Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

ben mutluyum!!!

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri ben mutluyum!!! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Serpil hanım iki yılı aşkın bir süredir eski arkadaşlarımdan ayrıyım bir çok güzel anılarımız var dostlularımız var, ama birçok sorunumuda oralarla bırakarak ayrıldım. özellikle bir arkadaş grubum varki hala telefonla konuşuyoruz ama onlarla ilk buluşmamızda yaşadığım kötü anılarımızın canlanacağına eminim, ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

ben mutluyum!!!

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02-06-2008, 07:13 PM   #21 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
59 Mesajinıza toplam 135 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
berkant16 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: ben mutluyum!!!

Serpil hanım iki yılı aşkın bir süredir eski arkadaşlarımdan ayrıyım bir çok güzel anılarımız var dostlularımız var, ama birçok sorunumuda oralarla bırakarak ayrıldım. özellikle bir arkadaş grubum varki hala telefonla konuşuyoruz ama onlarla ilk buluşmamızda yaşadığım kötü anılarımızın canlanacağına eminim, işte o gün gelirse eğer, ben her şeyimle hazır olmak isterim. geçmişime kendi içsel sorgulamalarımı yapmış olarak huzur içine nokta koyabilmeyi isterim. bu benim için çok önemli, hayatımın on beş yılını bu insanlarla geçirdim beni hep eski halimle andıklarını hayal bile edemiyorum.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 02-06-2008, 07:21 PM   #22 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

Alıntı:
berkant16 Nickli Üyeden Alıntı
Ya üstadım ne güzel söyledin izin yerine iyi bir tatil hem uzun uzun telkinleri dinleme fırsatı çok harika bir fikir değerlendirmeyi çok istediğim bir fırsat ayrıca duygularıma yönelik ifadelerinizde kendime olan güvenimi tazeledi
bakalım... herşeyi hayra yormada fayda var değilmi
selametle kalın.
herşeyin hayırlısı. muhakkaki vardır bir bilinen. super

sağlıcakla ve ışıkla

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-06-2008, 07:28 PM   #23 (permalink)

1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

Alıntı:
berkant16 Nickli Üyeden Alıntı
Serpil hanım iki yılı aşkın bir süredir eski arkadaşlarımdan ayrıyım bir çok güzel anılarımız var dostlularımız var, ama birçok sorunumuda oralarla bırakarak ayrıldım. özellikle bir arkadaş grubum varki hala telefonla konuşuyoruz ama onlarla ilk buluşmamızda yaşadığım kötü anılarımızın canlanacağına eminim, işte o gün gelirse eğer, ben her şeyimle hazır olmak isterim. geçmişime kendi içsel sorgulamalarımı yapmış olarak huzur içine nokta koyabilmeyi isterim. bu benim için çok önemli, hayatımın on beş yılını bu insanlarla geçirdim beni hep eski halimle andıklarını hayal bile edemiyorum.
inanıyorum ki o noktada sizin tarafınızdan tam yerine ve yakışır şekilde konacaktır. umutsuzluğa kapılmayın. tavsiye etmiyorum. çünkü senaryolar birbirini doğuruyor ve daha başaçıkılmaz hal alıyor. -tecrübe ile sabittir.

bu yüzden şimdi deriin bir nefes almanızı tavsiye ediyorum ve içinizden öutluluğu seçtiğinizi onaylayan bir cümle kurun. "hayatımın şuanından itibaren mutluluğu seçiyorum" gibilerinde.

en karanlık gecede bile yıldız vardır yeterki başımızı kaldıracak cesaretimiz ve kendimize olan güvenimiz yüksek seviyede olsun.

sağlıcakla ve ışıkla kalalım.

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
Alt 02-06-2008, 07:30 PM   #24 (permalink)
Mustang
Guest

Ben arkadaşlarımla kötü bir şeyler yaşamadım .Benimde on senelik bir geçmişim vardı .Ama ben kendimi geliştirmişi onlar sanki oldukları yerde kalmışlar.Ben kendime EFT yaparak bir çok sorunumu çözdüm.Ben kendi varlığımı tanımaya başladıkça daha neler yapacağımı gördükçe insanların kendilerinin hiç farkında olmadıklarını gördüm.Sizde kendinize sorunlarınızı çözecek bir yol bulun onların karşısına kendinize güvenerek çıkın.Geçmişi geçmişte bırakın şu anı ve yarını yaşayın.
Alt 02-06-2008, 07:45 PM   #25 (permalink)
Teğmen

59 Mesajinıza toplam 135 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

öncelikle münin e ve serpil hanım size ilginiz ve tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim
aslında ben yaptıklarım ve arkadaşlarımla yaşadıklarım konusunda neyin nasıl geliştiğinin farkındayım. bakış açım, olayları değerlendirme biçimim, insanların tavırlarını belirlerken neyi kıstas aldıklarını tam olarak kestiremediğim için yadırgandı. bir kısmı benim çok zeki olduğumu söylerken, bir kısmıda ileriyi göremediğimden yakındılar. demekki ben olayları ve oluşlarını bir bütün olarak okuyamadım, bakalım tam olarak neyin eksik kaldığını çözemedim . tabi birazda işi oluşuna, gelişine bırakmayı yeğliyorum, sanırım bu kendime olan güvenin ilk başlangıcı gelişmeleri kendi seyrine bırakarak nasıl tavır alabileceğimi gözlemlemek istiyorum.
ya bu arada ne matrak bişi
insan en mahrem konularını rahatlıkla paylaşabiliyor.
tüm sadeliği ve içkinliğini burada paylaşımlarına aktarabiliyor
gerçekten çok matrak wave

sağlıcakla kalınız...
Alt 04-06-2008, 12:26 AM   #26 (permalink)
Teğmen

herkese merhaba saat gece 24 00 gibi bu günümü güzel bir başlangıçla bitirdiğim için nette kalmak istemiyorum buna rağmen günlüğüme yazmak istedim çok yorucu bir akşam geçirdim doğrusu

aslında hayatımdeğişti.com ile tanışmama vesile olan bir problemimi çözme noktasında büyük bir mesafe katettiğimi söylemek istiyorum sizlere; bölüm başkanı ile on sekiz aydır devam eden bir problemim vardı, bu problem işletme müdürlüğüne kadar gitti, müdürle çok zor geçen bir görüşme yapmak zorunda kalmıştım, tabi söylemek istediğim bir çok şeyi boğazıma düğümleyip sessiz kaldım, iki ay önce sözlü ihtar cezası almam benim için bir dönüm noktası olmuştur. bu cezaya itiraz etmem ve bu itirazımın birimdeki arkadaşlarında şahitliği ile kabul edilmesi benim kendime olan inancımı bir kat daha artırmıştır.

tabi çalışmak zorunda kaldığım bir kimya mühendisi vardı ve hala sorunlarımızı çözememiştik, bana saygısı olmadığını beni ciddiye almadığını hissetiğimi söyleyebilirim. buna birazda ben sebep oldum diyebilirim, ona karşı haklı olduğuma inandığım hiçbir konuda, gerekli savunmayı yapamamıştım.

Ve günün geleceğini o gün yaşayacaklarımızın benim kurumla olan bağlarımı koparacağınıda biliyordum. işte o gün bu günmüş meğer; bir kaç gün önce işletme müdürlüğüne benimle ilgili bir yazı gitti servisimizden, bu yazı bir görevlendirme yazısıydı ve bende ilk baştan bu görevlendirmeyi kabul etmeyeceğimi ve istifa edeceğmi defaatle arkadaşlarıma söylemiştim. işletme müdürlüğünden bir cevap gelmesi gerekiyordu bir kaç gün içerisinde. ancak cevap yazısı yerine bir düzeltme isteği geldi. bende belkide hiç yapmayacağım bir hamle yaptım; şube müdürlüğü bürosunda tanıdığım bir arkadaşıma giderek bu görevlendirmeye razı olamayacağımı gerekirse işletmeye veda edeceğimi söyledim. iki saat süren görüşmem semeresini vermiş arkadaş şube müdürüne konuyu anlatmıştı bu arada saat öğle vakti ve yemek arası verdik baş mühendis bey işe daha teşrif etmemişlerdi .yemekten sonra ve biraz dinlenmek için gölgelik bir yer buldum kendime. amirimiz gelmiş iade edilen yazıyı yeniden hazırlıyordu. bu arada, ben artık benim için yolun sonu olduğunu düşünürken dinginliğimi de korumaya özen gösterdim. aslında başka bir zaman olsa kendisine tepki gösterir kötü bir tartışma ile bitirebilirdim ama yapmadım. sakin bir şekilde konunun beni ilgilendiren bölümünün yaklaşmasını bekledim, çünkü benim olur verip imzalamam gerekiyordu bu belgeyi, yada pılımı pırtımı toplayıp istifa etmeliydim, neyse bir işle meşgulüm ama ne olduğunu şimdi hatırlamıyorum, bir telefon geldi konuşmalara yakında olduğum için şahit oluyorum, yazıya benim onay verip vermediğimle ilgili bir görüşme gerçekleşiyor sıranın bana geldiğini ve artık söylemem gerekenleri söyleme zamanımın geldiğini fark ettim. on dakika sonra çağrıldım, işte orada ne düşünüyorsam samimi bir ifade ile sakin bir eda ile söyledim evet sadece yirmi dakika sonra istediğimi almış görevlendirme yazısınıda iptal ettirmiştim...

olumsuz bir sürpriz yaşamazsam bu işe istediğim şekilde nokta koymuş olacağım hayatıma ve sevdiklerimin hayatına dair netameli meselelerle uğraşmaya devam edeceğim ama 1 - 0 önde başlayacağım. bu skor benim için çok anlamlı bir skor bunu sizlere içtenlikle söylüyorum

ne olursa olsun bunu ben başarsamda bunu yapmamı sağlayan şey; duygularıma ve hislerime tercüman olan kendime güven duygusu ve benliğimi bana hatırlatan sizler ve telkinlerin yönlendirmesidir.

herkese herşey için teşekür ederim

herşey gönlünüzce olsun

sağlıcakla kalın

Alt 04-06-2008, 12:31 AM   #27 (permalink)

böyle bir paylaşımda bulunduğun için teşekkür ederim üstad. çok saol. isteklerine kavuşacağın günü sabırsızlıkla bekliyorum.

Alt 04-06-2008, 12:48 AM   #28 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 4
49 Mesajinıza toplam 146 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kamil5 is an unknown quantity at this point

inşallah hepp böyle başarılar yaşarsın.
Alt 04-06-2008, 10:27 AM   #29 (permalink)
Mustang
Guest

Senin adına sevindim ve seni kutluyorum Hayata kendimize güvenirsek herşeyin üstesinden gelebiliriz.Sen doğru yürüdükten sonra hiç birşeyden korkma .Sana EFT yi öneriyorum bende çok etkili oldu denemeni tavsiye ediyorum .Bak telkinler işe yaramaya başlamış.Hayataki yolun açık olsun
Alt 04-06-2008, 08:28 PM   #30 (permalink)
Teğmen

arkadaşlar hepinize çok çok teşekkür ederim. zahmet edip günlüğümü takip etmeniz karma verip teşekkür metmeniz bile benim için büyük bir onurdur.

mümin okan, Kamil, Serpil hanım alkışı asıl siz hak ediyorsunuz.

huzurlu ve güzel günler yaşamak ne keyif verici.tabi hayatın acılarınıda göğüslememiz gerektiğinde yanımızda bulabileceğimiz dostları kazanabilmemiz içinde fırsatlar sağlıyor.

serpil hanım EFT yi bir kaç gün önce iyice bir araştırdım. başka adreslerede baktım. birde kitapçık indirdim, nasıl yapıldığına dair hayalayaz bir çalışma yapmış, onuda detaylı bir şekilde okudum. sanırım konuya vakıf oldum, ama daha uygulamadım. doğrusu hangi sorunumla ilgili bir başlangıç yapmam gerektiği konusunda bir tereddüt yaşıyorum. hoş, bir hata yapsamda yan bir etkisi psikolojik sorunlara yol açan bir sonuç olmayacağını anladım. ama yapılan hassasiyet isteyen bir iş, acaba benmi biraz büyütüyorum? bilmiyorum. EFT tıkalı bir damara anju yapılması gibi bir şey vuruşların vücudumuzdaki meridyenlerde yaptığı etki aynen bunu gibi. ilk uygulamamı bugün yapacağım birkaç defa tekraladıktan
sonra bu konuda güzel birşeyler söylemeyi çok isterim. inşaallah doğru yaparım ve iyi sonuçlar alırım.

hepiniz sağlıcakla kalın

Bookmarks