Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

inferius GÜNLÜĞÜM(yeni bir başlngıç=)

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri inferius GÜNLÜĞÜM(yeni bir başlngıç=) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız değerli karavan yazdıklarınız beni çok memnun etti en azıdnan şunu belirtmeme izin verin düşünceler sık değişir haliyle duygularıda etkiler ne yazık ki gün içinde hrzaman kendimi forumda hissettğiim kadar pozitif hissedemiyorum... yanlız şöyle birşeyde var ki kötü geçen bir gün,bir ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

inferius GÜNLÜĞÜM(yeni bir başlngıç=)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-07-2010, 01:16 PM   #11 (permalink)
Üsteğmen

inferius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 740
313 Mesajinıza toplam 1,287 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
inferius is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: inferius GÜNLÜĞÜM(yeni bir başlngıç=)

değerli karavan yazdıklarınız beni çok memnun etti en azıdnan şunu belirtmeme izin verin
düşünceler sık değişir haliyle duygularıda etkiler
ne yazık ki gün içinde hrzaman kendimi forumda hissettğiim kadar pozitif hissedemiyorum...
yanlız şöyle birşeyde var ki kötü geçen bir gün,bir gecenin ardından yapılan kçk bir yorum insanın duygularına direkt etki eder mi? bnm için cevap evet ...sebep oldunuz yüzüme gülümseme oturmasına

daha yaşımız genç
bu forumda öğrenicem her zaman pozitif olabilmeyi..
ve burdan paylaşan zevk alan girişimci bir insan olarak çıkıcam inş.
yine bu forum ve sizler sayesinde ...
teşekkürü bir borç bilirim efem

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

=Başına ne gelirse gelsin, karamsarlığa kapılma. Bütün kapılar kapansa bile, sonunda O sana kimsenin bilmediği gizli bir patika açar. Sen şu anda göremesen de, dar geçitler ardında nice cennet bahçeleri var. Şükret! istediğini elde edince şükretmek kolaydır. Sufi, dileği gerçekleşmediğinde de şükredebilendir. (Şems - i Tebrizi)=
inferius isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-07-2010, 01:26 PM   #12 (permalink)
Üsteğmen

313 Mesajinıza toplam 1,287 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Lightbulb Cevap: inferius GÜNLÜĞÜM(yeni bir başlngıç=)

hedeflerimi günlüğümden hemen önce fgceker sayesinde yazmıştım
hedeflerimi burayada eklememi önerdi onu kırarmıyım heç...

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...hedefleri.html

-Hedefinizi Belirtiniz

fazla değil yeteli çalışmak
farkındalığımı arttırmak
çekim yasasını tam manasıyla özmsemek ve hayatıma oturtmak
telepati özelliğimi egoma yenilmeden geliştirmek
kendimi geliştirmek için okumak -okumak-okumak

-Bu hedefe ulaşmanızı engelleyen nedir
hiçbir engel yok sadece üşeniyorum
birde egomla savaşıyorum(bni caydırmk için sürekli çalışıyor)şuana kadar Başarıyorduda..malesef

-Hedefe ulaşmanızı engelleyen ve eyleme geçmenizi engelleyen şeyi yok etmek için anti tez üretebilir misiniz.

ne zaman içimdeki ego bana seslense bunu farkedicem ve onun istemediği şeyi (bn istemesmde koşa koşa yapıcam) ilk başlarda zor gelr tahmin ediyrm ama ego zmanla havlu atıcaktır ümidndeyim

-Hedefe en yakın ve en uzak tarih olarak ne kadar zamanda ulaşırsınız iki tarih belirleyin.

bugünden 10.06.2010-biray sonrası yani(10.07.2010)önemli bir kısmına adım atmış olmalıyım..inş.

-Bu hedefe ulaşınca sizin hayatınızda neler değişecek
bakış açım değiişecek ve doğal olarak hayatımdaki algılarda ...
böylelikle kendi değişimmle bütün hayatımı değiştrmeyi hedefliyorum =)

-Hedefe ulaştığınızda çevrenizde ki insanlar yada ailenizi etkileyecek mi onların hayatında neler değişecek.

hayatından zavk alan ve parlıyan (tozlarından arınmış)
ve daha mantıklı bir insanoğlu görücekler...

-Hedefe ulaşamassanız vazgeçerseniz ne olur

bu ataletle hayatı çile haline gitrmeye devam ederim ...
şöyleki pencereden baktığımda önceden yanlızda ağaçları ve güneşin mükemmel süzülmesini görebilirdim..ancak hedeflerimi tammlarsan kuş cıvıltılarının coşkusunu çevreden bana gülümseyen komşularıda algılayabilirim..
işte bu örneğe bnzetrsem hayatımı bn bir andan daha fazla haz almak istiyorum
istiyorum ki anı bütün duyu organlarımla yaşayayım ve bana verilen zamanı kıymetlendireyim..
hedefler bunun için olmalı..oluyor

-Hedefe ulaşmak için vazgçmez ve tüm adımları atarsanız yine de gerçekleşmeme ihtimali var mi bu olursa en kötü ne olur?

hedeflermn gerçekleşmeme ihtimali çok şükür ki yok

-Hedefe ulaşırken kimlerden yardım alabilirsiniz?

siz saygıdeğer forum üyeleri
kitaplarım
ve değerli dostlarım

-Hedefinize ulaştığınızda kendinizi nasıl ödüllendireceksiniz kutlama yapacak mısınız ?

off nee diosunnn alasını alasaasıınıı
gerçi bu hedeflern sonu gelmez sonuçta gelişim üzerine ama değişimden ne zmn dahasına sahip olduğumu hissedersem btn arkadşlarımı çağırıp yemek ısmarlamk and olsun dielim ...(böyle bir fikr yoktu aklımda ama olsun artık )çok hoş

-Hedefe ulaşmak için gereken küçük adımları yazınız .
planladığım kitaplar alınmalı

sık kullanılanalrdaki siteler okunmalı(çok fazla ama yılmamalıyım)
arkadaşlarımla konu üzernde tartşsam hiç fena olmıycak

-Hedefe ulaşmak için gerekli adımlardan şu an hemen yapabileceğiniz bir tanesi varsa hemen şimdi yazınız ve o ilk adımı atınız.

şuan yapıyorum =)) sayfayı kapatıp yeni bir tanesine göz gezdrsem hiç fena olmaz

arkadaşlar eksiklermi giderdiğinz desteğe ihtiyacım olduğumda herzamn arkamda olduğunz ..ve sonsuz sevginizle bni beslediğinz için
hepinize teşkkür ederm
şimdilik maddesel hedeflerm yok bnm için en büyük değişimi bunlar sağlıycak
varlığınz beni mutlu ediyor
iyiki varsınz iyiki varız
hep beraber hedeflermizi icraata dökme arzusuyla
saygılar
=Başına ne gelirse gelsin, karamsarlığa kapılma. Bütün kapılar kapansa bile, sonunda O sana kimsenin bilmediği gizli bir patika açar. Sen şu anda göremesen de, dar geçitler ardında nice cennet bahçeleri var. Şükret! istediğini elde edince şükretmek kolaydır. Sufi, dileği gerçekleşmediğinde de şükredebilendir. (Şems - i Tebrizi)=
Alt 18-07-2010, 01:52 PM   #13 (permalink)
Üsteğmen

arkadaşlarrrrr
kafayı yiyorumm sanırsamm
bu nedir yahu ?? çözemedim gtti kaç gndür
ölcekmiyim ne
Alt 18-07-2010, 02:17 PM   #14 (permalink)
Teğmen

himalayalar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 629
183 Mesajinıza toplam 810 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
himalayalar is an unknown quantity at this point

niye ne olduki?
Ben sağlıklı ve mutluyum.Yaşamımda her zaman doğru adımlar atıyorum. Her deneyimden yalnızca iyilik ve yarar kazanıyorum.Büyümeyi seçiyorum.Tüm eski sorunlarımı kolayca çözümlüyorum. Yaşam benimle barış içinde.Yaşamın her anında söz konusu olabilecek her yeniliği kolayca benimsiyorum. Herşey yolunda. Yaşamı kolaylıkla içime sindiriyorum.
himalayalar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-07-2010, 05:02 PM   #15 (permalink)
Teğmen

pff_xP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 63
80 Mesajinıza toplam 247 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pff_xP will become famous soon enoughpff_xP will become famous soon enough

cnm nolduu??!!
Alt 18-07-2010, 06:00 PM   #16 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 2,333
384 Mesajinıza toplam 1,998 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
karavan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nice

Merhaba

Hayırdır bir anda ölüyorum bitiyorum deyip kayboldun.
Umarım şekere irmiğe ihtiyaç yoktur.

karavan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-07-2010, 01:16 AM   #17 (permalink)
Üsteğmen

Hemen durumu anlatayım sizlere kafamdaki soru işaretleri çoğalmaya başladı korkuyorum açıkçası sanki hiç geçmiycekmiş gibi…daha önce hiç hissetmediğim şeyleri hissetmemin sebebi bunlardır…

Şuan bir kitap okuyorum ECKHART TOLLE –ŞİMDİNİN GÜCÜ
Farkındalık çalışıyorum

Meditasyon yapmaya uğraşıyorum günlerdir (daha doğrusu çok şükür yapıyorum ama düşünceleri izlemek bnm için oldukça zor bn çok hayalperest bir insanım hemen o anda boş kalan yerden bir hayal-i görüntü fırlayıveriyor önüme ) odaklanamıyorum…

Psi-wheel i oluştrmak için hergn en az yarım saatimi veriyorum(çevirebiliyorum ama hız çok düşük seviyede henüz)

Şuan hayatım mükemmel denecek seviyede bunda etkiniz öylesine büyük ki anlatamam

Allahım resmen bakış açım değişti …bir söz söylemeden bir yorumda bulunmadan önce düşünüyorum ve en doğru en mantıklı olanı seçip söylüyorum
Bir hata göryorsam hayatımda onun için kendimi sorumlu tutuyor ve duygularımı kontrol edebiliyorum çok şükür ve o şartlar ortadan kalkıveriyor…

YANLIZZ…

Şaşılacak şeydir ki 1 haftadır kendimi mutsz hsediyorum tam olarak mutsuzluk ta denmez sınırsız bir boşluk sadece ….
Sürekli davranışlarımı izliyorum düşüncelerimi takip etmeye çalışıyorum(ki gerçekten çok zor bnm için ..)

İnsanları izliyorum..yorum yapmamaya gayret ediyorum(buda çok yorucu bunca yıl tepkisizliği hiç denememiştim…alışkanlıklardan vazgeçmek aynı derinin etten ayrılması gibiymiş..)

İşte takıldığm nokta şudur
Bu süreçte mutlu olmam gerekmiyormuydu?
Gerek meditasyndan gerek farkındalığımdan ötürü huzur duymalı değimliydim?

Egomun direnci olabilir bu çok mantıklı çnkü bnim açığımı en iyi o biliyor bn egom olsam bnde buradan saldırırdım ahhhh çok fena

beni bnden daha iyi tanıyan ..ciğerimi bilen bir düşmanla savaşıyorum ….
Korkuyorum çnkü sanırım uzun sürdü yani artık devam etmesn dayanamıyorum..yani bu fiziksel bir rahatsızlık değil ruhen sıkıştırıyorlar ve bnden başka kimse farkında değil düşüncelrm duman etti bni

Şuan ne eski halime dönebiliyorum ne ilerleyebiliyorum derenin üzerinde kalakaldım..gn geçtkçe direncim kırılıyor baksanıza nasıl cümlelerle doldurmuşum sayfayı
Halbuki böyle olmazdı bnde
Şimdi öldm diyorum 3 güne el fatiha dersem şaşırmayın…
Alt 19-07-2010, 02:14 AM   #18 (permalink)
Üsteğmen

bu halimi hepimizinde bildiği forumun kıymetli şahsı fgceker le paylaştım
bakınız filiz ablamın bana attığı doyurucu mesajı
çook teşekkür ederm iyiki varsın

Güzelim merhaba;
Umarım cevaplamak için çok geç kalmamışımdır mesajını !!!
Tatlım şu anda dalgalanma sürecini yaşıyorsun ve bu gayet normal.Lütfen panikleme;bunu bende sitedeki pek çok kişide yaşadı.Bundan korkma.Bu sadece bir süreç.Bu güne kadar içine bastırdığın olumsuzluklar su yüzüne çıkıyor bilinçaltı düzeyde ve teker teker temizleniyorlar.Yaşadığın huzursuzluğun sebebi bu.SAdece olayı akışına bırak.Kötü hissediyorsun duygunu sonuna kadar yaşa ki senin hayatındaki rolünü tamamlayıp gidebilsin.O gidebilsin ki ondan açılan boşluğun yerine mutluluk dolsun.Bu tür duygularını bastırıp ben şu anda bunu yaşıyor olmamalıyım diye düşünürsen bilinçaltın ona daha sıkı sarılır ve sen ondan kurtulamazsın.Sadece duygunu yaşa ve geÇip gitmesini seyret.

Şöyle düşün diyelim ki giysi dolabın ağzına kadar kıyaferle dolu ve hiç biri sana olmuyor.Hepsi giydiğinde seni sıkıyor.Ama dolap öylesine dolu ki sen hiç biri olmamasına rağmen sana,sırf geçmiş hatıralardan dolayı onları atmaya,gözden çıkartmaya korkuyorsun.Onları atarsan çıplak kalacağını yerlerine yenilerini alMAya gücünün yetmeyeceğini düşünüyorsun.Ama bir yandanda kendini yepyeni tam üzerine uygun ve seni mutlu hissettirip yaşama sevincini doyasıya yaşamanı sağlayacak kıyafetlerin içinde hayal ediyorsun.Ama dolabın ağzına kadar dolu olduğu için o güzel kıyaftelerden tekini bile alamıyorsun.ÇÜNKÜ KOYACAK YERİN YOK!!!.Bu durumda ne yaparsın tabiki yeni kıyafetlere yer açarsın.Ama bu bir anda olmaz.belirli bir süreçte olur.Karar verirsin ve o süreçte yaparsın.

İşte içinde bulunduğun durumda tam böyle

Şu anda bilinç altın bildiğin ve kendini güvende hissettiğin geçmiş anılarla ve mutsuzluklarla dolu.Ama sen aslında bunları değil mutluluğu seçiyorsun.Ama mutlu olabilmen için eskilerden kurtulman lazım.Şu anda yaptığın tam olarak bu.Eskilerden yavaş yavaş kurtulmaya başladın ve onalr gittikçe,sen o duyguları attıkça içinden.Olumsuz olanların yerine şu anda hazırda bekleyen mutluluklar dolmaya başlıycak.O yüzden sakın panikleme yada birşeyleri yanlış yaptğını düşünme.Bu süreç gayet normal.Nasıl ki kıyafetlerini atmadan önce son bir kez üzerine giyip olup olmadıklarını deniyorsan.İçindeki olumsuz duygularada aynıNI yapıyorsun.Onların seni nasıl mutsuz ettiklerini ve kendini kötü hissetmene sebep olduklarını deneyimleyip.Mutluluğa gideN yolda doğru bir karar aldığını onaylıyorsun şu anda.

Anın tadını çıkart ve içinden gelen her duyguyu sonuna kadar yaşa,gerekiyorsa hıÇkıra hıÇkıra ağla ama duygularını sakın bastırmaya kalkma.Yaşa ki hayatındaki görevlerni tamamlayıp gidebilsinler.GİDEBİLSİNLER Kİ ONLARDAN BOŞALAN YERE GÜZEL DUYGULAR YERLEŞEBİLSİN

ben burdayım sormak istediğin bir şey
varsa
[/QUOTE]

sizlerdende öneri ve paylaşımlarınızı bekliyorum...
bu süreçte bni yanlız bırakmadığınız için çok teşekkrler
Alt 19-07-2010, 03:22 AM   #19 (permalink)
Banned

Tesekkür: 7,119
668 Mesajinıza toplam 4,252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to behold
Red face Cevap: inferius GÜNLÜĞÜM(yeni bir başlngıç=)

Sende iyiki varsın canıımmm

fgceker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-07-2010, 03:23 AM   #20 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 2,333
384 Mesajinıza toplam 1,998 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
karavan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nicekaravan is just really nice

Sevgili inferius ,

Ben bu sitede çok çok yeniyim.Ayrıca bugüne kadar kişisel gelişim konusunda hiçbir çabam da olmadı.Senin yazdıklarını başından beri biliyorsun ilgi ile okuyorum.
Sana birşeyler önerebilmeyi çok ama çok isterdim ancak bu konuda bunu yapabilecek bir doluluğa ne yazık ki sahip değilim.

Ben de çok sık gelgitler yaşıyorum.Dalgalanmalarımın sınırı belli değil.İşin içinde bir de bilgisizlik olunca (Her ne kadar buradaki her arkadaşım bilgilerini koşulsuz sunsalarda) açıkçası fazlaca zorlanıyorum ve bırakma noktasına dahi gelebiliyorum.

Keşke senin için Sevgili fgceker in yapabildiği gibi etkili tavsiyelerde bulunabilseydim.Sadece yanında olabildiğimi aynı problemleri yaşadığımı hatta daha fazlasını söylemekle yetinebiliyorum.Üzgünüm.

Teşekkür ederim.
İyiki varsın.
İyiki aranızdayım.
karavan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil