Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

ayşegül değişmek istiyor :D

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri ayşegül değişmek istiyor :D Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhabalar 5gün önce telkinleri ve bu forumu şans eseri keşfettim, telkinleri dinlemeye başladım. Biraz yaşadıklarımdan bahsediyim. Liseyi şehir dışında yatılı olarak okuyorum. Son sınıfa geçtim. Ilk yıldan birine aşık oldum fakat karşılıksızdı. 3yıl boyunca üzüldüm durdum. Yengeç burcuyum. Biraz fazla ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

ayşegül değişmek istiyor :D

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04-08-2012, 09:17 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 2
4 Mesajinıza toplam 5 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ayseegul35 is an unknown quantity at this point
Standart ayşegül değişmek istiyor :D

Merhabalar
5gün önce telkinleri ve bu forumu şans eseri keşfettim, telkinleri dinlemeye başladım.

Biraz yaşadıklarımdan bahsediyim. Liseyi şehir dışında yatılı olarak okuyorum. Son sınıfa geçtim. Ilk yıldan birine aşık oldum fakat karşılıksızdı. 3yıl boyunca üzüldüm durdum. Yengeç burcuyum. Biraz fazla duygusalim ve fazla tutkulu yaşıyorum. Arkadaşlarımi bile büyük tutku ile seviyorum. Çok yakın arkadaş edindim fakat çeşitli sebeplerden hepsini hayatımdan çıkardım. (Sosyal biriyimdir.) en sevdiğim arkadaşımla çok sık kavga ederdik birbirimizi çok yıprattık ama onu sevmekten hiç vazgeçmemiştim taki onun bana attığı çok büyük kazığa kadar. Şimdi ondan nefret ediyorum. Çevremde yine çok arkadaşım var ama hiçbiri o kadar yakın değildi. Ailenizden uzakta ve yatılı kalıyorsanız arkadaşlığın ne kadar önemli olduğunu anlarsiniz.
Kısaca çok kırıldım, üzüldüm, derslerimde başarısız oldum fakat bu lisede son yılım olacak. Herşeyi unutmak ve herkesi affetmek istiyorum. Ve eskiden ki gibi kendime olan güvenimi kazanmak.
Telkinleri dinledikten sonra(suçluluk ve ego) bende de herkesin yaşadığı belirtiler oldu. Baş ağrısı, bağırsakların çalışması... Fakat kabuslar görmedim.
Dinlemeye devam ediyorum. Ertelemeyi bırak ı da ekledim biraz önce :)

HEDEFLERIM
DIŞ GÖRÜNÜSÜMLE BARIŞMAK
HAYATA POZITIF BAKMAK (ÇOK KÖTÜMSERIM)
INSANLARI AFFETMEYI
ODTÜ SIYASET BILIMI BÖLÜMÜNÜ KAZANMAK
BAŞKALARINI ÖNEMSEMEMEK
STRESTEN DOLAYI 5YILDIR DÖKÜLEN SAÇLARIMIN SAĞLIKLI OLMASINI SAĞLAMAK
AŞKI BULMAK
VE BAŞARILI OLMAK :)

Biraz uzun oldu sıktıysam kusura bakmayın. Bu günlükle hedeflerime ulaşmasmayı ve sizlerle başlarmayı istiyorum :)TEŞEKKÜRLER

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

ayseegul35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-08-2012, 09:23 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

sarışınım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
194 Mesajinıza toplam 391 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sarışınım is on a distinguished road
Standart Cevap: ayşegül değişmek istiyor :D

güzel hedeflerin war..inşallah kavuşursn hepsine..aramıza hoşgeldin:)
sarışınım isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-08-2012, 09:28 PM   #3 (permalink)

HOŞBULDUK :) TEŞEKKÜRLER
ayseegul35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-08-2012, 01:03 PM   #4 (permalink)
Teğmen

Nefess - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 14
26 Mesajinıza toplam 33 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Nefess is an unknown quantity at this point

canım bende yengeç burcuyum, ah bu yengeç burcunun bize verdiği sıkıntılar :) o saydıkların çoğu var bende de. telkinleri dinlemeye yeni başladım bugün 4. günüm benim de hedefim kendine güven, inşallah kavuşacam kendine güvene :) kendimi bulacam, kendimi daha çok sevecem ve beni üzen insanları affedecem.
Nefess isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-08-2012, 08:10 PM   #5 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Ben de yengeç burcuyum. İnanın bana melankoliden uzak kalır da pozitifliğe takılırsanız hem tadından yenmez hem de koşulsuz mutlu biri olabilirsiniz. Bunun en iyi yolu önce davranışlarınıza, sonra düşüncelerinize ve en son da duygularınıza hakim olmaktan geçer. Ben hala kolay ağlayabilirim ama dramdan uzak duruyorum. Dizi, film, şarkı vs. dram olmasın istiyorum.

Diğer önemli duygum da öfkemi kontrol etmekti. Çok kolay sinirlenirdim. Şimdi sinirlendiğimi bile belli etmediğimi söylüyor insanlar. Oysa inanamıyorlar sakin kalıp sinirlenmeyişime. Çok azaldı öfke patlamalarım. Affetme de çok önemli hem kendinizi hem de diğerlerini o zaman gözyaşı için mutluluktan başka çok az neden kalıyor. :)

Sevgiler.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-08-2012, 10:23 PM   #6 (permalink)

sevgili nefes çok haklısın yengeç burcu olmak zor 18yıldır valla kendi içimde sürekli savaş halindeyim o yetmiyor bir de çevremde büyük savaş var inşallah hem kendimizle hem çevremizle barışırız :)
Sweetcim inşallah bizde senin gibi kendi kişisel devrimimizi yaparız :)

Bu günlüğü daha çok kullanmalıyım :) bu aralar telkinleri bıraktım. Evde bir sürü sorun. Yurt sorunum var dershane başladı ben gidemiyorum :( yani evrenle aram baya kötü ne zaman barış imzalayacz ?:(
motivasyonumu da kaybettim. Ders çalışamıyorum hedeflerime ulaşmam lazım bir engel var aşamıyorum. Ve şu durmak bilmez saç dökülmesi :( Inşallah haftaya buraya bursadan yazarım.

not:geçmiş bayramınız kutlu olsun
Alt 22-08-2012, 10:37 PM   #7 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

ehem çok utandım devrim falan hiç böyle nitelendirmedim ben gelişimi. Çok teşekkürler, bu güzel betimleme için. Hep dilimdedir, bizler yolcuyuz ve gelişim de bir yolculuk. Ve her zaman yürüyeceğimiz yolları seçiyoruz. Sorunlarla bu ay boğuş, çöz ve bitsin ilerleyen zamanlarda karşılaşsan daha kötü olurdu.

Evrenle aranı iyi tut. Verdiğin siparişleri iptal etme. Hep istediğin şeyden emin ol. Bak sana bir öneri yakınlarda alternatif bir çalışma mekanı bul kendine belki açık hava bile olabilir ya da bir halk kütüphanesi. Evde çalışamıyorsan. Plan yap ve uygulamaya çalış. Malum zaman geçiyor ve hedefler beklemez.

Saç dökülmesi için doktora gittin mi stres kaynaklı olabilir. Sakin ol en başta bu stresin sana hiç bir faydası yok aksine zararı var. Çam terebentin yağı da kullanabilirsin dökülmeye karşı iyi geliyor diyorlar. Ben kullandım ama saçlarım çok uzun olduğu için tararken uçlarından kırılıyor ister istemez.

Bu yıl senin sınavdan başka sorunun olmamalı. Yani aslına sınav da sorun değil. Bir maraton. Yeni çıktım sınav hazırlığı döneminden. KPSS ye hazırlandım 8 ay. Seni çok iyi anlıyorum. Ama bu yarışları en dayanıklı ve sebatkar insanlar kazanır. Her şey olabilir önüne engeller çıkabilir. Aşarsın. Aşmak için burdasın. Burası derken hayatın ta içi yani. :D

Sevgiler.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-08-2012, 10:46 PM   #8 (permalink)

:) Çok teşekkürler güzel yorumların için. Defalarca doktoro gittim ama hiçbir şey bulamadılar yani stres kaynaklı. Güzel tavsiyeler için teşekkürler.

Bookmarks