Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

'SÖZ' den...'ÖZ'e...

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri 'SÖZ' den...'ÖZ'e... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız "Bugün dua ettiiim hepimiz içiiiin, Yüce Tanrı kullarını affeetsiiinn..." Kulaklarımda Sezen Aksu'nun nağmeleri tekrarlanıp durmakta... Alıntı: Siyahça Nickli Üyeden Alıntı duam; Allahım beni dengeden yoksun bırakma...canımı al, aklımı alma! dünden beri ilaca ara verdim, korkuyorum, sen beni benden daha iyi ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

'SÖZ' den...'ÖZ'e...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-06-2009, 11:21 PM   #1 (permalink)
Yüzbaşı

ismira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,001
542 Mesajinıza toplam 5,510 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to behold
Standart 'SÖZ' den...'ÖZ'e...

"Bugün dua ettiiim hepimiz içiiiin,
Yüce Tanrı kullarını affeetsiiinn..."

Kulaklarımda Sezen Aksu'nun nağmeleri tekrarlanıp durmakta...

Alıntı:
Siyahça Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
duam;
Allahım beni dengeden yoksun bırakma...canımı al, aklımı alma! dünden beri ilaca ara verdim, korkuyorum, sen beni benden daha iyi bilensin...daha önceki ilaç bırakma denemelerimi gördün, lütfen bu sefer güç ver! şu lanet ilacı ne zaman bırakmaya çalışsam, senin cehennemin kıyısından dönüyorum biliyorsun! ...

Dün akşam okudum bu satırları ve okuduğum anda çığlığı içimde hissettim...

Ve duam:

Allah'ım seni seviyorum, içimdeki siyahça ve diğer depresyon mağdurlarını da... Ben, depresyona yol açan çekirdek inancımı bulduğumu, bu inancımı ve de yeniden depresyona girme korkumu dönüştürdüğüme inanıyorum… İnanıyordum...Ama siyahça'nın korkuları, içimde bilemediğim bir şeylerin halen varlığını koruduğunu düşündürüyor. İçimde bu korkulara yol açan, bildiğim ve bilmediğim her ne varsa özür dilerim. Ve her şeyin üstünde güce sahip olana, sana teslim ediyorum, olan bitenlerin hepsini. Şimdi beni ve benimle bağlantılı olan herkesi ve her şeyi lütfen affet...Ve bizi sınırlayıcı tüm enerjetik bağlardan özgürleştir. Sevgili Allah'ım, biliyorum ki dileğim, dileğindir. SENİN İRADEN OLSUN. Teşekkür ederim.
Seni seviyorum... Özür dilerim...Lütfen beni affet...Teşekkür ederim...
Seni seviyorum...Özür dilerim... Lütfen beni affet... Teşekkür ederim...
...
...
Günün koşuşturmacası içinde unutmuşum. Akşam üstü, sayfa karşımda...

...
...

bir ara, başka satırlar gözüme ilişiyor:

şimdi eşim de kendi kendimi iyileştirebileceğime inanıyor...
...
evet, neden zavallı organceğizlerime bir sürü yan etkisi olan ilacı yükleyeyim değil mi?

Allah'ım sen büyüksün!..

...
...

Ve tekrar... tekrar... tekrar...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Seni seviyorum
Özür dilerim
Lütfen beni affet
Teşekkür ederim
ismira isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-06-2009, 11:34 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

Siyahça - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 590
607 Mesajinıza toplam 3,768 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Siyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud of
Standart Cevap: 'SÖZ' den...'ÖZ'e...

ismira kardeş, günlüğün hayırlı olsun demeye gelmiştim ama, baktım bu kalbin kadar temiz sayfanın en başına beni de yazı yazıvemişsin! hem şaşırdım, hem ilk bakışta anlamadım! (yok aptal değilim, valla )

ben şimdi bunu birkaç kez daha dönüp dolaşıp okursam kesin anlarım.. yani şöyle, o kitapların teoride ne anlattığını tabi anlıyorum herkes kadar ama, o öyle kitap sayfasında kalan birşey oluyor sadece...yani, benim depresyona girme korkumun o kitaba göre aslında senin içinde olan birşeylere işaret ediyor olduğunu hemen hemen anladım, ama nasıl oluyor da oluyor onu anlamadım!

hüff tamam sustum...ben biraz uzaktan bakayım en iyisi...seni seviyorum güzel insan...tekrar hayırlı olsun, hep mutluluklar yazasın inşallah..

Evrenin sonsuz seçenek ve sınırsız bolluktan oluştuğunu biliyorum. Ben, yaratılışım itibarıyla, hayatta her şeyin en iyisini hak ediyorum… Sonsuz bolluk içinde, benim ve ailemin ihtiyaçları fazlasıyla ve kolaylıkla karşılanır ve ben sevgiyle hayatıma alırım. Ben, şimdi, kendim ve ailem için, zenginlik ve refah içinde olmanın özgürlük ve güven duygusunu hissetmeyi seçiyorum.(ismira insanından hediyedir!)
Siyahça isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-06-2009, 11:36 PM   #3 (permalink)
Yüzbaşı

542 Mesajinıza toplam 5,510 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to behold

Nasıl anlatsam?..

Nerden başlasam?..

.
.
.

Kaç kişiydik o zaman, bak... Kaç kişi OLDUK şimdi?...

Seni seviyorum
Özür dilerim
Lütfen beni affet
Teşekkür ederim
Alt 10-06-2009, 11:45 PM   #4 (permalink)
Yüzbaşı

Canım Siyahça,

Hani geçen gün benim için bir dilek dilemiştin ya... altına dönüşen koltuk hani?..

Ben onu salonumdan aldım yüreğime koydum, yüreğimin tahtına da seni...

Ol sebepledir ki, seninle açtık yüreğimin kapısını diyelim...(Peh! peh!breh!..)

Seni seviyorum
Özür dilerim
Lütfen beni affet
Teşekkür ederim
Alt 11-06-2009, 12:16 AM   #5 (permalink)
Yüzbaşı

Ve sevgili Redflowers... Cennetin Kızı...

"Ben; bu bedenimle, bu dünyada, mutlulukla, sağlıkla, zenginlik, bolluk ve neşe ile cenneti yaşarım. Ve Evren bunun böyle olması için gereken her şeyi yapar."

Diye girmiş cennet yoluna... Bu yüzden 'Cennetin Kızı' dedim ona.

Gerçekten bu dünyada cenneti yaşayabilmek... Benim de en derin özlemimdir bu. Belki de hepimizin özlemidir, bilerek ya da bilmeyerek... Ben de bu güzel olumlamayı aldım ondan sevgiyle ve teşekkürle.

Dilerim 'Cennetin Çocukları' çoğalır dünyada.

Aa, başlık olarak bunu düşünmedim değil...

Ama sonra, buluşmalarla 'SÖZ' den 'ÖZ'e gidelim istedim. Ne de olsa ÖZ'e yolculukta sözlerin yeri yadsınamaz. Sözün gücünü subliminal kayıtlar vasıtasıyla kullanan site kurucu ve yöneticilerine de bir selam olsun aynı zamanda...

Seni seviyorum
Özür dilerim
Lütfen beni affet
Teşekkür ederim
Alt 11-06-2009, 12:31 AM   #6 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Dün arkadaşımla sohbet ederken en sevdiğim yerde gözünden bir damla yaş süzüldü, şaşırdım.

Neden ağlıyorsun dedim; ağlamıyorum rüzgardan herhalde dedi.
Hem insan mutluluktan ağlar mı ki dedi, o kadar mutluyum ki şu an diye ekledi.

Keşke şu an da yanımda olsaydı, gerçekten mutluluktan da bir insanın ağlayabileceğinin en güzel kanıtı olurdum ona.

Teşekkür ederim İsmira, çok değerlisin inan.
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-06-2009, 12:59 AM   #7 (permalink)
Yüzbaşı

Bu an için şükürler olsun. Ortak noktalarda buluşup, birbiri yüreğinin sesini duyabildiğimiz ve birbirimize duyurabildiğimiz için şükürler olsun...

Ben çok teşekkür ederim, verdiğin değer için redflowers'cığım.

Seni seviyorum
Özür dilerim
Lütfen beni affet
Teşekkür ederim
Alt 11-06-2009, 01:05 AM   #8 (permalink)
Yüzbaşı

Değer denilince, aklıma geldi:

Geçenlerde bir arkadaşım, “kendini çok kötü, değersiz hissettiğinde ne yaparsın?” diye sordu.

Düşündüm…

Bu soruyu başkasına soruyorsam, çözümü seçiyorum; yeniden iyi ruh halinde olmayı, değerli olduğumu hissetmeyi istiyorum, demektir...

Peki, bunu nasıl yaparım?...

Düşünüyorum…

Gerçekten, kendinin değerli olduğunu, Allah'ın “yeryüzünde halifem olarak yarattım” dediği, ruhundan üfleyerek dünyaya gönderdiği o eşsiz ve çok özel varlık olduğunu hissetmek... Nasıl bir şey olurdu?..

Bu muazzam evrenin olmazsa olmaz bir parçası olduğunu… O'nunla bir ve bütün olduğunu… ama aynı zamanda tek ve özel bir varlık olduğunu bilmek... Nasıl bir şey olurdu?..

Dünyada bir tek eşin olmayacak şekilde mükemmel bir kombinasyonla var olduğunu bilmek...bunu tüm hücrelerinde hissetmek... Nasıl bir şey olurdu?..

Sevgide ayrılığın olmadığını bilerek… evrenin sonsuz sevgisinin daima seninle olduğunu… hissetmek… Nasıl bir şey… olurdu?

Olumsuz deneyimlerinin sadece ve sadece öğrenme sürecinin bir parçası olduğunu... bu süreçte hissettiğin olumsuz duyguların, seni bir üst basamağa taşıyan kaldıraçlar olduğunu idrak etmenin… huzurunu… hissetmek... nasıl... bir şey...olurdu?

Bir teki bile Hiroşima'yı, Nagazaki'yi tahrip edecek güce sahip olan ve tersine o oranda yaratıcı gücü olan atomların trilyonlarcasını bedeninde taşıyan biri olmaktan dolayı ne kadar güçlü... ne kadar... özel bir varlık… olduğunu... hissetmek... nasıl bir şey olurdu?...

Ve... kendini değersiz, güvensiz, sevgisiz, yalnız ya da benzeri olumsuz ruh halinde hissettiğin her seferinde... ister yavaş, ister hızlı...kendi hızında...hızla… tüm bu özelliklerini hatırlamak… ve… aldığın her nefesle birlikte... en mükemmel ruh halini… huzuru… hissetmek...nasıl bir şey olurdu?..

Seni seviyorum
Özür dilerim
Lütfen beni affet
Teşekkür ederim
Alt 11-06-2009, 07:40 AM   #9 (permalink)
Yüzbaşı

Ben; bu bedenimle, bu dünyada, sağlıkla, huzurla, neşeyle, zenginlik ve refahla cenneti yaşarım. Ve Evren, bunun böyle olması için, her ne gerekiyorsa yapar.

Günaydın 'ÖZ' üm, günaydın iki gözüm...

Gören gözüm, işiten kulağım, tutan elim için şükürler olsun. Şükürler olsun beni taşıyan bedenim ve nefesim için. Çocuklarım, eşim, ailem ve hepimizin sağlığı için şükürler olsun...
.
.
.

Seni seviyorum
Özür dilerim
Lütfen beni affet
Teşekkür ederim
Alt 11-06-2009, 10:09 AM   #10 (permalink)
Yüzbaşı

Ho'oponopono eşliğinde reiki terapimle, bedenimden hücreme, hücremden evrene, evrenden tekrar bedenime döngüsel geçişlerle, harikulade şeyler hissettim. Söze dökmek zor...Son aşamada, 'varlığın ihtiyaçtan ari' olmasının nasıl bir şey olduğunu hissettim. Şükürler olsun Allah'ım. Huzur benimle...

Seni seviyorum
Özür dilerim
Lütfen beni affet
Teşekkür ederim

Bookmarks

Etiketler
'soz', den...'oz'e...