Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

ByBrq Uzama Günlüğü

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri ByBrq Uzama Günlüğü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız 8/30 kaldı 22gün ölçüme...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

ByBrq Uzama Günlüğü

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-05-2010, 07:14 PM   #21 (permalink)
Teğmen

Bybrq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6
140 Mesajinıza toplam 603 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Bybrq is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: ByBrq Uzama Günlüğü

8/30

kaldı 22gün ölçüme

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Bybrq isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-05-2010, 08:46 AM   #22 (permalink)
Teğmen

140 Mesajinıza toplam 603 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

11/30

okullar kapanana kadar imgeleme ve egzersiz bölümünü cıkardım :(
Alt 15-05-2010, 11:39 AM   #23 (permalink)
Teğmen

13/30 günler ne cabuk geçiyor 2 hafta olacak gerci egzersiz ve imgeleme yapamıyorum ama olsun yinede uzadıgımdan eminim yazın günde 3 4 saatimi boyum için ayıracagım^^
Alt 16-05-2010, 01:27 AM   #24 (permalink)
Üsteğmen

eski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,925
339 Mesajinıza toplam 1,138 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eski will become famous soon enougheski will become famous soon enough

hiçbişey yapamasan da düşüncen değişmiyor bu çok güzel ve bende yok malesef takdir ediyorum =) kutluyorum olucak inş =))
eski isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-05-2010, 09:12 AM   #25 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
eski Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hiçbişey yapamasan da düşüncen değişmiyor bu çok güzel ve bende yok malesef takdir ediyorum =) kutluyorum olucak inş =))
zamanla olur oda =)
Alt 16-05-2010, 12:32 PM   #26 (permalink)
senarist
Guest

gerçekten istiyorsun uzamayı..İnşAllah uzarsın hepimiz uzarız.Seni takdir ediyorum:)
Alt 17-05-2010, 12:05 PM   #27 (permalink)
Teğmen

15/30 evet yarısı bitti 15gün sonra ölçüm yapıcam 1.68 olduguma cok eminim umarım yanılmam hedefim 1.69 cıkmak ölçüldüğümde=)

@senarist
tesekkürler inş istedigimiz hedeflere ulasırız
Alt 24-05-2010, 09:01 AM   #28 (permalink)
Teğmen

22/30 8gün kaldı bugün size bahsettigim egzersizi anlatmak istiyorum şimdi bu siteden bulmustum ama kimden ve nereden oldugunu hatırlamıyorum türkçe halini paylasacagım biraz uzun olabilir=)
Kobra
Yfrog Image : yfrog.com/0gcobrakuj

yere yüzükoyun yatın ellerinizi omuz hizasında yere dayayın. Başınızı geriye atarak omurganızı iyice geriye doğru esnetin ve bu konumda 5 ila 30 saniye kalın. Hareketi en az 3kez tekrarlayın

SuperKobra
http://yfrog.com/2ssuperkobraj

Kollarınız yere dik şınav posizyonunda fakat omurunuz geriye esnetilmiş biçimde durun. Yavaş yavaş kalçanızı yukarı kaldırarak ters V şeklini alın ve vücudunuzun üst kısmını bacaklarınıza doğru esnetin. Çenenizi de göğsünüze değdirerek iyice esneyin . Her tekrarda 10 ila 20 saniye bu pozisyonda kalın

Kedi
http://yfrog.com/0kkedizj
Ellerinizi ve dizlerinizi yere koyun ve kollarınızı omuz hizasında yere dayayın. Nefes alırken başınızı göğüsünüze yaklaştırıp sırtınızı iyice kamburlaştırın. Nefes verirken başınızı yukarı kaldırın ve sırtınızı dikleştirin. Her tekrarda 3 ila 8 saniye boyunca bu posizyonda kalın

Bacak Esnetme
http://img21.imageshack.us/img21/493/bacakesnetme.jpg
Bacaklarınızı V şeklinde acarak oturun. Mümkün oldugunca dizlerinizi kırmadan ayak parmaklarınızı tutun ve bacagınız boyunca esneyin. Hareketi her iki bacagınızada uygulayın. Sırtınızı kamburlaştırmayın, belinizden bükülün. Bu esneme hareketi hem omurga hem de bacaklarınızı için idealdir. Her tekrarda 6 ila 15saniye boyunca kalın

Köprü
http://img714.imageshack.us/img714/6712/kpr.jpg

Sırtüstü yatın ayaklarınızı kalçanıza kadar çekin ayak bileklerinizi kavrayın kalçanızı yukarı doğru kaldırın ve omurganızı iyice esnetin
Olabildiğince yukarı doğru kalkmaya çalışın sonra tekrar yere çökün. Eğer ayak bileklerinizi kavrayamıyorsanız ellerinizi ayaklarınızın yanına koyun vücudunuzu bu şekilde kaldırın
Her tekrar 3 ila 10saniye

Masa
http://img297.imageshack.us/img297/2936/masai.jpg

Bacaklarınz dik ve kapalı konumda oturun.Göğsünüzü dik tutun ellerinizi kalçanızı sağ ve sol yanına yere koyun. Önce çenenizi göğsünüze değdirin sonra da başınızı olabildiğince geriye atın.
Bu esnada dizlerinizi kırarak vücudunuzu yukarı kaldırın.Gövdeniz ve bacaklarınızın üst kısmı yere paralel, kollarınız ve dizden aşagınız yere dik olacak biçimde tıpkı bir masa gibi durun
Bu da bazılarınızı zorlayabilecek hareketlerdendir. Başlangıçta hareketi tam olarak yapamasanızda zaman içinde kolaylıkla yapabileceksiniz.her tekrarda 8 ila 20saniye
Öne Esneme
http://img97.imageshack.us/img97/9672/neesneme.jpg

Ellerinizi belinize koyun. Öne eğilebildiğiniz kadar eğilin. Sırtınızı bükmeyin dizleriniz kıpırdamadan başınızı dik tutarak(Çeneniz göğsünüze yapıştırmayın)belinizden eğilin.Her tekrarda 4ila 8saniye
Geriye Esneme
http://img694.imageshack.us/img694/2827/geriye.jpg
Ayakta durarak ellerinizi ensenizde kavuşturun ve olabildiğince geriye doğru esneyin her tekrarda bu posizyonda 5 ila 10saniye kalın
Süper Esneme
http://img691.imageshack.us/img691/1037/speresneme.jpg

Ayakta durun ve kollarınızı uzanabildiğiniz kadar yukarı kaldırın. Bu esnada hafifçe geriye doğru esnediğinizi hissedeceksiniz. Süper esneme hareketi ayakta ve sırt üstü yatarakta yapılabilir. Bu kolay ve rahat bir hareket olduğundan sadece program dahilinde değl istediğiniz zaman yapabileceğiniz bir harekettir. Her tekrarda 4 ila 7saniye kalın
Eller Ensede Öne Esneme
http://img35.imageshack.us/img35/7789/elleronde.jpg

Ayakta durun ellerinizi ensede kavuşturun ve mümkün oldugunca öne eğilin cenenizi göğsünüze değdirin dizlerinizi kırmayın her tekrarda 4 ila 8 saniye kalın
Duvara Sırtı Dönük Esneme
http://img41.imageshack.us/img41/1336/duvara.jpg

Duvara sırtınızı yaslayın parmak ucunuzda yükselerek kollarınızı yetişebildiğiniz kadar yükseğe kaldırın her tekrarda 4ila 6 saniye kalın
Belden Üstü Çevirme
Bunun resmini bulamadım acıklamasını yazacagım sadece

Ayakta durun ve kollarınızı omuz hizasında yanlara doğru açın kalça ve bacaklarınızı cevirmeden omuzun üst kısmını sağa ve sola çevirin her bir yöne dönüşte 4 ila 6saniye bu pozisyonda kalın
Duvara Yüzü Dönük Esneme
Bununda resmini bulamadım =(

Yüzünüzü duvara dönük duvara 10cm mesafede parmak uçlarınızda yükselerek kollarınızı yetişebildğiniz kadar yukarı kaldırın her tekrarda 3ila 5saniye kalın
Tek Bacak Kaldırma
http://img693.imageshack.us/img693/3271/tekbacak.jpg

Yüzüstü yere yatın ellerinizi ensenizde kavuşturun ve bacağınızın birini kaldırabildiginiz kadar yukarı kaldırın ve tutun. Sonra diğer bacakla hareketi tekrarlayın bacaklarınızı düz tutun her tekrarda 3 ila 5 saniye kalın
Sopa Çevirme
http://img198.imageshack.us/img198/9271/sopaf.jpg

En az omuz genişliğinizde bir sopayı başınızın üzerinde tutun ve sağa sola dönüş hareketi yapın her dönüşte o yöne kendinizi fazla zorlamadan iyice esneyin her takrarda 3 ila 4saniye kalın
Yüz Üstü 2 Bacagı Kaldırma
http://img411.imageshack.us/img411/1968/2bacak.jpg

Yüzüstü yatın ellerinizi vücudunuzun yanına avuç içleri yere bakacak biçimde koyun. Her iki bacağınızı dizlerinizden kırarak kaldırabildiğiniz kadar yukarı kaldırın . Ayaklarınızı bitişik tutun her tekrarda 3 saniye kalın

3 4 Hareket daha var resimlerini bulamadım resimsizde anlayamassınız paylasmıyorum

Bu Hareketlerden 5tane seçin kendinize haftada 6gün yapın 1 hafta sonra 2tanesini değiştirin ve 6hafta boyunca uygulayın.

Bu hareketlerin yanı sıra
Barfiks sopasında asılma günlük programlara ayırın haftada en az 30dk asılı kalın ben 20-30saniye arası durup 15tekrar yapıyorum sizde kafanıza göre ayarlayın

Yüzme özellikle kurbağa yüzüşü

Tekme atma
2 şekilde var birincisi futbol topuna vurur gibi bacagınızı kaldırabildiğiniz kadar kaldıracagınız her bir tekme max2sn 10sağ bacakla 10sol bacakla yapın dinlenin 3 set yapın en az
2.şekil dizinizden hızla kısa bir tekme atıcaksınız ayagınız yerden 60cm kadar havalanacak her tekme 1sn sürmeli her bacaklada 20tekme 3er set yeterli

Zıplama buda 2 çeşit

Diz yüksekliğinde bir yere zıplayıp yere geri atlamak bunuda 10kere yapın 1sn sürmeli her zıplayış 3er set yeterli

2.si zıplayabildiğiniz kadar yükseğe zıplayın 10*3 yeterli buda

İp Atlama bence cok önemli yağda yakıyor

Her iki bacagınızla aynı anda zıplayın her defada en fazla 500kere yapın ne kadar yapabilirseniz yapın artık^^

Kısa mesafede hızlı koşu
Ani deparlar büyüme hormonu salgılamasını sağlar bu da büyümeyi^^
deparlara dinlenmeden devam ederseniz kaval kemiklerinizde sorun oluşabilir 35-60 metre depar yeterli 4 ila 6 kez tekrarlayın

Umarım Yardımcı Olmuşumdur Forumlardan Falan Alıntı Değil Kendim Yazım Ne Zamandır Yazmayı Düşünüyordum Ama Üşeniyordum Bugün Pazar Yarından Başlayabilirsiniz^^
Alt 30-05-2010, 03:22 PM   #29 (permalink)
Teğmen

28/30 2gün kaldı ölçüme =)
Alt 01-06-2010, 05:05 PM   #30 (permalink)
Teğmen

evet bugün 1ay oldu 20gün sonrada yeni calısmalara baslayacagım okullar kapanınca boyumu ölçüp yazacagım bugün spor salonunda ölçtürecegim

Bookmarks

Etiketler
boy, boy kısalıgı, boy uzaması, boy uzatma