Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Foto Kontes'in Günlüğü

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Foto Kontes'in Günlüğü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Nihayet Cd bugün elime ulaştı yuppiiiiiiiiiii hemde içinde iyi bir girişimci olmak ile ilgili telkinde var.Okadar çok sevindimki. tabi öncelikle suçluluk ,ego ve kendine güven telkinleri için belirlenen 2 haftalık süreyi doldurduktan sonra başlayacağım.Umarım herşey daha iyi olacak....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Foto Kontes'in Günlüğü

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04-10-2012, 09:11 PM   #21 (permalink)
Teğmen

foto_kontes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 292
53 Mesajinıza toplam 155 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
foto_kontes is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Foto Kontes'in Günlüğü

Nihayet Cd bugün elime ulaştı yuppiiiiiiiiiii
hemde içinde iyi bir girişimci olmak ile ilgili telkinde var.Okadar çok sevindimki.
tabi öncelikle suçluluk ,ego ve kendine güven telkinleri için belirlenen 2 haftalık süreyi doldurduktan sonra başlayacağım.Umarım herşey daha iyi olacak.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

foto_kontes isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-10-2012, 11:03 PM   #22 (permalink)
Teğmen

53 Mesajinıza toplam 155 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Gelen Cd lerimi dinlemek için öncelikli olarak güven+affetme-ego telkinlerini dinliyorum.6 gün daha dinlicem bitecek.Sabırsızlanıyorum bir an önce gelse bu süre.Olumlamalarımı bıraktım morallerim sıfırın altına indi.Güven+affetme-ego telkinlerini günde 8 saat dinlesemde umutsuzum.İş arayışındayım ama iş istediğim kişiler mailimi okuyor geri dönüş yapmıyor.Bunlar iş anlamında en zor günlerim bunu biliyorum.Bir müddet sonra ne kadar iyi yerlerde olacağımı çok iyi biliyorum.Birazda korkuyorum.En kötü seneryoyu düşünmek gibi bir sorunum var tabi bunu düşününce de riske girmek yeni adımlar atmak ta çekiniyorum pufff
foto_kontes isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-10-2012, 10:01 PM   #23 (permalink)
Teğmen

Hala suçluluk+ego+güven mp3 lerine devam ediyorum.Bu kadar düzenli ve günde en az 8 saat dinleyince daha bir rahat olduğu hissediyorum.Ve kendime olan sevgim ve güvenim artmaya başladı hissediyorum.Bu hafta sonu çekirdek inanç mp3 lerimi dinlemeye başlayacağım.Etkilerini okadar merak ediyorumki anlatamam. Burdan paylaşacağım.
Alt 19-10-2012, 09:42 PM   #24 (permalink)
Teğmen

Bugün nihayet 15:00 itibariyle Çekirdek inanç cd lerimi dinlemeye başladım.Şuan için çok belirgin bir değişiklik yok sanırım erken zaten .Ama dinlerken bazen kaşlarımın çatıldığını hissediyorum.İlk dinlemeye başlarken heyecanlandım
Ben sonuçtan epey bir umutluyum ama daha bugün olduğu için henüz yan etkileriyle karşılaşmadım.O saatten beri hala dinliyorum
Alt 22-10-2012, 12:17 PM   #25 (permalink)
Teğmen

Genelde hep bir yan etkiden bahsediliyor ama bende hala herhangi bir duygu dalgalanması yok.Çekirdek inanç telkinlerimi önerildiği gibi dinliyorum.Bu durum normalmi acaba
Alt 25-10-2012, 08:29 PM   #26 (permalink)
Teğmen

Dün ve bugün ayna egzersizi yaptım,allak bullak oldum diyebilirim.Başım ağrıdı.Ne yaptın derseniz Aynanın karşısına geçtim gözlerimin içine bakıp "seni seviyorum" dedim.Tabi arada özür de diledim kendimden.Bugün sadece baktım ve yaklaşık 10 sn sonra kaşlarım çatılmış kendime öfke içinde bakar buldum kendimi ve sonra geçmişimdeki yaşadığım olumsuzluklar geldi aklıma,Abdullah beyin önerdiği gibi o zamana gidip kendimi sevgiyle telkin ettim sarıldım.İyi geldi.Şuan daha rahatım.Geçmişimizde haksızlığa uğradığımız zamana gidip o halimize sevgiyle sarılıp kendimizi çok sevdiğimizi ve her zaman destek olduğumuzu hatırlatmalıyız en azından bir daha gittiğimizde gülücük saçan o çocuğu görene kadar

Birde Nil gün 'ün çalışmalarını da severim.Güzel bir yazısına rastladım.Sizinle paylaşmak istedim.Kendimize soracağımız güzel kritik sorular bunlar :

Aşağıdaki sorulara içtenlikle yanıt verebilmek için ister şimdi bir nefes dış dünyaya ara ver, ister bu akşam başını yastığa koyduğunda düşün. Yazarak düşünmek çok yararlı, geliştirici, aydınlatıcı ve yol göstericidir.
1. Seni diğer insanlardan önemsiz kıldığını sandığın şey ne?
2. Seni diğer insanlardan önemli kıldığını sandığın şey ne?
3. Seni diğer insanlardan değersiz kıldığını düşündüğün yönün ne?
4. Seni diğer insanlardan değerli kıldığını düşündüğün yönün ne?
5. En beğenmediğin ve geliştirmek istediğin ilk sıradaki özelliğin ne?
6. En beğendiğin ve kendini takdir ettiğin ilk sıradaki özelliğin ne?
7. Hayatında sana ilham veren yaşayan ya da ölmüş isimler kimler?
8. Gerçekten ne OLMAK istiyorsun?
Bu kıyaslamayı zihin yapar elbette. Ruhun da kendine özgü yanıtları vardır.
Bu sorulara düşünerek ve hissederek dürüst yanıt vermeyi seçer misin? Burada paylaşır mısın? İNSAN denilen sana özgü deneyimi paylaşmaya VAR mısın? Hem zihninle hem ruhunla yanıt ver lütfen. İki ayrı yanıt gelirse (ki büyük olasılıkla gelecektir) ikisine de yanıt ver. Ve kendine bir adım yaklaş. Sevgiyle hoşça ol. (Nil Gün)
Alt 29-10-2012, 12:09 AM   #27 (permalink)
Teğmen

Çekirdek inanç cd lerimin ilk 10 günlük sürecini bugün tamamlamış durumdayım.Herhangi bir sıkıntı yaşamadım diyebilirim.Faydası oldumu derseniz daha pozitiftim ve kendime güvenimin biraz da olsa arttığını düşünüyorum.Şimdi 3 gün ara vereceğim ve sonra devam edeceğim.Bu süreçte işsiz olduğumdan ötürü iş teklifi aldım.Hemde yurtdışından.Mesleğimi çok seviyorum hemde fazlasıyla,ama iş bu meslekten para kazanmaya gelince kara bulutlar doluşuveriyor.O kara bulutlar olmasa türkiyede de çok iyi işler yapardım.Sanırım para ile ilgili bir takım olumsuz ön yargılarım var onlardan kurtulmam gerekiyor . Hayatımda önemli bir aşamadayım.Hayırlı olan kararı verip yoluma devam etmeyi seçiyorum.
Alt 29-10-2012, 04:13 PM   #28 (permalink)
Teğmen

Hep yeni bir işe gireceğim zaman acayip bir stres kaplar beni,işe girdikten bir ay sonra kadar geçer.Yine aynı stres başladı bende ,Çok gerginimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Alt 31-10-2012, 11:36 PM   #29 (permalink)
Teğmen

Dünde ağladım bugünde ağladım.Aşırı duygusalım
Yarın telkinlerimin 2. 10 günlük dinlemeye başlıyorum.Ve bu duygusallığımın geçeceğini umuyorum.Ühü ühü
Yurt dışına gitme durumumda ürkütüyor artık beni vazgeçtim sanırım
Alt 02-11-2012, 09:20 PM   #30 (permalink)
Teğmen

Çekirdek inanç cd lerimin 2. 10 günlük sürecine başladım dün.Şuan daha iyiyim
Yurt dışı işine ise olumlu bakmaya başladım.Denemeye değer diye düşünüyorum.

Bookmarks