Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   Foto Kontes'in Günlüğü (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/621963-foto-kontesin-gunlugu.html)

foto_kontes 20-09-2012 07:13 PM

Foto Kontes'in Günlüğü

Bende bugün itibariyle günlük kervanına katılıyorum,P.tesi Abdullah bey ile çekirdek inanç çalışmasını deneyimliyeceğim.Artık hayatımda birşeylerin değişmesini istiyorum.Yaşadığım aşamaları buradan yazacağım.Olumsuz bir çok etken var hayatımda.Çekirdek inanç çalışmasına katılmış katkısı olacak herkesten destek bekliyorum.Bende yaşadığım herşeyi burdan yazacağım belki bir katkım olur. superxy

hatiicee 20-09-2012 07:31 PM

Cevap: Foto Kontes'in Günlüğü

Günlüğün hayırlı olsun.Çekirdek inanç çalışmasını ben de Abdullah Beye yaptırmıştım.Mutlaka dinlemem gereken 52 günlük süreyi bitirdim çok şükür gerçekten çok şeyler fark etti:))Sende de köklü değişimler olacağını biliyorum.Deneyimlerini takip edeceğim:))Tekrar hayırlı olsun:))

foto_kontes 20-09-2012 07:35 PM

Teşekkür ederim Hatice ,umarım herşey yoluna girer ve burda mutluluklarımı paylaşırım. :)

foto_kontes 22-09-2012 10:38 PM

P.tesini dört gözle beklemedeyim,çekirdek inanç çalışması için.Fazla kilolarımdan ötürü şu insülin direnci ilacından kullanıyorum baş ağrısı ve mide bulantısı yapsa da,iştahımı kesmesi olumlu bir yönü.Yoksa aşırı bir şekilde yeme isteğim var.Özellikle sıkılınca çok yemek yiyiyorum.Kilolarımdan dolayı ne kadar çok fotoğraf çekmeyi sevsem de ,çekilme kısmına gelince hiç istemiyorum :( kilolu halimi görmek hiç hoş değil :(

foto_kontes 25-09-2012 12:29 AM

Bugün Abdullah beyle çekirdek inanç çalışması yaptık.Yaklaşık 50 dk sürdü,Aslında sorunlar yine bilinen sorunlar bu çalışmada dallanıp budaklanan bu sorunların kökü yani kaynağı tespit ediliyor.Tabi işin bu kısmı benim bilmediğim şeylerdi.Samimi tavırları için çok teşekkür ederim Abdullah beye.Şimdi dört gözle özel cd yi bekliyorum.Birde forumda " hayatın kontrolünü elinde tutmak" ile ilgili olumlamalar var mı ,bilen gören yardımcı olabilirmi, araştırmama rağmen bulamadım.

hatiicee 25-09-2012 04:21 PM

Alıntı:

foto_kontes Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 830819)
Bugün Abdullah beyle çekirdek inanç çalışması yaptık.Yaklaşık 50 dk sürdü,Aslında sorunlar yine bilinen sorunlar bu çalışmada dallanıp budaklanan bu sorunların kökü yani kaynağı tespit ediliyor.Tabi işin bu kısmı benim bilmediğim şeylerdi.Samimi tavırları için çok teşekkür ederim Abdullah beye.Şimdi dört gözle özel cd yi bekliyorum.Birde forumda " hayatın kontrolünü elinde tutmak" ile ilgili olumlamalar var mı ,bilen gören yardımcı olabilirmi, araştırmama rağmen bulamadım.

Çekirdek inanç tespit çalışman hayırlı olsun:))Forumda hayatın kontrolünü elinde tutmak diye bir telkin yok ama bununla ilgili Abdullah Bey sana çalışma mutlaka gönderecektir.Bence ilk olarak Abdullah beyin önerdiği olumsuzlama ve ardından olumlamaları yap.Çünkü olumsuzlamalar tıkanıklıkları açıyor.Ardından olumlamalar tüm açılan alanı olumlu cümlelerle dolduruyor.Mutlu değişimlerin olsun:))

sweeet 25-09-2012 06:59 PM

Ben de ilk aşamada çekirdek inanç tespitinden sonra size önerilecek olumlamalarla çalışmanızı öneririm. Olumlamalar hakkında forumdaki başlıkları okuyarak bilgi edinebilir ve belki kendi olumlamalarınızı yazxacak düzeye bile gelebilirsiniz. Olumlama sanatının incelikleri vardır. Ne kadar çok örnek ve uzmanlar tarafından hazırlanmış olumlama okursak kendimiz de o kadar iyi olumlamalar hazırlayabiliriz. Özellikle kaynağı bilinmeyen olumlamaları okurken hep şunu düşünürüm bunun bana ne faydası olacak? Bunun bana faydası olur mu? vs. İç sesimi dinler ona göre olumlama seçer veya yazarım.

foto_kontes 25-09-2012 08:48 PM

Alıntı:

hatiicee Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 830837)
Çekirdek inanç tespit çalışman hayırlı olsun:))Forumda hayatın kontrolünü elinde tutmak diye bir telkin yok ama bununla ilgili Abdullah Bey sana çalışma mutlaka gönderecektir.Bence ilk olarak Abdullah beyin önerdiği olumsuzlama ve ardından olumlamaları yap.Çünkü olumsuzlamalar tıkanıklıkları açıyor.Ardından olumlamalar tüm açılan alanı olumlu cümlelerle dolduruyor.Mutlu değişimlerin olsun:))

Teşekkürler Haticee önerilerini uygulayacağım.Dediğin gibi önce tıkanıklıkları açmak lazım.Çok teşekkür ederim :)

foto_kontes 25-09-2012 08:58 PM

Alıntı:

sweeet Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 830848)
Ben de ilk aşamada çekirdek inanç tespitinden sonra size önerilecek olumlamalarla çalışmanızı öneririm. Olumlamalar hakkında forumdaki başlıkları okuyarak bilgi edinebilir ve belki kendi olumlamalarınızı yazxacak düzeye bile gelebilirsiniz. Olumlama sanatının incelikleri vardır. Ne kadar çok örnek ve uzmanlar tarafından hazırlanmış olumlama okursak kendimiz de o kadar iyi olumlamalar hazırlayabiliriz. Özellikle kaynağı bilinmeyen olumlamaları okurken hep şunu düşünürüm bunun bana ne faydası olacak? Bunun bana faydası olur mu? vs. İç sesimi dinler ona göre olumlama seçer veya yazarım.

Merhaba Sweet,önerilerin için çok teşekkür ederim :)

foto_kontes 28-09-2012 12:16 AM

Çekirdek inanç çalışmasından sonra cd nekadar sürede geliyor,bilgisi olan yazabilir mi,birde çarşamba günü çok çok önemli bir iş görüşmem var,umarım bu hafta gelir,gelmez ise de iş görüşmesi için ne gibi olumlama önerirsiniz :)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:33 AM.