Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Robi'nin Günlüğü

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Robi'nin Günlüğü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Üç Kez İntihara Teşebbüs Edip Sporla Hayata Tutunan Genç Kızın Azim Dolu Hikayesi | ListeList.com ama benim spora gidecek param yok :/ neyse ben de artık yürüyüş yaparım bi şekilde kafayı dağıtmak ve nasıl bi durumda olduğumuzu düşünmememiz lazım...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Robi'nin Günlüğü

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 19-07-2017, 01:17 AM   #51 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 24
30 Mesajinıza toplam 41 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Robi is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Robi'nin Günlüğü

Üç Kez İntihara Teşebbüs Edip Sporla Hayata Tutunan Genç Kızın Azim Dolu Hikayesi | ListeList.com ama benim spora gidecek param yok :/ neyse ben de artık yürüyüş yaparım bi şekilde kafayı dağıtmak ve nasıl bi durumda olduğumuzu düşünmememiz lazım

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Robi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-08-2017, 10:18 AM   #52 (permalink)
Teğmen

30 Mesajinıza toplam 41 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

eski oturduğumuz binada alt komşumuz var hem binadan hem de sınıftan arkadaşımdı. abim tanıyor onun abisiyle brnim abim arkadaş. kız gece yarısı konsere gitmiş kuzenleriyle. onu anltıyor abim bana. Ş .(kızın adı) yi hiç sevmiyorum ne kadar yırtık gece yarısı konsere gidiyor diyor. kız başıyla gece yarısı ne işi varmış! o çok yırtık ben de çok kapalıyım gündüz bile dışarı çıkmıyorum dedim. annemle abim bi şey diyemediler. içim çok daralıyor telkinleri 8 aydır dinliyorum değişme varsa da arkadaşım olmadıktan sonra evden dışarı çıkmadıktan sonra yerim böyle sosyalliği. artık normal olmak istiyorum. o kız da benimle yaşıt. ben hayatımda bi kafeye gidip oturmamışım kız konsere gidiyor. abimle annemin amacı da sözde beni korumak. o yüzden Ş.'den uzaklaştırmaya çalışıyorlar. onunla bile görüşmüyorum ha arada mesajlaşıyoruz. buluşalım dedi bi hasta ziyaretine gidicez ona bile gitmedim hâlâ. ha eskiden aşırı kıskanırdım böyle insanları artık fazla umrumda olmuyor hopoya başlayalı. napıyım ben elimden geleni yaptım. kimseye de suç bulmuyorum. ben buyum işte. huylu huyundan vazgeçmiyor.
Alt 17-08-2017, 07:35 AM   #53 (permalink)
Teğmen

telkinleri 3 gündür dinlemiyordum bu süreçte geçen sene vefat eden dayımı gördüm araba sürüyordu ben de yan koltukta oturuyordum. dayım arabanın yan camları buğulandığı için onu siliyordu. ben "dayı önüne bak burda yola çok çocuk çıkıyor çarpmayalım" dedim. o ise hiçbir şey söylemedi. anneme rüyamı anlattığımda "seninle konuşmadıysa ruhani rüyadır. ama konuştuysa şeytanidir" dedi. rüyanın anlamına baktığımda güzel şeyler yazıyordu. eski bi tanıdığınızdan para yardımı alacaksınız ve maddi durumunuz çok iyi olacak. güzel günleriniz olacak filan yazıyor. ben çok mutlu oldum bunun üzerine

sonra bu gece tekrar telkin dinleyim dedim ego+ suçluluk+ kendine güveni liste yaptım ama bi kere dinleyip uyumuşum gece açmadım. rüyamda 5 ay önce kaybettiğimiz büyükbabamı gördüm. aramız amcalarımla iyi değildi. büyükbabam hastanede yatıyordu onun yanında hep babam kaldı diğer amcamgil hiç kalmadı ama büyükbabam hep onları sevdi. hani iyiler hiç sevilmez ya nasılsa onlar çantada keklik! neyse ölmeden bir hafta önceydi. babam hasta olduğu için büyükbabamın yanına hastaneye gidemedi bir iki gün. büyükbabamı aradı ve telefonu açar açmaz babama sen niye gelmiyosun gel biraz da sen kal bağırıp çağırmalar filan.babamı ezmeye çalışıyo. ben buna daha fazla göz yumamadım
baba bu adam ölse cenazesine gitmiyceksin dedim o sinirle. ardından tam 1 hafta sonra hastanede diğer oğullarının yanında ölmüş. artık naptılarsa. sonra bu haftanın başında amcam babama "babam ölürken sana hakkını helal etmedi" yazmış. arkasından atıp tutuyorlar doğru mu bilmiyoruz gerçi. ama bizi Allah biliyo babam bayramda 15 temmuzda ramazanda tatilde kışın vs. her zaman yanındaydı. onun yüzünden işten ayrıldı be yine de kıymeti olmadı. babama "banane bana mı sordun işten çıkarken" dedi. offf aklıma geldikçe si irleniyorum.

bugünse rüyamda büyükbabamı amcamgili gördüm. bi düğündeyiz. büyükbabam amcamgille aynı masada onlarla gülüyo oturuyo filan. bizse başka masadayız bizi dışlamışlar. şu anki halimiz gibi. sonra otururken büyükbabamın ikizi bi adam çıkageliyo bizim yanımıza. ama bu adam daha temiz giyinimli takım elbiseli. tıraş olmuş tipi düzgün filan. diğer amcamgilin masadaki ise kötü büyükbaba gibi. bizim yanımızdaki ise iyi. ben diyorum ki "büyükbabam burda işte sen kimsin." o da "asıl büyükbaban benim. amcangil beni sevmiyorlar artık. beni masalarına bile almıyorlar. hiç konuşmuyorlar vs diyo. yani mecbur son çare bize gelmiş gibi ve hastaymış sanırım hali yok ölecekmiş. ben bize neler yaptığını bildiğim halde onu kabul ediyordum. rüya böyle.

rüyadan ne anlam çıkarmalıyım bilmiyorum. sırasıyla ölen kişileri görüyorum. içim tuhaf oluyo. acabaa beni almaya mı geldiler diyorum. bilmiyorum belki de bilinçaltımdakiler telkinlere ara verince su yüzüne çıktı. sizce biraz daha ara vermeli miyim?
Alt 21-08-2017, 01:45 AM   #54 (permalink)
Üsteğmen

marea476 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 206
53 Mesajinıza toplam 64 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
marea476 is an unknown quantity at this point

telkinlerle dinleyince rüyalar cok degisiyor.. haliyle bilincaltı degisiyor.

senin rüyan zaten ailenin icinde oldugu süregelen bi durum..bunları görmen normal
kimse seni almaya gelmemiştir emin ol,,daha önünde uzuuun bir hayat var insallah..
şimdiden insanları olaylara takılmadan yasamayı ögrenirsen cok mutlu yasayacaksın..sen bunu basarıcak güctesin..günlügünü okuyorum siteye girdigimde..
genclik en güzel yıllar hiç unutma.. orta yaslara gelmiş biri olarak söylüyorum..
marea476 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-08-2017, 03:20 AM   #55 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 195
198 Mesajinıza toplam 252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
KıpçakBeyi is an unknown quantity at this point

Bu olaylar bilinçaltında yer ettiği için görüyorsun.Onları çözmen lazım.Bazen rüyanın içerisinde mesaj oluyor.Bazen anlamsızca yaşadığın şeyleri görüyorsun.
KıpçakBeyi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-09-2017, 04:44 PM   #56 (permalink)
Teğmen

bir süredir hoponopono yapıyordum ve bugün araştırırken hayal ayazın sitesine rastladım. onun da telkin yaptığını öğrendim hemen indirdim.
özgüven/özsaygı
özgücümüz
mutluluk telkinlerini dinliyorum. atakan beyin telkinlerini 9 aydır dinliyorum. ve bu süreçte sadece telkinlerin bir işe yaramadığını bizim de çabalamamız gerektiğini anladım. telkinlerin yanında ayna karşısında konuşma ve hopono süper gidiyordu. ama daha fazla gelişmem için bir şeylere ihtiyaç duyuyordm. çekirdek inanç için param olmadığından hayal ablanın telkinlerine başladım. hepimiz için en iyi olur inşallah.
Alt 10-09-2017, 04:50 PM   #57 (permalink)
Teğmen

bu sitedeki telkinleri etkilerine gelince; hopono ile olumlu düşünmeye başladım. yüzümde hep bir gülümseme var. ne olursa olsun gülebiliyorum. sonra sokağa çıktığımda karşıma bakarak dimdik yürüyorum. kimseden çekinmiyorum. onun dışında sosyal hayatım olmadığından insan ilişkilerinde nasılım bilemiyorum. bunun için de hopo yapayım hemen :) gülmek çok güzel. mesela bugün öğlen yine ağlama krizine girdim bi git gel yaşadım ama çabuk toparladım. ne var ağlayacak Allah aşkına? okulların açılmasına 1 hafta var. içime ara sıra sıkıntı geliyor ve ona da hopo yapıyorum. her şey süper. maşallah diyelim nazar değmesin 😊 telkin dinlerken hopo yapın aynı zamanda. deneyin olmadı diye pes etmeyin. arının arının arının. içinizin ferahladığını göreceksiniz.
Alt 11-09-2017, 09:17 PM   #58 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
5 Mesajinıza toplam 5 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nickiniz123 is an unknown quantity at this point

robi hemen hemen bende 9 aydır telkin dinliyorum sen ne zaman başladın tam tarihini hatırlıyomusunn
nickiniz123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-09-2017, 09:21 PM   #59 (permalink)
Teğmen

bugün tek başıma dışarı çıktım ve alışveriş yaptım ilk defa. yolda yürüken hiçbir tedirginlik yaşamadım gittim alacağımı aldım. hava çok sıcaktı veben sıcakta kıpkırmızı oluyorum yürüdüğüm yolda da gölge yoktu. yanıma su almamıştım. bildiğim yoldan değil de başka bi yoldan eve gelmeyi denedim hani faeklılık olsun diye. gelirken baya yürümüşüm kalbim hızlı hızlı atmaya başladı sıcak tepemde. bende ter boşaldı yanıyorum resmen. sonra eve biraz mesafe kala ayakta duramaycak hale geldim ve kaldırımın köşesine atmışım kendimi. hala başım dönüyo kalbim öyle hızlı atıyor ki ölüyorum sandım. Allahım bi an önce eve varıyım yolda bayılmıyım diyorum. yolda yürüyorum ama gözüm önü kararmış başım dönüyo nefes alamıyorum yürüdüyüm yolu gerçekten hiç görmüyorum. simsiyah etraf kör olmuş gibiyim. biraz acıkmıştım ve üstüne vücut terle birlikte tuz ve mineralleri dışarı atmıştı. yani yani tansiyonum düşmüştü. eve zar zor etrafı çok çok az görerek geldim. kendimi yatağıma attım. yarım saate ancak kendime geldim annem tuzlu ayran yaptı bir şeyler yedim böylelikle geçti. hava 34 dereceydi çok da fazla değildi ama demekki su içmeyi ve yemek yemeyi ihmal etmemek gerekiyormuş. bunu anladım. annem bi daha ben de yanında gelicem düşüp bayılırsın filan dedi. bu hiç olmadı. ben heyecanlı değildim ama dinlenmeden güneş tepedeyken aç susuz yürüyünce böyle oldu. şu an iyiyim şükür. her ne kadar sonu kötü bitse de ben kendi başıma alışverişimi yaptığım ve hiç geçmediğim yollardan geçtiğim için kendimi sevmeye başladım. içinizde ne cevherler var da biz adım atmayınca göremiyoruz.

bu arada ben niye sıcakta bu kadar kızarıyorum ki hava aynı hava ama benim gibi kızaran yok. utandığım için değil ama yanlış anlaşılmasın. sıcak beni çarpıyor.
Alt 18-09-2017, 05:11 PM   #60 (permalink)
Teğmen

bugün okulun ilk günüydü. ben sağlık meslekte okuduğumdan bölüm seçtim ve şimdi yeni sınıfta yeni arkadaşlar var. ben bugün kendimi test ettim. hoca soru sordu parmak kaldıramadım zaten hocalarla muhabbet kurmam imkansız hoca herkese kendini tanıttırdı sıra bana geldi ben adımı söylerken sesim içime kaçmış gibi ve laflar ağzıma dolanıyo gibi çıktı yani tam anlaşılmadı ne dediğim sınıftaki bi oğlan şu kızın adını bile bilmiyorum diye beni gösterdi eliyle. bunlar yaşanırken ben kendime suçluluk duygusunu artık hissetmedim ama ne zaman herkes gibi olucam diye düşünmekten başım ağrıdı. üzülüyorum. sınıfta hoca soru soruyor ona bile cevap veremiyorum. işin garibi hocalar bile halden anlamıyor sana ezik damgasını yapıştırıp geçiyolar. halbuki ben de düzelmek sizin gibi olmak için her yolu denedim. olmuyor napabilirim. yardımcı olan kimse yok kimseye ben SOSYAL FOBİĞİM diyemiyorum. annemgilin benden nasıl beklentileri var onlara çok üzülüyorum. onlara layık bir evlat olamadım. kendimi savunmayı sözümü geçirmeyi bilmiyorum. ağzımı bıçak açmıyor ve yalnız kalıyorum.

benim ne hissettiğimi anlayanlar vardır hatta daha fazlasını bile yaşayanlar. durum bu. beynimde tümör varmış gibi sanki. onu söküp alan biri olsa rahatlıycam ya da ömür boyu onunla yaşamayı öğrenicem. yaşam dediğim nefes almak. r düşünceleri.korkular. boğazının düğümlenmesi. bitmeyen baş ağrısı. eziklik...

Bookmarks

Seçenekler
Stil