Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm..

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm.. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız merhaba günlük bugün bandımın montajı yapıldı ve ilk yürüyüşümü yaptım alışkın olmadığımdan mıdır nedir ? bugün bütün gün denge sorunu yaşadım hala da yaşıyorum...bu yazıyı bile zor yazıyorum...başlangıçta ilk hafta 6-12 dakika öneriliyormuş..zamanla süreler attırılıyormuş tablo yapmışlar ben tuttum 30 ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm..

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 20-02-2010, 03:20 PM   #131 (permalink)
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Cevap: Yeniden doğuş sürecimi izlediğim günlüğüm..

merhaba günlük
bugün bandımın montajı yapıldı ve ilk yürüyüşümü yaptım
alışkın olmadığımdan mıdır nedir ? bugün bütün gün denge sorunu yaşadım hala da yaşıyorum...bu yazıyı bile zor yazıyorum...başlangıçta ilk hafta 6-12 dakika öneriliyormuş..zamanla süreler attırılıyormuş tablo yapmışlar ben tuttum 30 dakika yürüdüm sonradan okudum önerilen süreyi..neyse...

yarın inşallah diyetime başlıyorum karar verdim...
yarın diyete başlayacağım ve koşu bandını önerilen süreler çerçevesinde kullanacağım...kilo vermek istiyorum hadi bakalım

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-02-2010, 08:28 AM   #132 (permalink)
Yüzbaşı

963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all

Günaydın Günlük
dün yatmadan önce müzik arşivime gözattım ve spor yaparken zevkle dinleyeceğimi düşündüğüm şarkıları seçip cep telefonuma attım...
yapılan işi daha zevkli hale getirmezsek pes etme olasılığı artar çünkü öyle değil mi ?

inşallah bugün yeni bir yaşam tarzına adım atmış bulunmaktayım...şu an diyetime başladım ve kahvaltımı diyete göre yapıyorum...
eskisine göre çok daha fazla kendime bakma isteği duyuyorum...arasıra yine böyle girişimlerim olmuştu ancak bir süre sonra sıkılıp bırakmıştım...ama bu sefer sağlıklı beslenmeyi ve kendime düzenli olarak bakmayı ve diğer günlük angarya işler her ne kadar üzerimde olsa da günlük kişisel bakımlarımı aksatmamaya karar verdim...inanın bazı günler oluyordu ki yüzümü yıkamayı unutuyordum...

ama bu durum ; "olmak istediğim ben" den çok uzaktı...çünkü kafamdaki olmak istediğim ben, veya dışarıda görüp de onlar gibi olmak istediğim kızların hepsi düzenli bir yaşam tarzının ve ihmal edilmemiş günlük bakımlarının sonuçlarıydı...ve bu yaptıkları şeyleri zorlanmadan yapıyor olmalarının nedeni, onların normal yaşam tarzlarının o şekilde oluşuydu...yani farklı ve yeni birşey yapmıyorlardı...hayatlarının temeli o şekildeydi ve bu temeli de yine o temele yakışır güzellikte tuğlalarla ve badanalarla süslüyorlardı (ne benzetme ama )
fakat ben daha önce bunları yapan ve yaşam tarzı haline getiren birisi olmadığım için bunlar bana fazladan ve yeni bir yük gibi geliordu..dolayısıyla o yüklerin ağırlığını hissettiğim an sırtımdan atıyordum...

hayalimdeki bene dağınık bir düzen, istikrarsız bir yaşantı ve sırf karnımı doyurmak için ne bulursam yemek gibi şeylerle çok uzaktım....ama bunu bugün gerçekten değiştirmeyi düşünüyorum ve 2-3 gün sonra vazgeçip eski düzene dönmeyeceğime söz veriyorum....aslında her vazgeçişin sadece ama sadece "kendime ihanet" olduğunu anlamış bulunmaktayım..

Geçenlerde gardrobumu yeni yaşam tarzıma göre düzenleyeceğimi söylemiştim hatırlarsan, evet bugün sabah üzerimi değişmek için gardrop kapaklarını açtığımda resmen benim de içim açıldı....meğer o güne kadar kendime ne büyük eziyet etmişim....bornozum bile gömleklerimi astığım aynı yerde asılı duruyorlardı ve bu yerin tabanındaki dizaltı botlarıma bornozun uçları falan takılıyordu....derken raflardan birisini boş şeylerle işgal ettiğimi anlayıp bornozumu o rafa geçirdim...ve bu arada hoşuma gitmeyen kötü kaliteli ve kötü renkli askıları ayırdım ve çöpe attım....artık bütün elbise askılarım aynı renk oldu....(neredeyse her biri bir farklı renkti hatta türdü ve kafam karışıyordu) şimdi gardrobumu açtığımda kafam karışmadığı gibi içim huzurla doluyor ve bu manzaradan gurur duyuyorum

Evet bugün 21 şubat pazar...bugünün sabahı itibariyle aç karnına 76.3 kilo çıktım...haftaya pazar tekrar tartıldığımda yine burada bildiririm....hergün tartılmamaya karar verdim..bu yorucu ve yanıltıcı birşey...diyetisyene gittiğim zamanlarda da haftada 1 tartıyordu zaten beni....
şimdilik benden bu kadar

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-02-2010, 09:36 AM   #133 (permalink)
Yüzbaşı

Günaydın günlük
Bugün yine güneş ışıl ışıl parlıyor..bahardan bir gün gibi...belki de bahar gelmiştir ama daha farkında değilimdir

Dün akşamım da yoğun bir şekilde evin düzenini değiştirmekle ve bazı şeyleri düzeltmekle ayıklamakla falan geçti...hala da el atmam gereken biryer kaldı...bazanın altındaki şu an giyilmeyen kıyafetleri çirkin bir şekilde hipermarket torbalarına tıkmıştım...onları nasıl daha güzel şekilde koyup depolarım onun üzerinde düşüneceğim bugün...Evden güzel birşeyler uydurabilecekmiyim bakalım...aslında renkli ve güzel hurçlardan almak gerek ama para harcamak istemiyorum..

geçen günlerde ders çalışmak için yazdığım olumlamaları şu an dinlemeye başladım (anca sıra geldi) bakalım ne zaman işe yarayacaklar..bugün bütün gün kulağımda dönsün dursun bakalım....zaten kısa bi olumlamaydı..sanırım yarına etkisini görürüm...

hala hayatımdaki temelleri tam oturtamadğımı hissettiğimden bir türlü derse girişemiyorum...Vallahi bahane filan değil...şimdi bazanın altında o çirkin dağınıklık varken ve içim rahat etmezken aklım ordayken onu çözemeden nasıl ders çalışayım..çalışsam da nasıl verim alıyım ? sorunlarımı küçültmeye çalışıyorum..böylece artık hiçbirşeyin üzerine çokça eğilmemiş olacağım ve daha dengeli hayatım olacak (en azından ben öyle düşünüyorum)

kendime daha dengeli bir yaşam sürmek için yaşam alanlarımı başlık olarak liste halinde sıraladım...ders, spor vesaire gibi...dün günümü buna göre geçirmeye çalıştım ve kendimce ne kadarını gerçekleştirebildiğimi gördüm...ve gerçekleştirebildiklerim listedeki maddelerinin yarısından daha azdı...yani şöyle söyleyim ..diyelim listede 7 madde varsa ben anca 3 ünü gerçekleştirebildim ve diğer 4 ü yapılmadan gün bitti bunu düzeltmek istiyorum...temel sorunlar üzerine bu kadar eğildiğim de ondan zaten...

Alt 23-02-2010, 08:33 AM   #134 (permalink)
Yüzbaşı

Günaydın günlük
bu sabah biraz zorla da uyansam neşeli bir sabah geçiriyorum..dün evi düzenlemek beni epey uğraştırdı..hatta bazen aklıma gelen fikirleri denemekte başarısız olup gerildim falan ama dünkü uğraşlarıma baya değdi...yarın da inşallah alışverişe çıkıp pantolon askısı falan alacağım gardrobum daha da düzenli olacak inşallah..

gelelim diyet ve kilo konusuna..aslında haftada 1 tartılmayı düşünüyordum ama sabah kendimde belirgin şekilde hafiflik hissedince dayanamadım ve aç karnıma tartıldım...
veee 23 şubat salı günü sabah aç karnına 75.6 kilo çıktım vay be 2 günde farketti...sanırım vucudum topladığı fazla suları ve ödemleri attı...
bir de dün baya ciddi şekilde kabızlık problemi yaşamıştım..keten tohumu denedim ancak işe yaramadı..fakat çiğ soğan yemek çok işe yaradı..soğanda bol lif var..sanırım benim günlük lif ihtiyacım normal insanlara göre biraz daha fazla olsa gerek...hergün soğan yemeyi alışkanlık haline getirmeyi düşünüyorum...tabi yedikten sonra da dişlerimi fırçalamayı

76.3 - 75.6 = 700 gram fark çıkıyor :)

Alt 23-02-2010, 08:51 PM   #135 (permalink)
Yüzbaşı

tekrar merhaba günlük...
hani olumlamaları sesli kaydedip dinlediğimi söylemiştim ya...ne farkettim biliyomusun ? artı kendi sesim kulağıma garip ve yabancı gelmiyor..kulağım kendi sesima alıştı galiba..yani öyle kötü de gelmiyor artık

sadece 1-2 ufak derdim kaldı...o da hayatımın her alanını 1 güne dengeli olarak sığdırıp yaşamak diğeri de ders çalışmak..

şimdi şu aralar kilo verdiğimde çok güzel olacağımı ve beni görenlerin hayran kalıcaklarını falan hayal etmeye başladım...kendimi daha önce giyemediğim kıyafetlerin içinde hayal etmeye başladım
son denediğim saç renginden de çok memnun kaldım ve aynı renge devam etmeyi düşünüyorum...

bi türlü elim derse gitmiyor yahu...şimdi de kilo vermeye ve güzelleşmeye yoğunlaştım..nolucak benim halim...günler geçiyor o arada çaktırmadan son sınıftayım ama mezun olmaya niyetim yok galiba

gün içinde vaktimi bu kadar yiyen şey nedir acaba bi çözebilsem ?
bugün yine dengeli bir gün geçirdiğimi söyleyemem..yapamadıklarım oldu..
çünkü yaptığım bazı ufak sandığım işler tahminimden uzun sürdü ve büyüdü...

ama herşeye rağmen her zamankinden mutluyum diyetim iyi gidiyor zorlanmıyorum..sağlık sorunlarımın da düzeleceğine inanıyorum..en azından şimdilik diyet yüzünden tuzu kestiğim için tansiyonum fırlamıyor ve gözlerim kançanağına dönmüyor...

tek sorunum derse oturmak kaldı...

Alt 23-02-2010, 09:05 PM   #136 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,234
998 Mesajinıza toplam 5,275 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to behold

kilo verip güzelleşmene daha da katkısı olması için "lahana yağı"nı da dene ;)
YESHAPPY isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-02-2010, 09:23 PM   #137 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
YESHAPPY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
kilo verip güzelleşmene daha da katkısı olması için "lahana yağı"nı da dene ;)
teşekkür ederim canım çıktığımda bakıyım lahana yağına

Alt 24-02-2010, 11:41 AM   #138 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
gülenyüz gül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tek sorunun ders olduğuna göre dersi kolaylıkla yapacağına inanıyorum ,ders düzelen bir sorun..
sağol canım :) hala derse oturmanın anahtarını arıyorum..en kısa sürede bulmam lazım

Alt 24-02-2010, 11:46 AM   #139 (permalink)
Yüzbaşı

merhaba günlük
bugün noldu bil bakalım
sabah kalkar kalkmaz aç karnıma tartıya çıktım ve baktım ki tam 75.0 kiloyum 24 şubat sabahı itibariyle

Diyette ve sporda 4. günüm 76.3 le başlamıştım...
1 kilo 300 gram gitmiş yaşasınnnn
yediğim yemekler midemde kalıyodu ve midem taş gibi oluyordu..şimdi aynaya baktım ve midem daha yassı hale gelmiş eskisi gibi sert şişkin ve öne çıkık değil...sanırım sindirim sorununu aşmak üzereyim midenin dolu kalması da insanı daha kilolu gösteriyor...bu verdiğim kilo sanırım midede şişkinlik yapan orda kalan yemeklerin ağırlığıydı...yağdan vermemiş olsam da görüntüm baya farketti....tam gazla devam edicem

Alt 24-02-2010, 03:53 PM   #140 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
Bulursunnn sonraa dersin başından kalkmazsın...ders sorumluluğu ağır bir yük o yükü atacağına inanıyorum..
inşallah canım :) ders için hazırladığım sesli olumlamı yeteri kadar dinleyemedim..bugün aralıksız dinleyim bakalım nolacak :)

Alıntı:
Yaaff 75 fazla kilo değilki Bennnnnnnn kilo almak istiyorum direncim fazla olur.....
canım benim boyum 1.53...bu boy için 75 kilo çok fazla anlamına geliyor maalesef beden kitle indeksine göre obez sınıfına giriyorum
canım sen de kilo almak için olumalama uydurup sesli kaydedip dinlesen belki işe yarar ne dersin ?

Bookmarks