Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   hayırlısı bakalım (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/622560-hayirlisi-bakalim.html)

atmaca42 17-01-2013 12:38 PM

hayırlısı bakalım

bende çekirdek inanç çalışması yaptırdım ilk gün çok neşeli ve dingin uyandım 2. gün garip bir rüya gördüm üç kişi siyah kabanlı bana sert sert bakıyordu rüyamda bugün 3 . gün olacak inşallah eksik olduğum yönlerimi bu çalışma vesile olurda kapatırım gelişmeleri aktarırım gelişme olursa ...

Işıklı yol 17-01-2013 03:23 PM

Cevap: hayırlısı bakalım

Hadi bakalım hayırlısı. İnşallah her şey lehinize ve hayrınıza gelişir.

Işıklı yol 17-01-2013 07:50 PM

Ben de biraz önce konuştum Abdullah beyle, kendim hakkında bilmediğim bilgilere ulaştım. Sorunumun adının ne olduğunu bilmiyordum. Üç tane çekirdek inanç tespit ettik bununla ilgili davranış modeli verdi. Çalışcaz bakalım. Bu defa olur belkide ne dersin8977

atmaca42 18-01-2013 08:26 AM

inşallah bakalım ne değişiklikler olacak bugünde rüyalar devam etti karmaşık rüyalar...

atmaca42 18-01-2013 08:29 AM

ben eskiden içime kapanık kim ne derse evet diyen hayır diyemeyen hakkımı savunamayan kendimi hep suçlu gereksiz hisseden birisiydim ücretsiz telkinleri dinliyordum ama istediğim gelişmeyi sağlayamadım çekirdek inanç çalışması yaptırdım daha yeniyim ama umutluyum hafif kıpırdamalar var gelişim adına değişiklikleri yazacam inşallah şimdi hoşçakalın actionsmile

maviinci 18-01-2013 08:37 AM

Her şey her an daha da güzele gidiyor :))

Işıklı yol 18-01-2013 11:07 AM

Ben zaten sürekli karışık rüyalar görürüm. Bu benim için yeni bir şey değil. Bir de şu var, uzun zamandır zaten rüyalarımla ilgili çalışmalarımda oluyor. Rüyalarını daha iyi yorumlayabilmen için sana bir de kitap önerebilirim. Işık Elçi'nin "Rehber Rüyalar" kitabı. Bu kitap benim başucu kitaplarımdandır. Ayrıca burcunun özelliklerini iyi tespit etmeni, bulabilirsen yükselen burcunuda bilmeni ve oğuzhan ceyhan ve demet( soy ismini hatırlayamadım) hanımın haftalık burç yorumları ve aylık burç yorumları var. Onları da dinlemeni öneririm. Mesela bana geçen ay için 19 una dikkat edin demişlerdi. O gün hayatımda çok önemli bir olay yaşadım. Oldukça kötüydü ama sonuçları kötü değil. İkincisi ise ayın 17 sinde sizin için önemli olaylar var demişlerdi. Dün ise çekirdek inanç tespiti için çalıştık. Bu o zaman düşünmediğim bir şeydidusun2

atmaca42 21-01-2013 10:58 AM

artık eskisine göre kendimden daha eminim sorumluluk almaktan korkmuyorum güzel gelişmeler inşallah daha da iyi olacam...blissy

atmaca42 23-01-2013 08:23 AM

dün yine garip rüyalar uyuyamadım bir türlü dalgalanmalar devam ediyor sevincli

Işıklı yol 23-01-2013 10:30 AM

Benim cdlerim daha gelmedi. Başlayamadım henüz. Gerçekten çok merak ediyorum sonuçlarını. Yine de şu var ki çekirdek inançlarımın tespitinden sonra daha farklı davranmayı seçiyorum çoğu kez. Neyi neden yaşadığımı bilmek, neden öyle tepki verdiğimi, neden öyle hissettiğimi bilmek bana güven ve özgürlük duygusu veriyor. Önceleri neden bana böyle davranıyor herkes derdim. Şimdi ise biliyorum ki ben öyle hissediyorum. Ya da benim tepkilerim sonucu öyle bir netice ortaya çıkıyor. Bir de insanların bana neler söylediğine daha çok dikkat eder oldum ve ne hissettiğime. Tabi cdlerimde gelince farklı bir değişim ve dönüşüm yaşayacağım. Sevgimle

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:26 PM.