Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   CD Günlüğüm (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/624258-cd-gunlugum.html)

Dusunsel 23-07-2014 08:20 PM

CD Günlüğüm

DERS ÇALIŞMA telkinine başladıktan sonra şimdide KESKİN ODAKLANMA telkini satın aldım ve bu günden itibaren dinlemeye başlıyıcam hatta başladım :) kendimde konsantrasyon eksikliğini görüyorum odaklanma sorunu da merak ettiğim şey KESKİN ODAKLANMA ile KONSANTRASYONU ARTTIR telkini arasındaki fark nedir ? bakalım dinleme süresince neler olucak :)

ismet35 23-07-2014 09:06 PM

Cevap: CD Günlüğüm

hayırlı olsun peki iki telkini aynı anda mı dinleyeceksiniz.

Dusunsel 23-07-2014 09:11 PM

Ders çalışma telkinimin 2. ayını bitirip nadasa bırakmış bulunmaktayım odaklanma telkinim yeni geldi 5 gün sonra ders çalışma telkininin 3. evresinide odaklamanın ilk evresine ekliyicem :) Teşekkür ederim

Dusunsel 26-07-2014 09:12 PM

3 gün oldu başlayalı odaklanma telkinine gördüğüm her rüyayı hatırlıyorum ve 5 den fazla kısa kısa rüyalar görüyorum kendine güven ile birlikte dinliyorum rüyamda sürekli tanıdık insanlar görüyorum 3 gündür sürekli olarak insan yüzlerine odaklı olarak onları görüyorum ardından bir başka rüyaymış gibi başka mekana geçip başka insanları görüyorum ama sadece insanlara odaklı oluyorum çevreye değil şimdi ders çalışma telkinin 3. evresinide araya kattımm

Dusunsel 27-07-2014 05:46 PM

Acaba 2 ay sonra zihnimi istediğim bir şeye kanalize edebilicekmiyim açıklamada yazdıgı gibi :) Çünkü bir işle meşgulken aklıma başka bir şeylerin gelmesi kapı ardına kapı açıyor labirente dönüyor zihnim hızlı okuma ve fotoğrafik hafıza telkinlerinide aldığım zaman eğitim kategorisindeki telkinlerle işim biticek sanırım :)

Dusunsel 30-07-2014 10:22 AM

Dün hızlı okuma , karizmanızı arttırın , kendine saygı telkinlerini sipariş ettim hediye olarakta insanlarla rahat olmayı seçtim umarım en kısa sürede elime ulaşır dinlemek için sabırsızlanıyorum eskiden siteyi inceler telkinleri aldıgımı dinlediğimi hayal ederdim şimdi bir telkin cd bolluğundayım :D

sweeet 30-07-2014 04:26 PM

Hızlı okuma programını kullansana öyle bir program var haberin var mı? Telkinleri çalışmalarla desteklemek faydalı olabilir.

Dusunsel 30-07-2014 08:18 PM

Haberim var programı telkin ile destekleme amacındayım.

sweeet 30-07-2014 10:47 PM

Ben sınav hazırlığı döneminde kpss taktikleri diye bir kitap edinmiştim orada da hızlı okuma için göz egzersizleri vardı sınavlar için epey işe yarıyor okuma hızımda artış oldu ama her zaman hızlı okumaktan ziyade bazen keyfine vararak okumak istiyor insan. :) Tabi ders çalışırken sık tekrarlar okuma hızını oldukça etkiliyor zaten beyin satır başını gördüğünde devamını kendiliğinden hatırlıyor ve bir noktaya geldiğinde satır başına bakıp tüm satırları ezbere hakim olarak söyleyebiliyorsun.

Pelish 30-07-2014 10:49 PM

tebrikler, umarım çalışmalarınıda eklediğinde çok büyük sonuçlar alacağından adım gibi eminim.

sağlıcakla kal :)

Dusunsel 01-08-2014 12:01 AM

Odaklanma telkinini dinleyeli 8 gün oldu okumakta sıkıntı olmayan metinleri okuyamamaya başladım mesela forumdaki uzun metinleri atlaya atlaya okuyorum bilgisayar ekranındaki bir enerji sanki beni bilgisayarın uzağına itiyor yaklaştıkça başım ağrıyor rüyalarımı daha sık hatırlıyorum imgelemelerimi daha keskin hissediyorum ve o an hayatta oldugumu unutuyorum sanki tek güzel yanı bu sanırım olumlu etkilerini bekliyorum

Dusunsel 06-08-2014 12:27 AM

Odaklanma telkiniyle beraber gelen kendine güven telkininide dinliyorum 12 gündür odaklanma telkini başlarda çok yan etki yaptı metinleri atlayarak okurdum gözlerim daha çabuk pes ederdi zihinsel bir yorgunluk hissederdim hep şimdide o etkiler sürmekte fakat olumlu etkilerinden söz edicek olursak ki etki etmişse kitabımın başına oturuyorum ve 200 sayfayı hiç sıkılmadan okuyorum rüyalarım daha keskin ve net oldu. Kendine güvenden pek bir etki görmedim insanlardan dahada korkar çekinir oldum diyebilirim zaten böyle olucağını biliyodum kaybedicek birşey yok diye dinliyorum bakalım neler olucak

seniha. 06-08-2014 10:57 AM

kendine güven telkinleri ilk başlarda insanda değişik duygular uyandırabiliyor. herkeste farklı etkileri oluyor .çünkü; bilinçaltı kusuyor. zamanla bu rahatsızlıklar geçiyor. biraz sabretmek lazım.

Dusunsel 06-08-2014 10:57 PM

İnsanlarla Rahat Olma telkinini biraz önce sipariş ettim kendimi sokakta tek başınayken gözlemlediğimde bi korku duydugum ap açık ortada bi insan suratıma dik dik baksa başlıyor ayaklarım ellerim titremeye üstesinden gelebileceğim halde bu telkin hakkında daha açık bilgisi olan varmı sözlü şiddet / fiziksel şiddet için bilinçaltını eğitiyor sanırım ve sıcakanlı bir bireyim bundan nefret eder oldum sogukkanlı tarafımın açığa çıkmasını istiyorum

Dusunsel 12-08-2014 11:54 PM

Keskin odaklanma cd'min ilk 21 günlük sürecini tamamladım ve şimdi nadasa bıraktım tabiki yanında dinlediğim isme özel kendine güvenide karşılığını alırım umarım

Dusunsel 13-08-2014 09:23 PM

İnsanlarla rahat olma telkinim hala tedarik sürecinde 1 haftadır. Umarım yakın bir zamanda elime geçer ve bir an önce dinlemeye başlarım çok ihtiyacım var

Dusunsel 15-08-2014 10:38 PM

Salı günü insanlarla rahat olma cd'm elimde olucak sabırsızlıkla bekliyorum ek olarak antremanlarımada yarın başlıyorum :)

Dusunsel 19-08-2014 08:42 AM

CD'im daha demin geldi ve heyecan ile başladım dinlemeye umarım en kısa zamanda faydalarını görürüm :)

sweeet 19-08-2014 09:41 AM

Senin bu coşkun heyecanın bile değişim için yeter. Çok önemli bir şey bu hali koruyabilmek.

Dusunsel 24-08-2014 12:52 PM

İnsanlarla rahat olma telkinini gece gündüz en az 10 saat herhalde dahada fazla 6 gündür dinliyorum bununla beraber kendine güven telkinin ve keskin odaklanma telkinin 2. döneminide dinliyorum beraber listemde 3 telkin var toplam 32 dakikalık bir telkin listesi etkilerini görmediğimi hissediyorum çok daha sinirliyim fakat ücretsiz telkinleri dinlerkenki bilinçaltımdan geldiğini bildiğim bir sinir değil insanların somut olarak yaptıklarından dolayı daha çok telkinlerle alakasız şeyler zaten kaygı bozukluğum var dışarıda hiç rahat olamıyorum dışarıya çıkmamla göğsümdeki basınç nefes nefese kalma terleme direk buluyor beni odaklanmaya gelicek olursakta neye başlarsam aklım yine başka yerlere kayıyor pek umutlu değilim artık telkinlerden 3 aylık süre bittiğinde bu listenin büyük ihtimalle bırakırım

Funk1903 24-08-2014 02:21 PM

Herşeyin belli zamanı var pat diye hiçbirşey olmaz,telkinlerin en açık belirtisidir zaten bu.İlk kaygılama yaşarsın,olumsuzlama dolanır durur daha sonradan tedavi süreci başlar.Örnekleme vericek olursak oda dağılır sonrasında yeni sisteme göre toplanır :)
Ben başarılı olacağına inanıyorum..

Dusunsel 31-08-2014 01:28 AM

insanlarla rahat olma telkinini dinliyorum ve sanırım bana şuanlık tek faydası kafamdaki bir şeyi düşünmeden rahatça söyleyebilmem daha öncede söylerdim fakat şimdi ne olursa olsun karşımdaki ne derse desin söylüyorum ve onun cevabı için tetikte oluyorum bazen istemsiz oluyor hazır cevap hali gerek aile üyelerine bile ve sosyal bir ortama girdiğim zaman içine kapanık olan ben sürekli dır dır edip insanları kendimden uzaklaştırıp duruyorum hane asosyal bir insan kendine sosyal oldugunu söyler ve bilinçaltı hayır sen asosyalsin der ya bendede bilincimle kendime sus derken bilinçaltım hayır susma söyle gitsin endişelenicek bir şey yok diyor peeh :)

Funk1903 31-08-2014 02:46 AM

ahaha :) bu güzel birşey en azından çekinmiyorsun kimseden bende mi alsam :D

ßyKuS 03-09-2014 06:37 PM

@dusunsel Bak bu gelişme güzelmiş. İnsanın sinirli olma hali, söylemek istediklerini söylememekten kaynaklandığı için, sendeki o sinirlilik hali zamanla yerine daha bir kendine güvenen insan yapıcaktır seni. Hani o dışardayken ellerin ayakların titrerdi. Şimdi ise sosyal ortama girdiğimde dırdırdan insanlar yanımdan kaçıyor diyorsun. Fark'ında mısın kocamann değişiminin. Devam et.. :)

Dusunsel 03-09-2014 07:58 PM

Alıntı:

ßyKuS Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 851436)
@dusunsel Bak bu gelişme güzelmiş. İnsanın sinirli olma hali, söylemek istediklerini söylememekten kaynaklandığı için, sendeki o sinirlilik hali zamanla yerine daha bir kendine güvenen insan yapıcaktır seni. Hani o dışardayken ellerin ayakların titrerdi. Şimdi ise sosyal ortama girdiğimde dırdırdan insanlar yanımdan kaçıyor diyorsun. Fark'ında mısın kocamann değişiminin. Devam et.. :)

Merhabaaa bende kaygı bozukluğu var zaten insanların yanındayken öyle oluyor ama insanların yanına gidene kadar kalp atışlarımı duyuyor göğsümdeki yanmayı nefes alış verişimin hızını normale indirmeye çalışıyorum ve kendimi gözlemledim her sokağa adım attığımda panik atağın fiziksel etkilerini kendimde yüksek derecede buluyorum

sweeet 03-09-2014 09:41 PM

Ego ile üst benlik ya da yüksek benlik ne diyor onu ayırt edebilecek konuma geldiğinde ve egoya konuş canım sen yaw he he diyip asıl doğru düşünceyi kavradığında kalıcı değişimi hissedeceksin

bbb 04-09-2014 12:58 PM

Alıntı:

Dusunsel Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 851438)
Merhabaaa bende kaygı bozukluğu var zaten insanların yanındayken öyle oluyor ama insanların yanına gidene kadar kalp atışlarımı duyuyor göğsümdeki yanmayı nefes alış verişimin hızını normale indirmeye çalışıyorum ve kendimi gözlemledim her sokağa adım attığımda panik atağın fiziksel etkilerini kendimde yüksek derecede buluyorum

geçmiş olsun... acil şifalar diliyorum..

bir süre, başkalarının düşünceleri, ego ve suçluluk dinleyebilirsiniz... içeriğinde, kaygıyla / endişeyle ilgili cümleler vardı sanırım...

sn. ibrahim saraçoğlunun, panik atak kürü aşağıdaki gibi.. kendimde uyguladım.. faydalarını gördüm... sizde internetten detaylı araştırmasını yapabilir veya kitabını alabilirsiniz.. kitabı biraz pahalı... sanırım... 30 - 35 tl. gibi....

Sabah İçin:

Gerekli Malzemeler: 5-6 yaprak taze ıspanak, 10-12 maydonoz saplarıyla birlikte, 3 bardak kaynamış su
Yapılışı ve Kullanım Şekli: Ispanakları ve maydonozları suyun için atın. 3 dakika kaynatın. Suyunu için.

Akşam İçin:

Gerekli Malzemeler: 5-6 Yaprak ıspanak, 8-10 yaprak ter saplarıyla olacak. 2.5 bardak su
Yapılışı ve Kullanım Şekli: Ispanakları ve tereleri kaynayan suyun içine atın.3 dakika kaynattıktan sonra suyunu için.

rahatlamak içinde arasıra, papatya çayı / melisa çayı içebilirsiniz...

sevgiler..... / saygılar...

Dusunsel 04-09-2014 03:48 PM

Odaklanma telkini ile beraber beslenmeme dahi dikkat etsem bir türlü etki alamadım bir işe girişemiyorum bile..

Dusunsel 04-09-2014 03:50 PM

Alıntı:

bbb Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 851441)
geçmiş olsun... acil şifalar diliyorum..

bir süre, başkalarının düşünceleri, ego ve suçluluk dinleyebilirsiniz... içeriğinde, kaygıyla / endişeyle ilgili cümleler vardı sanırım...

sn. ibrahim saraçoğlunun, panik atak kürü aşağıdaki gibi.. kendimde uyguladım.. faydalarını gördüm... sizde internetten detaylı araştırmasını yapabilir veya kitabını alabilirsiniz.. kitabı biraz pahalı... sanırım... 30 - 35 tl. gibi....

Sabah İçin:

Gerekli Malzemeler: 5-6 yaprak taze ıspanak, 10-12 maydonoz saplarıyla birlikte, 3 bardak kaynamış su
Yapılışı ve Kullanım Şekli: Ispanakları ve maydonozları suyun için atın. 3 dakika kaynatın. Suyunu için.

Akşam İçin:

Gerekli Malzemeler: 5-6 Yaprak ıspanak, 8-10 yaprak ter saplarıyla olacak. 2.5 bardak su
Yapılışı ve Kullanım Şekli: Ispanakları ve tereleri kaynayan suyun içine atın.3 dakika kaynattıktan sonra suyunu için.

rahatlamak içinde arasıra, papatya çayı / melisa çayı içebilirsiniz...

sevgiler..... / saygılar...

Denemeye değer gözüküyor bir süre sonra kalıcılık kazanıyormu acaba yoksa sadece rahatlamamı

bbb 05-09-2014 08:03 AM

Alıntı:

Dusunsel Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 851446)
Denemeye değer gözüküyor bir süre sonra kalıcılık kazanıyormu acaba yoksa sadece rahatlamamı

sn. ibrahim saraçoğlunun kitabını okumuştum.. bunu belli bir süre uygulamak gerekiyor.. 21 gündü galiba.. birkaç gün ara verip tekrar uyguluyorsunuz... devam ederse 6 ay sonra tekrar diye hatırlıyorum.. ben sadece bir kez uygulamıştım... ıspanak mevsimi de geliyor... ))) isterseniz internetten biraz araştırın... unutmazsam, pazartesi günü, detaylı olarak öğrenip buraya yazarım...

sevgiler...

Dusunsel 05-09-2014 08:26 PM

Alıntı:

bbb Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 851458)
sn. ibrahim saraçoğlunun kitabını okumuştum.. bunu belli bir süre uygulamak gerekiyor.. 21 gündü galiba.. birkaç gün ara verip tekrar uyguluyorsunuz... devam ederse 6 ay sonra tekrar diye hatırlıyorum.. ben sadece bir kez uygulamıştım... ıspanak mevsimi de geliyor... ))) isterseniz internetten biraz araştırın... unutmazsam, pazartesi günü, detaylı olarak öğrenip buraya yazarım...

sevgiler...

Evet internetteki araştırmam sonucu karşıma çıktı bu kür kitabın e kitap halini bulursam okumayı düşünüyorum çok çok teşekkür ederim siz uyguladığınızda nasıl hissettiniz ıspanak mevsimi ımmm :)

bbb 08-09-2014 12:54 PM

Alıntı:

Dusunsel Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 851462)
Evet internetteki araştırmam sonucu karşıma çıktı bu kür kitabın e kitap halini bulursam okumayı düşünüyorum çok çok teşekkür ederim siz uyguladığınızda nasıl hissettiniz ıspanak mevsimi ımmm :)

size, sn. saraçoğlunun açıklama linki, burdan izleyebilirsiniz...
maydanoz ıspanak kürü ibrahim saraçoğlu panik atak depresyon anksiyeteye bitkisel çözüm - YouTube

sevgiler...

Dusunsel 19-09-2014 05:17 PM

Denemekten zarar gelmez bugün kullandığım telkinlerin arkasına alfa frekans ekleyip öyle dinleyeceğim çift etki düşüncesiyle

Dusunsel 08-11-2014 11:32 AM

Her telkinden az çok yarar sağladım bir şu keskin odaklanma yaramadı gitti bana hala deniyorum dinliyorum değişikliğe dair hiç bir şey yok ne olması gerektiğine dair bir bilgim de yok dinlemeye devam

heromaster 08-11-2014 09:07 PM

Dusunsel

Bende birçok telkin dinledim sipariş ettim şu an hala dinlemeye devam ediyorum..Ama çekirdek inanç yaptırdıktan sonraki etkiler daha başka...çekirdek inancını temizlemezsen bazı olaylar tekrar tekrar yaşarsın... normal telkinlerinde etkisi fazla sürmeyebilir...
Benim tavsiyem işi temelden al çekirdek inançla başla zaten çekirdek inançları düzelttikten sonra bir çok sorun kendiliğinden düzeliyor. Sonra kendini geliştirmek istediğin konularda istediğin telkinleri dinle...
Birde fazla telkini bir arada dinleme çünkü telkin sayısı arttıkça tekrar sayısı azalıyor doğal olarak etki süreci uzuyor...

Sevgi ve huzurla...actionsmile

Dusunsel 15-11-2014 12:03 PM

Re: CD Günlüğüm

Dün gece alfafrekanstan içsel çatışmaları çözümle telkinine başladım

Dusunsel 16-11-2014 11:11 PM

Bir insana kin duymak o insanın kafanızda kira vermeden yaşaması demektir..

Güllügo 18-11-2014 04:44 PM

Alıntı:

heromaster Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 852128)
Dusunsel

Bende birçok telkin dinledim sipariş ettim şu an hala dinlemeye devam ediyorum..Ama çekirdek inanç yaptırdıktan sonraki etkiler daha başka...çekirdek inancını temizlemezsen bazı olaylar tekrar tekrar yaşarsın... normal telkinlerinde etkisi fazla sürmeyebilir...
Benim tavsiyem işi temelden al çekirdek inançla başla zaten çekirdek inançları düzelttikten sonra bir çok sorun kendiliğinden düzeliyor. Sonra kendini geliştirmek istediğin konularda istediğin telkinleri dinle...
Birde fazla telkini bir arada dinleme çünkü telkin sayısı arttıkça tekrar sayısı azalıyor doğal olarak etki süreci uzuyor...

Sevgi ve huzurla...actionsmile

Güzel tecrübelerini aktardığın için sağol. :)

Dusunsel 02-12-2014 12:01 AM

Yazılıların başlamasıyla ders çalışma telkinine tekrar başladım üstelik yanında konsantrasyon telkinide dinliyorum şöyle bir sorun var ders çalışma düzenim yok eve gelip o gün işlediğim konuları tekrar edicek bi motivasyonum yok sadece üniversite hayalleri kurup sınava yakın çalışıyorum bunları içten yazıyorum sorum şu ders çalışma telkini ders çalışma alışkanlığı olmayan birinde etki edebilirmi ? geniş bir cevap ferahlatıcı olabilir veya tavsiye vermek isteyen çok teşekkürler

Işıklı yol 02-12-2014 02:02 AM

Alıntı:

Dusunsel Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 852663)
Yazılıların başlamasıyla ders çalışma telkinine tekrar başladım üstelik yanında konsantrasyon telkinide dinliyorum şöyle bir sorun var ders çalışma düzenim yok eve gelip o gün işlediğim konuları tekrar edicek bi motivasyonum yok sadece üniversite hayalleri kurup sınava yakın çalışıyorum bunları içten yazıyorum sorum şu ders çalışma telkini ders çalışma alışkanlığı olmayan birinde etki edebilirmi ? geniş bir cevap ferahlatıcı olabilir veya tavsiye vermek isteyen çok teşekkürler

Kaçıncı sınıftasın? Aslında canım benim tek başına çalışman kolay olmaz. Mümkünse, kendine ders çalışmayı seven ve gerçekten üniversite hayali olan arkadaşlar edinebilirsen birlikte daha verimli çalışabilirsiniz. Ben iki oğlumda da bunu gördüm, ikisi de grupla beraber çalıştılar. Böyle çok daha verimli oluyor. sevgimle

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:01 AM.