Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Eğlenceli Bir Günlük

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Eğlenceli Bir Günlük Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bugünün güzel bir gün olması dileğiyle, Güzel bir güne Merhaba diyorum Artık erken kalkıyorum ve dinç kalkıyorum çünkü yediğim yiyeceklerin sağlıklı olmasına özen gösteriyorum ki bünye zorlanmasın yorulmasın diye. Canımı sıkan gereksiz detaylarla ilgili kafamı yormuyorum eskisi gibi, aklıma olumsuz ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Eğlenceli Bir Günlük

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15-02-2012, 11:22 AM   #1 (permalink)
Teğmen

Eğlenceli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 149
86 Mesajinıza toplam 193 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Eğlenceli is an unknown quantity at this point
Standart Eğlenceli Bir Günlük

Bugünün güzel bir gün olması dileğiyle, Güzel bir güne Merhaba diyorum

Artık erken kalkıyorum ve dinç kalkıyorum çünkü yediğim yiyeceklerin sağlıklı olmasına özen gösteriyorum ki bünye zorlanmasın yorulmasın diye.

Canımı sıkan gereksiz detaylarla ilgili kafamı yormuyorum eskisi gibi, aklıma olumsuz düşünce geldiğinde içimdeki 2. bir ses bana "boşver" diyor ve beni yatıştırıyor

Vaktimi çalan beni oyalayan şeylere gereksiz alışkanlıklarıma artık hayır diyebiliyorum. Israr etmiyorum ve esneklik gösteriyorum

Sevgiyi hakettiğimi düşünüyorum. Sevgiyi dışarıda aramıyorum. başkalarının sevgisini gözümde büyütüp abartmıyorum.

Karşımdaki sevgi gösterdi iyilik yaptı diye kendimi baskı altına alıp manevi yüklerin altına girmek zorunda hissetmiyorum. herkes herkesi aynı ölçüde sevemez. Aynı ölçüde karşılık vermek zorunda hissetmiyorum. Aynı oranda karşılık versem de bunu kendimi borçlu hissettiğim için değil, içimden geliyorsa içimden geldiği için yapmalıyım

Kendimi Allah' a daha yakın hissediyorum ve O'nunla olan yakınlığımı iletişimimi geliştirmeye istek duymaya başladım.

Zihin dinginliğim arttı. Zihnimdeki düşüncelere olan hakimiyetim arttı. Sanki beynimin girişinde bir bekçi var ve içeri girip oyalanmak isteyeni seçiyor ve öyle içeri alıyor.Düşüncelerimi seçerek düşünmeye başladım
Bugünlük benden haberler bu kadar

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Eğlenceli isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-02-2012, 09:40 AM   #2 (permalink)
Teğmen

86 Mesajinıza toplam 193 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Standart Cevap: Eğlenceli Bir Günlük

Günaydın, Günaydın. Günayyyydıııııınn

Dün akşamdan itibaren aklıma hep kendimle ilgili iyi yönlerim ve geçmişteki başarılarım geldi. Bunlar eskiden aklıma geldiğinde reddederdim . " Şansım iyi gitmiştir de ondan" diye düşünürdüm. Ama şimdi iyi yönlerimi ve özelliklerimi kabullendiğimi hissediyorum. Kendime güvenim sevgim arttı.

Bir de son birkaç gün içinde hiç beklemediğim konularda insanların bana karşılıksız olarak iyi şeyler sunduğunu farkediyorum. Atıyorum ; bir hediye gibi veya bir konuda kıyak yapmak gibi. Böyle fırsatlar karşıma çıkmaya başladı. Bazen heyecanlandığım ve alışık olmadığım için bunları iyi değerlendirip değerlendirememe konusunda şüphelerim var. Alışınca daha iyi değerlendirp kaçırmayacağımı sanıyorum. Evrenin bana sunduğu hediyeleri kabul etmeye daha açık olduğumu hissediyorum. Ve bunları kabul ediyorum.

Hatta dün gece gördüğüm rüyalarda bile çok mutluydum. Geziyordum, eğleniyordum. Ve insanlar yine beni mutlu eden şeyler sunuyorlardı bana.

Kendimi daha soğukkanlı hissediyorum. Daha dingin, daha erdemli, daha donanımlı ve daha olgun hissediyorum. Bazı konulardaki durumlardaki olumsuz fikirlerimi kendime saklamak yerine, birazcık da olsa bunu dile getirmeye başladım.

Yarın yeni bir güzel günde görüşmek üzere
Alt 21-02-2012, 06:31 PM   #3 (permalink)
Teğmen

işte geldim burdayım
hava son günlerde mükemmel gidiyor güneş pırıl pırıl insanın içini açıyor. ağaçlarda tomurcuklar patlamış bile.gördüm dallarında
Bu havada dayanamadım kendimi dışarıya attım tabi.bi güzel giyindim süslendim gezdim.sonra kendimi kuaföre attım ve imajımı yeniledim

insanların bana sevgiyle baktıklarını hissediyorum.ve güzel sözleri güzel davranışları sonuna kadar hakettiğimi düşünüyorum. eskiden beklemediğim bir güzel davranışla karşılaşınca utanır ezilir büzülürdüm. artık böyle şeylere kendimi kapatmıyorum ve hakkım olduğunu bilerek kabul ediyorum. şu günlerde herşey tıkırında çok şükür. kendimi hiç olmadığım kadar güzel hissediyorum.

ufak tefek aksilikler de olmadı değil. ama canımı sıkmam için yeterli şeyler değillerdi. daha doğrusu canımı sıkamadılar. bilinçaltım arındığı ve daha esnek düşündüğü için ufak aksiliklere boşver diyip yeni çözüm yolları bulabildiğimi farkettim. Üzerine düşüp yoğunlaştığım ve elde etmek istediğim bazı şeyleri de elde etmeyi başardım. Bazı konularda geçmişteki çabalarımın meyvesini aldım.

Daha nice güzel Günlere. Herkesi öptüm
Alt 21-02-2012, 06:57 PM   #4 (permalink)
Teğmen

Bir_Tutam_CENNET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 86
24 Mesajinıza toplam 43 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Bir_Tutam_CENNET is an unknown quantity at this point

Alıntı:
Eğlenceli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bugünün güzel bir gün olması dileğiyle, Güzel bir güne Merhaba diyorum

Artık erken kalkıyorum ve dinç kalkıyorum çünkü yediğim yiyeceklerin sağlıklı olmasına özen gösteriyorum ki bünye zorlanmasın yorulmasın diye.

Canımı sıkan gereksiz detaylarla ilgili kafamı yormuyorum eskisi gibi, aklıma olumsuz düşünce geldiğinde içimdeki 2. bir ses bana "boşver" diyor ve beni yatıştırıyor

Vaktimi çalan beni oyalayan şeylere gereksiz alışkanlıklarıma artık hayır diyebiliyorum. Israr etmiyorum ve esneklik gösteriyorum

Sevgiyi hakettiğimi düşünüyorum. Sevgiyi dışarıda aramıyorum. başkalarının sevgisini gözümde büyütüp abartmıyorum.

Karşımdaki sevgi gösterdi iyilik yaptı diye kendimi baskı altına alıp manevi yüklerin altına girmek zorunda hissetmiyorum. herkes herkesi aynı ölçüde sevemez. Aynı ölçüde karşılık vermek zorunda hissetmiyorum. Aynı oranda karşılık versem de bunu kendimi borçlu hissettiğim için değil, içimden geliyorsa içimden geldiği için yapmalıyım

Kendimi Allah' a daha yakın hissediyorum ve O'nunla olan yakınlığımı iletişimimi geliştirmeye istek duymaya başladım.

Zihin dinginliğim arttı. Zihnimdeki düşüncelere olan hakimiyetim arttı. Sanki beynimin girişinde bir bekçi var ve içeri girip oyalanmak isteyeni seçiyor ve öyle içeri alıyor.Düşüncelerimi seçerek düşünmeye başladım
Bugünlük benden haberler bu kadar
çokk seindim senn adına ve de çok öznedi nasıl yapabiliyosun tüm bunları biraz anlatabılır mısın ? bu aralarr o kadr doluyum kii böylee bişeye kesinlikle ihtiyacım varr.:(((
Bir_Tutam_CENNET isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-02-2012, 09:38 PM   #5 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
kayıpp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
çokk seindim senn adına ve de çok öznedi nasıl yapabiliyosun tüm bunları biraz anlatabılır mısın ? bu aralarr o kadr doluyum kii böylee bişeye kesinlikle ihtiyacım varr.:(((
teşekkür ederim. fazla birşey yapmıyorum aslında. telkin dinliyorum. sesli meditasyonlardan dinliyorum gece yatarken. bir de gün içinde günlük işlerimde hayatımı kolaylaştırmak için çaba gösteriyorum. kendimi mutlu eden şeylere yöneliyorum. mesela diyelim birşeye canım sıkıldı hemen sevdiğim bir müzik açar dinlerim. hatta müzik eşliğinde dans ederim. başka da birşey gelmiyor aklıma.
Alt 22-02-2012, 10:54 AM   #6 (permalink)
Yüzbaşı

Berilce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,207
808 Mesajinıza toplam 2,263 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Berilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of light

Alıntı:
Eğlenceli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
teşekkür ederim. fazla birşey yapmıyorum aslında. telkin dinliyorum. sesli meditasyonlardan dinliyorum gece yatarken. bir de gün içinde günlük işlerimde hayatımı kolaylaştırmak için çaba gösteriyorum. kendimi mutlu eden şeylere yöneliyorum. mesela diyelim birşeye canım sıkıldı hemen sevdiğim bir müzik açar dinlerim. hatta müzik eşliğinde dans ederim. başka da birşey gelmiyor aklıma.
Avatar resminize bayıldım, çok güzel.
Berilce isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2012, 07:03 PM   #7 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
Berilce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Avatar resminize bayıldım, çok güzel.
teşekkür ederim. sizinki de çok güzel. yatıştırıcı ve sakinlik verici
Alt 22-02-2012, 07:12 PM   #8 (permalink)
Teğmen

Bugün yazıcak pek birşey bulamıyorum.
farklı birşey yapmadığım ve yeni birşeye adım atmadığım alelade bir gündü.
Ama hala iyi ne neşeli ruh halim devam ediyor. Gün içinde zaman zaman geçmişimdeki güzel anılar birden aklıma geliveriyor. Gülümsememe yol açıyorlar
Mesela okul hayatımla ilgili eskiden aklıma hep kötü olaylarım ve anılarım gelirdi. Ama bugünlerde zamanında farkına varamadığım bana karşı yapılan iyi davranışlar, başarılarım ve söylenmiş olan iltifatlar geliveriyor aklıma. Diyorum ki aslında o kadar da kötü geçmemiş herşey. Tamamen kötüye odaklandığım için öyleymiş.
Her geçen gün kendimi geçmişimle ilgili biraz daha barışık hissediyorum
insanları da oldukları gibi kabul etmeye başladım. Onların bana uymayan tarzda hareketlerini davranışlarını kafama takmıyorum, ve bu şeyler onlardan soğumama sebep olamıyor artık. Eskiden hoşuma gitmeyen birşey göreyim hemen soğurdum bu da insan ilişkileri açısından olumsuzluklar yaratıyordu. Şimdi daha iyiyim çok şükür
Alt 23-02-2012, 12:35 PM   #9 (permalink)
Teğmen

işte yeni bir gün daha

Bakalım bugün bana ne gibi güzellikler getirecek . Sabah biraz yorgun kalkmıştım. Nezle olmuşum. ama bu yorgunluğa kendimi odaklamadığım için şimdi kendimi canlı neşeli hissediyorum. yorgunum yorgunum deseydim böyle olmayacaktı çünkü.
Onun yerine hayatımda şükran duymam gereken şeyleri aklıma getirdim. Havanın güzelliği, yaşadığım evin rahatlığı, sağlığım gibi konular.

Dün mp3 çalarlarımdan birisi bozuldu. hem de en gözdem olanı. mp3 dışında video ve resim de gösterebiliyordu ama buna dahi ciddi şekilde sıkılmıyorum. aynı şeyleri bilgisayar da yapıyor nasıl olsa dedim içimden. iyiki başka mp3 çalarım da varmış o da aynı işi görür diye düşündüm. Tıkanıp kalmadım yani. napıyım her aksiliğe kafayı takarsak olmaz yani dimi ?

Kendimde yeni birşey daha farkettim. Gün içinde herşeyi gereğinden uzun süre kafaya takan, mevcut sorunlardan ve sonradan çıkabilecek yeni sorunlardan korkan birisiydim. ama şimdi içimdeki 2. bir ses bana "korkma, bugüne kadar her korktuğun başına geldi mi sanki ?" diyor ve beni teselli ediyor. Sanki yanımda bir dostum varmış gibi. korkum orada sönüyor.
Bir de olumsuzlukların üstüne sünger çekip hayatıma kaldığım yerden devam etme süresi yani toparlanma sürem kısaldı. Üzülmemek bir insan için mümkün değil. tabi ki üzülüyorum. ama bu durumun süresi oldukça kısaldı. "hayat devam ediyor" diyip önüme daha kısa sürede bakabiliyorum. Veya varsa yeni seçenekleri görmeye çalışıyorum.

Bir sonraki günde görüşmek dileğiyle
Alt 25-02-2012, 09:25 AM   #10 (permalink)
Teğmen

Tekrardan Günaydın. Yeni bir güne

Bugün bazı gereksiz alışkanlıklarımı 2 haftadır gündür arkamda bıraktığımı farkettim. Eskiden canım sıkıldıkça oyalanacak birşey bulamadıkça sürekli yiyecek birşeyler atıştırırdım. Aç veya tok olduğumun önemi yoktu.Tabi ki fazla kilolar olarak da bedelini öderdim.
Ama son 2 haftadır dikkatimi çekti. yemek yerken doymuşsam , tabakta ne kadar artarsa artsın yemeği bırakabiliyorum. Yani tabaktaki miktar bana onu bitirmem için psikolojik baskı yapamıyor. Midemi dinliyorum ve o artık istemiyorsa bırakıyorum. Artık canım sıkıldıkça aklıma her geleni de atıştırmıyorum. Midemde boş yer varsa bunu yapıyorum ama abartmadan. Yani yarı aç yarı tok kalıcak şekilde. Tıkabasa doldurmuyorum kendimi Bunun sonucunda da kilo vermeye başlamışım. insanlar da farkediyor inceldiğimi
Ayrıca yediğim şeyler konusunda daha seçici olduğumu farkettim. Eskisi kadar abur cubur, hamurişi ve şekerli şeylere düşkünlüğüm kalmadı. Sebze ve tavuk yemeğe başladım ağırlıklı olarak. Bir de daha fazla su içmeye özen göstermeye başladım. Eskisi gibi kronik sindirim problemleri de çekmiyorum

Bookmarks