Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

firdevsin degisim gunlugu

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri firdevsin degisim gunlugu Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

firdevsin degisim gunlugu

Like Tree4Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 17-05-2016, 06:44 PM   #151 (permalink)
Yüzbaşı

firdevsi ala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 143
249 Mesajinıza toplam 320 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
firdevsi ala is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: firdevsin degisim gunlugu

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

firdevsi ala isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-05-2016, 11:02 PM   #152 (permalink)
Yüzbaşı

249 Mesajinıza toplam 320 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Pozitif düşünmek için OLumlama cümleleri

* Ben pozitif biriyim.
* Ben iyimserim.
* Kendime inanıyorum.
* Ben bir iyimserim.
* Her durumda pozitif bir yan bulurum.
* Her zaman pozitifim.
* İnsanlar pozitif bakış açımı takdir ediyor.
* Her zaman başarıyı bekliyorum.(ya da amaçlıyorum)
* Önce pozitif yönleri görüyorum.
* Başarıdan hoşlanıyorum.
* Hayatımdan memnunum.
* Her yerde fırsatları görüyorum.
* Yeni meydan okumalardan hoşlanıyorum.
* Başarıyı hak ediyorum.
* Ben başaracağım.
* Hayat mükemmel.
* Kafama koyduğum her şeyi yapabilirim.
* Hayat bana karşı iyi.
* Başarıyı sabırsızlıkla bekliyorum.
* Kendi başarılarımı yaratıyorum.
* Pozitif düşünüyorum.
* Ben pozitif düşünen biriyim.
* Tüm deneyimler fırsatları öğretiyor(gösteriyor).
* Geçmiş deneyimler fırsatları görmemizi sağlıyor.
firdevsi ala isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-05-2016, 12:43 PM   #153 (permalink)
Yüzbaşı

basa döndüm sanki elim kolum kalkmıyor
yasam enerjimi hissedemiyorum ağlamak istiyorum nedensiz sebebsiz değil elbette
cözümsüz de değiller
bütün suc bnm
bunları yasamayı secen benim
bnm hatam
allahım dersimi aldım
lutfen beni af et
acı cekmemei istiyorsan buna engel olacak güç bende yok
en güçlü sensin
sana isyanımda beni af et
sana cok isyan ettim
sana layık kul olamadım ki
yinede senden ümitsiz değilim sükürlr olsun sana dua edebiliyorum verdiğin nimetlere teşekkür ederim canım allahım
şimdi caresiz gözyasları içindeyim
benim senden başka kapım da yok allahım bize merhamet et ne olur bana merhamet et buyurmaz mısın
beni artık ağlatma rabbim

yüce rabbim yüce rabbim yüce rabbim yüce rabbim yüce rabbim yüce rabbim yüce rabbimyüce rabbim yüce rabbim sen ne dersen o olur
olmasını istediğim şeyler sana zor değildir
allahım oğluma bana eşime esenlik ver oğluma bana eşime anne ve babama bütün müminlre merhamet et
artık neseliyim bak sana dua ettim gülümsüyorum
artık ağlamıycam
bni güldüreceginden eminim allahım
seni çok seven kulunu unutmayıp nimetler yolluyorsun
sana söz veriyorum mutlu olacağim
Alt 31-05-2016, 12:51 PM   #154 (permalink)
Yüzbaşı

Kün feyekün (Ol denince olur)

Sual: Kur’anda, Allah bir şeyin olmasını isterse, kün feyekün = ol der, o da hemen oluverir deniyor. Bekara 117, Enam 73, Nahl 40, Yasin 82’de, Kün feyekün ifadesi geçiyor. Hadid suresinin, (O, gökleri ve yeri altı günde yarattı) deniyor. Hani Allah ol deyince oluyordu? Niye yeri ve gökleri altı günde yaratmıştır?
CEVAP
İki bilgiyi de Kur’andan aldınız. İkisini de bildiren Allahü teâlâdır. Hikmeti bildirilmese bile, biz anlamasak bile olduğu gibi inanmak lazım. Müslümanın yapması gereken de, Müslümana yakışan da budur.

Allahü teâlâ bir şeyi, sebeplerle de yaratır, araya hiçbir sebep koymadan da yaratır. İnsanı yaratırken ana babayı sebep kılmıştır. Hazret-i Âdemi yaratırken ana babayı sebep kılmamış toprağı sebep olarak yaratmıştır. Hazret-i İsa’yı yaratırken sadece annesini sebep kılmıştır. Hazret-i Havva’yı yaratırken, ana babayı, toprağı sebep kılmamış, sadece Hazret-i Âdem’in varlığını sebep kılmıştır.

Allahü teâlâ dilediği zaman ol der, anında yaratır, dilerse sebeplerle belirli bir vakitte yaratır. Mesela çocuğu Allahü teâlâ yaratır. Çocuğun dünyaya gelmesi 9 ay kadar bir zaman alır. Niye bir anda yaratmıyor denir mi?

Peygamberlerine ihsan ettiği mucizeler de bir anda olur. Musa aleyhisselama denizin anında yarılıp, ortadan yol alıp gitmesi, Peygamber efendimizin işaretiyle Ay'ın ikiye ayrılması gibi.

Allahü teâlâ dilediği gibi yaratır, istediği zaman ve istediği şekilde yaratır. Layüseldir, yani kimse ona hesap soramaz. Her şeyin hikmetini de bildirmemiştir, öylece inanmak lazımdır.

Allah’ın yaratması
Sual: Madem her şeyi Tanrı yaratıyorsa, ne diye evlenmeden çocuk vermiyor, niye rızık için çalışmak zorunda kalıyoruz, niye sakat çocuk yaratıyor?
CEVAP
Allahü teâlânın yaratması iki türlüdür:
Birincisi, “OL” der hemen o şey oluverir.
İkincisi ise, sebeplerle yaratır.

Bu ikisinin arasındaki farkı bilmek gerekir. Her ikisini de Allahü teâlâ yarattığı halde bunlar farklı şeylerdir. Çocuk olması için ana ve babayı sebep kıldı; ama Hazret-i İsa’yı babasız, Hazret-i Âdem’i ise hem anasız, hem de babasız yarattı. Mucize ve kerametlerde sebepler ortadan kaldırılabilir. Allahü teâlâ, çok şeyi sebeplerle yaratmaktadır. Mesela rızkı Allah verir, ama çalışmayı sebep kıldı. Çalışmadan rızık bekleyen açlıktan ölebilir. Hastalıklara şifayı veren de Allah’tır. Ancak doktoru, ilacı sebep kıldı. Doktora gitmeyen, tedaviyi ilacı kabul etmeyen hastalıktan ölebilir. Alkol ve zararlı ilaçlar almak, röntgen ışınlarının etkisinde kalmak veya yakın akraba ile evlenmek, iyi beslenememek gibi sebeplerle doğan çocuk kör de, sakat da olabilir. Sebeplerle yaratmak Allahü teâlânın âdetidir. Onun âdetini kimse bozamaz.

Yaratan âciz değildir
Sual: Allah insanı veya şu çocuğu özenerek yaratmış demek caiz midir?
CEVAP
Caiz değildir. Allahü teâlâyı âcizlikle suçlamak olur. Allah bir şeye “Ol!” dedi mi, hemen oluverir. O şeyi yaratmak için zahmet çekmez, yorulmaz, özenmez. Yaratıcı, yaratılanla mukayese edilmez.

Özenerek yarattı demek, insanı veya güzel çocuğu yaratmak için çok gayret ediyor, hayvan veya çirkin çocuk için özenmiyor demek olur ki, böyle sözleri söylemek, insanı imandan çıkarır. (Hadika)

Aşağıdaki ifadeleri söylemek de aynı şekilde caiz değildir:
1- Allah ovum hücrelerinin her birini itina ile yaratmıştır.

2- Hazret-i İsa gibi babasız doğmak mucize değildir. Babalı çocuk doğurmaya mecbur olma olayı mucizedir.

3- Bir yumurta hücresinden insan meydana gelmesi için, mutlaka Cenab-ı Hakkın özel bir müdahalesi gerekir.

Dinde nakli değil de, aklı esas alanların kullandığı böyle ifadelerden sakınmak gerekir.
Alt 04-06-2016, 09:11 AM   #155 (permalink)
Yüzbaşı

neden hep cevremizde bizi kalıplara sokmaya çalışan insanlar var
bende böyleyim acaba demeden edemiyorum ki
Alt 06-06-2016, 10:20 PM   #156 (permalink)
Yüzbaşı

acaba cok mu iyi niyetliyim diye düşünüyorum
olsun yinede böyle olacağım onlar gibi olmayı istemiyorum özüm doğruluktan şaşmamalı
Alt 29-08-2016, 11:04 PM   #157 (permalink)
Yüzbaşı

Sertab Eren'lerin şarkısı aklıma geldi kendime bir ben lazım:)
Alt 07-10-2016, 01:41 PM   #158 (permalink)
Yüzbaşı

Ben bir insanım, hata yapmak, insanca bir özelliktir... Bende insan olduğum için hata yapma potansiyeline sahibim, hata yapabilirim... ama aynı hatayı tekrarlamamaya kesin kararlıyım...

Kendinin en iyi arkadaşın olarak sen... Aynadaki aksine bakıp gülümseyerek...

Merhaba arkadaşım... iyi ki varsın demelisin..

Kendinin en iyi arkadaşın olarak sen....

Hayat sana meydan okuduğunda... Kendi arkanda durmalısın ve kendine cesaret vermelisin...

Ve kendine ....( noktalı yerlerde kendi ismini söyleyebilirsin)

...............Haydi eyleme geç!!!

.............Yaparsın!!! Başarırsın!!!...demelisin...

Kendinin en iyi arkadaşı olarak sen...

En ufak bir başarıda, kendine iltifatlar etmeli, övgü dolu sözler söylemelisin...

.............aferin sana, iyi bir iş çıkardın!!!...

...........bu işi de harika bir şekilde hallettin!!!!...

............Kendinle gurur duyabilirsin!!!...

Kendinin en iyi arkadaşı olarak sen....

Başkaları seni reddettiğinde, kendini kabul etmelisin...

Ve kendine

............... başkaları senin için ne düşünürse düşünsün..... ben seni seviyorum..seni olduğun gibi seviyorum ve kabul ediyorum... ve sana değer veriyorum demelisin....

Kendinin en iyi arkadaşı olarak sen....

Zor günlerde, kendine Kıştan sonra İlkbaharın geldiğini hatırlatmalı, ve böyle anlarda bulutların arkasındaki güneşin varlığını göstermelisin....

Ve kendine...

............... sen bununla başa çıkabilirsin...Sen bunun bir değil..bir çok çözümünü bulursun... hayat devam ediyor...demelisin...

İnsanın yanında böylesine iyi bir arkadaşı olduğunu hissetmesi ne kadar güzel değil mi?

Eğer öyleyse....

Kendinle, kendini destekleyebileceğin...Kendini çok seveceğin, kendine değer vereceğin, kendine saygı göstereceğin bir arkadaşlık kur...

Evet doğru okudun... Eğer sen..kendinle çok iyi bir arkadaşlık kurmak istiyorsan...Kendini daha çok sevmeyi, kendinden hoşlanmayı ve takdir etmeyi, olabileceğinin en iyisi Olmak adına...kendini asıp kesmeden eleştirmeyi öğrenmelisin..

Kendimi daha çok nasıl sevebilirim???

Mükemmel değilim...

Bir yığın hatalarım ve zayıf yönlerim var...

İnsan böyleyken kendini sevemez...

Sen hiç mükemmel olan bir insan tanıdın mı???

Kendini sevebilmen için önce tüm hatalarından kusurlarından arınman gerektiğini kim söyledi????

Gerçek şu ki...

Hiç kimse ve hiç bir şey mükemmel değildir... ama... her şey ve herkes tüm eksiklikleri, noksanlıkları, hataları ve güzel tarafları ile mükemmeldir...

Kendini tüm hatalarınla, eksikliklerinle ve zayıflıklarınla kabul et... ama olabileceğinin en iyisi olmak için de gayret et...

yapman gereken tek şey bu...

Sen eşsizsin... Sen mucizesin...Bu dünyadaki hiç kimse sana bire bir benzemiyor.... sen iyi olan ve daha az iyi olan yönlerinle Orijinalsin...

İçinde keşfedilmeyi ve ortaya çıkarılmayı bekleyen, Bir çok yetenek ve özellik var...

Tek ve benzersiz olduğun için Kendinle iftihar et...

Ve kendinin en iyi arkadaşı SEN OL..
Alt 07-10-2016, 01:47 PM   #159 (permalink)
Yüzbaşı

Alt 07-10-2016, 02:20 PM   #160 (permalink)
Yüzbaşı

Bookmarks

« Yakamozun Günlüğü | inferius GÜNLÜĞÜM(yeni bir başlngıç=) »