Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

hayatım değişmek üzere yardımınıza çok ihtiyacım var! DEHB

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri hayatım değişmek üzere yardımınıza çok ihtiyacım var! DEHB Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız arkadaşlar hikayem bu siteyi bulmamla başladı yaklaşık bir bucuk ay oldu.ilk telkinleri dinlediğimde ve devam ettiğimde gerçekten çok rahat ve 'huzur' u hisseden bir insandım.devam diyorum telkin serüvenime.üstelik şunu da söylemem gerek kilo verme telkinini dinlemeye başladığımın ilk gecesi aniden ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

hayatım değişmek üzere yardımınıza çok ihtiyacım var! DEHB

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29-11-2010, 07:51 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 0
12 Mesajinıza toplam 46 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ormia is an unknown quantity at this point
Standart hayatım değişmek üzere yardımınıza çok ihtiyacım var! DEHB

arkadaşlar hikayem bu siteyi bulmamla başladı yaklaşık bir bucuk ay oldu.ilk telkinleri dinlediğimde ve devam ettiğimde gerçekten çok rahat ve 'huzur' u hisseden bir insandım.devam diyorum telkin serüvenime.üstelik şunu da söylemem gerek kilo verme telkinini dinlemeye başladığımın ilk gecesi aniden boğazm kurumş olarak aşırı su içme isteği içinde uyandm,uzun zamandır çok az su veya sudışında içecekler tüketiyordum.halim beni çok şaşırttı ilk günden.tek dinlediğim telkin bu değil elbet ama en çok beni etkileyen olay bu oldu.ve şunu söylemeliyim bu telkin gerçekten iştah kesiyor ve tok olduğunuzu hissettiyiriyor yemeyi her ne kadar sevseniz de:) DEHB
şöyle ki benim asıl sorunum bu telkinlerin farklı yönde yararını görsem de dikkat eksikliği ve hiperaktivite sorunu.yaşamı tamamen alt üst eden ve aşmanın ilaçsız çok zor olduğu b durum.küçükken ilaç kullanmadım,fakat yeni yeni kullanıyorum benim için mucize gibi ilaç.yetişkin insanlar için bu hastalık gerçekten çok zor bunu farkedip ilaç alıyor olmam da benim için avantaj uzun zaman ilaç almadım ve küçüklüğümde teşhis konulmamıştı.ve kısaca şuraya gelmek istiyorum ilaçsız tedavisi olmayan bu hastalığa ki ilaçlara yeni başladım çok olumlu etki aldım,telkinle destek olabilmek ilaca artı olarak bunu yenmeme destek telkin var mı sitede ya da ücretliler arasında var mı? dikkat eksikliği ve hiperaktivite için desteğinizi ve fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar:) hepinize şimdiden teşekkür ederim:))

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

ormia isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-11-2012, 01:52 AM   #2 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
4 Mesajinıza toplam 5 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
boritta is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: hayatım değişmek üzere yardımınıza çok ihtiyacım var! DEHB

Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğunun belirtileri ve tedavisi konusunda Çocuk ve Ergen Psikiyatri Uzm. Dr. Gökçe Küçükyazıcı'nın makalesini buldum:

Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu, bireyin akademik başarısı, aile hayatı, sosyal ilişkileri ve benlik saygısı üzerine çeşitli olumsuz etkileri olan ve oldukça sık görülen psikiyatrik bir bozukluktur. Dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğunun çocuk ve ergenlerde görülme sıklığı %5-10 , erişkinlikte %4 civarındadır.

Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğunun en sık gözlenen temel belirtileri şunlardır:

- Hareketlilik
- Dikkat eksikliği
- Dürtüsellik

Bozulukta her üç belirti birada görülebileceği gibi, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu (DEHB) özellikle dikkatsizliğin ön planda olduğu ve hiperaktivite ve dürtüselliğin ön planda olduğu alt tipler şeklinde kendisini gösterebilir.

Bir kişide Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu ( DEHB ) varlığından söz edebilmek için, bu belirtilerin 7 yaştan önce başlamış olması, birden fazla ortamda görülüyor olması, sürekli olması ve kişinin günlük yaşamını etkileyecek boyutta olması gerekir.

DİKKAT EKSİKLİĞİ

Dikkat Eksikliği ifadesinden kastedilen aslında dikkatin olmaması değil daha ziyade dikkati belli bir süreyle özellikle zihinsel uğraşı gerektiren ders çalışma, problem çözme veya çocuk için çok da eğlenceli olmayan bir görev esnasında kendisini gösteren bir konsantre olamama durumudur. Dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu olan çocuklar tam tersi eğlenceli, ilgilerini çeken, renkli ve canlı görüntülerin olduğu televizyon ve bilgisayar oyunları karşısında saatlerce sıkılmadan durabilmektedirler.

Dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğuna (DEHB) sahip çocukların dikkatlerinin dış uyaranlarca kolayca çelinebilmesi nedeniyle, sıklıkla bizlerin farketmedikleri ayrıntıları farkedebilir bu nedenle yanlışlıkla fazlaca dikkatli olarak değerlendirilebilirler. Dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu olan öğrencilerin öğretmenleri sıklıkla öğrencinin derste dalgın olduğunu, kendisini dinlemiyormuş göründüğü veya kalemi silgisi veya etrafıyla ilgilendiğinden şikayetçidirler.

Kaynak ve Makale: Çocuk Psikiyatrisi | Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu | Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu - DEHB
boritta isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks