Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Bu da benim değişim günlüğüm:))

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Bu da benim değişim günlüğüm:)) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Sağol canım,bende öyle yapıyorum zaten :)) şu an düne göre çook daha iyiyim. Yarından sonra dört gün yokum,netten uzakta kafamı dinlemek istiyorum hem de sevdiğim arkadaşımla aynı evde kalacağız. Dershanekilerle birlikte yurda gidiyoruz,umarım çok çok güzel olur her şey. İnşallah ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Bu da benim değişim günlüğüm:))

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 01-02-2013, 02:38 PM   #91 (permalink)
Üsteğmen

-Elya- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 599
194 Mesajinıza toplam 494 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
-Elya- is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Bu da benim değişim günlüğüm:))

Sağol canım,bende öyle yapıyorum zaten :)) şu an düne göre çook daha iyiyim.
Yarından sonra dört gün yokum,netten uzakta kafamı dinlemek istiyorum hem de sevdiğim arkadaşımla aynı evde kalacağız.
Dershanekilerle birlikte yurda gidiyoruz,umarım çok çok güzel olur her şey.
İnşallah çok eğlenceli olur :)
Ruh halim çabuk değişiyor,ama mutlu olmak istedikten sonra gerçekten olunuyormuş.
Ben bunu anladım :) Neyse. Dört gün sonra gelip sana yazarım inşallah.
Hepiniz mutlu,huzurlu ve sağlıklı kalın..
Her zaman bütün zorluklara rağmen ''gülücüklerle karşılayın hayatı.''

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 25-02-2013, 03:19 PM   #92 (permalink)
Üsteğmen

194 Mesajinıza toplam 494 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Uzun uzun yazmak için uğraştım önceden -siteye girince paylaşırım diye- ama baktım ki silinmiş.
Ki giremedim,girmedim daha doğrusu. Çünkü artık asosyal olmak istemiyorum.Zaten pek de girmiyorum ders çalışmam lazım bu sene önemli.
Neyse bi ara girer umarım ki 'uzun uzun' yazarım.
Ama o zaman mutlu olduğum için yazıyor olurum sana,he şuan mutlu değilim demiyorum.
Sadece hissizleştim.Mutlu muyum mutsuz muyum bilemiyorum.
Tam ortasındayım sanki.Bi öyle bi böyle (:
Hadi görüşürüz.
Alt 25-02-2013, 03:31 PM   #93 (permalink)
Teğmen

atmaca42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
59 Mesajinıza toplam 87 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
atmaca42 is on a distinguished road

telkinleri şuan dinliyormusunuz belkide dalgalanma hissidir nede olsa insanız her zaman şen şakrak olmuyoruz genel itibari ile iyiyseniz sorun yok ...
atmaca42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-02-2013, 01:05 PM   #94 (permalink)

Tesekkür: 1
6 Mesajinıza toplam 8 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sosyal-fobikkiz is an unknown quantity at this point

merhaba elya ben dilara çanakaleden.bende de aynı durum var sosyal fobi.ve artık durumumun ciddi derecede ilerlediğini düşünüyorum.belki biz bir araya gelip bu sorunu çözebiliriz.psikologlar çok para istiyor gidemiyorum.senin fobin nasıl mesela hangi yönde ağırlıklı??
sosyal-fobikkiz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-02-2013, 05:33 PM   #95 (permalink)
Üsteğmen

Telkin dinlemiyorum,meditasyon dinliyorum yine.
Arada mutsuz olabiliyorum bilmem artık dalganma mı..

Merhaba Dilara,benim fobim ailemin aşırı korumacılığından,eleştirmelerinden kaynaklı.İnsanlar ne düşünür,ne der diye kendimi çok yıprattım zamanında,şimdi o kadar fazla değil.Değersizlik sorunu var bende.Kendimi bazen çok değersiz hissediyorum...Ama o da yavaş yavaş geçiyor.Psikoloğa gidemiyorsan meditasyon dinlemeni tavsiye ederim,ya da telkin sana kalmış.
Alt 27-02-2013, 06:36 PM   #96 (permalink)
Teğmen

exilee24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 366
95 Mesajinıza toplam 218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
exilee24 is on a distinguished road

bülent gardiyanoğlu meditasyonlarınıl dinleyin bence çok iyi geliyor
exilee24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-03-2014, 06:40 PM   #97 (permalink)
Üsteğmen

Bu güne kadar yazdığım her şeyi okudum,küçük şeyleri büyüttüğüm için kendime kızmıyorum çünkü çok zor dönemler atlatmış biriyim.Hatta yazdıklarımı okurken,o kadar masum yazmışım ki istemsizce gülümsedim.Bir şeyleri başarmak için uğraştığım için kendimle gurur duydum.Şimdi bile tam anlamıyla kendimi bulamasam da o günlüğü açtığım günkü duygularıma bakılırsa daha umutlu,daha mutluyum.En azından hayatımı değiştirmek için elimden geleni yaptığımı düşünüyorum ve her geçen gün kendimi sevme adına önemli adımları geçiyor ve başarıyorum.Bundan güzel ne olabilir ki?
Eskiden,çok geç kaldığımı sanıp her şeyi bir anda yapmak ister ve her şeyi birbirine karıştırırdım,şimdi daha düzenli bir insan oldum.Bu sitenin emeğini göz ardı etmem,bu güne kadarki bütün değişimlerimin olmadığını söylememle aynı olur.Kendimi o kadar geliştirdim ki,bu ben miyim diyorum kendime.İçimdeki enerjik,eğlenceli insanı dışarıya yansıtmak için çok büyük yol kat ettiğimi düşünüyorum.Bunun için yıllarca uğraşsam ve tümüyle değişmemiş olsam bile,ben kendimle gurur duymuş olacağım ve kendimi geliştirmeye devam edeceğim.Evet,bu bile bir değişim.Umut dolu bir insan olup çıktım,nazar değmesin :)
Forum eskisi gibi aktif olsa da bir sürü şey paylaşıp,birbirimize yardımcı olsak ne güzel olur.Uzun zaman sonra da olsa ben unutmadım bu ailemi.Bu siteye girince öyle iyi bir şey yapmış gibi hissediyorum ki,çıkış yapasım gelmiyor.Ama birazdan gitmek zorundayım.Ne zaman uğrarım bilinmez.
Ama ben bu zamana kadar yanımda olan herkese minnettarım.İçinizdeki iyiliği,güzelliği hiç kaybetmemeniz dileğiyle.
*Sevgiler.
Alt 04-03-2014, 08:16 PM   #98 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Elyacım hep hatırla hiç bir zaman geç değildir. Her zaman her şey olması gerektiği anda olur. Sevgiler.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks