Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

topraksu nasıl yenileniyor

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri topraksu nasıl yenileniyor Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız merhaba listemi yazayım yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız lütfen yazar mısınız? suçluluk 2007 klasik müzik ego güven güçlendirici klasik ego güven güçlendirici doğa kendine güven 2007 klasik kendine güven 2007 klasik ertelemeyi bırak ney ertelemeyi bırak ney kilo verme ada böyle ikişerli ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

topraksu nasıl yenileniyor

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-09-2013, 02:15 PM   #11 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 154
27 Mesajinıza toplam 40 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
topraksu is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: topraksu nasıl yenileniyor

merhaba

listemi yazayım yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız lütfen yazar mısınız?

suçluluk 2007 klasik müzik
ego güven güçlendirici klasik
ego güven güçlendirici doğa
kendine güven 2007 klasik
kendine güven 2007 klasik
ertelemeyi bırak ney
ertelemeyi bırak ney
kilo verme ada

böyle ikişerli yaptım bazılarını peşpeşe çalıyor. gündüz işyerinde gece de kulaklığı yastık kılıfımın içine koyup öyle dinliyorum. bu haftadan sonra ekleme yapmayı istiyorum, uygun olur mu acaba? başkalarının düşüncelerini önemsememe ya da sosyallik arttırıcı olabilir, çok asosyal olduğum söylenemez ama güçlendirmekte fayda var:)))

ama kimsecikler bana yorum yapmıyo, ağlıycam bak

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

topraksu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-09-2013, 05:30 PM   #12 (permalink)
Teğmen

27 Mesajinıza toplam 40 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

merhaba

sanırım ertelemeyi bırak telkini işe yaramaya başaladı:) işlerimi daha rahat yapıyorum, ofiste hep ertelediğim işlerim vardı 2 gündür ucundan tuttum başladım:)))
bugün kendimi daha hafif hissediyorum, sabah erken kalktım, biraz meditasyon yapmaya çalıştım( yeni başladığım için doğru mu yapıyorum bilmiyorum tabi)
olumlamalarımı okudum ve 1-2 ders çıkarmıştım kendime onları da yaptım.
Bugün neredeyse hiç olumsuz bir his yaşamadım, ya da farketmediğim kadar küçük ve geçiciydi
biraz başağrım var 2 gündür ama sigaradan da olabilir bilemiyorum.
küçük ama olumlu gelişmeler var hayatımda, bu da beni mutlu ediyor.

geçen gün bir şey yaşadım, bunu benim başardığıma inanmak istiyorum:) teyzemin evindeydim canım çok çikolata istemişti. Bütün dolapları karıştırdım, çocukların çikolatası vardır diye bulamadım, en son teyzeme de sordum yok dedi. Sonra masayı hazırlarken salata yapmak için üst raftan tabağı çekince içinde kocaman bir çikolata da onunla birlikte geldi:))) bir parça yedim ve gülümsedim, işte bunu ben kendime çağırdım ve başardım
Alt 12-09-2013, 01:54 PM   #13 (permalink)
Teğmen

selam
listeme bu sabah 2 adet mutluluk telkini ekledim. şu an sadece kilo ve suçluluk 1 adet diğerleri 2'şer adet peşpeşe listelenmiş durumda. Mutluluk telkininin etkilerini merak ediyorum.
10 günü biraz geçmiş telkinleri dinlemeye başlayalı, minik minik güzellikler dışında bir rahatlama sözkonusu fakat bazen tedirginliklerim, kaygılarım oluyor. Dalgalanma bu sanırım.

Genel olarak pozitif ve olumlu bir ruh hali içindeyim. Bu sıralar dinlediğim telkinlerin de etkisiyle hayatımı toptan değiştirme modundayım, sanki şimdiye kadar yaşadığım hayat benim değildi başkasınındı. bu iyi mi kötü mü bilemiyorum çünkü aklımda çok radikal kararlar var. Şartlarını oluşturmaya başlayıp önümüzdeki birkaç sene içinde tamamen farklı bir yaşam şekli sürmek isteği var içimde. bu da beni hem tedirgin ediyor hem de heyecanlandırıyor. Fakat ileride de aynı şekilde mi düşüneceğim bilmiyorum.

Off ne kadar çok soru olmaya başladı içimde, ne güzel bir hayat tutturmuş sorgulamadan monoton monoton gidip geliyoduk, mış gibi yaşamaya devam edip, mutlu mesut yaşlanacaktık. Nereden çıktı şimdi bu farkındalık sevdası, bu küfeleri indirip birer birer hayatı yakalama sevdası...

Oldu mu şimdi arkadaşlar siz söyleyi bakalım oldu mu???
Alt 16-09-2013, 09:23 AM   #14 (permalink)
Teğmen

merhabaaaaaa

birkaç gündür okuyorum yazılanları ama günlüğüme not düşmemiştim
dün kafamda birden bişey oturdu yerine ve iki gündür çok daha iyi hissediyorum.

" geçmişimden özgürüm,yaşanan her şey yaşandı bitti ve geri gelme değişme şansı yok. Herşey bugünkü farkındalığım için yaşanması gerektiği şekilde ve yaşanması gerektiği zamanda yaşandı. Başka türlü olması mümkün değildi o yüzden geçmişimde yaşadığım herşeye minnettarım. Keşkeler yok artık çünkü gereksiz yere beni meşgul ediyor, zaman makinesi icat edilmediğine göre, ya da icat edilmiş olsa bile ben sevmediğim herhangibirşeyi değiştirdiğimde geçmişte ya bugün ve gelecekteki daha güzel şeyleri ıskalıyorsam:)))

Bu nedenle geçmişimi özgür bırakıyorum
Gelecekte yaşamak ise beni kaygılandırıyor, endişe hissetmeme sebep oluyor. Bu da bana gelecekte endişelenecek olayları getiriyor. O halde gelecekte yaşayacağım herşeyi de kabullendim. Çünkü biliyorum ki ben şu anı, geçmiş ve gelecek düşünmeden huzurlu geçirebilirsem zaten gelecekte herşey istediğim gibi olacak.

" Bugün ve hergün herşey tam istediğim gibi oluyor."

İşte yeni olumlamam bu, nasıl olmuş??????
Alt 19-09-2013, 09:49 AM   #15 (permalink)
Teğmen

tekrar merhaba,

telkinleri dinlemeye devam ediyorum, bence gayet iyi gidiyor. Hayatımda çok somut değişiklikler yok ama hazırlık aşamasında olduğumu hissediyorum, en azından olumlu bir bakış açısıyla yaklaşıp kendime mutluluklar çıkarabiliyorum. Beni çok zorlayan ya da daha önceleri çok zorlayan olayları şimdi daha rahat karşılıyorum.
Bugün başkalarının fikirlerini önemsememe eklemek istiyorum, hızlı mı gidiyorum acaba?

Bir de şu dik yürüme olayı, ben zaten dik yürüyorum diyordum kendime ama şimdi daha farklı ve daha dik kendinden emin yürüdüğümü hissediyorum, garip anlatamadım ama gün içinde yürürken çok aklıma geliyo ve gülümsüyorum.
Alt 20-09-2013, 03:30 AM   #16 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 43
17 Mesajinıza toplam 23 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Zakoreus is an unknown quantity at this point

bi dik yürümek var bi de kendinden emin, güvenli, rahat dik yürümek var :)
Zakoreus isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-09-2013, 12:28 PM   #17 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
Zakoreus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bi dik yürümek var bi de kendinden emin, güvenli, rahat dik yürümek var :)
aynen öyle, kesinlikle havam değişti:))))
Alt 26-09-2013, 03:36 PM   #18 (permalink)
Teğmen

selam tekrar 6 gün olmuş yazmamışım ama ara verdim sanmayın, okumalarım, çalışmalarım ve telkinlerim devam ediyor.

genelde iyiyim ama arada yine ağlıyorum, dalgalanma sanırım di mi:)) telkinlerin işe yarıdığına eminim, daha bir ay bile olmadı başlayalı ama ben kendimi farkediyorum. Daha da iyi olacak hissediyorum.

Bu arada ho'oponopono yöntemindeki cümleleri sürekli tekara ediyorum, çok hoş süprizler oluyor karşılaştığım.

elimde bir zikirmatik var, yolda gidip gelirken, boş kaldığım anlarda şu şekilde tekrar ediyorum.

" özür dilerim lütfen beni bağışla teşekkür ederim seni seviyorum, Allah'ım sana şükürler olsun, bugün ve hergün herşey tam istediğim gibi gerçekleşiyor."

bu 3 ayrı yazıyı peşpeşe tekrarlıyorum 1 sayıyorum.
nasıl sizce?
Alt 26-09-2013, 07:27 PM   #19 (permalink)
Yüzbaşı

mehtap1606 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,425
496 Mesajinıza toplam 892 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mehtap1606 is an unknown quantity at this point

selam topraksu, günlüğünü bugün açıp okudum. kendini çok açık ifade ediyorsun, okurken hiç sıkılmadım, enerjini yazılarına geçirebilen insan azdır. gelişme-değişmelerini merakla heyecanla takipteyim. umarım herşey hayrına olur ;)
Alt 27-09-2013, 12:23 PM   #20 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
mehtap1606 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
selam topraksu, günlüğünü bugün açıp okudum. kendini çok açık ifade ediyorsun, okurken hiç sıkılmadım, enerjini yazılarına geçirebilen insan azdır. gelişme-değişmelerini merakla heyecanla takipteyim. umarım herşey hayrına olur ;)
çoookkk teşekkür ederim, cevabınız beni çok mutlu etti.
her yeni gün hepimize mutluluklar getirsin

Bookmarks