Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   hayırlısı bakalım (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/622560-hayirlisi-bakalim.html)

kutayhun 23-01-2013 10:38 AM

Cevap: hayırlısı bakalım

ben rüyamda takım elbise giyiyordum... güzel güzel sonra lise arkadaşlarımı gördüm....
falan özellikle gerilim yaşadığım iki arkadaşımı aramız düzelmişti.. birlikte hareket ediyorduk...

Işıklı yol 23-01-2013 10:45 AM

Rüyanız size yol gösteriyor. Takım elbise sizin yapmayı düşündüğünüz bir işiniz olabilir. Bir niyetiniz. Fakat bir şey var ki lisede o sıkıntı yaşadığınız arkadaşlarınızla ne konuda anlaşamazdınız bunu tespit edin. Sizin onlarla sorununuz genellikle sizin hayatta sıkıntı yaşadığınız konular olabilir. O duygularınızı tespit edip onlardan arınmaya ya da rüyanızın da dediği gibi o duygularınızla barışık olduğunuzda hayat sizin için daha kolay ve akıcı hale gelebilir. Ben demiyorum rüyanız öyle diyorO0

atmaca42 23-01-2013 10:51 AM

bende kabus gördüm dün sel basıyor her tarafı evimizi mahelleyi uyuyamadım dün gece doğru düzgün yatakta yoruluyordum varmı böyle bişey

Işıklı yol 23-01-2013 11:00 AM

değişim başlamış olmalı eskiler yıkılıyor merak etmeyin. Yolunuza devam edin

kutayhun 23-01-2013 11:15 AM

teşekkür ederim güzel yorumunuz için dedikleriniz çok doğru gerçekten çok doğru...
takım elbise giymek benim için bir tabu ve belki bu tabu yüzünden daha basit işlerde çalıştım...
ve şuan daha güzel bir iş hayali kuruyorum.. o arkadaşlarım da bunun bir parçası.......
dedikleriniz çok doğru şans dileyin diyeyim....

Işıklı yol 23-01-2013 01:05 PM

Tabi ki size şans dilerim. Yalnız rüyanız size bu duygunuzdan arınmanız gerektiğini söylüyor. Bu ayrıntıya dikkat etmenizi öneririm. Rica ederim. Rüyalar ilgi alanımdır. Kendinize şu soruyu sorun yatarken ya da uyanık hayatınızda "Neden takım elbise giyemem?" Mutlaka size cevap gelecektir. Farkındalık sizi sorununuza karşı 1-o öne geçirir.

Işıklı yol 23-01-2013 01:14 PM

Küçük bir bebek üzerinde yapılan bir deneyi anlatmak istiyorum size. Bir bebeğin yanına minik bir tavşan getiriyorlar. Önce bebek onunla ilgileniyor ve oynamaya başlıyor. Daha sonrasında bebeğin yanına yine tavşanı getirip bu kez tam arkasında ani bir ses çıkararak bebeğin korkmasını sağlıyorlar. Yeniden tavşanı bebeğin yanına getirdiklerinde ise bebek tavşandan korkuyor ve ağlamaya başlıyor. İleriki hayatında ise ona bu anıyı hatırlatan her şeyden korkmasına neden oluyor bu korkusu. Hatta bir de inanç geliştiriyor bununla ilgili, diyelim ki beyaz sakallı birini gördüğünde bu beyaz sakallar ona tavşanı ve ilk korkusunu bilinçaltında hatırlattığından" sakallı insanlara güvenilmez" gibi bir tezi oluyor. Ve hayatı boyunca o insanlardan uzak durmayı seçiyor.
Sizinde bilinçaltınızda böyle bir ön yargı olabilir. "takım elbise giyemem" Şöyle bir çalışma da yapabilirsiniz, bir konuda düşünmeden devamlı konuştuğunuzda genelde ön yargı açığa çıkar.

atmaca42 23-01-2013 02:02 PM

ışıklı yol yorumların için teşekkür ederim inşallah hepimiz için her şeyin en iyisi olur

kutayhun 23-01-2013 02:10 PM

tamam düşüneceğim... ama artık takım elbise giymeye başlayaacağım.. emin olun... soruyorum kendime..
ama bir yanıt bulamıyorum.... neden takım elbise giyemem.... umarım yakında bulurum

castro 23-01-2013 02:11 PM

ben çekirdek inanç tespiti yaptırmadım, ama sorunum çocukluğumdan geldiğini biliyorum,tanımadığım '1' insanla rahatlıkla iletişim kurabilirim, ama tnıdık yada tanımadık bir 'topluluk'ta sohbete dahil olamıyorum, kendi arkadaş çevrem dahi olsa en az fikir beyan eden ben oluyorum. birde insanların bana değer vermediğni, çokta önemsen mediğimi düşünüyorum,

sosyal fobi seti aldım ismime özel, sizce doğru bir seçim mi olmuş, çek. inanç tespiti yaptıranları okuyunca acaba bende mi yaptırsaydım dedim, beni bilgilendirirseniz çok sevinirim,

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:21 AM.