Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

fatamorgana'nın günlüğü

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri fatamorgana'nın günlüğü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bundan 1 ay öncesine kadar şöyle düşünürdüm: Olmasını istediğim bir kaç şey vardı. Bunlar olduğu takdirde istediğim hayatı yaşayacaktım. Fakat çaba anlamında hiçbirşey yapmıyordum. Mutlu olmak için çaba sarfetmiyordum. Hedeflerimi gerçekleştirmek için hiçbir şey yapmıyordum. Kendimi çevreme karşı doğru ifadebilmek ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

fatamorgana'nın günlüğü

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 18-02-2010, 11:26 PM   #11 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1,259
141 Mesajinıza toplam 878 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fatamorgana is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: fatamorgana'nın günlüğü

Bundan 1 ay öncesine kadar şöyle düşünürdüm:
Olmasını istediğim bir kaç şey vardı. Bunlar olduğu takdirde istediğim hayatı yaşayacaktım. Fakat çaba anlamında hiçbirşey yapmıyordum. Mutlu olmak için çaba sarfetmiyordum. Hedeflerimi gerçekleştirmek için hiçbir şey yapmıyordum. Kendimi çevreme karşı doğru ifadebilmek için çaba göstermiyordum. Sağlığıma ve dış görünüşüme bile özen göstermiyordum. İsteklerime saplanıp kalmıştım. Nasıl olsa isteklerim gerçekleşince mutlu olucaktım. Bütün bunları da o zaman yapacaktım. Hayat birşekilde akıp gidiyordu. Hiç bir zaman boş kalmıyordum. Sosyal faaliyetlerim oldukça fazlaydı. Fakat bütün bu yaptıklarım hobi, zevk için bile olsa; bunları sorumluluk olarak görüyordum.Heyecan yoktu. Mutluluk yoktu.
Düşündüm. Yaptığım tek şey beklemekti.Yerimde sayıyordum. Zaman su gibi akıp gidiyordu. Ben hala, hiç çaba göstermeden o güzel mucizelerin olmasını bekliyordum. Bir yandan da geçen zamana üzülüyordum.
Ama artık o defter kapandı. Bi daha asla açmam..
Geçmişi boşveriyorum. Geçmişle ilgili olarak kendimi de herkesi affediyorum. Geçen zamana üzülmüyorum. Ben bu değişimi tam da doğru zamanda yaşıyorum..
MUTLUYUM...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

fatamorgana isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-02-2010, 07:57 AM   #12 (permalink)
Sultan
Guest

canım benim geçmiş adı üstünde geçmişte kaldı.gelecekde gelmedi.harekete geçerek anı yaşa mutluluğun her an yanında olduğunu görürsün.sevgiyle mutlu kal
Alt 20-02-2010, 12:24 AM   #13 (permalink)
Teğmen

141 Mesajinıza toplam 878 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Çekim yasasına olan güvenim artıyor..
İşte son bir kaç gün raporu..
1- Sabah bi yere yetişmek zorundaydım. 2 vasıta ile gidecektim. Otobüse bindim. indiğimde hemen diğer vasıtanın gelmesini istedim. bi kaç seçenek vardı. Aklımdan özellikle 2 otobüsün nosunu geçirdim. İndiğimde her iki otobüs de arka arkaya geldi. Ben de hemen birine bindim
2- Yine bir sabah bir yere gidiyordum. Gideceğim yere yarım saat sürecekti. yarım saat tek başıma canım sıkılır diye düşündüm. Biriyle karşılaşıp da sohbet ederek gitmeyi istedim. Durakta, benimle aynı yere gidecek olan ummadığım biriyle karşılaştım.Beraber gittik. Keyifli bir yolculuktu.
3- Çekim yasası deneyimlerimin çoğu sonuç veriyordu. Ama bunlar tesadüf mü yoksa ben mi çekiyorum diye emin olamıyordum. Emin olmak için,bu kez biraz zor bir şey ve serbest bırakması kolay birşey istedim.
Diğer konularda yazmıştım. Çevremde iyi anlaşamadığım 3 kişi vardı. Önyargılar, yanlış anlaşılmalar sonucu oluşmuştu bu negatiflik onlarla aramda. Yanlış anlaşılmalar sonucu olduğunu bilsem de yine de o kişilere çok kızıyor, sinir oluyordum. Uzaklığımız artıyordu. O kişilerle teker teker sarıldığımı, can ciğer arkadaş olduğumu imgeledim. Ve serbest bıraktım. Bu istek en zor isteğimdi. O an için bunun gerçekleşmesine imkan yoktu. Ama oldu. Aynen imgelememdeki gibi.. Hatta daha güzeli, bu kadarını beklemiyordum. Mucize gibi...
4- Yine bir gün çekim yasasının işlerliğini denemek için bir şey isteyeyim dedim. Kolay unutabileceğim bir şey istedim. O gün gideceğim yerde, uzun zamandır görmediğim biriyle karşılaşayım diye düşündüm. Gittim ve karşılaştım İyi oldu, bayadır görüşmemiştik..

İşte bu ve bunun gibi bir çok isteğim gerçek oluyor. Ama zaten artık birşey istemek için özel bir çaba harcamama gerek kalmıyor.. Herşey kendiliğinden oluşuyor. Çünkü pozitif düşünüyorum..

MUTLUYUM.
fatamorgana isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-03-2010, 01:06 AM   #14 (permalink)
Teğmen

Sanırım dün dalgalanma denen durumu yaşadım. Neyse ki atlattım. Bi daha aynısını yaşamak istemiyorum. Hatta dikkatimi ona çok vermeyeyim diye dün buraya da yazmadım.
Hayatımda çok güzel gelişmeler oluyor. Yaşama seyirci değil de bizzat onun içinde hissediyorum.
Beni mutlu eden, ya da olmasını çok istediğim şeyler oluyor. Fakat mutluluk hissi kısa sürüyor. Sanki ardından kötü bişey gelcekmiş gibi düşünüp bi acayip oluyorum. Sanki tetikte durup o kötü şeyin olmasını bekliyorum. Bunu da aşarım umarım.Bir de hep birşeyler eksik gibi geliyor. Bunu anlayamıyorum. Sevinçlerimi, mutluluklarımı yarım yaşıyor gibi oluyorum. Sanırım hayatıma yönelik güzel bir hedef tablosu yapmam lazım. Belki de bundan kaynaklanıyor. Çünkü bugüne kadarki hedeflerimin bitiş noktası iş sahibi olmaktı. Artık işim var. Evet evet net bir şekilde hedef belirlemeliyim.
Alt 01-03-2010, 10:31 PM   #15 (permalink)
Teğmen

Bugün çookkk huzurluyumm..
Alt 02-03-2010, 06:53 AM   #16 (permalink)
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all

Alıntı:
fatamorgana Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bugün çookkk huzurluyumm..

O huzuurr seni alsınn, saısın, sarmalasııııınn,, bi daha hiççççç bırakmasıııınn

hepp mutlu kal
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-03-2010, 12:42 AM   #17 (permalink)
Teğmen

Teşekkür ederim. Resime bayıldım. Çok GÜZEL. İyi ki varsın. Seni de huzur sarsın. Böyle kocamann huzur yumağı..
Alıntı:
nsmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

O huzuurr seni alsınn, saısın, sarmalasııııınn,, bi daha hiççççç bırakmasıııınn

hepp mutlu kal
Alt 03-03-2010, 12:44 AM   #18 (permalink)
Teğmen

TeŞEKKÜR EDERİM.Çok şükür dalgalanmayı atlattım
Alıntı:
gülenyüz gül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Değişimler başlamış ve dalgalanma yaşamışsın bunlar senin değişimine işaret sevinmelisin..Mutluluğun daim olsun..Herşey gönlünce olsun...
Alt 03-03-2010, 09:08 PM   #19 (permalink)
Teğmen

Yol kenarında gelene geçene gölge eden,
En güzel ağac sen olmalısın.

Dağ tepesinde bir ağac olamazsan,
Vadide en güzel çalı sen olmalısın.
Çalı olamazsan,
Neşe saçan bir ot olmalısın.

Çiçek olamassan,
Göldeki en canlı saz sen olmalısın.
Hepimiz kaptan olamayız,
Ama tayfa da olabiliriz.

Hepimizin yapacağı bir iş vardır,
Bize en yakın olan işi yapmalıyız.
Cadde olamassan sokak olmalısın.
Güneş olamazsan yıldız olmalısın.

Alt 08-03-2010, 10:53 PM   #20 (permalink)
Teğmen

Dün gece biraz huzursuzdum. Çok içten inanarak olmasa bile içimden olumlamalar yapmaya çalıştım.Çok şükür sabah etkisini gösterdi. Sabah istediğim saatte dinç bir şekilde uyandım. Mutlu uyandığım için Allah'a şükrettim. Dışarı çıktım. Yolda giderken bir yandan manzara izledim. Çok güzeldi. Şimdiye kadar hep telaştan farkına varamazdım bunların. Az uyumama rağmen zihnim çok açıktı. Buna da şükrettim. Bütünn günümm çok güzel geçtiii...

Bookmarks