Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Ece'nin yeni hayatı:)

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Ece'nin yeni hayatı:) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Artık yasadıgım her degisimi farklı baslıklar altına yazmaktan sıkıldıgım icin günlük açmaya karar verdim .. Ben söylenildigi gibi ego güclendirici ve suçluluk telkinleriyle baslamıstım. Telkinlere baslamadan önce gerçekten tam bir depresyon havasındaydım. Bundan cevremdekiler de etkileniyordu. Arkadaslarım bana yardım etmeye ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Ece'nin yeni hayatı:)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28-05-2011, 07:38 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 113
73 Mesajinıza toplam 174 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ecot640 is an unknown quantity at this point
Standart Ece'nin yeni hayatı:)

Artık yasadıgım her degisimi farklı baslıklar altına yazmaktan sıkıldıgım icin günlük açmaya karar verdim ..
Ben söylenildigi gibi ego güclendirici ve suçluluk telkinleriyle baslamıstım. Telkinlere baslamadan önce gerçekten tam bir depresyon havasındaydım. Bundan cevremdekiler de etkileniyordu. Arkadaslarım bana yardım etmeye calısıyorlardı bitaraftan da tepkililerdi. Aslında hayatım gayet iyiydi yalnızca bakış açım acayip yanlıştı bu yüzden en ufak şeyleri cok büyütüyordum . Şimdi düsünüyorum da tamamen zaman kaybı . Kendimi övmek gibi olacak ama gerçekten cok sanslı biriyimdir, hayatımda öyle sürekli kafama takacak bi problemim yok ve fiziksel özellikler bakımından da cok sanslıyım. Mutlu olmamdaki tek engel benim bakış açımdı. Telkinler sayesinde herşeyin simdiki oldugundan da cok iyi olacagını bildigimi fark ettim.
Her gecen gün daha da iyi hissediyordum, daha mutluydum daha sevgi doluydum .Önceki mesajlarımdan da anlasılacagı üzere kiloma asırı takmıstım cünkü mesleki olarak hedeflerim var.Telkinlerden 2-3 gün önce diyete baslamıstım. 3.5 hafta oldu diyete baslayalı hala tam gaz devam ediyorum.
Yaptıgım diyet lahana corbası diyeti ve 6 günde 5-6 kilo gibi hedefi olan bir diyet :) Ben tabii o kadar veremiyorum cok fazla kilom olmadıgından ama yine de sonuç mükemmel. Üstüne bir de kilo verme ve kendine güven telkinini ekledim , ayrıca krom vitamini hapı alıyorum ki yaglar daha kolay yansın, bir de sabah ve aksam elma sirkeli su içiyorum. Kısacası yapmadıgım sey yok zaten cok hareketli bir yapım var. Kaç kilo verdigimi bilmiyorum ama görünüş olarak epey fark var. Bir de diyet listesinde istedigin kadar sebze meyve yiyebilecegimiz yazıyor ama ben yine de mümkün oldugunca az sey yemeye calısıyorum gün içerisinde ki boşuna kalori alımı olmasın .

Bunların dısında annemin uzun süredir alamadıgı bir para vardı, o paranın gelecegini düsündüm sürekli ve geldi :) Hersey istedigim gibi gidiyor. Bugun sabah kalkar kalkmaz oturdum 6 saat ders calıstım ve 6 saat derken de abartmıyorum . Hem de kimya calıstım. Artık herseyi kontrolüm altına almaya basladım bu cok hosuma gidiyor. Bir de şu gelen para sayesinde 2 yıl ardından antalyaya gidebilecegiz o kadar mutluyum ki . Annemle kafamızı dinlemeye cok ihtiyacımız vardı .. Bu yasadıklarımın cogunu ( kilo verme dısındakileri ) tamamen telkinlere borcluyum iyi ki varsınız . Umarım kilo verme telkini sayesinde daha da güzel olur herşey

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

ecot640 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-05-2011, 07:49 PM   #2 (permalink)
Yüzbaşı

house - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 192
502 Mesajinıza toplam 1,995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
house is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the rough
Standart Cevap: Ece'nin yeni hayatı:)

wowwwwwwwwww! imrenilecek bir hikayen var, çok mutlu oldum senin adına :)))) günlüğün hayırlı olsun. Ama sen çoktan farkındalığını geliştirmiş ve güzel bir yola girmişsin zaten, başarıların daim olur umarım sevgiler dilerim
house isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-05-2011, 08:03 PM   #3 (permalink)
Teğmen

73 Mesajinıza toplam 174 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Çok tesekkür ederim açıkcası durumum daha kötüye gitmeden farkına varıp da düzeltebilmem beni cok mutlu ediyor yanlıslıkla da olsa iyi ki bulmusum bu siteyi :))
Alt 01-06-2011, 05:59 PM   #4 (permalink)
Teğmen

3-4 gündür yazamıyordum sınav haftam cünkü her gün en az 3er saat calısıyorum ama cok sükür derslerimi toparladım :) Pek kisi bu günlüğü takip etmese de yazmaya devam etmek istiyorum.
Herkes o kadar çok bahsedince ben de gidip ' the secret ' kitabını aldım ve okumaya basladım . Gerçekten cok güzel bir kitap. Daha dogrusu benim icin kitaptan cok dilek dileme rehberi gibi birşey :) Her sayfasında cok ise yarayan bilgiler var. Meger gün içerisinde düsüncelerimizle ne kadar cok hata yapıyormusuz.
Bugun de sinir bozucu 1-2 sey yasamama ragmen hiç moralimi bozmadım hep olumlu düsündüm. Kitapta cekim yasasıyla kilomuzu da kontrol edebilecegimiz yazıyordu ( tabi ki en ilgimi ceken kısım bu oldu :D ) Aslında bütün herşeyin şu an yaşandıgı , yani geçmiş ve gelecegin de su ana dahil oldugu yazıyordu. Kısacası siz kendinizi zayıf düsünür ve hissederseniz evren bunu algılayacak ve gerçege dönüstürecektir diyor. Bence de bu kesinlikle dogru. Sizin en iyi hissettiginiz kilo mükemmel kilodur ve siz kesin rakam verdiginizde bu gerçeklesecektir diyor. Ben de her gece uyumadan önce imgeleme yapıyorum. Kendimi tartının üstünde hayal ediyorum ve tartıya bakıyorum. Tartının üzerinde 45.00 kg yazıyor . Hep bunu hayal ediyorum. Gün içerisinde sürekli ' ben 45 kiloyum inceciğim cok zayıfım ' diyorum. İşe yarayacak gibi :)
Acaba bu siteye üye olanlardan cekim yasasının yardımıyla kilo verenler de var mı ? Yoksa da ilk ben olurum umarım :)
Alt 01-06-2011, 11:09 PM   #5 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Öncelikle günlüğün hayırlı olsun, iyi yapmışsın günlük açmakla.

Bence harika gidiyorsun sevgili Ece :))

Az zamanda büyük iş başardın. O kadar kötü bir ruh halinde olmadığın için de o ruh halinden kısa sürede kurtuldun. Gelişim serüvenini izlemek keyifli. Sen mutluluk kapılarının anahtarını bulmuşsun. Şimdi sıra bu anahtarı istediğin kapıları açmak için kullanmak. İnançla yürekten isteyerek devam ettiğin sürece engelleri aşacaksın.

"Secret" kitabı bu tür kitaplar arasında okuduğum ilk kitaptır. Belgeselini de izlemeni tavsiye ederim. "Secret" i 2006 yılında okumuştum. Daha sonraki zamanlarda benzer konulu kitaplar okumaya devam ettim ve okuduğum her yeni kitaptan yeni tatlar aldım. Elimde bir kaç kitap daha var bu ara vakit buldukça okuyorum. Belgeseli ise daha geçen hafta izleme fırsatı buldum. O belgesel kitabından daha etkileyici geldi bana.

Şimdilik kendine iyi bak canım bu günlükte senin daha çoook güzel hikayelerini okuruz inşallah.

NOT: Şu lahana diyetiyle ilgili endişelerim var. :)) çok da sağlıklı bir diyetmiş gibi görünmedi bana ortalama 1 ayda 4 kilo vermek idealdir. :)) Yediklerine dikkat ederken lütfen sağlığına da dikkat et :))

Bol sağlıklı, neşeli, eğlenceli ve gelişim dolu günler...

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-06-2011, 10:40 PM   #6 (permalink)
Teğmen

Tesekkürler sizlerin de destegini almak cok güzel :)
Ben yeni şeylere cok cabuk adapte olabilen biriyim. Özellikle böyle gizemli konulara da meraklı oldugumdan secret kitabı cok isime yaradı. Bende cok büyük bir heyecan yarattı.. İstedigim herseyi sadece düsünerek ve inanarak elde edebilmek gerçekten cok güzel ve hafiften hissediyorum sanki birşeylerin degistigini :)
Hepsini de bu siteye borcluyum o kadar mutluluk verici ki..
Belgeseli de izleyecegim eminim cok daha faydalı olur benim için. Günlüğe de yeni şeyler oldukca yazmaya calısacagım

Diyet konusunda endiselenmene gerek yok canım :) Sonucta kendimi iyi hissediyorum ve proteinimi de karbonhidratımı da vitaminimi de alıyorum gün içerisinde. Cünkü et de meyve de sebze de yiyebiliyorsun. Tabii ki fazla kilo veriliyor orası biraz saglıksız ama daha cok genc oldugum icin pek sorun teskil edilecegini sanmıyorum :)
Tesekkürler tekrar beni ve saglıgımı düsündügün için :)
Alt 10-06-2011, 04:17 PM   #7 (permalink)
Teğmen

Günlüğüm günlükten çıktı biraz :) Her gün düzenli olarak yazamıyorum ne yazık ki .. Ancak tatile girdigimiz için cok daha sık yazabilecegimi düşünüyorum.
Sınavlarım bitti ve şu son hafta o kadar yorulmuşum ki. Ama degdi notlarımı epey yükselttim :) Bunların dışında sürekli dışarı çıkıyorum artık. Geçen gün arkadaşlarımla okulumuzun festivaline gittik , uzun zamandır ilk defa biyere gittiğimde sıkılmadım hadi gidelim diye tutturmadım. Aksine kalalım diye sürekli ısrar ettim :) İçimde bir yaşam enerjisi var artık bunu fark ettim. Dün annemle alışverişe çıkmıştık. 1-2 ay öncesine kadar alışverişteyken kendi kendime sürekli " ben bunları satın alsam ne olacak ki , neden alayım ben bunları haketmiyorum bunlara gerek yok " diyordum kendime. Ancak dün içimde inanılmaz bir enerji vardı. Her yeri dolaşmak istedim, annem " ece sana şunu alayım mı" dediğinde hayır cevabını vermedim aksine heyecanla ,olur çok sevinirim dedim. Bu değişim beni cok mutlu etti.
Geçenlerde sitede bir yazı vardı. Bir üye kendi yaptıgı dilek kutusundan bahsediyordu. Ben de cok özendim kendime bir dilek kutusu yaptım. Hayatımda en çok istedigim 4 şeyi kücük birer kagıda yazdım ve cok sevdigim bir kutuya attım. Uzun vadede bile olsa gerçekleşeceklerinden eminim :)
Lucid rüyayla ilgili yazılara bakıyordum. Biri zayıflamaya olan etkisinden bahsetmiş ( tam da benim istedigim türden birşey :D) . "Eger lucid yapabiliyorsanız rüyanızda kendi bedeninizi istediginiz şekilde yaratın. O bedene sahip olmanız en fazla 2 haftanızı alıyor cok hızlı kilo veriyorsunuz" diyordu . Ben de lucid yapmaya çalışıyorum umarım yapabilirim ..
Alt 13-06-2011, 09:56 PM   #8 (permalink)
Teğmen

Tam sınavlarım bitti rahatladım derken 1 sınav daha çıktı karşıma.. Yarına yetiştirmem gereken cok karmaşık bir ödevim de vardı. Bugun hem sınava calıs hem ödevi bitir derken öyle yoruldum ki. Daha şimdi işlerimi bitirebildim sabahın 8.30undan beri calısıyorum. Sırtım agrıdan öldü resmen masa başında otura otura. Ama olsun yarın bitiyor..
Moralimi bozan bir diger olay ise cografya hocası notumu bekledigimden cok daha az vermiş. yarın gidip konuşacagım gerile gerile bir hal oldum . Tam okul bitti artık gitmiyorum oh rahatım demişken bir ton iş cıktı basıma. Daha fazla okula da gitmek istemiyorum.Neyse yarın bitiyor sükürler olsun ki.. Son hafta sınavlara calısmaktan secret kitabından 1 sayfa bile okuyamadım.Kendime vakit de ayıramadım ama olsun ileriki haftalarda rahatlıgımın ve okulsuzlugumun degerini daha iyi anlayabilecegim :)
Sitede afformasyonla ilgili bir metin okudum. Kendime sordum ' ece sen neden ve nasıl bu kadar zayıf olabiliyorsun ' diye. Beynimden cevap geldi anında ' cünkü sen ne kadar yersen o kadar zayıflıyorsun, metabolizman cok hızlı ' diye :) Ben de şaşırmadım aslında cünkü o kadar cok telkin veriyorum ki kendime gün içerisinde, biliyordum boyle güzel etki edecegini :D
Bazen sasırdıgım da oluyor mesela nasıl becerdiysem öyle bir sokmuşum ki kafama zayıfım diye, sabah uyanır uyanmaz daha trans halindeyken otomatik olarak bagırıveriyorum ben zayıfım zayıflıyorum diye :D Kendime oha diyorum tabi o zamanlar gerçi dedigim gibi alıştım artık .
Bugun lucid dreaming mp3ünü de indirdim cok heyecanlıyım ne zamandır yapmak istiyordum arada bir alıştırma da yapıyorum zaten umarım işe yarar :) Yapabilirsem öyle cok işime yarayacak ki..Neyse cok yazdım ben herkese sevgiler iyi akşamlaar :)
Alt 14-06-2011, 03:05 PM   #9 (permalink)
Teğmen

Herkese merhaba öncelikle :)
Bugun okula son defa gittim ödevimi teslim ettim, sınavımı oldum geldim. Daha okul psikolojisini atlatabilmiş degilim ama :D
Cografya hocasıyla da konustum ama notumu yukseltecek gibi görünmüyor.. Ona biraz moralim bozuldu onun dısında her sey gayet güzeldi bugun.
Bir de bugun beni birşey daha cok mutlu etti.. Benden yarım cm civarı uzun olan bir arkadaşım var. Kendisini 1 haftadır görmüyordum. Bugun yanyana gelince fark ettim boyum uzamış :) Geçmişim kendisini öyle mutlu oldum ki . onu geçtigime göre 1.69 civarıyım. Hedefim 1.80 zaten önümde daha epey zaman var olur o da. Zaten şu lucidi bi becerebilsem boyumu da 3-4 ay içerisinde zıplatıcam da yapamıyorum işte :)
Ve de daha demin bir şey daha fark ettim ki benim yardıma ihtiyacım var ama salak gibi kimseye birşey sormuyorum. Gerçi günlüğü görüntüleyenler de öyle pek yorum yazmıyor ama olsun ben yine de yardım isteyeyim.
Şöyle ki bana birşeyleri eksik yapıyormuşum gibi geliyor. Yani her gece uyumadan önce imgeleme yapıyorum mesela , gün içerisinde olumlamalar da yapıyorum ama içim hiç rahat degil. Belki de ihtiyacım olan tartıyı bir türlü alamadıgımdandır. Tartıdaki eksilmeyi gün be gün görebilsem icim rahat edecek belki de. Bilmiyorum açıkcası bu yuzden yardımınızı istiyorum. Sizce dileklerimi gerçekleştirmek icin gereken herseyi yapıyor muyum ? Ya da içimi rahatlatmak icin neler yapabilirim?
Alt 14-06-2011, 03:11 PM   #10 (permalink)
Yüzbaşı

prenses1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,968
651 Mesajinıza toplam 3,085 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
prenses1 has a spectacular aura aboutprenses1 has a spectacular aura aboutprenses1 has a spectacular aura about

günlüğün hayırlı olsun.bence imgelemeni yap.ama imgeleme yaparken 5 duyunuda kat.ondan sonra gerçekleşeceğinden endişe duyma.duyarsan gerçekleşmesin.sonrada dileğini beklemeye değil yaşamaya devam et.hiç ummadığın zaman o kapını çalacaktır.sevgiyle ve ışıkla kal

Bookmarks