Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Negatif Limanlardan Pozitif Sulara

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Negatif Limanlardan Pozitif Sulara Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız tam dişimin durumunu kafama takmışken günlüğünü açıverdim sanemce.26 yıldır hiç dişim yüzünden doktora gitmedim.herkes gıpta ederdi bu durumuma.ne olduysa işten çıkıp çıkmama konusunda derin bir kararsızlığa düştükten sonra oldu.bunu bir kitapta okumuştum hangi hastalığın hangi psikolojik nedene bağlı olduğunu anlatıyordu.3 ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Negatif Limanlardan Pozitif Sulara

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 31-05-2008, 10:22 AM   #111 (permalink)
Yüzbaşı

ikizruh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 7
281 Mesajinıza toplam 427 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ikizruh is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Negatif Sulardan Pozitif Limanlara

tam dişimin durumunu kafama takmışken günlüğünü açıverdim sanemce.26 yıldır hiç dişim yüzünden doktora gitmedim.herkes gıpta ederdi bu durumuma.ne olduysa işten çıkıp çıkmama konusunda derin bir kararsızlığa düştükten sonra oldu.bunu bir kitapta okumuştum hangi hastalığın hangi psikolojik nedene bağlı olduğunu anlatıyordu.3 ay önce ilk defa dişçiye gitiğimde ağzın çok temiz ve bakımlı ama çürüğün kökte başlamış çok ilginç dedi.sinire kadar gitmiş dolgu yapalım belki kurtarırız dedi.dolguyuda yaptık ama bu hafta çok ağrımaya başladı.tekrar gittiğimde antibiyotik verdi olmazsa kanala geçeriz diyince dünyam yıkıldı ühühü. ya ben dişlerimi çok seviyorum hiç birini kaybetmek istemiyorum ki.dünden beri dişlerimin çok sağlam olduğuna dair olumlama yapıyorum.zaten dişlerimin çok sağlam olduğuna gönülden inanıyorum wave birde şu verdiğim kararların arkasında durabilsem süper olucak

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

ikizruh isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-05-2008, 10:47 AM   #112 (permalink)
Moderator

sanemce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 16,247
1,756 Mesajinıza toplam 14,576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond repute

sana da geçmiş olsun nemesis.. dişler çok önemli ihmale gelmez erteleme sakın.. ben bir dişimi ihmal ettim kaç dişim işlem görmek durumuna düştü şu an..

Allahtan tebessüm ettiğimde rahatsız olacağım bir durum yok önler sağlam yani (şimdilik)

benimde kurtarılma ihtimali az olmasına rağmen dolgu yapıldı ama bakalım ne olacak.. gerçi ben sorun olacağını düşünmüyorum geçti diyorum.. bakalım

sevgiler
Alt 01-06-2008, 12:59 PM   #113 (permalink)
Moderator

1,756 Mesajinıza toplam 14,576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond repute

bugün kendime izin verdim... Onur Akın dinliyorum...hüzünlere yelken açtım kumandasını elimde sımsıkı tutarak...

"ey hayat
sen şavkı sularda bir dolunaysın
Aslında yokum ben bu oyunda
Ömrüm beni yok saysın"

hayatı sorgulamıyorum anlamaya çalışıyorum...

"yağmur yüreklim
Son vapurda ayrıldı limandan
Son tren içimi çizipte geçti
Bir bir ışıkları söndü odaların
Kapılar gözlerini uykulara kapadı
Yarim yağmur yüreklim uyuyormusun
Oy dilsizim oy gülmezim, yağmur yüreklim
Oy çiçek bakışlı yarim, ağlayan sesim"

anılar debreşti ama acıtamıyor...

"Ben yağmur yüklü bir bulutum
Kime çarpsam ağlarım

Kime çarpsam kendimi
Ve bölsem milyarlara
Payı sen paydası sen
Ağlarım "

ağlamıyorum tabi ki ama hüznüme engel olamıyorum....

"asi ve mavi
Bugün kederliyim, beterim bugün
Sesime ses değse çığlık oluyor
Üşüyor toprak, taşlar üşüyor
Vuslatı yakın eden yollar üşüyor"

hava da pek sıcak ama nasıl üşüyor sa

"bana bir gül ver
Kendimin ellerinden tutunca
İçimden nehirler gibi akmak geliyor
Yollara çıkmak
Yolculuklara bakmak geliyor
Buralardan böyle ceketsiz kaçmak geliyor"

anlaşıldı evden çıkıp dolaşmam gerek...

"Seviyorum seni
Ekmeği tuza banıp
Banıp yer gibi
Geceleyin ateşler içinde uyanarak
Ağzımı dayayıp musluğa
Su içer gibi"

seviyorum beni. sevinçlerimi... hüzünlerimi... en çokta hüzünlerimi artık acıtmadan uğrayıp gittikleri için...

"Suçlayın beni
İnsan özgür doğar özgürce yaşar
Bakın ellerimde var prangalar
Yutarsa küçüğü, büyük balıklar
Seyirci kalırsam suçlayın beni"

buldum... buldum... suçluyu buldum listemden birsüredir çıkardığım suçluluk telkini... akşamdan beri onu dinliyorum atamamışım henüz kırıntılarımı ama ben birazdan kendimi yollara atıp, eh birazda alışveriş yapınca iyi gelecek...

"Hoşçakal
Satamadım şu dünyanın tapusunu
Geldim ama çözemedim yapısını
Çok aradım bulamadım kapısını
Koca dünya hadi sana da hoşçakal

Hoşçakal gönül nazım
Hoşçakal küskün sazım
Hoşçakal aşk arsızım
Hoşçakal"

sana bugünlük bu kadar müsaade yeter hüzünlerim... daha önemli işlerim var benim...
buraya yazarak kayıtlara geçirmemeliydim belki ama, kumandanın ayarını kaçırıp dağılabilirdim...

Alt 03-06-2008, 02:05 PM   #114 (permalink)
Moderator

dün gece rüyamda ölümle ilgili kesitler gördüm...

bir arkadaşım ölmüş ancak halen canlı gibiydi.. bedeni soğuduğu zaman bitecekmiş yaşamı... son sohbetimizi ediyorduk ama arkadaşımın bir erkek oluşunun dışında kim olduğunu ve sohbetimizin içeriğini hatırlamıyorum...

başka bir ortamda başka bir arkadaşımla ölümü konuşuyorduk...
ölüm nedir diye sordum ona.. uyku gibi dedi... diğer yaşam da, uykunda gördüğün rüyalar gibi... iyi de dedim rüyalarımız kabus durumunu aldığında, gördüklerimize tahammülümüz kalmadığında gözlerimizi zorlayarak açabiliyoruz sonlandırabiliyoruz bazen...

ölüm uyku gibi evet ama ozaman tahammülün azalsa da gördüklerine karşın, gözlerini istesende açıp sonlandıramazsın çünkü üzerine atılan toprak buna müsaade etmeyecek dedi...

şu saat oldu halen sorguluyorum içimde, neydi bu şimdi diye... sanırım ben bir günah işledim ve Allah tarafından bana gelen bir uyarı... gergin ve karamsar değildim uyandığımda.. yine rober hatemonun "ooo senden çok var" alarm müziğine ritim tutarak kalktım yataktan... gördüğüm rüyayı anımsayınca da baktım üstüm açıkta değilmiş ama aklıma da başka bir yorum gelmedi...

neydi bu şimdi demeden de edemiyorum bir taraftan... gündüz niyetine, içimde yer etmemesi adına paylaştım
Alt 03-06-2008, 02:18 PM   #115 (permalink)
Yüzbaşı

duru79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,619
358 Mesajinıza toplam 2,162 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
duru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of light

Sanemce öncelikle rüyan hayır olsun.Bence kötüye yorma ölü görmek tez haber derler.İyiye yor iyi olsun.İnşallah güzel bir haber alırsın.

Alıntı:
sanemce Nickli Üyeden Alıntı
dün gece rüyamda ölümle ilgili kesitler gördüm...

bir arkadaşım ölmüş ancak halen canlı gibiydi.. bedeni soğuduğu zaman bitecekmiş yaşamı... son sohbetimizi ediyorduk ama arkadaşımın bir erkek oluşunun dışında kim olduğunu ve sohbetimizin içeriğini hatırlamıyorum...

başka bir ortamda başka bir arkadaşımla ölümü konuşuyorduk...
ölüm nedir diye sordum ona.. uyku gibi dedi... diğer yaşam da, uykunda gördüğün rüyalar gibi... iyi de dedim rüyalarımız kabus durumunu aldığında, gördüklerimize tahammülümüz kalmadığında gözlerimizi zorlayarak açabiliyoruz sonlandırabiliyoruz bazen...

ölüm uyku gibi evet ama ozaman tahammülün azalsa da gördüklerine karşın, gözlerini istesende açıp sonlandıramazsın çünkü üzerine atılan toprak buna müsaade etmeyecek dedi...

şu saat oldu halen sorguluyorum içimde, neydi bu şimdi diye... sanırım ben bir günah işledim ve Allah tarafından bana gelen bir uyarı... gergin ve karamsar değildim uyandığımda.. yine rober hatemonun "ooo senden çok var" alarm müziğine ritim tutarak kalktım yataktan... gördüğüm rüyayı anımsayınca da baktım üstüm açıkta değilmiş ama aklıma da başka bir yorum gelmedi...

neydi bu şimdi demeden de edemiyorum bir taraftan... gündüz niyetine, içimde yer etmemesi adına paylaştım
duru79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-06-2008, 02:23 PM   #116 (permalink)
Moderator

sağol durucum... yorumum, işlediğim günah adına ( her ne ise) Allah tarafından uyarılma oldu... iyilikleri dilerken, iyilikleri isterken rüyayı kötüye yoramam zaten.

sevgiler
Alt 03-06-2008, 02:45 PM   #117 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 4
49 Mesajinıza toplam 146 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kamil5 is an unknown quantity at this point

merhaba. evet rüyayı kötüye yormak iyi değildir.ama rüya görsekte görmesekte kusurlarımızı düzeltmemiz lazım . budan sonra hayatı ölümü de düşünerek yaşarız ve hayatımızıdaki hataları düzeltiriz..aşşağıda alıntı yaptığım yazıda nasıl yorum yapılacağını hadislerle ve rivayetlerle anlatmış.

Rüya Nasıl Yorumlanmalıdır?

Enes b. Mâlik’ten rivayet edildiğine göre Rasulüllah (as), şöyle buyurdu: “Rüyada gördüğünüz şeylerin, nesnelerin isimlerini, o rüyanın yorumunda esas alınız. (Birden fazla yoruma muhtemel) rüya, ilk yorumcunun yorumuna göredir. (Yani onun yorumuna göre gerçekleşir.)” Zevâid’de şöyle denilmiştir: Bu hadisin senedindeki Yezîd b. Eban er-Rakkâşî, zayıf bir râvidir.

Rüyada görülen şeylerin isimlerini, kıyas yapılarak rüya yorumunda kullanılmalıdır. Mesela rüyada Salim isimli bir adam görüldüğünde onu selamet manasına yormak gerekir.

Hadislerde belirtilen “rüya ilk yorumcuya aittir” sözünden kastedilen; birden çok yoruma muhtemel bir rüya yorumlanırken dikkatli olunması, rüya yorumunu ancak uzman kişilerin yapması için bir uyarıdır. Çünkü bu yorum, rüya sahibini etki altında bırakabilir.

Hz. Peygamber (as), Hz. Aşie’ye hitaben: “Ey Aişe! Müslüman'ın rüyasını yorumladığınızda; rüyayı hayırlı bir şekilde yorumlayınız. Bu rivayet de, yorumcu için önemli bir referanstır. Rüya, yorumlanacaksa; güzel bir şekilde yorumlanmalıdır.

Genel anlamda rüya, uykuda görülen şeyler demektir. Ancak mücerred anlamda rüya, güzel, doğru, has rüya demektir. Bu iki rivayette olduğu gibi ve daha önce bahsedildiği üzere “hülm ve hulüm” uykuda görülen, hoşlanılmayan rüya çeşididir.

rüyanında senin için hayırlı olması dileğiyle.
Alt 03-06-2008, 02:58 PM   #118 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
122 Mesajinıza toplam 635 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mücevher is an unknown quantity at this point

biraz balıklama atladım ama ne demek şimdi bu arkadaşım????
Benim inandığım ölümsüz masallarım var
mücevher isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-06-2008, 03:02 PM   #119 (permalink)
Moderator

teşekkür ederim kamil. hepimizin hayatı yaşarken ölümü de düşünerek yaşadığına inanıyorum ben. mutlu ya da mutsuz ne yaşarsak yaşayalım, varacağımız yer orası.

Alıntı:
kamil5 Nickli Üyeden Alıntı
merhaba. evet rüyayı kötüye yormak iyi değildir.ama rüya görsekte görmesekte kusurlarımızı düzeltmemiz lazım . budan sonra hayatı ölümü de düşünerek yaşarız.

Alt 04-06-2008, 11:25 PM   #120 (permalink)
Binbaşı

melodiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,532
469 Mesajinıza toplam 3,122 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud of

ablam herşey yoluna girecek üzülme super

[b]
Gülümse Güne

Umut Yeşersin

Türküler söyle dost yüreğine
gülümse güneşe umut yeşersin
.../
kır çiçekleri kırılmasın kirpiklerinde
saçlarını savuran bu rüzgar esmesin
şafaklar umut açmıyorsa
yastığında yaslandığın gecelerin