Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Bir Dirilişin Öyküsü

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Bir Dirilişin Öyküsü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Müslüman oldum. :)...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Bir Dirilişin Öyküsü

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 20-09-2010, 12:31 AM   #11 (permalink)
Teğmen

Jdarc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 31
50 Mesajinıza toplam 319 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Jdarc is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Bir Dirilişin Öyküsü

Müslüman oldum.

:)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Jdarc isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-09-2010, 12:42 AM   #12 (permalink)
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute

sen müzikleri telkinleri dinlemiş kendine bir yol aralamışsın..aralanmış yoldan içeri girmişsin..için temizmiş güzelmiş ki arayışında bu siteyi müzikleri bulmuş karşılaşmışsın..burdan anlıyoruz ki arayan buluyor..arayanın karşısına ilahi güç aradığını çıkarıyor hayrı yada şerri..

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-09-2010, 02:36 AM   #13 (permalink)
Teğmen

x-men33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 198
84 Mesajinıza toplam 279 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
x-men33 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
bluegirlx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sen müzikleri telkinleri dinlemiş kendine bir yol aralamışsın..aralanmış yoldan içeri girmişsin..için temizmiş güzelmiş ki arayışında bu siteyi müzikleri bulmuş karşılaşmışsın..burdan anlıyoruz ki arayan buluyor..arayanın karşısına ilahi güç aradığını çıkarıyor hayrı yada şerri..
Çok doğru

[Âl-i İmran Sûresi 139. Ayet]
x-men33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-11-2010, 05:05 PM   #14 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 149
281 Mesajinıza toplam 836 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
_roxie_ will become famous soon enough_roxie_ will become famous soon enough

merhaba :) hikayen ve hızlı değişimin çok sevindirici bizimle paylaşmaya devam et canım =) sevgiler..
_roxie_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-11-2010, 12:43 AM   #15 (permalink)
Teğmen

50 Mesajinıza toplam 319 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Kişiliğimden gayet memnunum ama kendimi çaresiz hissediyorum bugünlerde. Genelde tüm kötü şeyler benim başıma geliyor. Hayatımda ne zaman bir "iyi"m olacak merak ediyorum, doğrusu. Hayatımın bu telkin müziklerini dinlemesi gerek, kendimi geçtim.
Alt 08-12-2010, 09:56 AM   #16 (permalink)
Teğmen

Öncelikle bu günceyi doldurmamın sebebinin müziklerin hiç de işe yaramadığını göstermek değil; yalnızca yaşadıklarımı ve hissettiklerimi insanlarla paylaşmak olduğunu söylemem gerek.
Hayatımın bu hale geleceğini hiç mi hiç tahmin etmemiştim. Son iki hafta içerisinde dörtleme haline gelecek r teşebbüslerim ve gerek sosyal ortamlarda gerek yalnız kaldığımda nefes alma çabalarım beni iyiden iyiye yordu. Ne bir hayalim var ne de hayatta olmak için sebebim. Zaten bu yüzden r girişlerim sözkonusu oldu geçen haftalarda.
Kendimi dipte hissediyorum, dipte. Dünyada ne oluyor, ne bitiyor, hiç umrumda değil.
Erdemlerimi kaybettim, kendi kurallarımı yıktım sırf bu umursamazlığım yüzünden. Hayatıma giren her insanın benim bu hale gelmemde büyük etkisi var.
Esasında bu konuma nasıl geldiğimi, tam olarak içinde bulunduğum durumun koordinatlarını ve döşemesini bilmediğimden buradan nasıl çıkacağımı, hatta buradan bir çıkış yolu olup olmadığını bilmiyorum.
Çok zorlanıyorum, yaşamakta zorlanıyorum. İçim ağrımaya başladı yine.
Eve gelirken taşıtlarda sessiz gözyaşlarım, okulda bir anda boş bakışlarıma eşlik eden gözyaşlarım...
Acımın ne olduğu hakkında fikir sahibi olmamı sağlayan şey dün okulda bir anda ağlamaya başlamışken, "Her şeyi kaybettim" demiş olmam. Bilincim ve bilinçaltımdan o kadar uzağım ki... ya da onlar fazla ulaşılmaz.
Sonuç olarak bu cümle benim için bir ipucu niteliğindeydi.
"Her şeyi kaybettim"
Neyi kaybettim? Bilmiyorum.
Bilmiyorum.

Okuyanlara teşekkür ederim, paylaşmak istiyorum. Çünkü sosyal yaşantımda konuşmak artık çok zor.
Yapamıyorum, içime kapandım.
Kimseyle konuşamıyorum.
Alt 08-12-2010, 02:48 PM   #17 (permalink)
bigokyanus
Guest

Yakınında hiç dostun yok mu? Her şeyiyle dost olan biri bulunmuyor mu?
Dost seni olduğun gibi kabul eder ve seni sen olduğun için sever. Ya da bir ablan , kardeşin yok mu? Onlarla paylaşmayı denesen.
Müslüman oldum demişsin , namaz kılmayı öğrensen ki öğretecek biri yoksa ben sana bir namaz kitabı alıp göndereyim , o da rahatlatır. Senin bir an evvel bir yaşama sevincine ihtiyacın var.
Şunu unutma hiçbir şeyini kaybetmedin , hepimiz zaman zaman kendimizi dipte hissederiz , arada bir dibe vurmak lazım ki daha yükseğe sıçrayabilesin.
Şükredecek çok şeyin var hep kötü odaklı olma , şimdi iyi şeyleri de görmeye başla . Hadi hemen ...
İnan bu yaşadıklarının , ya da geçmiştekilerin hepsi bir ders , hayat güzel ve çok daha güzel olacak.
Alt 08-12-2010, 06:58 PM   #18 (permalink)
Teğmen

Buna inanmak istiyorum, çok teşekkür ederim. Hani bardağın dolu tarafına bakıyorum bakmasına mutlu olmak için, hatta sahip olduklarımı hissetmek için içiyorum bile o suyu.
Ama bugünlerde hiç ama hiç işe yaramıyor. Depresyonda olabilirim belki de. Hiç bu kadar dipte olmamıştım. Aylardır, bir yıla aşkındır tepeye çıkmayı bekliyorum, güneşin doğmasını artık. Ama olmuyor, neden olmuyor, bilmiyorum.

Ama iyi dilekleriniz ve telkinleriniz için teşekkür ederim, çok sağ olun.
Alt 04-01-2012, 02:08 AM   #19 (permalink)
Teğmen

Merhabalar herkese.

Ben açıkçası telkinleri dinlemiyorum, değişimim daha çok kendi bilincimle sağlamaya çalıştığım pozitif düşünce ve elbette burada güzel insanların paylaştığı meditasyon teknikleri ve müziklerinden kaynaklanıyor. Liseden beri astral seyahat yaparım. Fakat korkularım yüzünden arada sıkışır ve kabus gibi geceler yaşardım. Yani hiçbir anlamı olmazdı o deneyimin, yalnızca uykusuz kalırdım. Pozitif hissetmeye başlayalı 2 hafta oldu belki de. Ve bunun etkisini astralde hissettim. Bu kez yine istemeden de olsa çıkmıştım. Önce kızdım, çıktığım için. Korku vardı çünkü. Fakat sonra "yeter yahu" dedim ve yükseldiğimi hayal ettim. Odamda yükselmeye başladım. Bilinçaltımdaki korku öğelerinden çekiniyordum, görürürm diye. E tabi direk aklıma şeytan geldi. Geldi fakat -tamamen ben bunun pozitif enerjimden kaynaklandığını düşünüyorum- siluet olarak. Ve benden kaçıyordu :) Sonra yok oldu. Lobi gibi bir yere gittim. Ünlülerle doluydu. Sırf egomu tatmin etmek için hepsinin beni öpmesini istedim. Sıraya girdiler "
5 yıl sonra ilk kez güzel bir deneyim yaşarken ve ortama uyum sağlamışken, aklıma şu geldi " iyi vakit geçiriyorum ama dönüşü nasıl yapıcam" işte o an uyandım

Burada önemli olan daha çok yüksek enerjimi fark etmiş olmam, pozitif enerji ile bilinçaltımdaki korkuyu bile "korkutmuş" olmamdı :)

Alt 12-03-2012, 12:08 AM   #20 (permalink)
Teğmen

Ego-güven güçlendirici mp3'ünü dinlemeye başladım bugün.

Değişimleri gün be gün yazacağım.

edit: Sinirlenme baş gösterdi şimdilik.

Bookmarks