Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm..

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm.. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: gülenyüz gül Nickli Üyeden Alıntı Dün çekim yasası kısmını okurken senin günlüğünde yazılan yazı aklıma geldi sen yazmıştın Kilo vermek için, "kilo vermeye" odaklanmak yerine, size göre mükemmel kilonuz neyse ona odaklanın.Aslında çekim yasasını uyguluyorsun..Doğru yoldasın..Çünkü çekim yasasında bu ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm..

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16-03-2010, 11:31 AM   #301 (permalink)
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Cevap: Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm..

Alıntı:
gülenyüz gül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Dün çekim yasası kısmını okurken senin günlüğünde yazılan yazı aklıma geldi sen yazmıştın Kilo vermek için, "kilo vermeye" odaklanmak yerine, size göre
mükemmel kilonuz neyse ona odaklanın.Aslında çekim yasasını uyguluyorsun..Doğru yoldasın..Çünkü çekim yasasında bu yazı geçiyor.Soruların sana doğru yanıtları veriyor..Bu davranışın için kutluyorum seni..Dün gece kendine soru sormuşsun yanıtını almışsın..Yani iyi olmadığına odaklanmamalısın direncinin bir oyunu..Bazen olur böyle şeyler geçiştir.Gerçekten faydalı oluyor hatta o sıkıntını eğlenceli hale getirebiliyorsun...Eft ye devam et hatta sedona yöntemiyle soru sorarak istemediğin davranışını serbest bırakabilirsin..

sahi mi demek bilmeden uyguluyorum ben bu yasayı...çekim yasası konusu hep bana 10 bilinmeyenli denklem gibi gelmiştir..o yüzden o konunun ayrıntılarına eğilmedim..."secret kitabı da bana biraz yüzeysel gelmişti açıkcası...aynı benzer cümleler tekrar edilmiş ve detaya girilmemiş...
beni kutladığın için teşekkür ederim canım arasıra öyle dirence benzer duygulara da kapılsam, beni çekip içine tamamen almamaları için (bu şeyi çünkü bataklığa benzetiyorum) bataklığa tekrar düşmemek için hemen iyi yönlerini aklıma getirmeye çalışıyorum...evet kaçamak yaptım ama bunu pasta börek şeklinde yapmadım..daha doğal birşeyle yaptım..evet bunu görmek de birşeydir değil mi

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-03-2010, 11:37 AM   #302 (permalink)
Yüzbaşı

cadi_bm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 10,795
784 Mesajinıza toplam 4,533 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to beholdcadi_bm is a splendid one to behold

Alıntı:
imported_Angel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
açtım konuyu bakalım..hayırlı olsun hepimize
Eline sağlık hadi bakalım ;) Çokk ümitliyim ben ;))
cadi_bm isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-03-2010, 12:49 PM   #303 (permalink)

Tesekkür: 3,278
425 Mesajinıza toplam 2,298 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayallerimgerçekleşiyor is on a distinguished road

Alıntı:
bugün iyi değilim günlük
beslediğim kuşlardan birisinin halini hiç beğenmedim..hasta görünüyor..ve buralarda hiç veteriner yok..elimden geldiği kadar bakmaya çalışıyorum..üşüyor ve tüylerini kabartıyo..avucumun içine alıp beklettim kaloriferi yaktım üstüne koydum yine de ısınamadı...

lütfen dua edermisiniz..kuşum hasta..ölmesini istemiyorum
iyileştiğini söylediğini ve çok mutlu olduğunu söylediğini ve benimde bunu okuduğumu hayal ettim umarımm geç kalmamışımdır
hayallerimgerçekleşiyor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-03-2010, 12:59 PM   #304 (permalink)
Yüzbaşı

963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all

Alıntı:
hayallerimgerçekleşiyor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
iyileştiğini söylediğini ve çok mutlu olduğunu söylediğini ve benimde bunu okuduğumu hayal ettim umarımm geç kalmamışımdır
şimdilik hala yaşıyor...ama biraz halsiz gözüküyor uyumak istiyor...teşekkür ederim

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-03-2010, 01:12 PM   #305 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
Kuşları çok seviyorum..Benim yerime severmisin ?
severim tabi zevkle hem de

Alt 16-03-2010, 01:16 PM   #306 (permalink)

425 Mesajinıza toplam 2,298 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
Günaydın günlüğüm...
bugün karışık düşünceler içindeyim...o yüzden aklımdan geçenleri burada ifade etmekte biraz zorlanabilirim...
ama elimden geldiği kadar açıkca buraya dökmeye çalışacağım...

her ne kadar bazı konularda ilerlediğimi farketsem de dönem dönem sanki aslında hiç ilerlemediğim ve kendimi kandırdığım hissine kapılabiliyorum...bugün de ona benzer hisler yaşıyorum..belki bunda dün diyetime sadık kalmayıp bozmuş olmamın da etkisi vardır....evet dün bozdum ancak ertesi günden itibaren tekrar sadık kalıcağıma kendi kendime söz vermiştim....ve bunu yapabilirim...ya aslında zaten yapılan işin her adımı da kusursuz işlenecek diye bir kaide de yok öyle değil mi ? 1 kere kaçamak yaptım diye 3 haftalık emeğim birden heba mı oldu ? hayır bence olmadı...sadece o günkü yaptığım sporu yapmamış gibi oldum ve bir de üstüne 1 dilim ekmeği fazla yemiş gibi oldum bence...sonuçta öyle dünyanın kalorisini içeren şeylere saldırmadım...alt tarafı meyveli müsliydi...kutuyu bitirdim ancak o da 350 gram mıydı neydi küçüktü...ama beni rahatsız eden şey hala cazip yiyeceklerin beni tahrik ediyor olması ve üzüntüm sıkıntım biraz yoğun olduğunda diğer yöntemler işe yaramadığında acil yardım kolu olarak mutfağa koşup onu yemem...fakat sevindirici olan tek şey artık kaçamaklarımın türünün değişmiş olması...çikolata veya kurabiye gibi bol şekerli yağlı kaçamaklar yerine işin meyveli müsliye dönmesi olumlu gelişme ama bunu sorun ettim biraz...bunun için eft yapsam iyi olacak düzenli spor yapmak insanda şeker isteğini de azaltıyor...bol şekerli şeyleri istesen de yiyemiyorsun çok tatlı geliyor insana...evet artık çikolata ve kurabiye bana cazip gelmiyor...sporun yararlarından birisi de bu...
diyet ve sporda 4. haftamı yani şu içinde bulunduğum haftayı bitirdikten sonra diyetimin kalorisini düşürmeyi planlıyorum..duruma bakıcam bünyem zorlanmazsa 1500 kaloriyle devam edicem...böylece gözle görülür fiziksel değişimi daha bariz şekilde görebileceğim...şu an metabolizmamdan 100 kalori fazl a alıyorum ancak buna rağmen değişimler var...ve bu hazırlık aşamasıydı...diyetlerde doğru olan da yüksek kaloriyle başlayıp zamanla giderek kaloriyi azaltmakmış..

dün gece saatlerinde internet ve indirme bağımlılığım üzerine düşündüm ve sanırım sebebini buldum...sürekli birşeylere sahip olmak için onları indirip topluyormuşum.. bunun en büyük nedeni sanırım "kayıp zamanlarımı" yani boşa harcadığımı düşündüğüm zamanları ve geçmişte yapmam gerektiğini düşünüp şu an onları yapmadığım için pişmanlık duyduğum şeyleri telafi etmek istercesine internetten ışık hızında sürekli bilgiler topluyor birşeyler indiriyorum..geçmişte kaçırdıklarımı yakalamaya çalışıyorum kendimce..aynı zamandada bugünkü yenilikleri takip etmeye çalışıyorum ancak çok yoruluyorum...
eskiden film izlemeye hiç ilgim olmazdı kendi kişisel sorunlarıma ah vah demekten dolayı gözümü açıp çevreme bakamamıştım...o yüzden çıkanları o zamanlar takip edemiyordum...ancak şimdi topladığım eski filmleri izlerken çok fazla tat alamadığımı itiraf ediyorum...çünkü o zamanın şartlarına hitap ediyor ve o günün espirilerini içeriyor...
ve daha önce izlememiş görmemiş olmama rağmen bana bile eski geliyor...
(aslında bakarsan eski enerji yani bu) yani demek istediğim şu ki....birşey yapılacaksa zamanında yapılmalıymış...yani o an şimdiki an iken yapılmalıymış...herşeyde bu geçerli tabi...
yoksa gazı kaçmış bir kolayı içmekten yada bayatlamış bir ekmeği yemekten farkı kalmıyor...belki de kayıp zamanlarımı telafi etmeye çalışmamalıyım...bugüne mi bakıyım sadece ? ama kendime bir kültür birikimi...bir havuz oluşturmaya çalışıyorum...yani benim yaşıma gelmiş bir insanın bugüne kadar çoktan biliyor olması gereken birtakım şeyler vardır..işte ben bunun eksik kalmasından endişe ediyorum...çünkü farkındalığımın yerinde oluşu sadece son 5 sene içinde falan oldu diyebilirim...yani sanki 5 sene öncesine kadar dünyaya bile gelmemiş gibiydim herşeye ilgisiz ve kapalıydım...hatta bazı insanlar beni otistik falan sanıyorlardı... aynı zamanda 2 farklı zamanla uğraşmak yoruyor...kafam karışık günlük...geçmişte olması gereken birikimlerin şu an bende olmadığını düşünerek bunlar yapıyorum...yapmadığım zaman da sanki bugüne kadar hiçbirşey bilmeyen ve oldukça az birikimi olan birisi gibi kendimi hissetmekten alamıyorum...bilmiyorum...

Canım insanın bazen moralinin bozuk olması hemde hiç sebep yokken öyle olmasının nedeni ayın etkisi altında olduğundan olabiliyormuş. Eğer 1 günlük jejimini bozdysan üzülme. Ona şoklama deniyor. Sen 3 haftadır rejim ve spor yapıyorsun hatta belki 4 şoklama yapabilirsin yani bikaç gün çok yersen ertesi günü birden çok fazla kilo düşüyor ama sporu bırakmayacaksın tabi. Unutmadan bugünlerde büyüyen ay fazında olduğumuz için vücudumuz su topluyor bir kaç gün sonra tartılmaya bak şimdi bakarsan moralin bozulabilir. Bizim burda herkesde birden bir karın şişliği oldu. Neden ayın etkisi yanı geçici:) sevgiler
hayallerimgerçekleşiyor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-03-2010, 01:29 PM   #307 (permalink)

Alıntı:
Dün çekim yasası kısmını okurken senin günlüğünde yazılan yazı aklıma geldi sen yazmıştın Kilo vermek için, "kilo vermeye" odaklanmak yerine, size göre
mükemmel kilonuz neyse ona odaklanın.Aslında çekim yasasını uyguluyorsun..Doğru yoldasın..Çünkü çekim yasasında bu yazı geçiyor.Soruların sana doğru yanıtları veriyor..Bu davranışın için kutluyorum seni..Dün gece kendine soru sormuşsun yanıtını almışsın..Yani iyi olmadığına odaklanmamalısın direncinin bir oyunu..Bazen olur böyle şeyler geçiştir.Gerçekten faydalı oluyor hatta o sıkıntını eğlenceli hale getirebiliyorsun...Eft ye devam et hatta sedona yöntemiyle soru sorarak istemediğin davranışını serbest bırakabilirsin..
Ben daha eftyi öğrenmeden matrixi yönetini gördüm onun kitabını almaya karar verdim birde şimdi sedona çıktı bu sitenin hızına yetişmek mümkün mü? Ne çok yöntem yol var. kafam allak bullak oldu. Ama yakında düzelirim.
Alt 16-03-2010, 01:30 PM   #308 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
hayallerimgerçekleşiyor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Canım insanın bazen moralinin bozuk olması hemde hiç sebep yokken öyle olmasının nedeni ayın etkisi altında olduğundan olabiliyormuş. Eğer 1 günlük jejimini bozdysan üzülme. Ona şoklama deniyor. Sen 3 haftadır rejim ve spor yapıyorsun hatta belki 4 şoklama yapabilirsin yani bikaç gün çok yersen ertesi günü birden çok fazla kilo düşüyor ama sporu bırakmayacaksın tabi. Unutmadan bugünlerde büyüyen ay fazında olduğumuz için vücudumuz su topluyor bir kaç gün sonra tartılmaya bak şimdi bakarsan moralin bozulabilir. Bizim burda herkesde birden bir karın şişliği oldu. Neden ayın etkisi yanı geçici:) sevgiler
teşekkür ederim canım bak unutmuşum doğru ya...ay meselesi vardı belki kuşum bile ondan etkileniyodur olabilir valla dönem geçince o da iyileşebilir evet bakış açımı değiştirdiğin için çok teşekkür ederim

rejimle ilgili tavsiyelerine de uyacağım canım sağol..

Alt 17-03-2010, 11:07 AM   #309 (permalink)
Yüzbaşı

merhaba sevgili günlük
geçen gün diyetimde kaçamak yaptığımı söylemiştim ya...bunun sebebini buldum...her ne kadar aynı kalori dahilinde de olsa değişim listesi kullanarak diyetime kurukayısı kurüzüm, fındık ve meyveli müslileri sokmak istemiştim...ancak o gün hem içime çöken üzüntü sıkıntı hem de o şeylerin evde duruyor olması beni onların yenmesi gerektiği miktarı aşmamı tetiklemişti...bunlar sevdiğim zevk aldığım yiyeceklerdi ve diyette verilen miktarla yetinmeyeceğim apaçık belliydi....yani bunlar evde durdukça bütün kutuyu bitiresim geldiğini anladım...belki bilinçaltım o kutunun tamamen evden yokolması gerektiğini söylüyordu bana...çünkü varken hepsini sınırsızca istiyorum...o yüzden bu yiyecekler ölçülü yendiği takdirde ne kadar masum olsa da...ne kadar çikolata gibi pasta gibi olmasa da bir süre daha evde bulunmaması hayrıma olacak...zaten belli bir miktarı aşınca kan şekeri dengemi de bozuyorlar biraz kan değerleri konusunda da sağlık sorunlarım var..yani şu an çok hassas terazi üzerinde gezindiğimin farkındayım...ama böyle olması daha iyi...olması gereken miktarı aştığım için bünye beni cezalandırıyor..bu nedenle kaçamak yapmak o kadar da cazip gelmiyor...o sıkıntıları çekeceğimi bildiğim için bu ihtimalden uzak durma şansım yüksek...
kilo verdikçe ve spora devam ettikçe onların da düzeleceğini umuyorum...vucut hatlarım ortaya çıkmaya başladı...bel oyuğumu belirgin bir şekilde ilk bakışta görebiliyorum aynada

hani geç kalmışlık hislerimden bahsetmiştim ve net bağımlılığının ondan olduğunu falan filan söylemiştim hatta konu olarak tartışmaya açmıştım ya....

bugün indirilmeyi bekleyen şeylerimin listesine tek tek gözattım ve kendime tek tek sordum...

bunu indirmeye harcadığım zamana değecek mi ?

çünkü bilirsin, çoğu zaman indirme süresi izleme süresinden çok daha uzun sürebiliyor..

gerçekten de zevk alarak oturup izleyecek miyim ?

tarzında sorular sordum her biri için içimden...
ve birkaç tanesi için bu sorularıma hayır cevabı verdiğimi gördüm....çünkü filmlerden bazılarının süre bilgilerinde 3 saatin üzerinde oldukları yazılıydı...ve böyle uzun filmlerden çok sıkıldığımı biliyorum....türleri ve temaları da bana hitap etmiyordu...çünkü tarihi filmler ve savaş filmleri ilgimi çekmiyor..genelde süreleri de çok uzun oluyor....bu tarz filmleri hemen indirilecekler listemden sildim....diğer geri kalanlarına da tekrar gözatıp yine kendime aynı soruları soracağım....şimdiden epey yüküm azaldı vallaha

Alt 17-03-2010, 01:35 PM   #310 (permalink)
Teğmen

simetra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 460
62 Mesajinıza toplam 426 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
simetra is an unknown quantity at this point

facebook konusu bana hep çok ilginç gelmiştir zaten..hiç başlamadım, başlamadan da bu siteyle tanıştım çok şükür...
simetra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks