Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

iki noktacınız geldiiiii....

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri iki noktacınız geldiiiii.... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: cent Nickli Üyeden Alıntı sudem çok ii olur evi yakmadan hahaha uygulama yapsan sevinirdim birde düşüncemi olmsuzluk yönlendiremsinden uzak tutmam gerek 2 nokta yaparken bende ister sitemez oluyo ama bununda çözümü kendi içinde diyorum. ilk denemelerimde yorgunluk hissi fala ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

iki noktacınız geldiiiii....

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21-07-2009, 12:25 AM   #301 (permalink)
Yüzbaşı

serpil22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8,267
708 Mesajinıza toplam 7,105 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond repute
Standart Cevap: iki noktacınız geldiiiii....

Alıntı:
cent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sudem çok ii olur evi yakmadan hahaha uygulama yapsan sevinirdim birde düşüncemi olmsuzluk yönlendiremsinden uzak tutmam gerek 2 nokta yaparken bende ister sitemez oluyo ama bununda çözümü kendi içinde diyorum.
ilk denemelerimde yorgunluk hissi fala olmaktaydı şimdiöyle olmuyor çok rahatım açıkcası
iki noktad uygulamasında noktaları belirlerekn sağda olmak istediğim hal ve beni mutlu edicek ödülüm yaşarken hissetme görme solda bazen detaya giriyorum bazende şimdiki halim diyorum sonra 2 noktada ah şimdi olsa ne güzel olurdu şöyle böyle yapardım kahvemide yudumlardım derekn derin nefes alarak verip şükrediyorum bunları dedikten sonra bir süre o iki noktaya kitlenmektesiniz zaten bu kendilinden olmakta dışarıdaysam fazla uzun sürmesine izn vermemekteyim evde isem uzun süre kitlenmekte yim o andan farklı bir gçiş olmakta bunu tarif edemiyorum şu anda

ama yorunluk halsizlik kalmamakta nedeninide yazım bu konuda da 2 nokta uygulaması yaptım çünkü aşırı halsiz olmaktaydım uyku olmuyordu ama hareket gücüm gidyodu diyebilirim çare yine 2 nokta uygulamasıyla hallettim

ayrıca 2 nokta uygulamasını her konuda yaptım diyebilirim iş sevgi huzur mutluluk sorularıma cevap madi manevi isteler sonuçlarını aldım
şükü diyim
benim tek problem neden eşyalara zarar gelmekte onuda yazarken ilginç olan nasıl yaptımı düşündüm ve kendi kendime cevabını buldum ilginç cevabı bulmak için uygulamamaı yazmam gerkiyomuş burada

sevgiyle kaldık
Sevgili cent merhabalar...

Senin evdeki eşyalara zarar verme durumundan topraklanman gerektiğini düşünüyorum..

Çalışmaya başlamadan ve çalışmadan sonra topraklanmanı tavsiye ederim..

Bir dönem benimde enerji yoğunluğundan bu gibi durumlarım oldu..
Etkili olacağını düşünüyorum sanada..

sevgiler...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 21-07-2009, 11:22 AM   #302 (permalink)
Binbaşı

cent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 234
488 Mesajinıza toplam 2,287 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to all

sudecim teşekkür ederim sbs konusunda ve diğer yazıların için 31 temmuzda açıklanacak az kaldı biraz tez canlıyım inatçıyım beklemekten hiçççççççç hoşlanmam sbs sonucunu beklemek sıkıntı verdi gerçi puan hesaplamasını yaptım ama kat sayılar artı denildiği için merak etmekteyim oğlum benden rahat bu konuda yaptım yapacamı allah verir demekte

şimdi bilgisayarda 2 kelime yazıcam yapmadığı muzurluk kalmadı beni kaldırmak için hayal bile kurmuş midemde bulantı oldu ee kalksana ben geçicem demede su tekniğini bile uyguladım diyor hadi anne kalk oyun oynucam diyip duruyor 2 nokta tekniğini öğretmedim oğluma daha zamanı var ama benim oğlumda sırf hayel ederek istediğini elde edebilmekte senin dediğin gibi bazen olumsuzlukları olmuyor değil bunu aşması gerektini bilmekte ama şartlar bunu gerektiriyor dediği nasıl olacak dediği olmuyor dedğil neyse bunuda aşacağına inanıyorum

sevgiyle kaldık

Dünyayı isterken de sus,
Bir dileğe kavuşmak isterken de.
Öylece seyre dal gitsin…
mevlana
cent isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-07-2009, 11:27 AM   #303 (permalink)
Üsteğmen

tiriniti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,141
234 Mesajinıza toplam 1,863 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tiriniti is just really nicetiriniti is just really nicetiriniti is just really nicetiriniti is just really nicetiriniti is just really nice

Alt 21-07-2009, 11:29 AM   #304 (permalink)
Binbaşı

488 Mesajinıza toplam 2,287 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to all

Alıntı:
serpil22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili cent merhabalar...

Senin evdeki eşyalara zarar verme durumundan topraklanman gerektiğini düşünüyorum..

Çalışmaya başlamadan ve çalışmadan sonra topraklanmanı tavsiye ederim..

Bir dönem benimde enerji yoğunluğundan bu gibi durumlarım oldu..
Etkili olacağını düşünüyorum sanada..

sevgiler...

merhabalar serpil olabilir topraklanma gereklidir belkide ama ben sanırım olumsuz düşünceyi bir anda aklıma getirdiğimden de kaynaklanmakta dur bakim bu nesnenin başınada ne gelicek diye aklıma geli vermekte neyse bunuda aşarım nasıl olsa hadi aştımda ii oldu diym şimdiden

uzun süredir sitedeki yazıları bile okumaya zaman bulamadığım oldu biraz nefeslenince yine sitede gezinmeye başladım gerçi okuduğum yazıları tekrar göz gezdirmekten sıkılmıştım bir süre siteye uğrayamadım baya okunacak yazılar olmuş artık fırasat buldukça okurum

sevgiyle kaldık

Dünyayı isterken de sus,
Öylece seyre dal gitsin…
mevlana
Alt 25-07-2009, 02:28 AM   #305 (permalink)
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold

arkadaşlar Cent'in sözleri beni çok etkiledi artık hayatımın her alanında iki nokta yapmaya karar verdim.bir iki beklemesi gereken olayım yüzünden kendim de beklenti içine girdiğimi ve yaptığım iki noktaları serbest bırakmadığım için ara verdim.arkadaşım saolsun bunları hatırlattı.yazmanın ne kadar önemi var.birbirimizden neler öğreniyoruz.Bu gün Matrix'e Hükmedin kitabı hakkında yorumlar var mı başka yapanların farklı uygulamaları var mı diye araştırma yaparken bir yazı gördüm onu olduğu gibi size aktarmak istedim.özellikle yapamıyorum diyenler için, benim hep anlatmak istediğim.bu işi ben yaparım diye başladım.yani inanarak yaptım.inanmadan yaptıklarım da başarılı olamadım. Başaranlar, önce inandılar, sonra yaptılar; başaramayanlar ise, önce yapıp sonra inanmayı deniyorlar. .... aa nasılmış gerçekten oluyormuymuş diye yapılırsa olmuyor.birde beklenti içine girip oldu mu olmadı mı merak edince de olmuyor.uzun süreli beklemeli işlerde beklerken de içinizi çürükletince de olmuyor.benim ki öyle oldu.takılıp kaldım.onu beklerken başka uygulamalarımı engelliyorum.en güzel ufak tefek kısa süreli işler hem zevkli oyun gibi geri dönüşü sevindiriyor insanı.bugün ufak bir deneyimim oldu.olması gereken bir işim belirtilen günlerde yapılması imkansızdı.çok ta istiyordum yoksa süre uzayınca belki kalıp gidecekti.bu gün kalsın artık o günlerde olması imkansız diye aradım.daha önce mümkün değil demişlerdi.şimdi benim istediğim güne alındı.teşekkürler Cent iyi ki hatırlattın.
Alt 25-07-2009, 01:12 PM   #306 (permalink)
Binbaşı

Alıntı:
sudem8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşlar Cent'in sözleri beni çok etkiledi artık hayatımın her alanında iki nokta yapmaya karar verdim.bir iki beklemesi gereken olayım yüzünden kendim de beklenti içine girdiğimi ve yaptığım iki noktaları serbest bırakmadığım için ara verdim.arkadaşım saolsun bunları hatırlattı.yazmanın ne kadar önemi var.birbirimizden neler öğreniyoruz.Bu gün Matrix'e Hükmedin kitabı hakkında yorumlar var mı başka yapanların farklı uygulamaları var mı diye araştırma yaparken bir yazı gördüm onu olduğu gibi size aktarmak istedim.özellikle yapamıyorum diyenler için, benim hep anlatmak istediğim.bu işi ben yaparım diye başladım.yani inanarak yaptım.inanmadan yaptıklarım da başarılı olamadım. Başaranlar, önce inandılar, sonra yaptılar; başaramayanlar ise, önce yapıp sonra inanmayı deniyorlar. .... aa nasılmış gerçekten oluyormuymuş diye yapılırsa olmuyor.birde beklenti içine girip oldu mu olmadı mı merak edince de olmuyor.uzun süreli beklemeli işlerde beklerken de içinizi çürükletince de olmuyor.benim ki öyle oldu.takılıp kaldım.onu beklerken başka uygulamalarımı engelliyorum.en güzel ufak tefek kısa süreli işler hem zevkli oyun gibi geri dönüşü sevindiriyor insanı.bugün ufak bir deneyimim oldu.olması gereken bir işim belirtilen günlerde yapılması imkansızdı.çok ta istiyordum yoksa süre uzayınca belki kalıp gidecekti.bu gün kalsın artık o günlerde olması imkansız diye aradım.daha önce mümkün değil demişlerdi.şimdi benim istediğim güne alındı.teşekkürler Cent iyi ki hatırlattın.

cancazım paylaşımına devam etmene sevindim yazınca insan kendi yaptıklarını yanlıişlarını farkediyor diyim uzun süredir2 noktayı uygulamaktayım ve dediğim gibi nesneler zarar görmekteydi bubölüme yazarken anladımki hep bu uygulamada bir terslik olacağını düşünmemden kaynaklanmaktaydı daha sonraki denemelerimde nesnelere bu düşünceyi aklıma getirmemdenkaynaklanıyordu şimdi uygulamalrda aklıma gelsede delete yaparak uyguladım ve nesnelerde hiç birşey olmadı kuantum dokunuş yaparkende başkalarına uygulamada çekingenliğim olması sadece kendime uygulamama neden olmakta bunuda aşarsam kuantum dokunuşu uygularım diye düşünmekteyim inşallah yapabilirim şimdilik kendimde uygulamaktayım

iki noktayı cancazım ben her konuda uyguluyorum birçok teknik denedim ama açıkcası en sevdiğim teknik bu 2 noktaydı kolay geliyor belkide bana
serbest bırakma olumlama sağlık problemleri maddi manevi problemler arınma olumlama ne düşünmek işstemek ve dilemek içerinde bir karışımın ana noktaları gibi düşündüğümden belkide

daha önceleri bazı zamanlar bişeyler düşünürdüm oh olurdu ama bunu nası oldunu bir türlü çözemiyor istediklerim konusunda bazen olsada bazen olmamakta hatta büyük isteklerimde neden yapamıyorum derdindeydim çoğu zaman aman boşa uğraşıyorum saçmalık dediğim bıraktığım zamanlarda olduydu neyse 2 nokta yazıları başladığı zamnalard a sadece okudum okudum ve tekrar okudum uygulamalra başladım ve şimdi bu uygulamalrı her konuda yapmaktayım arınma olumlu düşünme serbest bırakma aklınıza ne gelirse uygulamaktayım

bence en kolay uygulama bu diye düşünmekteyim fazla zamanda almıyor dışarda bile dikkkat çekmeden yapabilmek ii oluyor her uygulamada büyük bir huzur olması ayrıca bir sevinç önceleri halsizlik olurken şimdi büyük bir enerji ve güç oluşmakta buda beni mutlu etmekte

bu çalışmalarda kuantum sıçramanın en belirgin özelliklerini görmek beklemeden elde etmekte var eeeeeeeeeeeee daha ne isteyim sadece şükredim dimi cancazım

SEVGİYLE KALDIK

Dünyayı isterken de sus,
Öylece seyre dal gitsin…
mevlana
Alt 25-07-2009, 01:25 PM   #307 (permalink)
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold

mesjım iki defa tıklamışım ben de değiştirmek istedim.bu iki isteğim olmayınca sanki bu konuda da inancım azalır gibi oldu demek ki beklediğim için Allah beni affetsin bu konuda.sabırsız olduğum için.sen bana iki nokta yapmayı unutma.
Alt 25-07-2009, 06:07 PM   #308 (permalink)
Binbaşı

tv de star programında yarışma vardı adetim değil katılmak ama oğlum hadi anne ara dedi numaraalrı bike oğulcazım tuşladı neyse aradık
malesef bizi aramadılar 250 E gitti hahaha neyse demekki hem telefonda sorulara cevap verirken hem 2 nokta yapmıştım telefon sorularına cevap ii di ama bizi aramadılar ana soruya cevap verme imkanımız olmadı bende eee beyin 2 iki yaparsa anca bu kadar olur dedim işime devam ettim

aradan 1 saaten fazla zaman geçti geçmedi eşim aradı sana bir müjdem var dedi
yıllık izinmi dedim yok nerdeeeeeeeeee dedi eee ne maaşa zam gelmiş hemde süper haaaaaaaaaaaaaaa
bayıldım darısı bütün umutlarla bekleyip isteyenlere inşallah

SEVGİYLE KALDIK

Dünyayı isterken de sus,
Öylece seyre dal gitsin…
mevlana
Alt 25-07-2009, 06:50 PM   #309 (permalink)
Üsteğmen

maxim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 93
182 Mesajinıza toplam 943 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maxim is on a distinguished road

merhaba cent seni görmek ne güzel...
uzun bir aradan sonra aramızda olmana çok sevindim.....
gerçi bende son zamanlarda pek takılamıyorum,zaman buldukça burdayım işte....
şimdi bombayı ben patlatıyorum.....
geçenlerde bir karma çalışması yaptım..
1: önce kuantum sıçrama kitabındaki olma halini bedene yükleme işlemini yaptım,gün içinde bir kaç defa yapılıyor gerçekten çok rahatlatıcı,r.şanal programındada anlatıyor yöntemi minettarlık duygusunu hissetmek yani.....
2:iki nokta uygulamasını denedim sahip olmak istediğim şeylerin hayalini kurarak bunu hissetmeye çalıştım(oldumu,olacakmı gibi şeyleri düşünmedim)
3:ego güçlendirici ve suçluluk duyguları telkinlerini gün içerisinde 1 veya 2 saat dinledim
sonuç:pepsi kampanyasından 1000 tl kazandım, :)
gerçekten çok şaşırdım.....
hepinize sevgiler...iyiki varsınız
maxim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-07-2009, 07:57 PM   #310 (permalink)
Binbaşı

merhaba maxim teşekkür ederim evet uzun bir süre sitedeki yzıları bile okuyamadım çok yoğundu günlerim şimdi ara arada olsa giriyorum günde 2-3 kere belkide daha fazla kazandına sevindim daha iyileriyle buluşmanı dilerim

sevgiyle kaldık

Dünyayı isterken de sus,
Öylece seyre dal gitsin…
mevlana

Bookmarks

Etiketler
geldiiiii...., noktaciniz