Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Planlı Değişim Günlüğüm

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Planlı Değişim Günlüğüm Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Planladığım değişim programımın ilk gününden itibaren 63 günlük telkin dinleme programımı ve daha uzun sürecek olan kişisel gelişim programımı bu günlükte toplamayı düşünüyorum. Bu gün ilk günüm diyebilirim.Telkinler için ilk günüm değil tabi ki ama Atakan Beyden aldığım telkinleri planlı ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Planlı Değişim Günlüğüm

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 08-01-2012, 08:10 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

maxhealth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,271
189 Mesajinıza toplam 516 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maxhealth is an unknown quantity at this point
Standart Planlı Değişim Günlüğüm

Planladığım değişim programımın ilk gününden itibaren 63 günlük telkin dinleme programımı ve daha uzun sürecek olan kişisel gelişim programımı bu günlükte toplamayı düşünüyorum.
Bu gün ilk günüm diyebilirim.Telkinler için ilk günüm değil tabi ki ama
Atakan Beyden aldığım telkinleri planlı bir şekilde dinlemeye başlamamın ilk günü.Ücretsiz telkinleri daha önceden dinleyip bırakmıştım.Dinlediğim zamanlarda çok güzel etkilerini görmüştüm ama telkinler tam anlamıyla davranışlarıma yerleşmeden bırakıp tekrar dinleyemediğim için etkilerini zamanla kaybettim.Şimdi farklı bir planla dinlemeye başladım.
Kendi kendine telkin ve hipnoz kitabında bahsedilen çalışmalarda ilk olarak kişi korkularıyla ilgili telkinlerden faydalanmalı deniliyordu.Benimde aklıma uygun olduğu için ilk dinlemeye başladığım telkinler kaygılar, fobiler ve depresif düşüncelerim üzerine oluyor.
21 gün boyunca bu gün ilk günü olan ilk listemi Depresyon, Panik atak, Sürekli pozitif hayat, Mutluluk ve Pozitif düşün telkinlerinden oluşan listemi dinliyorum.Listem kalabalık ama hepsine ihtiyacım olmasa dinlemezdim.Benim için hayatımdaki En önemli konular
sanırım bu fobiler.Bunların etkisini görünce kişisel gelişim ve özgüven
gibi konular çok daha kolay diye düşünüyorum.Kendi deneyim ve yorumlarıma dayanarak.Umarım hayırlı olur.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 08-01-2012, 08:55 PM   #2 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 700
405 Mesajinıza toplam 1,139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
juger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura about
Standart Cevap: Planlı Değişim Günlüğüm

Çok güzel. Zaten bir iş yapılıyor ise bu mutlaka planlı olmalıdır. Peki telkinleri 21 gün dinledikten sonra 1 hafta kadar ara vermeyi düşünüyor musun?
juger isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-01-2012, 09:49 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

189 Mesajinıza toplam 516 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Aslın da bir haftadan çok daha uzun bir ara düşünüyorum.21 gün sonra özgüvenle ilgili listeyi dinlemeyi düşünüyorum.Daha sonra da Kişisel gelişimle ilgili listeyi dinlemeyi düşünüyorum.Ara vermeden listeleri dinleyeceğim sanırım.1 hafta ara vermek gerekiyor ama ben o telkinleri tekrar dinlemeyeceğim için 1 hafta
ara vermeme gerek olmuyor.
Alt 08-01-2012, 10:02 PM   #4 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 700
405 Mesajinıza toplam 1,139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
juger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura about

Bence her halükarda ara vermeye gerek vardır. Çünkü dinlediğin telkinler kadar, telkinlerin bilinçaltında yer etmesi, düzene girmesi de çok önemli. Yine de sen bilirsin tabii, ama bir daha düşünmen iyi olur
juger isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-01-2012, 10:26 PM   #5 (permalink)
Teğmen

güven87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 540
107 Mesajinıza toplam 281 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
güven87 is an unknown quantity at this point

63 günlük serüvenin etkilerini gün be gün burada paylaşmanızı bekliyoruz
Bol şans ve kolaylıklar diliyorum
Alt 08-01-2012, 10:28 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

Telkinlerle daha doğrusu hayatimdegisti.com adresiyle ilk olarak 2008 yılını yaz mevsimin de tanıştım.Telkin ve hipnozla bir çok psikolojik ve psikosomatik rahatsızlığın tedavi edilebileceğini okuduğum kitaplardan ve netteki
yazılardan biliyordum.Nette kendime telkin olarak dinletebileceğim ses kayıtları arıyordum.Kendimi derin bir gevşeme
durumuna sokarak sesli telkinleri dinleyerek özgüven eksikliğimin üstesinden gelebileceğimi biliyordum.Hayatimdeğişti sitesiyle tanıştığım da biraz sabırsız olduğumdan siteyi incelemeden telkinleri indirip
karma karışık ve düzensiz dinliyordum.Klasik ve new age versiyonlarını özellikle.Tabi ne kadar etkili olduklarını
bilmiyordum.Daha sonraları siteyi yakından takip edip nasıl kullanıldığını öğrendiğimde düzenli dinlemeye başladım.
Gece yatarkan dinlediğim gibi gündüzleri kitap okurken ve ders çalışırken dinliyordum.Tam da bu düzenli dinlediğim
zamanlarda telkin içeriklerini bilmiyorken bir telefon konuşmam da (kendimi suçlu hissetmekte üstüme yoktur:) karşımda ki kişi yaptığı bir hatadan bahsediyordu.Ben de ona ne olmuş yani hata yaptıysan.Hata yapmasaydık insan olmazdık dedim ve o ana kadar böyle bir düşüncem olduğun dan haberim yoktu.Bunu söylerken bütün kalbimle inanıyordum.Bu sözün suçluluk duyguları telkininin içinde geçtiğini görene kadar telkinlerin düşüncelerimi
daha doğrusu inançlarımı bu kadar etkileyebileceklerini bilmiyordum.Tabi daha başka bir çok etkisi oldu.Artık olduğum gibi değil olmak istediğim gibi olmaya ve öyle davranmaya başlamıştım.Tabi telkinleri dinlemeyi bırakınca
etkilerini kaybettim.Neden dinlemeyi bıraktığım konusunda son zamanlar da bir fikrim oluştu.
Ben gerçektende değişmeyi istemiyordum.Her ne kadar halimden memnun olmasam da sanırım çekirdek inancım
değişmeyi bu bütün anlamalarda reddetmekti.Sadece biri bu olsa gerek.Daha sonra geçen seneye kadar.Hiçbir fikrim yoktu.Telkinleri dinlemek için kendi kendime bahaneler buluyordum.
Şimdi değişmeyi çok ama çok istiyorum.Bütün gücümü kullanmaktan çekinmeyeceğim.Eninde sonunda ne olursa olsun başarıya ulaşacağıma inanıyorum.Kişisel değişim yolculuğum da istediğim noktaya geleceğime inanıyorum.
Bunun böyle olduğuna inanmasam dinlemeye de gerek duymazdım.İnanmak herşeyden önce gelir.
Alt 08-01-2012, 10:34 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
che1987 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
63 günlük serüvenin etkilerini gün be gün burada paylaşmanızı bekliyoruz
Bol şans ve kolaylıklar diliyorum
Teşekkür ederim umarım sitedeki herkes istediği sonucu elde eder.
Aslında 63 günlük yolculuktan daha ziyade devamını merak ediyorum.
Çünkü etkilerini ve sonuçlarını o zaman öğreneceğim.
Şu anda balık tutmayı öğrendiğimi söyleyebilirim.Balık avına 63 gün sonra çıkmayı planlıyorum.
Alt 09-01-2012, 12:52 PM   #8 (permalink)
Üsteğmen

Dİnlediğim liste zaman açısından uzun.Ama telkinler neredeyse birbirleriyle benzer konularda ve etkileri birbirlerini destekler nitelikte olduğu için kısa zamanda etkilerini görmeye başladım diyebilirim.Cuma günü akşam dinlemeye başladığım panik atak telkininin tekrar sayısı yeni oluşturduğum listede 52 dakikada 8:27 dakikalık kısa bir süre tekrar ediyordu.DÜn gece listeme bir panik atak telkini daha ekledim.Bu gün dalgalanmalar yaşıyorum diyebilirim.Ani ataklar geliyor eskisi gibi ama şimdi geldiği gibi gidiyor.Eskiden olsa kontrolümü çok kolay kaybederdim.Bu gün banka da gişe işlemeleri sıramı beklerken yine bir panik atak durumu yaşadım.Sıra bana yaklaştıkça idamını bekleyen mahkum gibi endişelenmeye başladım.Normalde sırayı falan bekleyemem çıkmak zorunda kalırdım.Ama kısa bir süre sonra tam sıra geldiğinde tekrar kontrolümü elime aldım endişelerim kayboldu.O sırada önemli ve beni tedirgin eden bir mesaj bekliyordum.Hem sıram hem de mesaj aynı anda geldi.Özgüvenle ilgili tek dinlediğim telkin depresyon telkininin içinde geçiyor.Ama gişede işlemimi yaparken bir yandan mesajımı okuyordum.Biraz önce ecel terleri döken insan bir anda gitmiş yerine kendine güvenen gayet soğukkanlı bir gelmiş gibiydi.Telkinlerin bu kadar kısa sürede dalgalanmalar yaşatacağını beklemiyordum.Sabah uyandığımdan beri bu şekilde dalgalanmalar yaşıyorum.Başarının yakın, düşündüğümden çok çok daha yakın olduğunu hissediyorum.
Alt 09-01-2012, 05:33 PM   #9 (permalink)
Üsteğmen

Anthony Robbins'de alıntı
''Bazen bazı şeyleri başarmak için çok büyük inanç ve tutumlara sahip olmak gerekli değildir. Bazen insanlar göz kamaştıran sonuçlar üretirler; onlar işin zor ya da imkansız olduğunu bilmediklerinden başarılı olurlar. Bazen kısıtlayıcı bir inanca sahip olmamak bile yeterlidir. Örneğin matematik dersinde uyuyup kalan bir öğrenci hikayesi vardır. Öğrenci zil çalınca uyandı ve tahtada gördüğü iki problemi defterine geçirdi. O, bunların gece yapılması gereken ev ödevi olduğunu sandı. Eve gitti ve bütün gün problemleri çözmeye çalıştı. Problemleri çözemedi; fakat bütün hafta boyunca çalışmasını sürdürdü. Sonunda problemlerden birini çözdü ve sınıfa getirdi. Öğretmen şaşırıp kaldı. Bu problemi öğretmen, çözülemeyeceğini kabul ederek tahtaya yazmıştı. Öğrenci bu durumu bilseydi, muhtemelen o problemi çözemezdi. O kendi kendisine çözümün mümkün olmadığını söylemediği için, çözebileceğini düşündü ve sonunda çözümün bir yolunu buldu.
'' Sınırsız Güç.
Alt 09-01-2012, 05:39 PM   #10 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 1,705
865 Mesajinıza toplam 2,145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azraist_24 is on a distinguished road

Senin adina inanilmaz sevindim arkadasim

Harika bir yolculuk geciriyorsun...

Yalniz nacizane fikrimi paylasmak isterim `` Depresyon` telkinini fazla dinlemek icerisinde olumsuz `depresyon`` kelimesinin geciyor olmasindan dolayi cok onerilmiyor ,onun yerine ``Kendine Guven` i dinlemeni oneririm, zaten her telkinin icerisinde de soylemis oldugun gibi ``mUtluluk`` telkini mevcut

Iyi dinlemeler canim...
azraist_24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks