Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

günlüğüm

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri günlüğüm Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: Sümbülii Nickli Üyeden Alıntı Böle konuşma tanyeri..Kendine gel şöle bir silkelen nefes egzersizi yap. Kötü düşünceleri ümizsizliğe takılıp kalma.Yapıyorum başarıyorum de.Güçlüsün kuvvetlisin sen,yılma lütfenn.. ben bu kadar basit bşyi basaramadım.arkadasımla konusamadm.onu oylesıne ozlemıstımki.bunu bıle soyleyemedım.telkınlerı sık dınlememe,kendımı ıyı cesur ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

günlüğüm

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-08-2010, 11:16 PM   #101 (permalink)
Teğmen

tanyeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
93 Mesajinıza toplam 447 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tanyeri is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: günlüğüm

Alıntı:
Sümbülii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Böle konuşma tanyeri..Kendine gel şöle bir silkelen nefes egzersizi yap. Kötü düşünceleri ümizsizliğe takılıp kalma.Yapıyorum başarıyorum de.Güçlüsün kuvvetlisin sen,yılma lütfenn..
ben bu kadar basit bşyi basaramadım.arkadasımla konusamadm.onu oylesıne ozlemıstımki.bunu bıle soyleyemedım.telkınlerı sık dınlememe,kendımı ıyı cesur hısssetmeme ragmen.bunu yapamazken o kdr ınsanla nasıl bir araya gelirim.herkes benı merk edıyor eşimin memleketinde ben nasıl gider de işte ben boyle bişeyim,zırt pırt kızarıyorm.demezlermı hastalıklı kız almıslar gelın dıye.eşim utanmazmı benden.benım cezammıs bu.ama artık cekmek zorunda degılım.iyileşmekle olmuyorsa,baska turlu kurtulmam gerek.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 11-08-2010, 02:06 AM   #102 (permalink)
Teğmen

93 Mesajinıza toplam 447 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

eşime hiç itiraf edemezdim.sosyal fobiğim dememe rağmen,kızardıgımı söyleyemezdim.onun önünde yaşamamak içinde,onunla yemek yemekten ,biyere gidip karsısına oturmaktan bile çekiniyordum.bu gece bir ilk oldu.yatacaktık.ben birden bugun cok kötü gecti diyiverdim.ısrarla nedenini sordu,söyleyemedim.tabi bi sürü şey geldi aklına.arkadasınla kavga mı ettin?,biri sarkıntılık mı etti?,kotu bı haber mi aldın?..vs...hyr dedım soyleyemem...bısey attın ortaya devamını getır dedı...ben sosyal fobiğim diiye aglamaya basladım.bunu bılıyorum.ne oldukı dedı?cok mu heyecanlandın bgn evt ama daha kotusu oldu dedım.kızardın mı arkadasının yanında dedı.ben daha fena aglamaya basladım evet,nerden biliyorsun,senın yanında da mı kızardm yoksa dedım.hyr ama belırtılerını okudum dedı.en cok yasadıgınız seymiş...senden cok utnıyorm dedım.neden dedı bu gayet normal...benden cekınme senden asla utanmıyorum,herkes sana imreniyo,kızardıgını kımse umursamaz bıle dedı.kızardıgın zmn sorarlarsa da ben boyleyım,kızarıyorm de,hem bu hepimize olabılır dedi.terleriz,heyecanlanırız,heyecandan titreriz...bende cesaret alıp hemen sitedeki hastalıgımı anlatan kısa hayat hikayemi okuttum ona...eşiminn yüzüne yarın bakabılır mıyım bılmıyorum.ama cok mutlu oldm artık ondan saklamam gereken bişeyim kalmadı.kızardıgımı bıldıgı ıcın,artık suratına bakarken sımdı kızzarsam bana nekdr kızardın dıye gulermı korkusuda kalmadı.hem ben senın herzmn yanındayım dedi.tam herşey bitti derken benım ıcın buyuk olan,ufacık bi olaydan mutlu olabıldım.şükürler olsunki bütün kapılarım kapanmısken ufakta olsa bir kapı acıldı. eşimden cesaret alarak..........kim bilirrr..........iyileşirim.......belkide
Alt 11-08-2010, 09:23 AM   #103 (permalink)
bigokyanus
Guest

Senin için çok dua ediyorum ve iyileşeceğine de inanıyorum. Belki kesin bir cümle başlangıcı değildir . Kesin cümleler kurman beynini de yardımcı olmaya çağırır ki her şey beyinde biter.
Alt 11-08-2010, 01:13 PM   #104 (permalink)
Üsteğmen

inferius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 740
313 Mesajinıza toplam 1,287 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
inferius is an unknown quantity at this point

hiç hemde hiç beğenmedim yazdklarını neler demişsin öyle...
herkezin imtihanı farklıdır sende bu fıtrat üzerine yaratılmışsın..

işin apsürt tarafı kolun bacağın olmasa hissedeceğin çareszliği yaşıyorsun nedense...

senn korkuların yok edilebilir...bu sitede bizim aramzda işte bunun için varsın
değiştirebileceğin bir gerçeklik var
şimdi bu pes ediş neden??

okumuyormusun forumu herkezn dertleri kendni aşmış
telkinler dinliyoruz birbrmize destk olyoruz ama en önemlisi bırakmıyoruz...
değişiminin bir anda olmasını mı bekledn bunca yıl?
neden sen robotmusun 2 ayda tamr edilip servise sunulucak?

havlu atmamalısın belki yerlerde sürüncek ama kaldırıp silkmekte yine senn elinde...ne kocan ne dostun ne annen tenezzül etmiycek buna..bu beklenti içinde yaşarsan daha çok üzlürsün...

aslında yaşadıklarının sorumluluğunu almak çok zor gözükebilir ama bu yol daha güzel ..herşeyn senn elinde olduğunu bilmek bunu değiştrme fırsatınıda sunar sana ...

tanyeri lütfen bırakma kendini bucna insan boşuna söylemiyor bunları
lütfen
iyiki varsın
=Başına ne gelirse gelsin, karamsarlığa kapılma. Bütün kapılar kapansa bile, sonunda O sana kimsenin bilmediği gizli bir patika açar. Sen şu anda göremesen de, dar geçitler ardında nice cennet bahçeleri var. Şükret! istediğini elde edince şükretmek kolaydır. Sufi, dileği gerçekleşmediğinde de şükredebilendir. (Şems - i Tebrizi)=
inferius isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-08-2010, 01:18 PM   #105 (permalink)
Üsteğmen

inferius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 740
313 Mesajinıza toplam 1,287 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
inferius is an unknown quantity at this point

ahahaa son mesajını okumadan göndermişimm yazdıklarımı
çok ççok çok sevndim tanyerii acayip
yüzümde kocaman bi gülümseme var şimdii
hep böyle olun emi
=Başına ne gelirse gelsin, karamsarlığa kapılma. Bütün kapılar kapansa bile, sonunda O sana kimsenin bilmediği gizli bir patika açar. Sen şu anda göremesen de, dar geçitler ardında nice cennet bahçeleri var. Şükret! istediğini elde edince şükretmek kolaydır. Sufi, dileği gerçekleşmediğinde de şükredebilendir. (Şems - i Tebrizi)=
inferius isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-08-2010, 02:07 PM   #106 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
inferius Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ahahaa son mesajını okumadan göndermişimm yazdıklarımı
çok ççok çok sevndim tanyerii acayip
yüzümde kocaman bi gülümseme var şimdii
hep böyle olun emi
olsun diiğer yazdıklarında dogruydu...senı güldürebildiysem ne mutlu bana...

bu sadece bnm için aralanan ufak bi kapıydı.sımdı o kapının buyuk oldugunu dusunmeye calışarak oradan gecebılmem gerekıyor.umarım cok uzun surmez.ramazanın sonuna kadar azda olsa bşylrn değişşmesi gerek.bu durumda utanılcak bşyn olmadgını anlamam gibi.aslnda eşimden bunu dumak oldkça rahatlattı beni.geriye uygulamaya gecmek kaldı.eger eşim sayesinde iyileşirsem. hayatımın sonuna kadar, onun dunyanın en mutlu eşi olması için elimden geleni yapıcam.eşimi cok seviyorum
Alt 11-08-2010, 02:24 PM   #107 (permalink)
bigokyanus
Guest

Alıntı:
tanyeri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
olsun diiğer yazdıklarında dogruydu...senı güldürebildiysem ne mutlu bana...

bu sadece bnm için aralanan ufak bi kapıydı.sımdı o kapının buyuk oldugunu dusunmeye calışarak oradan gecebılmem gerekıyor.umarım cok uzun surmez.ramazanın sonuna kadar azda olsa bşylrn değişşmesi gerek.bu durumda utanılcak bşyn olmadgını anlamam gibi.aslnda eşimden bunu dumak oldkça rahatlattı beni.geriye uygulamaya gecmek kaldı.eger eşim sayesinde iyileşirsem. hayatımın sonuna kadar, onun dunyanın en mutlu eşi olması için elimden geleni yapıcam.eşimi cok seviyorum
Çok güzel okuduklarıma çok sevindim, eşin gerçekten çok mantıklı konuşmuş ve seni sevdiği her kelimesinden belli . Yoksa araştırmaz , uğraşmaz, destek olmazdı. Şanslısın öyle biri ile evli olduğun için.
Alt 11-08-2010, 04:01 PM   #108 (permalink)
Yüzbaşı

RenaC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,234
980 Mesajinıza toplam 4,011 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
RenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really nice

Alıntı:
tanyeri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
eşime hiç itiraf edemezdim.sosyal fobiğim dememe rağmen,kızardıgımı söyleyemezdim.onun önünde yaşamamak içinde,onunla yemek yemekten ,biyere gidip karsısına oturmaktan bile çekiniyordum.bu gece bir ilk oldu.yatacaktık.ben birden bugun cok kötü gecti diyiverdim.ısrarla nedenini sordu,söyleyemedim.tabi bi sürü şey geldi aklına.arkadasınla kavga mı ettin?,biri sarkıntılık mı etti?,kotu bı haber mi aldın?..vs...hyr dedım soyleyemem...bısey attın ortaya devamını getır dedı...ben sosyal fobiğim diiye aglamaya basladım.bunu bılıyorum.ne oldukı dedı?cok mu heyecanlandın bgn evt ama daha kotusu oldu dedım.kızardın mı arkadasının yanında dedı.ben daha fena aglamaya basladım evet,nerden biliyorsun,senın yanında da mı kızardm yoksa dedım.hyr ama belırtılerını okudum dedı.en cok yasadıgınız seymiş...senden cok utnıyorm dedım.neden dedı bu gayet normal...benden cekınme senden asla utanmıyorum,herkes sana imreniyo,kızardıgını kımse umursamaz bıle dedı.kızardıgın zmn sorarlarsa da ben boyleyım,kızarıyorm de,hem bu hepimize olabılır dedi.terleriz,heyecanlanırız,heyecandan titreriz...bende cesaret alıp hemen sitedeki hastalıgımı anlatan kısa hayat hikayemi okuttum ona...eşiminn yüzüne yarın bakabılır mıyım bılmıyorum.ama cok mutlu oldm artık ondan saklamam gereken bişeyim kalmadı.kızardıgımı bıldıgı ıcın,artık suratına bakarken sımdı kızzarsam bana nekdr kızardın dıye gulermı korkusuda kalmadı.hem ben senın herzmn yanındayım dedi.tam herşey bitti derken benım ıcın buyuk olan,ufacık bi olaydan mutlu olabıldım.şükürler olsunki bütün kapılarım kapanmısken ufakta olsa bir kapı acıldı. eşimden cesaret alarak..........kim bilirrr..........iyileşirim.......belkide

Eşin gerçekten senin korkularına çok güzel yaklaşmış.Kurtulmak tabiki kendi elimizdedir.Desteklerimiz olmadan da olmaz.YAnında böylesine güzel iyi bir desteğin varken ben senin bu durumdan mümkün olduğuna kısa sürede kurtulabileceğine inanıyorum.inşallah birgün arkadaşların veya bir başkasının yanında mutluluktan kahkahalara boğulabilirsin ve o zaman hiç yüzün kızarmaz.Sen sorununu bilen ve bunun çözümünü arayan bir insansın.Kendini bilen insan her zaman güzel sonuçlara ulşaır tanyeri.Sağlıcakla kal ve umutla bak
RenaC isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-08-2010, 04:30 PM   #109 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
RenaC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Eşin gerçekten senin korkularına çok güzel yaklaşmış.Kurtulmak tabiki kendi elimizdedir.Desteklerimiz olmadan da olmaz.YAnında böylesine güzel iyi bir desteğin varken ben senin bu durumdan mümkün olduğuna kısa sürede kurtulabileceğine inanıyorum.inşallah birgün arkadaşların veya bir başkasının yanında mutluluktan kahkahalara boğulabilirsin ve o zaman hiç yüzün kızarmaz.Sen sorununu bilen ve bunun çözümünü arayan bir insansın.Kendini bilen insan her zaman güzel sonuçlara ulşaır tanyeri.Sağlıcakla kal ve umutla bak
cok tesekkür ederim renac...beni anlayan birilerini gördükçe çevremde cesaret geliyorr bana...eşimden yaşı gereği hep olgunluk beklerdim,ama bu yaptığı olgunluktan öte bi davranıştı...umarım iyileşme sürecmde hep yanmdda olur.onun yardmna nne kdr ıhtıyacm oldgunu yeni farkettm.sayesnde daha cabuk atlatabilirim...

iyiki varsn ...teşekkur ederim...
Alt 12-08-2010, 02:46 PM   #110 (permalink)
Teğmen

eşim öyle zayıf ki! sahura da ya kalkamıyor,yada cok az yıyıyor...iftarda da bşy yemiyor...cok uzuluyorumn onun için...bugun karnı yarık yapmamı istedi...soganım kalmamıs...hava sıcak ama onun için büyük bir zevkle markete gidip,aynen büyük bir zevkle deyemek yapacagım...umarım yiyebilir...

Bookmarks