Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

meninje'nin günlüğü :)

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri meninje'nin günlüğü :) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Sevgili Günlük; * Diğer arkadaşlarımda yaşıyor mu aynı şeyi bilemiyorum ama ben telkinleri dinlerken ve özellikle sonrasında, sanki birileri bana birşey söylüyormuş gibi sürekli kendi kendime "peki", "olur", "tamam" şeklinde onaylama kelimeleri söylüyorum * Bugün 7. günüm. Ancak dün saatlerce ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

meninje'nin günlüğü :)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 08-04-2008, 11:46 AM   #11 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 2
41 Mesajinıza toplam 108 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
meninje is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: meninje'nin günlüğü :)

Sevgili Günlük;

* Diğer arkadaşlarımda yaşıyor mu aynı şeyi bilemiyorum ama ben telkinleri dinlerken ve özellikle sonrasında, sanki birileri bana birşey söylüyormuş gibi sürekli kendi kendime "peki", "olur", "tamam" şeklinde onaylama kelimeleri söylüyorum

* Bugün 7. günüm. Ancak dün saatlerce telkinleri dinledikten sonra gecede devam edince yani toplamda 20 saate yakın dinleyince artık fena oldum. Çok sıkıldım. Ve bir arkadaşımızın zaman zaman 1-2 gün ara vermenin bu tarz telkinlerde daha etkili olduğunu okuduğu konusunda ki mesajından sonra bende bunu yapmaya karar verdim.

Bu gün ve yarın telkinlere ara super

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 10-04-2008, 07:19 PM   #12 (permalink)
Üsteğmen

41 Mesajinıza toplam 108 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Sevgili günlük;

* 2 gündür telkinleri dinlemeye ara verdiğimi yazmıştım. Bugünden itibaren başladım tekrar. bu süreçte çok belirgin olmasa da aslında telkinlerin hayatımı yavaştan yavaştan değiştirmeye başladığını hissettim.
* Dün uzun zamandır içime ataraf doşveeer dediğim bir konuda benim için önemli birisiyle çok sesli tartışma yaşadım. Öncesinde herzamanki halimden de sakin bir tavırla karşı tarafın birilerine anlattıklarına gülümseyerek kulak misafiri oldum. Ama öyle bir an geldi ki ardı ardına hışımla öfkeyle yılların acısını çıkarırcasına bağırarak cümleler sarfedip sustuğumu farkettim:( Herkes tummuştu ben sustuğumda. Bunları daha önceleri söyleyemiyormuydum? Evet tabiki söylüyordum. Ancak bu kadar net bu kadar vurgulayarak bu kadar içimin yandığını hissettirerek söylememiştim... Ve bu kadar sesli:( ... En sevmediğim ve telkinler sayesinde en çok kurtulmak istediğim şey tartışmalar esnasında yüksek sesli olmamdı. Her heyecanlı anımda olduğu gibi böyle zamanlardada sesimi kontrol edememek beni üzen şeylerden biridir. Dün de aynı şeyi yaşadım. Ve söylediklerimden değil sadece ses tonumdan dolayı saygı sınırımı zorladığım için suçluluk duydum. Suçlulukla "oh iyi ettim" duygusu med cezirler yaşarken yüreğimde tansiyonumun bile saatlerce zirvede olduğunu hissederek geçirdim. Zordu gerçekten bu keşmekeşlikte rahat olmaya çalışmak... Sonunda açtım nefes teknikleriyle rahatlama yöntemlerini ve sırayla denemeye başladım. İnanılmaz rahatladım ve sakin bir gece geçirerek uyudum:) Sabahta herşeyi unutmuş olarak gülümseyerek uyandım:))

Dedimya rahatsız eden şey asla patlama noktası değildi. Bu bilakis beni çok rahatlattı. Rahatsız olduğum tek şey saygımı yitirmeye ödümün koptuklarına saygısızlık boyutunda yüksek sesle konuşmaktı. Ancak bunun bu geçiş döneminde normal olduğunu düşünerek rahatladım:) Ve mutluyum

* Hayatımda ne yaşarsam yaşayayım, şimdi ki halimden çok daha zor anlardayken bile zaman zaman hayatımın penceresi sebepsizce açılır ve içeriye umut ışığı dolarak bir süreliğine beni gülümsetirdi. Ancak birkaç aydır bu duyguyu çok özlediğimi ve neler oluyor dediğimi hatırlıyorum. İşte telkinlerden sonra o pencere aralanıyor ve cılızda olsa o ışık sızıyor yüreğime hayatıma:)

İyi ki varsın "umut evim"
Alt 15-04-2008, 04:50 PM   #13 (permalink)
Üsteğmen

Sevgili günlük;

* Özellikle bugün yüzümde ki gülümseme öylesine sabit ve net ki ben bile kendimden şüphe etmeye başladım, kahkaha atasım var yaaa

* Dün bir yazı ile kendimi anlatmam gerekiyordu. Yazımı bitirip okuduğumda kaç yerde kendime güvendiğimi vurgulaşım görünce koptum Bu kadarı da fazla ama aaaa wave

Herşey yolunda ve herşeyin çok daha iyi olacağını biliyorum. 2 haftamı doldurmak üzereyim. ozaman daha da heyecan verecek bu iş
Alt 15-04-2008, 05:51 PM   #14 (permalink)
Yüzbaşı

serpil22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8,267
708 Mesajinıza toplam 7,105 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond repute

selam meninje bende senin gibi telkinlerle kendimdeki değişimleri izliyorum.bende bu gün 3.gün sigarayı bıraktım bu çok ani bir karardı .nasıl verdiğimi bu kararı hala çözemedim ama telkinlerin etkisi bu bence
Alt 15-04-2008, 06:09 PM   #15 (permalink)
Üsteğmen

tatlıcadı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
34 Mesajinıza toplam 103 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tatlıcadı is an unknown quantity at this point

bu gün bende bir patlama yaşadım açıkcası normalde sesiz kalacağım konulara hiç çekinmeden dan dun tepki verdim bağırdım sinirlendim tek fark ettiğim beynim çok meşkul sürekli birşeyler düşünüyorum ama anlamlandıramıyorum

bu arada günlüğün hayırlı olsun :)
Alt 15-04-2008, 06:15 PM   #16 (permalink)
Üsteğmen

tatlıcadı ve serpil ikiniz de hoşgeldiniz sefalar getirdiniz sayfama

Evet tatlıcadı bu tazr parlamaların normal olduğunu bende yaşayarak öğrendim. Serpilcim sigarayı bırakman muhteşem bir olay wave Seni yürekten kutluyorum. Ve lütfen sigara bölümünde ki kutlamalar kısmına bir sayfa aça kendin için diyorum, hemen kutlamalara oradan devam edelim

Alt 17-04-2008, 12:46 PM   #17 (permalink)
Üsteğmen

34 Mesajinıza toplam 103 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
meninje Nickli Üyeden Alıntı
tatlıcadı ve serpil ikiniz de hoşgeldiniz sefalar getirdiniz sayfama

Evet tatlıcadı bu tazr parlamaların normal olduğunu bende yaşayarak öğrendim. Serpilcim sigarayı bırakman muhteşem bir olay wave Seni yürekten kutluyorum. Ve lütfen sigara bölümünde ki kutlamalar kısmına bir sayfa aça kendin için diyorum, hemen kutlamalara oradan devam edelim

canım kilo verme ve ego mp3 lerini birlikte dinle inan zor konsantre olan ben hiç diyet diye düşünmezken bir anda kendiliğinden yapmaya başladım "tabi mp3 lerden sonra " ne açlık ne zorunluluk hissediyorum keyif alıyorum hatta ne 1 kibrit kutusu peynir ne 300 gr erik derdindeyim vucut neyi ne kadar istiyorsa o kadar yiyorum az önce tartıldım 2 kılo vermişim 3 günde ama spor da yapıyorum düzenli diyorum ya içimde ki bir ses bana sürekli neyi istersem başarabileceğimi söylüyor sende vakit kaybetme dene eminim sonuç alıcaksın canım

tüm hayallerin gerçek olsun
Alt 17-04-2008, 01:19 PM   #18 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
tatlıcadı Nickli Üyeden Alıntı
canım kilo verme ve ego mp3 lerini birlikte dinle inan zor konsantre olan ben hiç diyet diye düşünmezken bir anda kendiliğinden yapmaya başladım "tabi mp3 lerden sonra " ne açlık ne zorunluluk hissediyorum keyif alıyorum hatta ne 1 kibrit kutusu peynir ne 300 gr erik derdindeyim vucut neyi ne kadar istiyorsa o kadar yiyorum az önce tartıldım 2 kılo vermişim 3 günde ama spor da yapıyorum düzenli diyorum ya içimde ki bir ses bana sürekli neyi istersem başarabileceğimi söylüyor sende vakit kaybetme dene eminim sonuç alıcaksın canım

tüm hayallerin gerçek olsun [/color]
Ne kadar güzel yaa.. çok sevindim. Bende başaracağım

Bugün 2 haftam bittiği için artık diyetide ekledim liste. Üstelik diyette new age müzüğine bayıldııımm.. Liste yaptım güya ama dönüp dönüp onu dinliyorum

Göreceğiz ne derece işe yarayacağını. Gerçi bugün başka şeylerden zaten iştah falan yokta

Evet sevgili günlüğüm bugün başka bambaşka bir gün... Rabbim sonunu hayır eylesin... 96
Alt 17-04-2008, 01:25 PM   #19 (permalink)
Üsteğmen

"kilo verme" ile birlikte "ego" yu da dinlemeyi unutma herşey gönlünce olsun güzel olsun amin
Alt 17-04-2008, 02:34 PM   #20 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
tatlıcadı Nickli Üyeden Alıntı
"kilo verme" ile birlikte "ego" yu da dinlemeyi unutma herşey gönlünce olsun güzel olsun amin
Canımcım zaten Atakan beyin önerisi egoyu kesmeden listeye eklemeler yapmak. Bende tabiki üstadı dinliyorum

Benim listemde ego+suçluluk+kendine güven+erteleme+diyet var. sadece adetleri farklı hepsinin. mesela suçluluk artık 1 tane. ama ego 4 tane...

Bookmarks