetmeye veya yoldan biri geçse aysun bak o şahsa sen ne kadar şanslısın acaba onun ne kadar sorunu var ama sen napcanı biliyosun diyerek ve bisürü anlatılması zor ruh hallerini atlatmaya çalışıyordum,zorla ağlarken ki ağlayamıyordum bile istediğim gibi,bacaklarım bi sağ bacak bi sol bacak sürekli sallıyorum geçen fark ettim ikisini birden sallamaya başlamışım kimbilir daha neler değişti ama ben şuan bunları ayrıştıramıyorum hala biraz sersem gibiyim sadece otururken değil ayaktayken bile,burda okuduklarımı uygulamaya çalıştım ama doğru yaptım yapamadım bilemem,eft meditasyon bikaç kez denedim,elimde tespih sürekli 100 defa olumlamayaptım,artı dua okudum,bu sitede ne kadar güzel söz varsa 3 değişik defter edindim hepsini yazdım,dua kitapları hepsi baş ucumda banyo bile yapmadım günlerce ben böylesine iğrenç koktuğumu hiç bilmiyordum,sürekli duş değil duş bana göre yüz yıkama gibidir,adam gibi banyo yaptığım halde,beni tanıyanlarda bilir az terleyen biriyim sanki mutsuzluk kokusu gibi,artık yıkanıyorum bu arada:)doktora gitsem kesin panik atak derdi,ben hiç bundan daha kötü bikaç dönem geçirdim ama yinede ilaç veya doktora ihtiyaç duymadım en kötü zamanımda bile çok şükür,ilk zamanlar her okuduğum bana acıdan başka bişey vermedi içimin acıdığını hissetmek kadar kötü bir duygu yoktur sadece bu sitede değil,burda ne okuduysam bana yabancı gelen bir terim veya uygulama nette araştırdım okudum,şimdi artık daha rahat nefes alıyorum bu siteye yazılar yazıyorum bana acı verenleri gülümseyerek hatırlıyorum burukda olsa sizi sevgiyle affediyorum diyorum daha yolum uzun gibi,süreyi kısaltmaz bizim elimizde bunu biliyorum,maalesef hala dalgalanma devam ediyor ama çok yoğun değil umarım tekrarlamaz bazen iyi hali yaşanıp tekrar aynı moda girilebilio bana oluyor umarım başkası yaşamaz,sen ve senin gibi iyimser kişilerin yazıları bana çok faydalı oluyor,meğer yazmak gerekliymiş, artık yavaş yavaş rahatlıyorum hergeçen gün hep daha iyiye doğru artarak devam ediyor iyi olma kendimi iyi hissetme halim.sanırım sevgili shamanic bana bugün mucize gönderdi özel bi mesaj atmış bi yardım istemiştim sayfa açıldığında deli gibi hıçkırıklarla ağlamaya başladım sorası kendimi daha bi rahat hissetme içimden"iyilik meleği shamanic bana güzel enerjimi gönderdi bu msj la"dedim,bu siteyi ve arkadaşları çoook seviyorum ayrıca yazı konusu çok ilgimi çekti kafamıza takılan herkes için ayrı ayrımı yapmalıyız,üzgünüm yinemi fazla yazdım ama artık daha kontrollüyüm çok şükür neydi geçen günkü dağınık yazdıklarım neyse herkese gönül dolusu selamlar sevgiler,Allah hepinizden razı olsun,banucum ziyaretine sık sık gelicem söz benim günlüğüm yok istemiyorumda boşuna yer işgal etmek istemiyorum sizlerin günlüklerinde bende iyileşmelerimi sizlerle paylaşırım hoşçakal
aysunbenli isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-01-2009, 11:00 AM   #20 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Smile

sevgili banuh cum yürekten tebrik ederim tatlım..

her yeni günün yaşamına mutlulukları huzuru kolaylıkları doldurması dileklerimle..

sevgili aysuncum sen iste bütün yazıları yollarım ben sana

bu çalışmayı her kişi için ayrı ayrı yaparsanız daha etkili olur..
yazmak en güzel terapidir.. burada yazdıklarınızın haricinde mutlaka içinizdekileri kendi kendinize konuşmak yerine yazın.. yazdığınızda bazı şeyler anlamsızlaşır önemsizleşir bazı noktalar ise daha çok dikkatinizi çeker ve asıl iyileşmesi gerekenleri keşfetmenize harita olur..

sevgiler..

Bookmarks