Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Salvamea'nın Günlüğü

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Salvamea'nın Günlüğü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Yoğun psikolojik sorunlarla uğraşırken "tesadüf eseri" tanıştım bu forumla. Dün gece uyumadan önce 3 saat dinledim,uyku sorunum vardır,içim daralır, korkular ve nefes darlıkları içinde geceyi geçiririm.Uyuduğumda da sağlıklı uyuyamam.Ama dün gece çok rahat uykuya daldım ve çok sağlıklı uyuduğumu sabah ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Salvamea'nın Günlüğü

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 31-12-2009, 12:02 PM   #1 (permalink)
Teğmen

salvameaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 214
134 Mesajinıza toplam 631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
salvameaa will become famous soon enoughsalvameaa will become famous soon enough
Arrow Salvamea'nın Günlüğü

Yoğun psikolojik sorunlarla uğraşırken "tesadüf eseri" tanıştım bu forumla.

Dün gece uyumadan önce 3 saat dinledim,uyku sorunum vardır,içim daralır,

korkular ve nefes darlıkları içinde geceyi geçiririm.Uyuduğumda da sağlıklı

uyuyamam.Ama dün gece çok rahat uykuya daldım ve çok sağlıklı

uyuduğumu sabah uyandığımda hissettim. Bu kadar çabuk etki etmesi

tek kelime ile "mucize".

Değişim aşamalarımı hergün paylaşmaya çalışacağım.

Hayatımın değişeceğine "inanıyorum" :)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

salvameaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-12-2009, 02:23 PM   #2 (permalink)
spestnaz
Guest

Standart Cevap: Salvamea'nın Günlüğü

günlüğünüz hayırlı olsunn yeni yıll ve yeni bir yaşamm. . herşey gönlünüzce olsunn
Alt 31-12-2009, 03:00 PM   #3 (permalink)
Teğmen

134 Mesajinıza toplam 631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
salvameaa will become famous soon enoughsalvameaa will become famous soon enough

Alıntı:
spestnaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
günlüğünüz hayırlı olsunn yeni yıll ve yeni bir yaşamm. . herşey gönlünüzce olsunn

Teşekkür ederim umarım sizin içinde çok güzel bir yıl olur :)
Alt 31-12-2009, 03:40 PM   #4 (permalink)
Elektra
Guest

Günlüğün hayırlı Yeni Yılın kutlu olsun.. Sevgiler...
Alt 31-12-2009, 06:54 PM   #5 (permalink)
Teğmen

yu_rin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28
49 Mesajinıza toplam 277 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yu_rin is on a distinguished road

aramıza hoşgeldin.Günlüğün hayırlı olsun...İnanmak başarmanın yarısıdır..kısa sürede bütün sorunlarından kurtulman dileği ile.
Alt 31-12-2009, 10:29 PM   #6 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
yu_rin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
aramıza hoşgeldin.Günlüğün hayırlı olsun...İnanmak başarmanın yarısıdır..kısa sürede bütün sorunlarından kurtulman dileği ile.
Hoşbulduk :) İnşallah sorunlarımdan kurtulacağım inanıyorum.

İlginize samimiyetinize teşekkür ederim :)
Alt 01-01-2010, 02:36 PM   #7 (permalink)
Teğmen

Affederek başlamak istiyorum günlüğüme;
  • Beni “küçük” sözlerinizle yargıladığınız ve eleştirdiğiniz için sizi affediyorum.
  • “Değersiz” sözlerinizi ciddiye alarak kendimi yıprattığım için kendimi affediyorum.
  • Ablamla,kuzenimle beni kıyasladığınız için ailemi affediyorum.
  • Dayakla,sözlü şiddetle eğitim olamayacağını kavrayamayan “sözde eğitimci” öğretmenimi affediyorum. Rahat uyuyunuz diyemiyorum özür dilerim ki hayatımın mahvolmasında büyük payınız var.
Derin bir nefes alarak başladım güne.Geceyi kalbime saplanan sancı yüzünden kalp

krizi geçireceğim diye ölmeyi bekleyerek geçirdim.Bak bu olmadı işte ! Ne

konuşmuştuk ? “korku yok” “rahat uyku” var.Pes etmemeli daha yeni başladık bunlar

olacak muhakkak sonra “hiçbiri” kalmayacak.

Telkinlerimi dinliyorum, derin nefesler alıyorum.

Aynaya geçip “seni seviyorum diyorum .

Gözlerim parlıyor “hangi yıldızdan kopup geldiniz?” diyorum. Ego güçlendiriciyi

fazla dinledim sanırım dozajını azaltmalıyım . :)

Sorunlarımı burda anlatmak bile benim için büyük terapi ki ben daha fazlasının olacağını

hissediyorum. Bütün “şeytanlarımı” uzaklaştırdım.Bir melek var hayalimde keman sesleri

yükselirken kulağımda ,o sihirli değneğiyle bana dokunuyor. Arada şeytan geliyor “müzikle

iyileşecek misin ? güldürme beni” diyor ağzının üstüne bir tane patlatıyorum. Benim masal

tadında hayallerim var artık ,fonda keman sesleri ben beyaz elbisemle, saçımda papatyalar

çimenlerin üzerinde keyif çatıyorum . :)

Çok yazı yazarım ama ben ömrümde böyle keyifli yazı yazmadım oluyor galiba : )
Alt 01-01-2010, 04:09 PM   #8 (permalink)
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all

Alıntı:
salvameaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Affederek başlamak istiyorum günlüğüme;
  • Beni “küçük” sözlerinizle yargıladığınız ve eleştirdiğiniz için sizi affediyorum.
  • “Değersiz” sözlerinizi ciddiye alarak kendimi yıprattığım için kendimi affediyorum.
  • Ablamla,kuzenimle beni kıyasladığınız için ailemi affediyorum.
  • Dayakla,sözlü şiddetle eğitim olamayacağını kavrayamayan “sözde eğitimci” öğretmenimi affediyorum. Rahat uyuyunuz diyemiyorum özür dilerim ki hayatımın mahvolmasında büyük payınız var.
Derin bir nefes alarak başladım güne.Geceyi kalbime saplanan sancı yüzünden kalp

krizi geçireceğim diye ölmeyi bekleyerek geçirdim.Bak bu olmadı işte ! Ne

konuşmuştuk ? “korku yok” “rahat uyku” var.Pes etmemeli daha yeni başladık bunlar

olacak muhakkak sonra “hiçbiri” kalmayacak.

Telkinlerimi dinliyorum, derin nefesler alıyorum.

Aynaya geçip “seni seviyorum diyorum .

Gözlerim parlıyor “hangi yıldızdan kopup geldiniz?” diyorum. Ego güçlendiriciyi

fazla dinledim sanırım dozajını azaltmalıyım . :)

Sorunlarımı burda anlatmak bile benim için büyük terapi ki ben daha fazlasının olacağını

hissediyorum. Bütün “şeytanlarımı” uzaklaştırdım.Bir melek var hayalimde keman sesleri

yükselirken kulağımda ,o sihirli değneğiyle bana dokunuyor. Arada şeytan geliyor “müzikle

iyileşecek misin ? güldürme beni” diyor ağzının üstüne bir tane patlatıyorum. Benim masal

tadında hayallerim var artık ,fonda keman sesleri ben beyaz elbisemle, saçımda papatyalar

çimenlerin üzerinde keyif çatıyorum . :)

Çok yazı yazarım ama ben ömrümde böyle keyifli yazı yazmadım oluyor galiba : )

günlüğün hayırlı olsun
farkındamısın çok güzel bir tasvir yeteneğin var..hayallerini anlatış tarzını çok beğendim :) kolay hayal kurmayı beceremeyen benim bile gözümün önüne o tarif ettiğin durum geldi ve inan çok güzel bir görüntüydü...imrendim vallaha..
gerçeğini de görüp yaşamanı diliyorum :)
imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-01-2010, 06:15 PM   #9 (permalink)
Teğmen

Teşekkür ederim :) , müzikle birlikte hayal kurmayı deneyin çok faydası oluyor :)

Mutlu kal :)
Alt 01-01-2010, 06:22 PM   #10 (permalink)
Teğmen

yu_rin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28
49 Mesajinıza toplam 277 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yu_rin is on a distinguished road

Salvameaacım güzel bir başlangıç yapmışsın.Bu hızla gidersen yakında gümbür gümbür mutluluk nidalarını paylaştığını görür gibiyim.:):) İyiki varsın...

Bookmarks