Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

topraksu nasıl yenileniyor

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri topraksu nasıl yenileniyor Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız selam birkaç gündür iyi değilim, telkinleri daha dengesiz dinliyorum, olumlamaları da boşladım. Hemen çarçabuk topralanmam gerek farkındayım. bu şekilde olmamı sağlayan durumlar cidden çok zorlu, 2 koladan saldırı yaşıyorum hatta daha fazla belki. aşk ve para ana kollar olmak üzere ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

topraksu nasıl yenileniyor

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02-10-2013, 03:35 PM   #21 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 154
27 Mesajinıza toplam 40 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
topraksu is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: topraksu nasıl yenileniyor

selam
birkaç gündür iyi değilim, telkinleri daha dengesiz dinliyorum, olumlamaları da boşladım. Hemen çarçabuk topralanmam gerek farkındayım.

bu şekilde olmamı sağlayan durumlar cidden çok zorlu, 2 koladan saldırı yaşıyorum hatta daha fazla belki.

aşk ve para ana kollar olmak üzere yan dallarıyla beni sıkıştırmaya gayret ediyor hayat
şu an kendimi çok boşlukta hissediyorum. ne istediğimi bilmiyorum, bilsem nasıl yapacağımı bilmiyorum, yapsam iyi mi olacak bilmiyorum. oyyy ruhunuzu karartmıyım ama cidden iyi değilim. kendimi tarif etmekte zorlanıyorum şu an. aslında istediğim, bir uykuya dalmak ve etrafımdaki bütün sorunları birileri halledince uyanmak ne güzel olurdu :)))

neyse kendime pazartesine kadar süre verdim. pazartesine kadar kendime bir program oluşturacağım. sonra bu programı uygulayacağım, ayrıca pazartesine kadar ne istediğimi de netleştirmek istiyorum, en azından çoğunu.
önce bu akşam çok sevmememe rağmen güzel bir içicem, biraz unutmak istiyorum. muhtemelen çok içki içen biri olmadığım için 2-3. den sonra leylaya bağlamış olurm evde olacağım için sorun yok, dışarıda cesaret edemem:))) şarkı dinleyip, ağlayıp içimdekileri atmak istiyorum. yarın sersemlikle geçirip sonra toparlanmaya başlarım sanırım. sanırım diyorum çünkü işe yarayıp yaramayacağını henüz bilmiyorum.

zannediyorum geçmişi affetme olayına daha sıkı sarılmam gerek, doğru tespit mi tam bilemem ama öyle hissediyorum. geçmişimi ve en çok da geçmişteki kendimi...

geçenlerde çok tuhaf bir durum yaşadım. dışarıda kahve içiyordum ve lise yıllarından bir arkadaşımı gördüm. normal şartlarda görmezden gelir ya da hafif bir selamla geçiştirirdim. ama ben kendisini tanıdığımı belli ettim yanıma gelince de masaya davet ettim. biraz sohbet ettik ve aradan 19-20 yıl geçmiş. neyse çok değil 10 dk sonra arkadaşım giderken sen lisede de çok güzel bir kızdın hala da çok güzelsin dedi. kafama taş düştü sanki çünkü ben kendimi hiiiçççç beğenmedim o zamanlar, hala bile düşününce beğenmiyorum ama konuştuğum kişiler farklı söylüyorlar hep.
demek ki ben kendimi hiç sevmemişim geçmişimde, bunu çözmem gerek sanırım

yani arkadaşlar şu an için durum çok içaçıcı değil ama umut var:)))

şimdilik bu kadar tavsiyelerini beklerim

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

topraksu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-10-2013, 08:41 PM   #22 (permalink)
Yüzbaşı

mehtap1606 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,425
496 Mesajinıza toplam 892 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mehtap1606 is an unknown quantity at this point

hoponopono yu kullandıkça ustalaşacağımıza inanıyorum, kitabı internetten bedava indirebiliyorsun
http://inciataseven.files.wordpress....ro-limit83.pdf
Alt 03-10-2013, 10:19 AM   #23 (permalink)
Teğmen

27 Mesajinıza toplam 40 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
mehtap1606 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hoponopono yu kullandıkça ustalaşacağımıza inanıyorum, kitabı internetten bedava indirebiliyorsun
http://inciataseven.files.wordpress....ro-limit83.pdf
teşekkür ederim mehtapçım

indirdim en kısa zamanda okuyacağım.
Alt 07-10-2013, 12:21 PM   #24 (permalink)
Teğmen

merhabaaa

öncelikle Mehtap kitabı okudum, teşekkür ederim.

telkinlerimi azalttım şu an

sosyallik arttırıcı 2 tane
başkalarının düşünceleri 2 tane
kendine güven2 tane
mutlu olmak 2 tane

bu şekilde dinlemeye başladım.

daha önce oluşturduğum bir kalıp vardı bunu yeni okuduğum zero limit ile değiştirmeyi uygun buldum.

Sabah kalktığımdan beri sürekli bu cümleleri tekrarlıyorum, bu şekilde kabullenme beni rahatlattı.

"Özür dilerim, lütfen beni bağışla, teşekkür ederim, seni seviyorum. Allah'ım size şükürler olsun, bugün ve hergün herşey tam olması gerktiği gibi.
Sizi seviyorum, hayatın akışına güveniyorum."

Daha önce bugün ve hergün herşey tam istediğim gibi diyordum ama şimdi yaklaşımımı değiştirdim. Benim istediğim kendi algılarıma göre doğrudur ama Allah bize her zaman gerekeni verir. Dolayısıyla herşey tam olması gerektiği gibi olarak değiştirdim ve bu beni daha huzurlu yaptı.

Ayrıca sabahtan bu yana küçük de olsa işler düzgün ilerliyor, mutluyum. Minik minik bu gelişmeler beni daha motive ediyor.

Anda kalmak konusunu biraz daha çalışmalıyım. Bir de beklentisiz olma, isteyip serbest bırakma olayında daha netleşmeliyim. Şimdilik ödevlerim bunlar.

Sabah dualarıma da başladım, olumlamaları da gün içinde tekrar edeceğim. Bu sabahtan itibaren daha sistemli bir çalışma yapmak istiyorum. Bu niyetimi gerçekleştireceğime inanıyorum ve çok heyecanlıyım.

Sevgiyle kalın
Alt 07-10-2013, 03:43 PM   #25 (permalink)
Yüzbaşı

mehtap1606 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,425
496 Mesajinıza toplam 892 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mehtap1606 is an unknown quantity at this point

canım benim çok sevindim. kitabı ben hala yarılayamadım bile :) sindire sindire okuyorum :P
Alt 08-10-2013, 03:12 PM   #26 (permalink)
Teğmen

ben bir kez hızlıca okudum, sonra tekrar tekrar okuyorum böyle kitapları daha iyi oluyor. işler yolunda gidiyor, sanırım daha iyi olacak, mutluyum:))
Alt 22-11-2013, 09:38 PM   #27 (permalink)
Teğmen

selam arkadaşlar kaçak geldi :))
uzun zaman olmuş buraya yazmayalı, en son bayramda tatile gittim ve o zamandan beri kayıplara karışmışım

olumlama yapmaya sistemli olmasa da devam ettim. telkinleri dinlemiyorum ne zamandır, baştan başlayacağım. fakat yaptığım çalışmaların meyvelerini de toplamaya başladım. arada keyfim kaçıyor yine ama genel olarak daha iyiyim. hedeflerim ve planlarım konusunda daha istikrarlı çalışıyorum. yoğun bir iş temposundayım bu aralar.

şimdi tekrar merhaba diyerek telkin ve olumlamalar başlıyorum. öncelikle 1 ay boyunca sadece affetme olumlaması yapmayı düşünüyorum.

biraz da siteye göz atayım bakayım kimler neler yapmııışşşş

Bookmarks