Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Değişim Günlükleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/)
-   -   NURBANU'NUN DEĞİŞİM GÜNLÜĞÜ... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/uyelerin-degisim-gunlukleri/618610-nurbanunun-degisim-gunlugu.html)

DiL_RU_BA 14-08-2011 02:25 AM

Cevap: NURBANU'NUN DEĞİŞİM GÜNLÜĞÜ...

Alıntı:

nurbanu25 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 804561)
ayrıca bugün yeni rütbem olan üsteğmenliğe geçtim. çok mutluyum.teşekkürler...956kkrzm67smil56

tebrik ediyorum nurbanu darısı başıma darısı başıma :P :) aman ben er olsam ne olur teğmen olsam ne olur :D

nurbanu25 14-08-2011 02:30 AM

teşekkürler sevgili neclacım.evet darısı başına.öyle deme seni de birgün üsteğmen rütbesinde görmek dileğiyle.sevgiler...actionsmile

DiL_RU_BA 14-08-2011 02:33 AM

Alıntı:

nurbanu25 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 804609)
19.gün.yok.yine huzursuz yine mutsuz ben.ne beyinmiş kardeşim.o iki günde etki edenleri öyle kıskanıyorum ki.güne güzel olumlamalarla başlıyorum.gülerek uyanmaya çalışıyorum.ama sanki herşey beni üzmeye,sinirlendirmeye şartlandırmış.nedir bu değersizlik hissi anlamıyorum ki...! pfff çok sıkkınım. Allah selamet versin............

AAAA nurbanu çok ayıp acı biberim nerde benim getirin çabuk :)) bikere o güzel kafayıda beyinide veren Rabbime şükürler olsun. Rabbim en güzelinden vermiş bizlere çok şükür. o iki günde etki edenlerde sonra dalgalanmalar yaşıyor sonra balon gibi sönebiliyor misal ben :) ama sonra yavaş yavaş etki ediyor heleki zorlamadan yaparsak. bak serdar abinin sözlerini yabana atma nurbanucum ben bile etki gördüysem bu muhteşem kafamla :D olumsuz cümle kurmamaya çalışıyorumda :))) sen hem inançlı hem metanetli birisin öyle hemen herşey değişmez illa zamanda gerekir. bende sabah oyanayarak kalmıyorum ama uzun süre kimseyle konuşmuyorum böylece kalp kırmamış oluyorum buda kendimce yöntem. sonra evin içnde kedi gibi dolanıyorum hele ifatr oldummu kendimi ödüllendiriyorum gün içinde kötü bişey yapmadığım söylemdiğim için harika oluyor (yemek yiyince çok mutlu oluyorumda :)). ne bilim böyle şeyler işte. sevgiyle kal

nurbanu25 14-08-2011 02:55 AM

neclacım,
tabiki biliyorum değişimin çabuk olmayacağını ama insanız ya işte,bazen sabır sınırlarımızı zorluyoruz.çabaladığımız bir şeylerin meyvesini biran önce görmek istiyoruz...
yılların tozları birikmiş bir evi temizlemeye kalktığımızı düşünelim.nerden başlasak,nasıl başlasak diye düşünürüz di mi.temizliğe başladığımız anda da heryer toz-duman olur.ama temizlik bittiğinde tozdan eser kalmaz.işte özlem hanım çekirdek inanç tespitimi yaparlen böyle örneklendirmişti bilinçaltı temizliğini.buna kesinlikle katılıyorum.şuan temizlik aşamasında tüm beynim toz-duman durumda.aşırı sinirlilik,öfke vb.ama geçeceğinden umutluyum çok şükür.Allahıma şükrümü her an sunmaya çalışıyorum...
ayrıca sen de kendine haksızlık etme....uy897

nurbanu25 14-08-2011 05:14 PM

sersem gibiyimmm...ooo67sabah gözümü açmaya çaşılıyorum açamıyorum.üzerimde müthiş bir halsizlik,başımda ağrıyüzümde donuk bir ifade,midemde bulantı.ayakta duramadaım.o yüzden sabahtan beri yatıyorum...şaşkınx
sahurda annemin 20 mglık antidepresanından yuttum.artık o mu yaptı,telkinlerin etkisi mi bilmiyorum...
ben birkaç aya kadar 300 mglık haplar yutardım.ki annemin 20 mglık hapı etki bile etmezdi.annem:herhalde beynin iyileşmeye başladı ki bünyen artık ilaç istemiyo.dedi.bu aslında sevindirici bir durum.vücudumun ilaca tepki vermesi iyileşiyorum anlamına geliyor bence de... f678h
olumlamalarımın 19.telkinlerimin 20 günü.durmak yok iyi olmaya devam......art56art56

DiL_RU_BA 14-08-2011 05:45 PM

Alıntı:

nurbanu25 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 804670)
sersem gibiyimmm...ooo67sabah gözümü açmaya çaşılıyorum açamıyorum.üzerimde müthiş bir halsizlik,başımda ağrıyüzümde donuk bir ifade,midemde bulantı.ayakta duramadaım.o yüzden sabahtan beri yatıyorum...şaşkınx
sahurda annemin 20 mglık antidepresanından yuttum.artık o mu yaptı,telkinlerin etkisi mi bilmiyorum...
ben birkaç aya kadar 300 mglık haplar yutardım.ki annemin 20 mglık hapı etki bile etmezdi.annem:herhalde beynin iyileşmeye başladı ki bünyen artık ilaç istemiyo.dedi.bu aslında sevindirici bir durum.vücudumun ilaca tepki vermesi iyileşiyorum anlamına geliyor bence de... f678h
olumlamalarımın 19.telkinlerimin 20 günü.durmak yok iyi olmaya devam......art56art56

antidepresan kullanma mümkün olduğunca hem zaten iylieşiyormuşsunda buna sevindim. ama haplara alıştırma kendini tammı ;)

davutby 14-08-2011 05:56 PM

aldığın ilaçtandır.tek doz baş ağrısı ve uyuşukluk vermekten başka bir şey yapmaz.gerçi uzun süre kullanılsada .telkin ve olumlamalarınız için gün saymanız üzerinizde baskı kurar diye düşünüyorum.çünkü her yeni gün etki edip etmediği ile ilgili bir beklenti içerisinde olursunuz.

nurbanu25 14-08-2011 10:17 PM

arkadaşlar,
telkin ve olumlamalarda gün saymamın amacı,süreli oldukları için.mesela özlem hanım 10 gün dinle 3 gün ara ver demişti.olumlamada da 21.günü bekliyorum....
bugün çok fenaydım yaa.iftara zorla kalkıp iki yudum bişiler atıştırdım.başağım hiç dinmedi.mide bulantım biraz geçti.halsizlik hala devam ediyo.sık sık idrara çıkıyorum,akşam kabus ta görmüştüm.sanırım telkin ve olumlamaların etkileri görülmeye başladı.ben de bunu bekliyordum zaten.
zahmet olmadan rahmet olmaz...........

cixili 14-08-2011 11:35 PM

merhaba tekrar nurbanu.
site http://www.rumiterapi.com/ . sol taraftaki menuden 'Aşkın Terapi' var ona bakabilirsen, orda dün verdiğim yazı var.
bu arada geçmiş olsun tekrar. Allah yardımcın olsun.

nurbanu25 14-08-2011 11:55 PM

Alıntı:

cixili Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 804698)
merhaba tekrar nurbanu.
site Rumi ve Aşkın Terapileri Gurubu Resmi Web Sitesi . sol taraftaki menuden 'Aşkın Terapi' var ona bakabilirsen, orda dün verdiğim yazı var.
bu arada geçmiş olsun tekrar. Allah yardımcın olsun.

teşekkürler siteyi inceliycem.........

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:05 AM.