Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

7tepe'nin Günlüğü

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri 7tepe'nin Günlüğü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Öncelikle herkese Merhabalar; Bu siteye üye olalı yaklaşık iki hafta oldu,bu tür konularla yakından ilgili olduğum için çok sevindim tam benlik bir yer olduğunun farkına vardım ve burayı asla bırakacak gibide değilim. Günlük yazılarından baştan beri haberim oldu fakat açmayı ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

7tepe'nin Günlüğü

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 11-07-2010, 10:20 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 170
166 Mesajinıza toplam 450 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
7tepe will become famous soon enough7tepe will become famous soon enough
Smile 7tepe'nin Günlüğü

Öncelikle herkese Merhabalar;

Bu siteye üye olalı yaklaşık iki hafta oldu,bu tür konularla yakından ilgili olduğum için çok sevindim tam benlik bir yer olduğunun farkına vardım ve burayı asla bırakacak gibide değilim.

Günlük yazılarından baştan beri haberim oldu fakat açmayı düşünmedim,daha doğrusu düşünüyordum fakat daha sonra açarım diyordum,sebebi ise; ben bu siteye üye olmadan önce çekim yasasıyla ilgili yzaılar okudum ve uygulamaya başladım sayesinde hayatımda köklü değişiklikler oldu ve olmayada devam ediyor,işte tam bu yüzden günlük açmayı ertelemek istedim,nasıl CV yazarken daha çok artılarım olsun istersiniz bende o düşünceyle erteledim bunu,şuan için hala gerçekleşmesini beklediğim bir olay daha var ve gerçekleşeceğini biliyorum,gerçekleştiği zaman onuda mutlaka yazarım.

Şimdi hayatımda büyük mucizelere yol açan olaylardan
başlıcam,unuttuğum şeyleride aklıma geldikçe yazarım.

Bu arada bu günlüğü fgceker adına ithaf ediyorumçünkü bu günlüğü yazmama o sebep olmuştur ve aslında çokta iyi oldu;yazmak çekim yasasını harekete geçiren en önemli unsurlardan birisidir.Hayatımdaki bu değişiklikleri yazarak mucizelerin çok kolay elde edilebileceğine kendimizi çok kolay inandırabiliriz böylece mucizeler mucize olmaktan çıkar ve olağan şeyler olmaya başlar yani mucizelerin kolay kolay olamayacağı inancı zayıflar.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

7tepe isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-07-2010, 11:14 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

166 Mesajinıza toplam 450 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Smile Cevap: 7tepe'nin Günlüğü

Hayatımda çektiğim ilk mucizeden bahsetmek istiyorum;

İlk üniversiteye başladığım sene hazırlık sınıfıyla karşılaştım,benim için çok zorlu yıllardı bu yıllar,yeditepe üniversitesinde hazırlık çok zordur,zaten tek hazırlığının zorluğuyla meşhur üniversite burasıdır,iflahını sökerler adamın.Neyse,ben bu okula başladığımda çok zor zamanlar geçirdim,peş peşe kaldım sınıfta derslerim çok kötüydü hiç birşey anlamıyordum,sıkıntı üzerine sıkıntı artık saçlarım beyazlamıştı,depresyonlara giriyordum,okulu bırakmayı bile düşündüm.Tabii bu sırada çekim yasasıyla ilgili bilgimde vardı fakat hiç konsantre olamıyordum,çekim yasasını bir türlü harekete geçiremiyordum,etrafıma baktığımda kendinden emin hayatı kolaylayan ama derslere neredeyse hiç çalışmayan arkadaşlarımın sınavlarda iyi not alıp sınıfı geçmeleri ve benim çok çalışıp ama sıkıntı içinde herşeyi olumsuz düşünerek çalışıp kalmam sinirlerimi bozuyodu va dahada kötülüyordum ama gerçektende kafamdaki olumsuz düşünceleri bir türlü atamıyordum,bu arada bu okulda benim gibi öğrenciler çok ilk başladığımda 20 kişilik sınıfta sadece 1 kişi geçti.Neyse gözlemlerim sonucu,kendi içinde sıkıntı yapan bu yüzden hergünü cehennem gibi geçen herkez sınıfta kalıyordu aynı benim gibi,fakat gayet rahat geçeceğine kendini emin hisseden,hayatı tiye alan arkadaşlarım ise sınıflarını çok rahat geçiyorlardı,bende onlar gibi düşünmeye,kendimi rahatlatmaya çalışsamda bir türlü bunu başaramıyordum,çünkü kendimi o kadar çok olumsuzluk içine almıştımki bir türlü kurtulamıyordum bu düşüncelerden,belki okula ilk başladığım sene pozitif olsaydım herşey daha farklı olabilirdi.Kısacası 3 akademik dönem olan yaz okulunu 6 dönemde bitirdim tabi iki yaz üst üste yaz okuluna kalarak.Benim içim içler acısı birşey.

Her neyse,hazırlığı er geç bitirdim ve üstümdem kocaman bir yük attım,hayat benim için mükemmeldi çok rahatlamıştım çok mutluydum huzurluydum.

Çekim yasasının mucizeleri burada başlıyor.
Çok şükür fakülteye başladım,heycanlıydım tabii ki ,ama çok pozitiftim,herşeye olumlu bakıyordum.Derslere girdik derslerim hiç olmadığı kadar başarılı geçmeye başladı sınavlarımdan 90 - 100 alıyordum,bu benim için gerçek bir mucize tabi sınavlarımız tamemen ingilizce,hazırlıkta ingilizceden çektiğim onca sıkıntıyı burada attım,sınavlarda sorulan bir soruya iki sayfa dolu dolu yazmak gerekiyordu hazırlıkta zar zor yazabildiğim ingilizceyi inanılmaz bir şekilde rahatça yazabiliyordum,arkadaşlarım benim bu halime hiç bir anlam veremediler hepsi çok şaşırdı,bana sorulan ilk soru serkan sen kopyamı çektin oluyordu,bende gönül rahatlığıyla çekmediğimi söylüyordum tabi bazılarını inandıramadım,
Vize sonuçları açılandı bide ne göriyim ortalamam 4 üzerinden 3,83 tabi bu sonuca çok mutlu oldum arkadaşlarımla ortalamamı karşılaştırdım bölüm birincisiyim,havalara uçtum,hocalarım beni odalarına çağırdılar ve dedikleri ilk şey serken mükemmel bir not ortalaman var sen Hukuk bölümünden çift anadal yap,tabi burslu olarak ,herneyse hukuk okumayı ben istemiyorum hiç benlik bir bölüm değil daha çok psikoloji yada mimarlık okumak istiyorum dedim (bu arada ben sözel bölüm öğrencisiyim ve reklamcılık okuyorum fakat yönetmeliğe göre çift anadal okumak isteyen öğrenciler EA dan yada FEN'den bölüm seçme hakkına sahipler okulun senatosunun kararı ile).Daha sonra final sınavları oldu şimdi ağustosun sonlarına doğru çift anadal seçimi yapıcam ayrıca okul derecemide ozaman öğrenicem,vize sınavlarında ortalamada birinciydim şimdi finaller oldu bakalım yine birincimiyim eğer birinciysem kendi okuduğum bölümüde burslu okucam.

Hayatımda herşey yolunda herşey tam istediğim gibi evren bana tüm istediklerimi veriyor,bundan çok mutluyum...Teşekkürler çekim yasası

Olağan mucizelerimi yazmaya devam edicem. Sevgilerle...
Alt 11-07-2010, 11:18 PM   #3 (permalink)
Yüzbaşı

gunesim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,989
489 Mesajinıza toplam 2,458 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the rough
Standart Cevap: 7tepe'nin Günlüğü

senin adına cok sevindim. umarım bütün hayatın hep güzel mucizelerle dolar.paylaşımlarını merakla bekliyorum.
"Ben Pozitif enerjiyi sevgiyle kabul ediorum. Benimle çalışmasına derinden izin veriyorum.Bolluk, aşk, sevgi, sağlık, başarı, mutluluk benim hakkım. Tüm bunları kendime çekiyorum. Ve bedenimi sarmalarına derinden izin veriyorum.Kıskançlık, korku , endişe, güvensizlik ve tüm olumsuz düşünceleri iade ediyorum ve bu tür duyguları kesinlikle kabul etmiyorum.
Pozitif enerjilerle uyumlanıyorum.
gunesim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-07-2010, 11:21 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

İyi dileklerin için çok teşekkürler gunesim,yazmayada devam edicem
Alt 11-07-2010, 11:29 PM   #5 (permalink)
Banned

Tesekkür: 7,119
668 Mesajinıza toplam 4,252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to behold
Red face Cevap: 7tepe'nin Günlüğü

sevgili 7tepe;

Günlüğün hayırlı olsun ve hep mutluluk haberlerinle dolsun..

Her yeni gün ve her yeni satır neşene neşe katsın,mutluluğun katlansın

İlk defa birisi bana günlüğünü ithaf ediyor --aslında ilk defa birisi bana birşey ithaf ediyor---bugün otobüsteyken bunu düşünüyordum,hep birileri için bir şeyler yapmaya çalışıyorum,biriside çıkıp beni şımartsa ne olur sanki diye düşünüp evrene düşüncemi yollayıverdim

Siteye girdiğimde dileğimin gerçekleştiğini görünce ne diyeceğimi şaşırdım.Midemde kelebekler uçuşuverdi

Yüreğine sağlık

fgceker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2010, 12:09 AM   #6 (permalink)
Üsteğmen

Güzel dileklerin için çok saol fgceker,
bak evrene yolladığın düşünce sana olarak gelivermiş,işte olumlu düşünmenin faydaları,düşün hayal et evrene yolla sonra keyfine bak,bu düzen böyle aslında çok basit ama negatif düşüncelerden çıkmak gerek,Herşey gönlünce olsun.
Ithaf edenlerinde çok olsun
Alt 12-07-2010, 12:42 AM   #7 (permalink)
Binbaşı

yelda_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,695
1,082 Mesajinıza toplam 3,997 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really nice

selam canım hayırlı olsunnn gunlugunnn öncelikle....ınsallah daha cokk basarıı senınle olurrr...bendee bugun bu aralarr gunlugumee hepp kotuu seylerr yazıorumm ..olumlu dusunmee vaktııı eskısı gıbııderkenn cekım yasasıı senın gunlugunegetırdııııı...
iii gecelrrrr kujummm
yarınn gunlugumee bırazz enerjı depolayımm barı bendeeee

bir varmış birde bakmışsınki yok olmuş
yelda_k isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2010, 01:43 AM   #8 (permalink)
Üsteğmen

inferius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 740
313 Mesajinıza toplam 1,287 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
inferius is an unknown quantity at this point

günlüğün hayırlı uğurlu olsun arkadaş...
okuyunca banada mucize gibi geldi harika bir değişim olmuş..şimdiki rahatlığını tahmin edebiliyorum
daha çok doldur bu sayfaları..değişimlerini izlemekten keyif alırız.
dostlukla
=Başına ne gelirse gelsin, karamsarlığa kapılma. Bütün kapılar kapansa bile, sonunda O sana kimsenin bilmediği gizli bir patika açar. Sen şu anda göremesen de, dar geçitler ardında nice cennet bahçeleri var. Şükret! istediğini elde edince şükretmek kolaydır. Sufi, dileği gerçekleşmediğinde de şükredebilendir. (Şems - i Tebrizi)=
inferius isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2010, 02:14 AM   #9 (permalink)
Üsteğmen

Varolun arkadaşlar,Hepinizi seviyorum,eksiksiz bütün isteklerimizin olması dileğiyle...
Alt 12-07-2010, 04:44 AM   #10 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 2,333
384 Mesajinıza toplam 1,998 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
karavan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nice

Sevgili 7tepe,

Öncelikle günlüğün hayırlı olsun.
Çekim yasasının gücünün ne demek olduğunu ve ne derece gerçek olduğunu sürekli kötü deneyimleri yaşayan birisi olarak çok iyi bilenlerdenim."Hep bunlar beni mi buluyor derdim".Bu siteyle ve burada tanıştığum güzel insanların yardımları ile şimdilerde kötü şeyleri deneyimlemelerim yok denecek kadar azaldı.Bundan sonra ise güzel şeyleri deneyimliyeceğimden çok eminim.Çünkü bu yasa bir gerçek ve ben buna inanıyorum.Ama artık güzel şeyler çekiyorum.

Seni tanımak güzeldi.

İyiki varsın.
İyiki aramızdasın.
Teşekkür ederim.
karavan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks